Witam na forum :-)

Wklej zdjęcie swoje i przyczepy, napisz też kilka słów o sobie
Awatar użytkownika
Jaro-Gosia
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 458
Rejestracja: niedziela, 30 lis 2008, 15:33
Lokalizacja: Nadma-okolice Warszawy
Kontaktowanie:

Re: Witam na forum :-)

Postautor: Jaro-Gosia » poniedziałek, 28 cze 2010, 23:24

Witaj :)
Pozdrawiam Wszystkich :)
N 126 N / N 126 E / N 250
http://www.plandekijaro.pl
http://www.plandeki-warszawa.pl
2017 / 16 nocek / 3890 km
2018 / 7 nocek / 1350 km
2019 / 14 nocek / 4200 km

maciej68
Posty: 16
Rejestracja: sobota, 26 cze 2010, 14:41
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: Witam na forum :-)

Postautor: maciej68 » środa, 30 cze 2010, 15:20

Bardziej dopatrywał bym się "egzotyczności" zakładu montażowego.
Na Twoim miejscu jeszcze bym popatrzył, bo ta cena coś jest taka (jak dla mnie) :?: :!: :?: :!: mocno dziwna.
Sam hak, to jest (z reguły) 250-300zł, oddzielnie liczona wiązka :?: :?: :?: , a można mieć hak bez wiązki :?: :?: :?: +250zł montaż, jak dla mnie są :lol: :lol: :lol:


Rzeczywiście! Wytknąłem mojemu zakładowi, jednocześnie dostawcy samochodu, czyli autoryzowanej stacji obsługi, jego silną egzotykę. Gdyż ten sam produkt (wcale nie Thule, tylko hak z Auto Haku ze Słupska), w ciut innej firmie, wraz usługą montażu, kosztuje 300zł taniej. Ja rozumiem, że w ASO ma prawo być drożej. Ale nie o 50% drożej. Posiadając silne argumenty w postaci oferty na papierze od konkurencji poszedłem się targować. Udział wzięli: sprzedawca, drugi sprzedawca, kierownik, drugi kierownik, dyrektor, no i moja skromna osoba. Zeszli z ceną o 250zł praktycznie zrównując ceną z konkurencją. Tak więc, moi drodzy, w autoryzowanych stacjach obsługi również można się sporo potargować. Potem jeszcze była próba marudzenia z ich strony, że to tyyyyle roboty. Na tą ewentualność też się przygotowałem przedstawiając dokumentację producenta, w której norma czasowa określona jest na dwie godziny.
A co do zakupu haków? Występują haki solo jak i w komplecie z wiązkami, z tym jest różnie.
Przed chwilą miałem telefon z ASO (po 2,5 godzinach od przyjęcia auta), że są już gotowi, nawet badanie haka zrobili, tak więc pozostaje mi tylko podjechać do urzędu komunikacji.
Okazuje się, że jak się bardzo czegoś chce, to się to ma :-)
Pozdrawiam
Maciek

BIGL
Posty: 1266
Rejestracja: poniedziałek, 14 maja 2007, 20:17
Lokalizacja: Białystok

Re: Witam na forum :-)

Postautor: BIGL » czwartek, 1 lip 2010, 08:58

Witam serdecznie :D
Obrazek

Awatar użytkownika
ristof738
Posty: 133
Rejestracja: sobota, 1 sie 2009, 00:05
Lokalizacja: Växjö (Szwecja)

Re: Witam na forum :-)

Postautor: ristof738 » środa, 14 lip 2010, 23:38

Witam serdecznie :D


Wróć do „Przedstawmy się”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 47 gości