Witam na forum :-)

Wklej zdjęcie swoje i przyczepy, napisz też kilka słów o sobie
maciej68
Posty: 16
Rejestracja: sobota, 26 cze 2010, 14:41
Lokalizacja: Zielona Góra

Witam na forum :-)

Postautor: maciej68 » sobota, 26 cze 2010, 15:05

Witam Wszystkich serdecznościowo!
Postanowiłem się w końcu ujawnić, gdyż czytam Was z zapartym (no mniej-więcej) tchem od jakiegoś czasu. A dlaczego? Bo małżonka, po dziesięciu latach perswazji, w końcu powiedziała "TAK" :-). To znaczyyyyy..... dziesięć lat temu też powiedziała "TAK", było to jej pierwsze "TAK", w sytuacji, mniej-więcej, wiadomej. A potem już było tylko "NIE" :-) (no, może trochę przesadzam). Dzisiaj, wytaczając konkretne i solidne argumenty popierające jedynie słuszną formę spędzania urlopu, jaką jest kemping, znowu powiedziała "TAK". Tak więc jestem. I się witam.
Wpisowego jakiegoś sensownego dla Was nie mam. Jedynie pomysł, aby utworzyć na forum nowy dział pt. "Jak przekonać małżonkę". Może, gdyby taki dział istniał już wcześniej, nie musiałbym aż tyle lat walczyć :-)
Dodam jeszcze, że zanim małżonka wystąpiła w charakterze małżonki, ba, zanim w ogóle wystąpiła, wcześniej, przez 20 lat, jedyną formą spędzania urlopu była jedynie słuszna wzmiankowana forma spędzania urlopu, czyli kemping. Najpierw namioty (nie wiem, czy młodzież kojarzy namioty typu Warta-4 albo Maluch-4), a potem nastąpił szczyt luksusu, czyli N126e. I on cały czas występuje, jest ponadpełnoletni, i jest eksploatowany, remontowany i dopieszczany przez moich rodziców (!!!). I mam nadzieję, że mi ją pożyczą czasami :-).
Tyle na powitanie. Jakbyście taki dział zakładali, to przytoczę poniżej kilkanaście argumentów, które okazały się skuteczne, można by gdzieś je przykleić. Oto one:


1. Na wakacje jedziesz kiedy chcesz. Jeśli pada i nie chcesz jechać, to nie jedziesz.
2. To samo dotyczy powrotu, możesz wracać kiedy chcesz, nie czekając do końca, bo zapłaciłaś za dwa tygodnie pobytu w ośrodku wczasowym.
3. Nie musisz nic rezerwować, ani nic przedpłacać. Miejsce docelowe możesz zmienić nawet w dniu wyjazdu. Ba. Nawet jadąc do miejsca docelowego.
4. Podczas wakacji możesz wielokrotnie zmieniać miejsce pobytu.
5. Pobyt w przyczepie jest o połowę tańszy niż w pensjonacie. Dwa tygodnie w pensjonacie będą kosztować co najmniej 1400zł, dwa tygodnie w przyczepie będą kosztować co najwyżej 910 zł, a więc pięć stów do przodu (mowa tu o zestawie dwóch osób dorosłych plus dziecko).
6. Mieszkasz w swoim własnym domku, śpisz w swoim łóżeczku, na swojej własnej podusi i w swojej własnej pościeli, a nie w pościeli, w którą nie wiadomo kto i kiedy ostatnio się zesrał lub zżygał.
7. W przyczepie śpi się dwa razy wygodniej niż na łóżku Filipa (to nasz syn). Idealnie płaskie materace piankowe, tylko że dwa razy grubsze, niż w łóżku Filipa. (tutaj dodam, że drewniane, rasowe łóżko Filipa jest obiektem westchnień w naszej rodzinie, i dzielimy się nim sprawiedliwie).
8. 100% czasu spędzasz na świeżym powietrzu.
9. Na kempingach są place zabaw, sale telewizyjne i świetlice.
10. Na każdym kempingu jest dużo więcej dzieci niż w dowolnym pensjonacie czy ośrodku wypoczynkowym. W nawiązaniu do punktu poprzedniego codziennie masz spokój z Filipem popołudniami i wieczorami.
11. Nigdy więcej nie będziesz mieszkać w towarzystwie starych rozpadających się mebli (wspomnienie z ośrodka wczasowego w Rewalu, 2007)
12. Nigdy więcej nie będziesz mieszkać w smrodzie kanalizacji (wspomnienie z pensjonatu w Łebie, 2008)
13. Nigdy więcej nie będziesz zmuszona wybrać pokój o najniższym standardzie (wspomnienie z pensjonatu w Grzybowie, 2009).
14. Nigdy więcej pierwszego dnia i nocy nie spędzisz w sali telewizyjnej, mimo wcześniejszej pełnej zapłaty za pobyt, bo wcześniej przyjechała ekipa sportowców z Enerdowa, płacąca w Euro (wspomnienie z pensjonatu w Dziwnowie, 2010).

Tyle na dzień dobry ode mnie :-) Nie spodziewam się, że ktoś mi szybko odpisze, gdyż, z tego co widzę, wszyscy są na zlocie. A jeśli ktoś na zlot zabrał ze sobą laptopa i czyta me słowa, to proszę całe towarzystwo ode mnie przywitać i pozdrowić :-)
Maciek

Awatar użytkownika
elaola
Posty: 175
Rejestracja: niedziela, 10 maja 2009, 09:33
Lokalizacja: Wrocław

Re: Witam na forum :-)

Postautor: elaola » sobota, 26 cze 2010, 16:19

:D :D :D
pozdrawiam elaola

Awatar użytkownika
kotek
Moderator
Moderator
Posty: 3501
Rejestracja: środa, 26 wrz 2007, 19:31
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Witam na forum :-)

Postautor: kotek » sobota, 26 cze 2010, 22:28

:D Częstochowa wita Zieloną górę, witamy w klubie. :thumbup: :wave:
KOTEK N132 L + AUDI 100 + VW SHARAN

Awatar użytkownika
bartosz
Posty: 1038
Rejestracja: sobota, 23 wrz 2006, 22:07

Re: Witam na forum :-)

Postautor: bartosz » niedziela, 27 cze 2010, 18:49

Witam :wink:

piotr05
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 2060
Rejestracja: wtorek, 2 cze 2009, 06:52
Lokalizacja: Ziemia Obiecana

Re: Witam na forum :-)

Postautor: piotr05 » niedziela, 27 cze 2010, 20:07

witam
Wyjazdy 2019 3096 km 27 nocek
Wyjazdy 2020 2250 km 21 nocek
Wyjazdy 2021 1000 km 7 nocek
Wyjazdy 2022 2138 km 17 nocek
Wyjazdy 2023 4175 km 33 nocki
Wyjazdy 2024 250km 2nocki

Remik57
Posty: 74
Rejestracja: czwartek, 18 gru 2008, 20:55
Lokalizacja: Słupia p.Kępnem

Re: Witam na forum :-)

Postautor: Remik57 » niedziela, 27 cze 2010, 20:32

Witaj na forum :D

Awatar użytkownika
jedrek101
Posty: 1941
Rejestracja: niedziela, 27 sty 2008, 10:33
Kontaktowanie:

Re: Witam na forum :-)

Postautor: jedrek101 » niedziela, 27 cze 2010, 22:09

Witamy serdecznie
:)

Awatar użytkownika
ddkrzysztof
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 757
Rejestracja: środa, 4 cze 2008, 12:44
Lokalizacja: Łódź

Re: Witam na forum :-)

Postautor: ddkrzysztof » poniedziałek, 28 cze 2010, 05:44

Witamy Was :D :D :D
Zabawne jak mało ważna jest Twoja praca, gdy prosisz o podwyżkę,
a jak niesamowicie niezbędna dla ludzkości gdy prosisz o urlop...

Pozdrawiam Krzysztof + Kasia + Dominik + Dawid + Daewoo Nubira + N126N (REMONT)

Awatar użytkownika
KONZIO
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 406
Rejestracja: wtorek, 19 sty 2010, 08:39
Lokalizacja: jest gdzieś, lecz nie wiadomo gdzie, Świat w którym baśń ta dzieje się...

Re: Witam na forum :-)

Postautor: KONZIO » poniedziałek, 28 cze 2010, 07:16

Nic dodać, nic ująć.
Ja swoją małżonkę, też dość mocno musiałem przekonywać.
Udało się, ale z zastrzeżeniem - albo będzie sracz w budzie, albo dalej szukaj kwater w necie, od i kropka
Więc jest sracz, ale jest i też buda.... :lol: :lol: :lol:
ad

maciej68
Posty: 16
Rejestracja: sobota, 26 cze 2010, 14:41
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: Witam na forum :-)

Postautor: maciej68 » poniedziałek, 28 cze 2010, 10:05

Dzięki za powitanie. Sracz występuje w przedsionku. To będzie niespodzianka, gdyż temat lokalizacji powyższego nie był jeszcze w ogóle podnoszony, do tej pory w umyśle małżonki najprawdopodobniej występuje opcja domyślna - czyli na terenie kempingu. Poczytałem Wasze rekomendacje kempingów, cieszę się, że już coraz więcej kempingów oferuje komfort sanitarny na poziomie wysokim, wcześniej było z tym dużo dużo gorzej.
Właśnie umówiłem na montaż haka. Dlaczego musi to być Thule? Dlaczego musi kosztować aż 600zł + 100zł wiązka + 250zł montaż? Nie mam pojęcia. Ciągnik bardzo egzotyczny, może to z tego względu? Kia Rio 1,5 CRDi, sedan.
Maciek

Konto usuniete

Re: Witam na forum :-)

Postautor: Konto usuniete » poniedziałek, 28 cze 2010, 11:05

Post usuniety
Ostatnio zmieniony czwartek, 7 mar 2013, 21:28 przez Konto usuniete, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Kopi
Posty: 133
Rejestracja: wtorek, 8 wrz 2009, 08:56

Re: Witam na forum :-)

Postautor: Kopi » poniedziałek, 28 cze 2010, 12:08

Cześć!
Citroen Xsara Picasso + N-126N

Awatar użytkownika
KONZIO
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 406
Rejestracja: wtorek, 19 sty 2010, 08:39
Lokalizacja: jest gdzieś, lecz nie wiadomo gdzie, Świat w którym baśń ta dzieje się...

Re: Witam na forum :-)

Postautor: KONZIO » poniedziałek, 28 cze 2010, 20:39

maciej68 pisze:Dlaczego musi to być Thule? Dlaczego musi kosztować aż 600zł + 100zł wiązka + 250zł montaż? Nie mam pojęcia. Ciągnik bardzo egzotyczny, może to z tego względu? Kia Rio 1,5 CRDi, sedan.
Maciek

Bardziej dopatrywał bym się "egzotyczności" zakładu montażowego.
Na Twoim miejscu jeszcze bym popatrzył, bo ta cena coś jest taka (jak dla mnie) :?: :!: :?: :!: mocno dziwna.
Sam hak, to jest (z reguły) 250-300zł, oddzielnie liczona wiązka :?: :?: :?: , a można mieć hak bez wiązki :?: :?: :?: +250zł montaż, jak dla mnie są :lol: :lol: :lol:

Zobacz np. tu, bez szukania hak z wiązką http://www.allegro.pl/item1071473775_ha ... 2005r.html = 368zł
ad

Awatar użytkownika
markopolo-33
Posty: 167
Rejestracja: niedziela, 6 gru 2009, 11:29

Re: Witam na forum :-)

Postautor: markopolo-33 » poniedziałek, 28 cze 2010, 21:44

Witaj :!: :)
N 250C+

Awatar użytkownika
Paczek
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 4543
Rejestracja: czwartek, 2 kwie 2009, 21:23
Lokalizacja: Opoczno

Re: Witam na forum :-)

Postautor: Paczek » poniedziałek, 28 cze 2010, 22:41

Faktycznie - argumenty nie do obalenia

Pozdrawiam


Wróć do „Przedstawmy się”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości