Z pewną taką niesmialością serdecznie witam wszystkich !

Wklej zdjęcie swoje i przyczepy, napisz też kilka słów o sobie
Awatar użytkownika
maciek69n126n
Posty: 20
Rejestracja: niedziela, 19 lut 2017, 21:30
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Z pewną taką niesmialością serdecznie witam wszystkich !

Postautor: maciek69n126n » poniedziałek, 17 kwie 2017, 12:46

Po gościnnych wizytach na forum postanowiłem w końcu sie przywitać i przeprosić wszystkich zarazem, że tak póżno -wybaczcie :)
Tak przy okazji jeszcze to lekko spóżnione, ale szczere wielce życzenia WESOŁYCH ŚWIAT ! wszystkim.
Pokrótce teraz o mojej N-ce -planach, marzeniach, i być może rzucaniu się z motyką na słońce.
Kupiłem okazyjnie (tak sądzę) przyczepkę od kolegi N126N w stanie takim -może być za 1900 zl. Niby na początek wymiana jednej dużej szyby i śmigać.
I się zaczęło. Po zdjęciu uszczelki- bo jak nowa szyba to i uszczelka okazało się ze listwy zgniłe :(. Zaglądlem niesmialo pod tę na przeciwko -to samo :(
CZAR PRYSŁ :( , ale ze jestem osobą upartą , zawziętą i konsekwętną to po przespaniu się z tematem stwierdziłem -poszła krowa niech idzie i łańcuch :)
Poczytałem forum, pooglądałem zdjęcia i stwierdziłem robię wszystko, ratując co się da, z tym co się da- to niewiele wyszło. Rozbierając wnętrze ząb czasu i chyba wilgoć nadgryzły szafki że rozlatywały się przy demontażu. I tak po słonecznej sobocie została sama skorupa na kołach, na szczęście z dobra chociaż podłogą.
Dalsze opowieści mojej doli i niedoli połączonej walką N-ką przeniosę chyba do innego działu chociaż nie bardzo wiem jeszcze do jakiego bo nie bardzo ogarniam jeszcze te działy na forum. Może podpowiedzcie coś -plis :)
Póki co 3-majcie się i do ...
Załączniki
20170401_173546.jpg
N-ka moja w trakcie rozbiórki
20170401_173534.jpg
I zostala ino podłoga
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 17 kwie 2017, 13:06 przez maciek69n126n, łącznie zmieniany 1 raz.

dzin1975

Re: Z pewną taką niesmialością serdecznie witam wszystkich !

Postautor: dzin1975 » poniedziałek, 17 kwie 2017, 12:58

Siemka,witam
Temat o remoncie najlepiej tutaj
viewforum.php?f=36
A za porównanie N-ki do krowy....oj będziesz musiał się wkupić na zlocie:)))
Powodzenia w remoncie!!!

Awatar użytkownika
TomekN126N
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 3843
Rejestracja: środa, 13 cze 2012, 18:54
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Z pewną taką niesmialością serdecznie witam wszystkich !

Postautor: TomekN126N » poniedziałek, 17 kwie 2017, 13:23

Witaj w FKN. Widać że zaczynasz jak wszyscy, zatem nie przejmuj się i działaj, a nagroda przyjdzie sama ;-)
Nocki/km
2023: 11/460
2022: 12/440
2021: 3/425
2020: 5/1040
2019: 3/420
2018: 30/4184
2017: 24/2850
2016: 12/2540
2015: 23/2530
2014: 15/950
2013: 16/2310
2012: 23/1665

N126N
Corolla kombi - służbówka
Octavia kombi 1.6 TDI
jawa175(59)
komar3(81)
komar sztywniak
Suzuki GSX750E(83)
Honda Hornet 900 (05)

Awatar użytkownika
Zielony
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 510
Rejestracja: środa, 18 sty 2017, 10:39
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

Re: Z pewną taką niesmialością serdecznie witam wszystkich !

Postautor: Zielony » poniedziałek, 17 kwie 2017, 14:02

maciek69n126n pisze:I się zaczęło. Po zdjęciu uszczelki- bo jak nowa szyba to i uszczelka okazało się ze listwy zgniłe :(. Zaglądlem niesmialo pod tę na przeciwko -to samo :(
CZAR PRYSŁ :(

No patrz, chyba standard... :D

Romlas
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 1454
Rejestracja: środa, 26 paź 2016, 18:41
Lokalizacja: Gniezno

Re: Z pewną taką niesmialością serdecznie witam wszystkich !

Postautor: Romlas » poniedziałek, 17 kwie 2017, 19:08

Pozdrawiam z Pierwszej Stolicy Polski.. I tak masz z górki bo masz papiery... Niejeden tutaj ma gorsze początki.
Paweł i Kinga. N250 i Jamet Arizona

Awatar użytkownika
maciek69n126n
Posty: 20
Rejestracja: niedziela, 19 lut 2017, 21:30
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Re: Z pewną taką niesmialością serdecznie witam wszystkich !

Postautor: maciek69n126n » poniedziałek, 17 kwie 2017, 20:13

No fakt. Papierki byly i oplaty nawet. Co prawda az 5 umow, kazdy poprzednik kupowal ale zaden nie przerejestowal na siebie. Jednak ciaglosc umow byla zachowana i bez problemu juz zapiekanka jest przerejestowana na mnie i oplacona, i co mi sie podoba przeglad bezterminowy i 48zl oplat na rok :)

Awatar użytkownika
NORBY33
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 212
Rejestracja: poniedziałek, 14 sty 2013, 22:55
Lokalizacja: KIELCE

Re: Z pewną taką niesmialością serdecznie witam wszystkich !

Postautor: NORBY33 » poniedziałek, 17 kwie 2017, 23:28

Witaj
Niestety na początek muszę Cię zmartwić pod podłogą też pewnie jest kilka niespodzianek. Ja bym się nie zastanawiał i rwał bo w przeciwnym razie na forum jest taki dział viewtopic.php?f=36&t=5037
NIBY WSZYSCY WIEDZĄ ŻE FLASZKA KIEDYŚ SIĘ SKOŃCZY ALE ZAWSZE JEST TO ZASKOCZENIE

Awatar użytkownika
Zielony
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 510
Rejestracja: środa, 18 sty 2017, 10:39
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

Re: Z pewną taką niesmialością serdecznie witam wszystkich !

Postautor: Zielony » poniedziałek, 17 kwie 2017, 23:30

maciek69n126n pisze:Jednak ciaglosc umow byla zachowana i bez problemu juz zapiekanka jest przerejestowana na mnie i oplacona, i co mi sie podoba przeglad bezterminowy i 48zl oplat na rok :)

Ale wiesz, że to co masz na zdjęciu w temacie to nie jest zapiekanka? :P

naal

Re: Z pewną taką niesmialością serdecznie witam wszystkich !

Postautor: naal » poniedziałek, 17 kwie 2017, 23:50

To nie jest aż tyle pracy jak się wydaje. Fakt że robiąc w same weekendy po 6 godzin ja już dłubie chyba miesiąc to wydaje mi się że to dwa robocze tygodnie miłej pracy, odezwij się na pw to się zgadamy i trochę podpowiem :)

Awatar użytkownika
stachu_gda
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 2590
Rejestracja: wtorek, 24 mar 2015, 08:12
Lokalizacja: Przywidz (Pomorskie)

Re: Z pewną taką niesmialością serdecznie witam wszystkich !

Postautor: stachu_gda » wtorek, 18 kwie 2017, 07:19

Cześć,

W tej cenie co kupiłeś, to jeśli skorupa cała, zawieszenie sprawne i okna nierozbite - jest to i tak udany zakup. Więc działaj działaj, zazdroszczę wersji "prawie NT" :)

Awatar użytkownika
maciek69n126n
Posty: 20
Rejestracja: niedziela, 19 lut 2017, 21:30
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Re: Z pewną taką niesmialością serdecznie witam wszystkich !

Postautor: maciek69n126n » wtorek, 18 kwie 2017, 17:52

Zielony pisze:
maciek69n126n pisze:Jednak ciaglosc umow byla zachowana i bez problemu juz zapiekanka jest przerejestowana na mnie i oplacona, i co mi sie podoba przeglad bezterminowy i 48zl oplat na rok :)

Ale wiesz, że to co masz na zdjęciu w temacie to nie jest zapiekanka? :P

-----------------------------------------------------------
Mowisz o zdjeciach mojej przyczepy czy o tym co jest przy moim loginie ? (jesli o to chodzi to wiem ale znalazlem pierwsze lepsze i wstawilem, bede mial cos ciekawego swojego to zmienie :)

Awatar użytkownika
maciek69n126n
Posty: 20
Rejestracja: niedziela, 19 lut 2017, 21:30
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Re: Z pewną taką niesmialością serdecznie witam wszystkich !

Postautor: maciek69n126n » wtorek, 18 kwie 2017, 18:04

naal pisze:To nie jest aż tyle pracy jak się wydaje. Fakt że robiąc w same weekendy po 6 godzin ja już dłubie chyba miesiąc to wydaje mi się że to dwa robocze tygodnie miłej pracy, odezwij się na pw to się zgadamy i trochę podpowiem :)

-----------------------------------------------------------
Moze i nie jest, poza tym ja lubie takie grzebanie :). Wiem jedynie ze na ten sezon napewno nie zdaze :(
Jestem uzalezniony od pogody przede wszystkim, poza tym ja mieszkam w bloku a cepke mam goscinnie u kolegi na dzialce pod chmurka. Na dziendobry juz wyskoczyl problem z pradem ,ma on podciagniety z domu chyba z 300m i to takimi skretkami ze ma duzy spadek i wiecznie sie cos dzieje (raz prad jest,a raz go nima). Zmusilo mnie to do zainwestowania w agregat ktory widac na ktoryms zdjeciu (yato 900W ciaglej z AVR-em) 8 stow poszlo ale jestem niezalezny teraz. Podobno cos lepsza pogoda na majowke ma byc to troche podciagne roboty.
Moze dziwne pytanie ,ale ten Priv to chodzi o mojego meila czy cos innego ? - sorki ale do konca jeszcze nie ogarniam wszystkiego :oops:

Awatar użytkownika
maciek69n126n
Posty: 20
Rejestracja: niedziela, 19 lut 2017, 21:30
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Re: Z pewną taką niesmialością serdecznie witam wszystkich !

Postautor: maciek69n126n » wtorek, 18 kwie 2017, 18:08

stachu_gda pisze:Cześć,

W tej cenie co kupiłeś, to jeśli skorupa cała, zawieszenie sprawne i okna nierozbite - jest to i tak udany zakup. Więc działaj działaj, zazdroszczę wersji "prawie NT" :)

Skorupa cala, uklad jezdny tez bo ona normalnie byla ciagnieta. opony jedynie szrot (w jednej balon sie zrobil). Mam okazje kupic cale kola od fiata uno 13" bezdetkowe ale musze przymierzyc czy beda pasowaly. No i suwadlo od najazdowego strasznie zardzewiale :(

Awatar użytkownika
maciek69n126n
Posty: 20
Rejestracja: niedziela, 19 lut 2017, 21:30
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Re: Z pewną taką niesmialością serdecznie witam wszystkich !

Postautor: maciek69n126n » wtorek, 18 kwie 2017, 18:16

NORBY33 pisze:Witaj
Niestety na początek muszę Cię zmartwić pod podłogą też pewnie jest kilka niespodzianek. Ja bym się nie zastanawiał i rwał bo w przeciwnym razie na forum jest taki dział http://www.fanklub-niewiadowek.com/foru ... =36&t=5037

---------------------------------------------------------------------------------
A moze lepiej niewiedziec o niespodziankach ? :)
Tym bardziej ze sklejka na podlodze jest naprawde w bardzo dobrym stanie, nic sie nie ugina i nie pracuje podczas chodzenia. Zaczyna mnie troche przerazac ten ogrom pracy wiec moze okaze sie bledem ale raczej niechcialbym ruszac tej podlogi.
Ale dziekuje za rade, i obym nie uszlyszal kiedys od Ciebie " A NIEMOWILEM " :D

dzin1975

Re: Z pewną taką niesmialością serdecznie witam wszystkich !

Postautor: dzin1975 » wtorek, 18 kwie 2017, 21:32

maciek69n126n pisze:
NORBY33 pisze:Witaj
Niestety na początek muszę Cię zmartwić pod podłogą też pewnie jest kilka niespodzianek. Ja bym się nie zastanawiał i rwał bo w przeciwnym razie na forum jest taki dział viewtopic.php?f=36&t=5037

---------------------------------------------------------------------------------
A moze lepiej niewiedziec o niespodziankach ? :)
Tym bardziej ze sklejka na podlodze jest naprawde w bardzo dobrym stanie, nic sie nie ugina i nie pracuje podczas chodzenia. Zaczyna mnie troche przerazac ten ogrom pracy wiec moze okaze sie bledem ale raczej niechcialbym ruszac tej podlogi.
Ale dziekuje za rade, i obym nie uszlyszal kiedys od Ciebie " A NIEMOWILEM " :D


Norbi dobrze prawi,obejrzyj śruby mocujące budę,może trzeba zmienić.A to już tylko krok do zdjęcia podłogi.Zdejmij,obejrzyj,będzie dobrze,zapominasz o temacie


Wróć do „Przedstawmy się”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości