Dobry wieczór

Wklej zdjęcie swoje i przyczepy, napisz też kilka słów o sobie
WieRcik
Posty: 6
Rejestracja: niedziela, 23 lip 2017, 16:59

Dobry wieczór

Postautor: WieRcik » poniedziałek, 24 lip 2017, 00:18

Zatem pokrótce , jestem Rafał mieszkam z wesołą rodzinką pod Częstochową , na co dzień śmigam Jeep Kojotem , do tej pory turystyka odbywała się w oparciu o namioty , zacząłem przerabiać nawet Kojota do spania w środku ale z racji zarażenia małżonki plenerami przebudowa stała się bez celowa bo w 3 , mamy 8 letniego syna , i tak się nie pomieścimy a nie chcę zmieniać Kojota na kolumbrynę typu Patrol czy HDJ.
Z racji znacznie wzrastającego zapotrzebowania na święty spokój , a fachowo nazywa się to lenistwo , postanowiłem skonstruować przyczepę offroadową , no i zacząłem kombinować no ale jak bym nie kombinował to waga takiej przyczepy w standardzie jakim bym chciał , kibelek , prysznic (właściwie to ta lepsza połowa tego zażądała) nie mieściła się w wadze jaka była by do przyjęcia w terenie jakim się do tej pory poruszaliśmy z synem i dlatego też zdecydowałem się na hybrydę - podwozie strikte offowe z zabudową od rodziny Niewiadów. Nie mam sprecyzowanego ściśle modelu który bym chciał wykorzystać , dlatego liczę na wsparcie kolegów i koleżanek mających doświadczenie w tym temacie. To co udało mi się znaleźć na forum przeczytałem a jeżeli coś pominąłem to będę Was prosił o cierpliwość , wyrozumiałość i wskazanie ewentualnej lektury. Co nie zmienia faktu że ciągle doczytuje i przeglądam tematy pokrewne. Także witam i pozdrawiam całą Ekipę forum.

dzin1975

Re: Dobry wieczór

Postautor: dzin1975 » poniedziałek, 24 lip 2017, 00:55

viewtopic.php?f=5&t=4871&hilit=teren%C3%B3wka&start=45#p81530

Masz,czytaj,myśl !!!
Jak coś dzwoń,pytaj....Ew jak chcesz,przyjedz, obejrzyj.Daleko nie masz.
Witamy,pozdrawiamy

WieRcik
Posty: 6
Rejestracja: niedziela, 23 lip 2017, 16:59

Re: Dobry wieczór

Postautor: WieRcik » poniedziałek, 24 lip 2017, 01:31

Dzięki , w sumie to od tego zacząłem , pochłonąłem jak biblię. Nie omieszkam Cię odwiedzić a tym bardziej podpytywać. Podpytam Cię o parę szczegółów już bezpośrednio w temacie.
Jak widziałem jest kilka tematów ale mam prośbę co byście powrzucali mi pozostałe , może któregoś przeoczyłem.


Wróć do „Przedstawmy się”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości