IX Zlot Fanklubu Niewiadówek! - Majówka 2011

Awatar użytkownika
Jaro-Gosia
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 457
Rejestracja: niedziela, 30 lis 2008, 15:33
Lokalizacja: Nadma-okolice Warszawy
Kontaktowanie:

Re: Majówka 2011

Postautor: Jaro-Gosia » niedziela, 19 gru 2010, 15:03

Załoga Jaro-Gosia też jest za TAK
Moi drodzy zawsze tak było jeden ma bliżej, a drugi dalej.
Na zlot majowy mam około 250 km jakaś to odległość jest, jak by co mazury są przepiękne i przede wszystkim spotkanie się z wszystkimi :)
Ach żal by było tam nie pojechać :(
Nich z Nas nie napisze że będzie na 100%, sam mam problemy z wolnym czasem, jest mi bardzo trudno zaplanować co na pół roku z góry, ale stanę na głowie aby tam być
Pozdrawiam Wszystkich :)
N 126 N / N 126 E / N 250
http://www.plandekijaro.pl
http://www.plandeki-warszawa.pl
2017 / 16 nocek / 3890 km
2018 / 7 nocek / 1350 km
2019 / 14 nocek / 4200 km

Awatar użytkownika
konrad
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 1453
Rejestracja: wtorek, 22 kwie 2008, 13:18
Lokalizacja: Krk/Lbl

Re: Majówka 2011

Postautor: konrad » niedziela, 19 gru 2010, 17:14

finger pisze:
jedrek101 pisze:jak dam radę to będę :)

Oczywiście , że tak . Każdy ma swoje priorytety i możliwości . Ja również liczę się z , ogólnie pisząc , trudnościami ale trochę drażni mnie podejście nastawione z góry na NIE.


Arku, widzisz nie każdy może pozwolić sobie na urlop w trakcie roku, ja tak mam, dlatego od razu napisałem że niestety odpada jazda w piątek po południu, pół nocy zarwane, a już w niedzielę rano trzeba wyjeżdżać znowu
Więc wychodzi półtorej dnia w drodze, żeby jedno popołudnie i wieczór posiedzieć z Wami przy ognisku :(
i z tego co wiem, to z południa sporo osób uważa podobnie, więc pewnie jak w tym roku spotkamy się gdzieś bliżej

Ja tam jestem zdania, że jeden zlot powinien być w centrum, a drugi właśnie gdzieś w PL
w 2010r. oba zloty były na zachodzie ... i oba opuściłem
a i tak byłem na chyba 10 spotkaniach :roll: zrobiłem niecałe 4tyś km z przyczepką :D
była N126e, jest Hobby 430T+ Ford Focus C-max 1.8 + Suzuki Vitara 4x4

Awatar użytkownika
finger
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 261
Rejestracja: niedziela, 19 paź 2008, 18:01
Lokalizacja: Lubań - DLN

Re: Majówka 2011

Postautor: finger » niedziela, 19 gru 2010, 19:50

Dlatego piszę , że każdy ma swoje priorytety i możliwości . Trudno żeby zgromadzić wszystkich na zlocie.
Konrad piszesz:
"Południe prawdopodobnie spotka się gdzieś ... na południu
padła propozycja okolic Dukli i raczej tam uderzymy".

W ten sposób trochę się to wszystko rozmienia na drobne . Szacunek dla kolegów z Hrebennego , Suwałk , Szczecina , Koszalina , Gdańska , którzy przybyli na spotkania tegoroczne na ogólnie pisząc południowym zachodzie .
Konrad piszesz o DUKLI . Gdzie ta propozycja padła i kiedy ? Zapewne znów po drodze będzie szaremu 11 i wielu innym z północy.
Jeszcze raz napiszę . Wiele osób z północnych okolic było na tegorocznych zlotach w zachodnio południowym regionie Poski . O Frydmanie nie wspomnę . Teraz chcą pokazać swój region . Ja chcę z tego skorzystać . Nigdy jeszcze w proponowanym regionie nie byłem . Na południe przyjdzie czas przy kolejnych okazjach . Z listy chętnych wynika , że jest więcej osób , które wyrażają chęć przyjazdu .
Chciałbym też wyjaśnić , że pisząc o nastawieniu na NIE nie mam na myśli osób , które mają problem z urlopem , finansami lub innymi sytuacjami (jak to w życiu). Chcę tu zachęcić do przybycia osoby chętne i mogące przyjechać . Natomiast drażni mnie nastawienie NIE bo ... NIE .
Do tej pory FN robił zloty razem z karawaningiem.pl i odwrotnie. Na tych co byłem uważam , że była wspaniała atmosfera . Miło by było to dalej kontynuować .

Drążąc temat dalej KONZIO napisał:
"A ja odpowiem krótko i w temacie (zbytnio nie rozwlekając - jak mam to w zwyczaju).

NIE... Dziękuję!"

i później:
" ... w przypadku majówek z karawaning.pl ja jestem ewidentnie zdecydowany- stąd taka odpowiedź. Mój wyjazd z karawaning.pl jest raczej mało prawdopodobny."

A ja się zapytam . Cóż takiego zrobił Ci karawaning.pl i co to obchodzi starych i nowych forumowiczów z fanklubu niewiadówek? Myślę , że w ten sposób nie robisz KONZIU dobrej roboty jednym i drugim.

Ja jestem nastawiony pozytywnie do jednego i drugiego forum. Zróbmy kompromis . Ty przyjedziesz na zlot jako przyjaciel FN a ja jako forumowicz karawaning.pl (i przyjaciel FN również). Bardzo chętnie się z Tobą spotkam. Napiszę więcej , nie tylko ja bo miałeś i masz dalej wiele przyjaciół na karawaningu , którzy chętnie Cię czytali.
Zostawmy to wszystko bo to już za nami . Teraz jest czas na spotkanie w realu . Co Ty na to ?
Jestem przekonany , że podzielasz moje zdanie . Chodzi tu przecież o ogólnie pojęte kulanie się z ogonami.
Może po tym co napisałem Drogi Konziu zmienisz zdanie i napiszesz , że jesteś na TAK. Fajnie by było.
A czy to będzie Danowskie u Szaraka czy centrum jest mi obojętne. Wszystko w swoim czasie.

Pozdrawiam wszystkich . Myślę , że zostałem teraz dobrze zrozumiany. Nie czas przecież na złośliwości - święta idą (ale o tym w innym wątku). :thumbup: :thumbup: :thumbup:
Za każdym zakrętem jest jakaś prosta .

szary11
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 767
Rejestracja: środa, 30 maja 2007, 14:36
Lokalizacja: Białystok

Re: Majówka 2011

Postautor: szary11 » niedziela, 19 gru 2010, 22:44

Ja bym miał tylko prośbę, by admin lub modek wpisywali chętnych w pierwszym poście (tu nie mam możliwości edycji). Zawsze to będzie jaśniej ujęte, kto z FN się wybierze na zlocik :)

PS. Nie kłućmy się tylko :( Wkońcu nie ma o co. Tak uważam.

Awatar użytkownika
konrad
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 1453
Rejestracja: wtorek, 22 kwie 2008, 13:18
Lokalizacja: Krk/Lbl

Re: Majówka 2011

Postautor: konrad » poniedziałek, 20 gru 2010, 07:40

chyba nikt się nie kłóci, raczej dyskutujemy :roll:
może coś wyniknie z tego pozytywnego :wink:

Fingerku, nie chcę robić za adwokata Konzia, ale kiedyś pisał że zloty to nie jego klimaty,
raczej nie chodziło o jakieś anty nastawienie do FN czy K.pl :roll:
ale może niech sam sie wypowie

jeśli chodzi o Duklę, to padała taka propozycja w Sandomierzu na ostatnim zlocie (jest jeszcze kilka propozycji, np Chańcza w świętokrzyskim)
była to rozmowa o zlocie k.pl na mazurach, po czym kilka osób stwierdziło, że to jednak za daleko na te kilka dni i w terminie majowym spotkamy się gdzieś bliżej :roll:

W tym roku do Sławy od nas było ponad 400km i ile załóg dotarło ? za to urodziło się dość spontaniczne spotkanie w Gackach, na którym było chyba ze 20załóg :roll:
niestety w 2011 będzie podobnie :(

dla mnie odległość max to ok 200km, tyle mogę jechać na weekend, żeby była to przyjemność, bo przecież poza spotkaniem i posiedzeniem przy ognisku pasuje trochę odpocząć, a nie spędzić pół weekendu w aucie ?
dlatego od razu napisałem że mazury odpadają i również do Czech nie pojadę ...

dlatego poddałem propozycję jednego zlotu w roku, który odbywał by się gdzieś w centrum PL
być może X zlot będzie taką okazją :wink:
była N126e, jest Hobby 430T+ Ford Focus C-max 1.8 + Suzuki Vitara 4x4

Awatar użytkownika
KONZIO
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 406
Rejestracja: wtorek, 19 sty 2010, 08:39
Lokalizacja: jest gdzieś, lecz nie wiadomo gdzie, Świat w którym baśń ta dzieje się...

Re: Majówka 2011

Postautor: KONZIO » czwartek, 23 gru 2010, 11:08

TREŚĆ WYWALONA PRZEZE MNIE- NIE POTRZEBNA POTOMNYM I NIC NIE WNOSZĄCA DO CAŁOKSZTAŁTU TEGO FORUM
Najważniejsza osoba w rozmowie, czyli Fingerek wie już o co mi chodziło (choć też mogliśmy to omówić inaczej, np. przez PW) i na pewno (ponieważ Świat jest mały)uda nam się gdzieś kiedyś w najmniej oczekiwanym miejscu i momencie obgadać sobie wszystko, przy sąsiedzkiej pogawędce kempingowej lub kto wie może jakimś spotkaniu...
Jeszcze raz wszystkiego dobrego z okazji Świąt.
Ostatnio zmieniony czwartek, 23 gru 2010, 19:40 przez KONZIO, łącznie zmieniany 2 razy.
ad

BIGL
Posty: 1266
Rejestracja: poniedziałek, 14 maja 2007, 20:17
Lokalizacja: Białystok

Re: Majówka 2011

Postautor: BIGL » czwartek, 23 gru 2010, 11:25

Postanowiłem edytować swój nie do końca zrozumiany post i nie mieszać w temacie kolegi szarego11. Ot taka samokrytyka :wink: .
ps. Muszę założyć kiedyś własny wątek na takie dewagacje i tam wklejać co jakiś czas "złote myśli" :D . Jeszcze raz przepraszam jeżeli kogoś uraziłem.
Ostatnio zmieniony czwartek, 23 gru 2010, 19:14 przez BIGL, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Awatar użytkownika
finger
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 261
Rejestracja: niedziela, 19 paź 2008, 18:01
Lokalizacja: Lubań - DLN

Re: Majówka 2011

Postautor: finger » czwartek, 23 gru 2010, 13:41

Dzięki Konziu za wyczerpującą odpowiedź. Trudno mi teraz szerzej się rozpisywać bo siedzę na walizkach . Jadę za chwilę do Koszalina . Lubię na tak dokładną odpowiedź z należytym szacunkiem odpowiedzieć .
Tak się złożyło , że nie mam teraz takiej możliwości . Szkoda , aczkolwiek wciąż liczyć będę , że w realu przyjdzie nam mimo Twojej Konziu awersji zlotowej na palnięcie lufki , jak to napisałeś "sąsiedzkiej".
Pozdrawiam Ciebie oraz całe grono fanklubowiczów życząc przy okazji świątecznego ciepła rodzinnego oraz w przyszłym roku tyle samo wyjazdów i powrotów z karawaningowania .
Do napisania i zobaczenia na szlaku .

PS - Jeszcze taka mała dygresyjka . Ja na zlotach jestem sobą i nikt i nic mnie nie zmieni . Jak mam ochotę to robię to co inni a jak nie to swoim działaniem przygarniam resztę zainteresowanych do tego co jest chyba dobre - dobrze pojęta integracja . Zlot to zlepek osobowości , które się uzupełniają . Tak ja to traktuję .

Kurcze ... startuję . Heeeeeeej !!!
Za każdym zakrętem jest jakaś prosta .

Awatar użytkownika
KONZIO
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 406
Rejestracja: wtorek, 19 sty 2010, 08:39
Lokalizacja: jest gdzieś, lecz nie wiadomo gdzie, Świat w którym baśń ta dzieje się...

Re: Majówka 2011

Postautor: KONZIO » czwartek, 23 gru 2010, 19:45

Fingerku- szerokości na drodze... i z ogromną przyjemnością zatrąbię kiedyś z Tobą hejnał sąsiedzki...
Powyżej wiadomość z edytowałem, bo to co napisałem wcześniej, chyba nie powinno się znaleźć na tym forum, a jeśli nawet, to na pewno nie przed Świętami... Także...
Biglu, jak założysz już ten kącik złotych myśli, możesz mnie tam zapisać, bo zdaje się, że zapatrywania mamy podobne...
Na pewno będę tam jednym z czołowych mącicieli - możesz być tego pewien.:lol: :lol: :lol:
ad

Rysiaczek
Posty: 90
Rejestracja: sobota, 22 wrz 2007, 09:23
Lokalizacja: Ostrowiec Świętokrzyski

Re: Majówka 2011

Postautor: Rysiaczek » środa, 29 gru 2010, 09:48

Piknie sie czyta ! Przynajmniej nie jest nudno ! :D

Awatar użytkownika
wedrowniczek
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 110
Rejestracja: poniedziałek, 17 mar 2008, 10:31
Lokalizacja: Wierzchucino

Re: Majówka 2011

Postautor: wedrowniczek » czwartek, 30 gru 2010, 23:16

witam. to ja sie moze dopisze, ze o ile w tym roku robota mi pozwoli to wraz z 2ga polowka podjedziemy, bo odkad zagladam na forum zawsze mam chec, tylko albo czasowo albo kilometrowo nie wychodzi :roll:
przy okazji najlepszego na nowy rok! zebyscie byli zdrowi a wasze cycepki toczyly sie bezawaryjnie przez lady i oceany ! :wink:
______________________
pzdr, G.
# N126e + Duster#

szary11
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 767
Rejestracja: środa, 30 maja 2007, 14:36
Lokalizacja: Białystok

Re: Majówka 2011

Postautor: szary11 » niedziela, 2 sty 2011, 10:23

Listę kopiowaną zrobimy:
1. Jedrek101
2. Jaro-Gosia
3. Wedrowiczek

Wyżej wymienione osoby będę wklejał też na k.pl jako reprezentantów FN.

Postaram się zrobić tak byście mieli najbliżej do skrzynek z prądem na polu kempingowym. Myślę, że wszyscy to zrozumieją i poprą.

Pozdrawiam!

PS. Jako, że to pierwszy post po Nowym Roku, życzę wszystkim wszystkiego najlepszego!!! :)

Andy
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 33
Rejestracja: czwartek, 18 cze 2009, 17:46
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Majówka 2011

Postautor: Andy » niedziela, 2 sty 2011, 18:10

konrad pisze:
szary11 pisze:Rysiaczek ma blisko 600 i przybywa :)


tak tylko że Rysiaczek z tego co pisał jedzie na tydzień, nie każdy tak może :(
szkoda że znowu zlot jest gdzieś "na obrzeżach" PL :roll:
IMO jeden zlot powinien być gdzieś w centrum, żeby każdy miał szanse przyjechać
coś jak zlot Niewiadówek w Borkach

Południe prawdopodobnie spotka się gdzieś ... na południu :mrgreen:
padła propozycja okolic Dukli i raczej tam uderzymy :roll:


Mówisz,że zlot w Borkach jest bardziej w centrum a ja z Gdańska miałem do niego 480km:D Tu też mam 400km ale jeżeli tylko uda mi się do maja uruchomić fiata (teraz zalega pod półmetrową warstwą śniegu) i skończyć remoncik to z pewnością się pojawię. Nie mogę sobie odpuścić takiego spotkania bo ostatni zlot naszego wspaniałego fanklubu był jednym z najfajniejszych wyjazdów na jakim byłem. Pozdrawiam

Awatar użytkownika
konrad
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 1453
Rejestracja: wtorek, 22 kwie 2008, 13:18
Lokalizacja: Krk/Lbl

Re: Majówka 2011

Postautor: konrad » niedziela, 2 sty 2011, 20:53

Andy pisze:Mówisz,że zlot w Borkach jest bardziej w centrum a ja z Gdańska miałem do niego 480km:D

tak to jest jak się mieszka na obrzeżach, dlatego ja nie jestem przeciwny zlotom w poszczególnych częściach kraju,
pisałem tylko że jeden zlot mógłby być gdzieś "po środku" wtedy nikt nie ma 600km
akurat odkąd zadomowiłem się na k.pl, to na zloty mam daleko, ale może przyjdzie pora ... ;)
była N126e, jest Hobby 430T+ Ford Focus C-max 1.8 + Suzuki Vitara 4x4

Konrad_wawa
Posty: 301
Rejestracja: poniedziałek, 27 lip 2009, 15:31
Lokalizacja: Góra Kalwaria

Re: Majówka 2011

Postautor: Konrad_wawa » poniedziałek, 3 sty 2011, 11:00

A może tak dla osób chętnych ( nie jadących na k.pl ) zrobimy w tym terminie spocik w Warce ?

Jeżeli będą chętni - mam niedaleko i mogę przeprowadzić zwiad, zaplanować jakieś atrakcje ( np. zwiedzanie Browaru itp ).
N 126 N + Laguna II Hatchback 2,0 16V - jeszcze bez haka :)


Wróć do „Ogólnopolskie Zloty Fanklubu Niewiadówek”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości