Nowy Sącz

Poinformuj innych karawaningowców o zmianach na trasach
Awatar użytkownika
rafał
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 296
Rejestracja: niedziela, 15 mar 2009, 21:06
Lokalizacja: Klęczany koło Nowego Sącza

Nowy Sącz

Postautor: rafał » sobota, 11 sie 2012, 22:49

Jeżeli się ktoś wybiera przez Nowy Sącz do Krynicy Górskiej albo w stronę Piwnicznej to musi wiedzieć że znanym sądeckim zwyczajem w wakacje jest zawsze jedno z głównych skrzyżowań lub rond rozkopane .W tym przypadku pod tzw Zajazdem Sądeckim , trasa na Krynicę i Piwniczną i dalej na Słowację .Trzeba pytać na cb bo długo by tu opisywać objazd .Osobiście polecam w Chełmcu kierować się na Nowy Targ ale w Brzeznej na rondzie na Stary Sącz i na piwniczną i Krynicę ... A i jadąc wczoraj krajówką nr 28 Limanowa - Nowy Sącz to na tej trasie też coś jest remontowane (nie wiem ile tego jechałem późnym wieczorem).
Szanuj szefa swego możesz mieć gorszego (uwaga mi się nie sprawdzło teraz mam dobrego szefa !!!!!! ) . Z wiekiem spada zapotrzebowanie na zysk a rośnie popyt na święty spokój . Jak się nie ma co się lubi to się z........a żeby to mieć .

Awatar użytkownika
rafał
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 296
Rejestracja: niedziela, 15 mar 2009, 21:06
Lokalizacja: Klęczany koło Nowego Sącza

Re: Nowy Sącz

Postautor: rafał » wtorek, 21 sie 2012, 19:06

Pomału kończy się remont w/w ronda ale jeszcze nie całkiem , zamknięty most 700 lecia -wylot na Grybów na razie totalne korki na objeździe...
Jak pisałem koniec wakacji koniec remontu , dali sobie spokój wreszcie można normalnie przejechać...
Szanuj szefa swego możesz mieć gorszego (uwaga mi się nie sprawdzło teraz mam dobrego szefa !!!!!! ) . Z wiekiem spada zapotrzebowanie na zysk a rośnie popyt na święty spokój . Jak się nie ma co się lubi to się z........a żeby to mieć .

Awatar użytkownika
rafał
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 296
Rejestracja: niedziela, 15 mar 2009, 21:06
Lokalizacja: Klęczany koło Nowego Sącza

Re: Nowy Sącz

Postautor: rafał » wtorek, 8 maja 2018, 18:57

I mogę wstawić nowy wątek, od 7.05 2018 do końca roku zamknięto (rozbiórka i budowa nowego) most Helleński. Jest to stara trasa nr 28 (nowa prowadzi przez obwodnicę północną). Korki za dnia są bo ludzie nie potrafią jeździć po rondach a i nawał aut jak na jedną przeprawę. Za bardzo nie ma jak objechać bo trasa od Krakowa czy Limanowej na Gorlice czy dalej na duże auta nie raz wychodzi przez Nowy Sącz. Da się ominąć ale można utknąć na obrzeżach miasta.
Szanuj szefa swego możesz mieć gorszego (uwaga mi się nie sprawdzło teraz mam dobrego szefa !!!!!! ) . Z wiekiem spada zapotrzebowanie na zysk a rośnie popyt na święty spokój . Jak się nie ma co się lubi to się z........a żeby to mieć .

Awatar użytkownika
rafał
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 296
Rejestracja: niedziela, 15 mar 2009, 21:06
Lokalizacja: Klęczany koło Nowego Sącza

Re: Nowy Sącz

Postautor: rafał » sobota, 15 gru 2018, 07:24

I tu należy się uzupełnienie wpisu powyższego. Z przyczyn organizacyjnych i zaniedbań urzędników UM Nowy Sącz opisane wyżej utrudnienia przeciągają się do końca maja 2019.
Szanuj szefa swego możesz mieć gorszego (uwaga mi się nie sprawdzło teraz mam dobrego szefa !!!!!! ) . Z wiekiem spada zapotrzebowanie na zysk a rośnie popyt na święty spokój . Jak się nie ma co się lubi to się z........a żeby to mieć .

Awatar użytkownika
rafał
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 296
Rejestracja: niedziela, 15 mar 2009, 21:06
Lokalizacja: Klęczany koło Nowego Sącza

Re: Nowy Sącz

Postautor: rafał » poniedziałek, 3 cze 2019, 13:07

Most Helleński otwarty od 9 maja 2019, wreszcie koniec paraliżu komunikacyjnego w Nowym Sączu i na obrzeżach. Utrudnienia jeszcze są na trasie 75 do Brzeska, umacniają osuwisko na górze Św. Justa.
Szanuj szefa swego możesz mieć gorszego (uwaga mi się nie sprawdzło teraz mam dobrego szefa !!!!!! ) . Z wiekiem spada zapotrzebowanie na zysk a rośnie popyt na święty spokój . Jak się nie ma co się lubi to się z........a żeby to mieć .


Wróć do „Trasy objazdy przebudowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości