Strona 1 z 1

Nowy Sącz

: sobota, 11 sie 2012, 22:49
autor: rafał
Jeżeli się ktoś wybiera przez Nowy Sącz do Krynicy Górskiej albo w stronę Piwnicznej to musi wiedzieć że znanym sądeckim zwyczajem w wakacje jest zawsze jedno z głównych skrzyżowań lub rond rozkopane .W tym przypadku pod tzw Zajazdem Sądeckim , trasa na Krynicę i Piwniczną i dalej na Słowację .Trzeba pytać na cb bo długo by tu opisywać objazd .Osobiście polecam w Chełmcu kierować się na Nowy Targ ale w Brzeznej na rondzie na Stary Sącz i na piwniczną i Krynicę ... A i jadąc wczoraj krajówką nr 28 Limanowa - Nowy Sącz to na tej trasie też coś jest remontowane (nie wiem ile tego jechałem późnym wieczorem).

Re: Nowy Sącz

: wtorek, 21 sie 2012, 19:06
autor: rafał
Pomału kończy się remont w/w ronda ale jeszcze nie całkiem , zamknięty most 700 lecia -wylot na Grybów na razie totalne korki na objeździe...
Jak pisałem koniec wakacji koniec remontu , dali sobie spokój wreszcie można normalnie przejechać...

Re: Nowy Sącz

: wtorek, 8 maja 2018, 18:57
autor: rafał
I mogę wstawić nowy wątek od 7.05 2018 do końca roku zamknięto ( rozbiórka i budowa nowego) most heleński jest to stara trasa nr 28 ( nowa prowadzi przez obwodnicę północną ) . Korki za dnia są bo ludzie nie potrafią jeździć po rondach a i nawał aut jak na jedną przeprawę . Za bardzo nie ma jak objechać bo trasa od Krakowa czy Limanowej na Gorlice czy dalej na duże auta nie raz wychodzi przez Nowy Sącz . Da się ominąć ale można utknąć na obrzeżach miasta .

Re: Nowy Sącz

: sobota, 15 gru 2018, 07:24
autor: rafał
I tu należy się uzupełnienie wpisu powyższego . Z przyczyn organizacyjnych i zaniedbań urzędników UM Nowy Sącz opisane wyżej utrudnienia przeciągają się do końca maja 2019 .