!!! Sklep w Niewiadowie działa do końca Maja !!

Piszcie o wszystkim nie związanym z Niewiadówkami i karawaningiem
Regulamin forum
W dziale "na każdy temat" został utworzony wątek Hydepark

Hydepark czyli specjalny dział ub wątek występujący na forach internetowych, czatach i innych serwisach internetowych, pozwalający na wolną dyskusję nieograniczoną żadnym tematem przewodnim. Hydepark wziął swoją nazwę od Królewskiego Londyńskiego Parku o tej samej nazwie, który zawdzięcza swoje potoczne znaczenie - jako forum swobodnego wypowiadania wszelkich poglądów w imię wolności słowa - od Speakers' Corner, położonego w pobliżu Marble Arch, które jest tradycyjnym miejscem przemówień i debat.

Hydepark występujący na wielu forach internetowych (głównie specjalistycznych, poświęconych wąskiemu zagadnieniu), charakteryzuje się tym, iż nie jest ściśle moderowany. W miejscu tym zazwyczaj dopuszczone są wątki off-topic (czyli zagadnienia nie związane z profilem tematycznym forum).

Obowiązują zasady poprawnej pisowni (w tym bez wulgaryzmów) i zakaz obrażania osób, ich poglądów, opinii lub uczuć religijnych.
Awatar użytkownika
NIL2
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 541
Rejestracja: wtorek, 15 lut 2011, 15:50

Re: !!! Sklep w Niewiadowie działa do końca Maja !!

Postautor: NIL2 » czwartek, 19 maja 2011, 21:44

Panowie nie ma paniki za kilkanaście lat zaczną produkować części tak jak jest teraz z częściami do starego Junaka :D prawie wszystko można dostać Polak potrafi i nasze wnuki będą jeszcze długo ciągać Niewiadówki tylko już teraz trzeba im to zaszczepić ; mój ma 3 lata i z przyczepy nie mogę go wyciągnąć widać rośnie następne pokolenie fanów :lol: :lol: :lol:

Awatar użytkownika
petek
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 566
Rejestracja: wtorek, 21 sie 2007, 18:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: !!! Sklep w Niewiadowie działa do końca Maja !!

Postautor: petek » piątek, 20 maja 2011, 10:11

NIL2, chyba wiem o którym Junaku mówisz. Jest rzeczywiście piękny. Nawet popełniłem gafę, posądzając go za nowy model z Chin, ale ja się nie znam :oops: i stąd taka pomyłka. Głupio mi do dziś :wink:
Wnuka masz fajnego. Bardzo kontaktowy chłopiec.
Pozdrawiam!!!
Pozdrawiam,
Petek

Awatar użytkownika
Depeche
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 400
Rejestracja: niedziela, 2 sty 2011, 14:39

Re: !!! Sklep w Niewiadowie działa do końca Maja !!

Postautor: Depeche » piątek, 20 maja 2011, 20:42

Szkoda by było, jakby pudełeczka miały zacząć powoli znikać. W końcu Syrenki się wykruszyły, Warszawy, malucha spotkać też już rzadkość.

Awatar użytkownika
gogi123
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 279
Rejestracja: środa, 23 kwie 2008, 13:40
Lokalizacja: Szubin 89-200

Re: !!! Sklep w Niewiadowie działa do końca Maja !!

Postautor: gogi123 » sobota, 21 maja 2011, 17:59

Tera tylko sprzedac czas marke Niewiadów chinczyka i beda nowe przyczepy, tak jak junak sprzedany chyba za 5tys zl co az absurdalne sie wydaje. W TESCO mozna kupic sprzet DIORA a z tylu produkowane dla MANTA........
N-126N 88' + Citroen Berlingo 1.9d

Awatar użytkownika
kotek
Moderator
Moderator
Posty: 3501
Rejestracja: środa, 26 wrz 2007, 19:31
Lokalizacja: Częstochowa

Re: !!! Sklep w Niewiadowie działa do końca Maja !!

Postautor: kotek » niedziela, 22 maja 2011, 11:29

Teraz za Syrenę wołają nawet 15000, niedługo że nasze też będą cenowo rosnąć.
KOTEK N132 L + AUDI 100 + VW SHARAN

BIGL
Posty: 1266
Rejestracja: poniedziałek, 14 maja 2007, 20:17
Lokalizacja: Białystok

Re: !!! Sklep w Niewiadowie działa do końca Maja !!

Postautor: BIGL » niedziela, 22 maja 2011, 19:40

Takie to już durne te nasze czasy - teraz to znowu w Polsce końcówka lat 90 :oops: , bieda.. Z drugiej strony Niewiadów produkował ogromną ilość towarówek więc to zapewne kolejna kombinowana prywatyzacja.
Mam receptę na takie nastroje - jadę daleko na wieś i jestem wolny :D - jak wracam to tak się czuję jakby ktoś plecak z kamieniami mi założył.
Obrazek

Awatar użytkownika
NIL2
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 541
Rejestracja: wtorek, 15 lut 2011, 15:50

Re: !!! Sklep w Niewiadowie działa do końca Maja !!

Postautor: NIL2 » środa, 25 maja 2011, 20:39

Petek masz rację ostatnio Junak był na zlocie w Krakowie
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
kwok
Posty: 199
Rejestracja: sobota, 8 sty 2011, 12:58

Re: !!! Sklep w Niewiadowie działa do końca Maja !!

Postautor: kwok » poniedziałek, 30 maja 2011, 23:53

INFORMACJA do wszystkich docząca sklepu w niewiadowie!!! Sklep działa i wszystko jest OK! wszystkie części mam już w domu i jutro zaczynam remoncik

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
NIL2
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 541
Rejestracja: wtorek, 15 lut 2011, 15:50

Re: !!! Sklep w Niewiadowie działa do końca Maja !!

Postautor: NIL2 » poniedziałek, 13 cze 2011, 17:49

Sklep działa nadal kilku ludzi się zwolniło są w reorganizacji ale dzisiaj otrzymałem zamówione części i jest ok :D

Konrad_wawa
Posty: 301
Rejestracja: poniedziałek, 27 lip 2009, 15:31
Lokalizacja: Góra Kalwaria

Re: !!! Sklep w Niewiadowie działa do końca Maja !!

Postautor: Konrad_wawa » środa, 13 lip 2011, 15:15

A ja nie jestem zadowolony z ich podejścia. Co prawda mają troszkę niższe ceny, ale w zeszłym tygodniu złożyłem zamówienie uprzednio kontaktując się telefonicznie celem potwierdzenia dostępności części. To co chciałem było w magazynie, ale pani stwierdziła, że termin wysyłki to około 7 dni :shock: bo ma dużo pracy. Prosiłem, by uczyniła to szybciej, bo wszystko ma i wystarczy zapakować towar i go nadać. Zadzwoniłem po trzech dniach i okazało się, że moje zamówienie czeka w kolejce ... zrezygnowałem z zakupu.
U Dariusa zamówiłem wczoraj a dzisiaj przyszła paczka - to się nazywa obsługa.
Niestety dla sklepu w Niewiadowie :thumbdown: ... czas się chyba tam zatrzymał. Więcej nawet nie będę próbował niczego tam kupować.
N 126 N + Laguna II Hatchback 2,0 16V - jeszcze bez haka :)


Wróć do „Na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 66 gości