Nowy nabytek N126e

Piszcie o wszystkim nie związanym z Niewiadówkami i karawaningiem
Regulamin forum
W dziale "na każdy temat" został utworzony wątek Hydepark

Hydepark czyli specjalny dział ub wątek występujący na forach internetowych, czatach i innych serwisach internetowych, pozwalający na wolną dyskusję nieograniczoną żadnym tematem przewodnim. Hydepark wziął swoją nazwę od Królewskiego Londyńskiego Parku o tej samej nazwie, który zawdzięcza swoje potoczne znaczenie - jako forum swobodnego wypowiadania wszelkich poglądów w imię wolności słowa - od Speakers' Corner, położonego w pobliżu Marble Arch, które jest tradycyjnym miejscem przemówień i debat.

Hydepark występujący na wielu forach internetowych (głównie specjalistycznych, poświęconych wąskiemu zagadnieniu), charakteryzuje się tym, iż nie jest ściśle moderowany. W miejscu tym zazwyczaj dopuszczone są wątki off-topic (czyli zagadnienia nie związane z profilem tematycznym forum).

Obowiązują zasady poprawnej pisowni (w tym bez wulgaryzmów) i zakaz obrażania osób, ich poglądów, opinii lub uczuć religijnych.
Awatar użytkownika
łapa
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 144
Rejestracja: piątek, 22 lip 2011, 12:40
Lokalizacja: Katowice

Nowy nabytek N126e

Postautor: łapa » niedziela, 31 lip 2011, 23:00

Dzisiaj stałem się szczęśliwym posiadaczem przyczepy niewiadów n 126e 87r wyposażona w gaz 12v 220v elektryczna pompka wody do tego całkiem nowy przedsionek a wszystko to za śmieszne pieniądze.
Przyczepę udało mi się kupić z parkingu depozytowego na którym stała pod zadaszeniem od 90 roku. Dopiero w tamtym roku została wywieziona pod chmurkę. Jednak dzięki temu pod kilkunastoletnim brudem kryje się śnieżnobiała skorupka. po podpięciu wszystkie lampki zaczęły działać. środek w stanie idealnym nie licząc kilku centymetrowego kurzu.Przypuszczam .że ostatni raz była otwierane na początku lat 90. minusem jest tylko gdzie nie gdzie odlepiająca się tapicerka. Poniżej zdjęcie z parkingu. Zrobione 2 tygodnie temu przeze mnie. Dodam tylko ,że przyczepa niebyła nigdzie wystawiona znalazłem ją przypadkiem poszukując części do odrestaurowywania samochodu, I po długim 2 tygodniowym zabieganiu przyczepka jest na u mnie:)

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

kuneg
Posty: 69
Rejestracja: poniedziałek, 25 lip 2011, 23:28
Lokalizacja: Wrocław

Re: Nowy nabytek N126e

Postautor: kuneg » niedziela, 31 lip 2011, 23:07

Gratuluję.
Tego brudu to jakoś nie widać ;)
Pozdrawiam
Małgorzata

Opel Astra Kombi 1,9 CDTI + N126n

Awatar użytkownika
kotek
Moderator
Moderator
Posty: 3501
Rejestracja: środa, 26 wrz 2007, 19:31
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Nowy nabytek N126e

Postautor: kotek » poniedziałek, 1 sie 2011, 22:49

KOTEK N132 L + AUDI 100 + VW SHARAN

Awatar użytkownika
smutny126p
Posty: 28
Rejestracja: wtorek, 26 lis 2013, 20:23
Lokalizacja: Chorzów

Re: Nowy nabytek N126e

Postautor: smutny126p » sobota, 15 lut 2014, 20:53

Niebywały wyczyn wydostać ją z takiego miejsca, ale mówią zę człowiek może wszystko :wink: piękna jest, pewnie kiedy otworzyłeś drzwiczki to tak jakbyś się przeniósł w czasie :) , echhh takie zabytki mają duszę, a do tego satysfakcja i uśmiech na twarzy gwarantowany :wink:
Pozdrawiam kolegę z Forum Polskiej Motoryzacji :wink:

Awatar użytkownika
mr_dywan
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 437
Rejestracja: czwartek, 8 lis 2012, 21:20
Lokalizacja: Poznań

Re: Nowy nabytek N126e

Postautor: mr_dywan » sobota, 15 lut 2014, 22:53

Ślicznotka... A nie umyłeś jej do zdjęć?
Klajster Miasto i Kraj

Awatar użytkownika
stico80
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 985
Rejestracja: poniedziałek, 1 sie 2011, 18:18
Lokalizacja: Lubelskie

Re: Nowy nabytek N126e

Postautor: stico80 » niedziela, 16 lut 2014, 08:44

Panowie odpowiadacie na posty sprzed prawie 3 lat.
"dzyń, dzyń, dzyń"

Awatar użytkownika
Paczek
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 4544
Rejestracja: czwartek, 2 kwie 2009, 21:23
Lokalizacja: Opoczno

Re: Nowy nabytek N126e

Postautor: Paczek » niedziela, 16 lut 2014, 09:49

stico80 pisze:Panowie odpowiadacie na posty sprzed prawie 3 lat.


jakoś tam na tym forum czas szybko mija .... :lol:

Awatar użytkownika
Wodnik Szuwarek
Posty: 485
Rejestracja: wtorek, 26 maja 2009, 23:15
Lokalizacja: Cracow

Re: Nowy nabytek N126e

Postautor: Wodnik Szuwarek » niedziela, 16 lut 2014, 10:18

Kolega smutny dodatkowo pasjonuje się archeologią :wink:

Awatar użytkownika
łapa
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 144
Rejestracja: piątek, 22 lip 2011, 12:40
Lokalizacja: Katowice

Re: Nowy nabytek N126e

Postautor: łapa » poniedziałek, 17 lut 2014, 20:09

No Fakt otwarcie jej po tylu latach było niesamowite, najgorsze było to ,że mieli problem znaleźć klucze do niej :D
Do zdjęć nie umyłem bo robione na tym parkingu.
Czysta jest praktycznie od wiosny do jesieni bo niestety na śląsku każdy Pali w piecu węglem i cała sadza szybko osadza się na niewiadówce w okresie zimowym

Awatar użytkownika
lukasz1986
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 98
Rejestracja: piątek, 21 lut 2014, 13:58
Lokalizacja: Łuków

Re: Nowy nabytek N126e

Postautor: lukasz1986 » środa, 26 lut 2014, 11:55

łapa, a nie ma tam u Was więcej takich rodzynków? Bo jakby byly, to i przejechać się do Katowic mogę (mniejsza o fakt, ze pewnie z 600km będę mial)
VW Passat 1,9 TDi (holownik)
Niewiadówka (w najbliższym czasie) :)
WSK 125 (w trakcie remontu)

Awatar użytkownika
łapa
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 144
Rejestracja: piątek, 22 lip 2011, 12:40
Lokalizacja: Katowice

Re: Nowy nabytek N126e

Postautor: łapa » środa, 26 lut 2014, 19:21

Z racji wykonywanego zawodu akurat mam możliwość oglądania takich rodzynków na tego rodzaju parkingach. Myślę ,że takich rodzynków jest w Katowicach jeszcze wiele:) ponieważ kopalnie kupowały niewiadówki masowo i wypożyczały je górnikom.
Na obrzeżach katowic jest ich jeszcze sporo niestety właściciela trzeba ustalać najczęściej po numerach tablicy.
2 km ode mnie stoi niewiadówka z 1973 roku dowiedziałem się tego 15 lat temu chodząc do szkoły do dziś stoi w takiej samej pozycji.

Awatar użytkownika
lukasz1986
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 98
Rejestracja: piątek, 21 lut 2014, 13:58
Lokalizacja: Łuków

Re: Nowy nabytek N126e

Postautor: lukasz1986 » środa, 26 lut 2014, 19:53

Ciężko pewnie będzie dotrzeć do właściciela... Ale raczej wszystko jest możliwe. Gdybyś miał kiedyś możliwość, czas i chęci to spróbuj się dowiedzieć czegoś na jej temat. Jeżeli jednak nie za bardzo masz czas to też jestem w stanie zrozumieć :)
VW Passat 1,9 TDi (holownik)
Niewiadówka (w najbliższym czasie) :)
WSK 125 (w trakcie remontu)

Awatar użytkownika
smutny126p
Posty: 28
Rejestracja: wtorek, 26 lis 2013, 20:23
Lokalizacja: Chorzów

Re: Nowy nabytek N126e

Postautor: smutny126p » środa, 26 lut 2014, 20:24

Wodnik Szuwarek pisze:Kolega smutny dodatkowo pasjonuje się archeologią :wink:


stary jestem to i grzebię hehe, z łapą znamy się z Forum Polskiej Motoryzacji jednak dopiero tutaj zobaczyłem jego cacko :)

Awatar użytkownika
łapa
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 144
Rejestracja: piątek, 22 lip 2011, 12:40
Lokalizacja: Katowice

Re: Nowy nabytek N126e

Postautor: łapa » środa, 26 lut 2014, 22:19

lukasz1986 pisze:Ciężko pewnie będzie dotrzeć do właściciela... Ale raczej wszystko jest możliwe. Gdybyś miał kiedyś możliwość, czas i chęci to spróbuj się dowiedzieć czegoś na jej temat. Jeżeli jednak nie za bardzo masz czas to też jestem w stanie zrozumieć :)


Daj mi numer tablic tego twojego cacka i numer telefonu zadzwonię Ci jutro i powiem gdzie go masz szukać ;)

Chyba ,że chodzi Ci o tom z 73r to wiem do kogo należy Stary górnik ,który pewnie nie sprzeda nigdy w życiu stoi 15m od kopalni w kostuchnie obrzeża katowic koło mojej średniej szkoły ekonomiczno mechanicznej
Ostatnio zmieniony środa, 26 lut 2014, 22:34 przez łapa, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
łapa
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 144
Rejestracja: piątek, 22 lip 2011, 12:40
Lokalizacja: Katowice

Re: Nowy nabytek N126e

Postautor: łapa » środa, 26 lut 2014, 22:29

smutny126p pisze:
Wodnik Szuwarek pisze:Kolega smutny dodatkowo pasjonuje się archeologią :wink:


stary jestem to i grzebię hehe, z łapą znamy się z Forum Polskiej Motoryzacji jednak dopiero tutaj zobaczyłem jego cacko :)


Bo to jedyne przyjazne forum na ,którym ludzie pomagają sobie bezinteresownie i dla tego też mam zaszczyt tym ludziom zaprezentować swój holownik :)

oczywiście nie licząc ciebie smutny, bo ty pomagasz wszystkim i wszędzie.

Dobrze ,że do nas dołączyłeś ze swoją n250cb


Wróć do „Na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 42 gości