Kwatera w Polańczyku

Piszcie o wszystkim nie związanym z Niewiadówkami i karawaningiem
Regulamin forum
W dziale "na każdy temat" został utworzony wątek Hydepark

Hydepark czyli specjalny dział ub wątek występujący na forach internetowych, czatach i innych serwisach internetowych, pozwalający na wolną dyskusję nieograniczoną żadnym tematem przewodnim. Hydepark wziął swoją nazwę od Królewskiego Londyńskiego Parku o tej samej nazwie, który zawdzięcza swoje potoczne znaczenie - jako forum swobodnego wypowiadania wszelkich poglądów w imię wolności słowa - od Speakers' Corner, położonego w pobliżu Marble Arch, które jest tradycyjnym miejscem przemówień i debat.

Hydepark występujący na wielu forach internetowych (głównie specjalistycznych, poświęconych wąskiemu zagadnieniu), charakteryzuje się tym, iż nie jest ściśle moderowany. W miejscu tym zazwyczaj dopuszczone są wątki off-topic (czyli zagadnienia nie związane z profilem tematycznym forum).

Obowiązują zasady poprawnej pisowni (w tym bez wulgaryzmów) i zakaz obrażania osób, ich poglądów, opinii lub uczuć religijnych.
andriu
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 308
Rejestracja: środa, 2 kwie 2008, 15:29
Lokalizacja: Siechnice

Kwatera w Polańczyku

Postautor: andriu » poniedziałek, 30 lip 2012, 09:45

Witam, nagle zupelnie spontanicznie postanowiłem spędzić kilka dni nad Soliną, ktoś mi polecił Polańczyk i tam własnie chcę się wybrać, problem w tym że z braku przyczepki jestem zmuszony do korzystania z tzw. pokoi gościnnych :twisted: Krótko mówiąc jadę a nie mam nic zarezerwowane (to co znalazłem w necie porezerwowane) i czuje sie z tym trochę kiepsko, więc może ktoś z Was ma jakies namiary na pokój dla dwóch osób, bardzo byłbym wdzięczny.
kolejna N126n '88 trzeci rok zbieram się do remontu

Awatar użytkownika
Paczek
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 4544
Rejestracja: czwartek, 2 kwie 2009, 21:23
Lokalizacja: Opoczno

Re: Kwatera w Polańczyku

Postautor: Paczek » poniedziałek, 30 lip 2012, 11:48

E- TAM

A nie ciekawiej jechać całkiem w ciemno ?

Tam na pewno coś się znajdzie, a jaka fajna przygoda ?

Tam jest mnóstwo kwater, przecież oni z tego żyją.

Konto usuniete

Re: Kwatera w Polańczyku

Postautor: Konto usuniete » poniedziałek, 30 lip 2012, 12:33

Post usuniety
Ostatnio zmieniony czwartek, 28 lut 2013, 10:45 przez Konto usuniete, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Paczek
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 4544
Rejestracja: czwartek, 2 kwie 2009, 21:23
Lokalizacja: Opoczno

Re: Kwatera w Polańczyku

Postautor: Paczek » poniedziałek, 30 lip 2012, 14:29

zundapp600 pisze:Prawdę mówiąc nie wiem co w tym Polańczyku jest takie interesujące , ale ..........
.....


Heniu - czy podczas majówki wyszedłeś choć dwa kroki po za obóz ? :lol: :lol: :lol:

andriu
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 308
Rejestracja: środa, 2 kwie 2008, 15:29
Lokalizacja: Siechnice

Re: Kwatera w Polańczyku

Postautor: andriu » poniedziałek, 30 lip 2012, 18:24

zundapp600 pisze:Prawdę mówiąc nie wiem co w tym Polańczyku jest takie interesujące , ale ..........

Ej no nie zalamuj mnie... :) jadę tam bo mam juz dość naszych nadmorskich grajdołów z kosmicznymi cenami i ulicami zastawionymi tandetą a w Bieszczadach mam nadzieję odnaleźć troche spokoju i ciszy i oderwania się od prywatnych kłopotów których ostatnio mi nie brak, jedyny i ostatni raz bieszczady odwiedziłem w... '86r i pamiętam tylko tyle że w sklepach było opór wódki takiej jak Wyborowa czy Zytnia o które u nas było bardzo ciężko, była jeno Vistula (ciągnie mnie na samo wspomnienie :) ), no ale to byly szczenięce lata. Jadę z córką która tam jeszcze nie była a bardzo chciała być, jak sobie odkupię Niewiadkę to znów będę mykał nad Bałtyk :)
kolejna N126n '88 trzeci rok zbieram się do remontu

Konto usuniete

Re: Kwatera w Polańczyku

Postautor: Konto usuniete » poniedziałek, 30 lip 2012, 21:47

Post usuniety
Ostatnio zmieniony czwartek, 28 lut 2013, 10:45 przez Konto usuniete, łącznie zmieniany 1 raz.

andriu
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 308
Rejestracja: środa, 2 kwie 2008, 15:29
Lokalizacja: Siechnice

Re: Kwatera w Polańczyku

Postautor: andriu » poniedziałek, 30 lip 2012, 21:56

jadę tam na kilka dni, góra tydzień, lepsze to niż nic... ale wiele osób chwali, więc może nie jest tak źle.
kolejna N126n '88 trzeci rok zbieram się do remontu

Awatar użytkownika
Depeche
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 400
Rejestracja: niedziela, 2 sty 2011, 14:39

Re: Kwatera w Polańczyku

Postautor: Depeche » poniedziałek, 30 lip 2012, 22:25

Heniu, a Niewiadki też w serducha?
Mnie w Polańczyku na pierwszy raz się podobało, szczególnie na wyspie Energetyk, jest tam fajny wyjazd z promu :lol:
Typową promenadę ze straganami znajdziesz w Solinie.
Na drugi raz na Bieszczady chciałbym dotelepać do Wetlinki, bliżej ciekawych szlaków. Tylko kiedy to znów będzie?
A te rejony co Heniu poleca faktycznie piękne, z Polańczyka jedzie się tamtędy na bieszczadzką kolejkę wąskotorową z tego co pamiętam. Nieopodal Terki weszliśmy całą załogą na górę Monaster takim dzikim podejściem, po prostu spodobała nam się to poszliśmy, dopiero później na mapie sprawdziliśmy, cośmy zdobyli :lol:


Wróć do „Na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 97 gości