Internet i telefon

Piszcie o wszystkim nie związanym z Niewiadówkami i karawaningiem
Regulamin forum
W dziale "na każdy temat" został utworzony wątek Hydepark

Hydepark czyli specjalny dział ub wątek występujący na forach internetowych, czatach i innych serwisach internetowych, pozwalający na wolną dyskusję nieograniczoną żadnym tematem przewodnim. Hydepark wziął swoją nazwę od Królewskiego Londyńskiego Parku o tej samej nazwie, który zawdzięcza swoje potoczne znaczenie - jako forum swobodnego wypowiadania wszelkich poglądów w imię wolności słowa - od Speakers' Corner, położonego w pobliżu Marble Arch, które jest tradycyjnym miejscem przemówień i debat.

Hydepark występujący na wielu forach internetowych (głównie specjalistycznych, poświęconych wąskiemu zagadnieniu), charakteryzuje się tym, iż nie jest ściśle moderowany. W miejscu tym zazwyczaj dopuszczone są wątki off-topic (czyli zagadnienia nie związane z profilem tematycznym forum).

Obowiązują zasady poprawnej pisowni (w tym bez wulgaryzmów) i zakaz obrażania osób, ich poglądów, opinii lub uczuć religijnych.
Awatar użytkownika
marcinek94
Posty: 230
Rejestracja: piątek, 18 sty 2013, 21:29
Lokalizacja: mazowsze wschodnie

Internet i telefon

Postautor: marcinek94 » niedziela, 27 kwie 2014, 00:27

Opisze swoją przygode z operatorami telefonii komorkowej. 11 lat z pomaranczowym logiem bylem abonentem. Zdrażnili mnie bo chciałem kontynuować umowe i nowy aparat. Chcieli dać mi odnowiony aparat za 200. + abonament. Miarka sie przebrała. Zrobiłem rozeznanie wybor padł na operatora z kartoflem w godle. Bez umowy max.rachunki 39 pln bez telefonu. Pasuje!
Przeniosłem numer tak jak obiecywali max 39 zł. Padł mi telefon na amen. Kupiłem smarkfona lenowo na 2 karty sim. Wpakowałem karte operatora. Chula. Konfiguracja z "ojro2" też chula. Zdrowia zjadła mi konfiguracja telefona... Łacznie ok 3 godzin.... Ale najważniejssze że działa
Póki co powiem szczerze, że jestem zadowolony.
Ojro2 za free, abonament gdybym spał na tel. rozmowy na kom.max 19, stacjonarne max 10, smsy max 9, internet za free. Telefon -aparat 600. Myśle ze w ostatecznym rozrachunku wyjdzie lepiej niż abonametn 79(same rozmowy do operatora za free +200 min poza sieć ,sms 1 do 1 z minutą)*24 mies. Odnosze wrażenie ze operatorzy zwyczajnie olewają przyzwyczajonych klientow.

Wysyłane z mojego Lenovo A850 za pomocą Tapatalk 2

Awatar użytkownika
Karolus
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 2065
Rejestracja: środa, 24 paź 2012, 20:24
Lokalizacja: Przemyśl

Re: Internet i telefon

Postautor: Karolus » niedziela, 27 kwie 2014, 07:23

A ja właśnie mam Play Formuła 4w1 na kartę... Co miesiąc płace z konta 21zł, do innych sieci połączenia 0,09zł, 1 GB internetu w tym i sms do wszystkich Free...

No i brak abonamentu, umów, srumów i innych podpisanych batów na siebie...

jimo
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 62
Rejestracja: poniedziałek, 24 sie 2009, 21:05
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Re: Internet i telefon

Postautor: jimo » poniedziałek, 28 kwie 2014, 20:22

marcinek94 pisze:Opisze swoją przygode z operatorami telefonii komorkowej. 11 lat z pomaranczowym logiem bylem abonentem. Zdrażnili mnie bo chciałem kontynuować umowe i nowy aparat. Chcieli dać mi odnowiony aparat za 200. + abonament. Miarka sie przebrała. Zrobiłem rozeznanie wybor padł na operatora z kartoflem w godle. Bez umowy max.rachunki 39 pln bez telefonu. Pasuje!

Czyli nadal jesteś z pomarańczowym logiem ;) nju to orange.
marcinek94 pisze: Konfiguracja z "ojro2" też chula. Zdrowia zjadła mi konfiguracja telefona... Łacznie ok 3 godzin.... Ale najważniejssze że działa
Póki co powiem szczerze, że jestem zadowolony.

Instrukcja jest na stronie Aero2... utworzenie apn'a trwa chwilę.
marcinek94 pisze:Ojro2 za free,

Ale z captcha co i rusz, na chwilę obecną do 2016 roku za free.
marcinek94 pisze:abonament gdybym spał na tel. rozmowy na kom.max 19, stacjonarne max 10, smsy max 9, internet za free. Telefon -aparat 600. Myśle ze w ostatecznym rozrachunku wyjdzie lepiej niż abonametn 79(same rozmowy do operatora za free +200 min poza sieć ,sms 1 do 1 z minutą)*24 mies. Odnosze wrażenie ze operatorzy zwyczajnie olewają przyzwyczajonych klientow.

No i...?


MSPANC - co jest takiego fajnego w kaleczeniu języka? "telefona, ojro2"
pozdrawiam
Michał aka jimo#1921

(Polonez Caro 1.6 16V v Polonez Caro+ 1.8 16V v Chrysler Grand Voyager 3.3V6) + N126N
Yamaha FZ6 v Peugeot looxor
rower :P

Awatar użytkownika
marcinek94
Posty: 230
Rejestracja: piątek, 18 sty 2013, 21:29
Lokalizacja: mazowsze wschodnie

Re: Odp: Internet i telefon

Postautor: marcinek94 » poniedziałek, 28 kwie 2014, 22:09

Za reklame nikt mi nie placi puki co, reklamowac nikogo nie mam zamiaru. Taki jest powod uzywania innych nazw.

Co z tego wynika...? Wynika to z tego że nie lubie pieniedzy za darmo komus wtykac w ....
Dla prestiżu z operatorem sie nie bede wiazał. Telefonu używam bardzo dużo, nie mam czasu na czytanie 15 stron umowy maczkiem z odwołaniani do KC i z paragrafami.Nie jestem prawnikiem a KC w kieszeni nie nosze.
Lubie proste i czytelne zasady. Takie tu mam teraz. W "ojro" przepisywanie rysunkow -fakt. Raz na 24h nie ubedzie mi jak cos sobie przepisze. Cos za coś- zycie.

Jimo tego modelu smartfona ,ktory mam obawiam sie jest pewnie pare setek w kraju nad Wisłą .Wsparcia ZERO. Ze strony dawcy internetu informacje szczatkowe o młodszym rodzeństwie tego producenta . Ustawienia były "kombinowane" troche z tego reszta i innego, a i cos na chłopski rozum. Wierz mi na słowo że szkoły z o specjalizacji informatycznej za jajka i ser nie ukonczyłem bo nie posiadam :) o certyfikatach cisco, microsoftu i linuxa nie wspomne :)
Ale za to cena adekwatna do reszty.....
Uważam że ceny ceny usług telekomunikacyjnych mamy zdecydowanie za drogie. Dlatego taka kombinacja jeden telefon firmy x, dwu operatorow telekumunikacyjnych. No coż...... Taki mamy klimat.
W rozrachunku rocznym ok 500 bede do przodu na abonamentach. Moze i mało ale ,tą kase wole wydać na frytki,lody i wakacje niz komuś dać to za darmo. To samo mam z narzedziami. Wole zaplacic 3 razy wiecej i mieć dobry sprzet jak sie wsciekac i robic na badziewiu aby robic.

jimo
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 62
Rejestracja: poniedziałek, 24 sie 2009, 21:05
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Re: Odp: Internet i telefon

Postautor: jimo » wtorek, 29 kwie 2014, 08:07

Nie bedziesz mial wsparcia dla lenovo po polsku poniewaz nie ma oficjalnej dystrybucji na europe. Wszystko co do nas trafia to prywatny import.

Co do ofert dostepnych na rynku - ameryki nie odkryles. W XXIw swiadomosc klienta to podstawa inaczej ciezko jest wybrac korzystna oferte wsrod belkotu marketingowego.

mozolnie wystukane na lenovo a830 za pośrednictwem tapatalka
pozdrawiam
Michał aka jimo#1921

(Polonez Caro 1.6 16V v Polonez Caro+ 1.8 16V v Chrysler Grand Voyager 3.3V6) + N126N
Yamaha FZ6 v Peugeot looxor
rower :P

Awatar użytkownika
jedrek101
Posty: 1941
Rejestracja: niedziela, 27 sty 2008, 10:33
Kontaktowanie:

Re: Internet i telefon

Postautor: jedrek101 » wtorek, 29 kwie 2014, 19:38

hm...
ja posiadam abo u jedynego operatora z nazwą o polskim brzmieniu...

abo na 24 mies - 59 zł - 400 minut do wszystkich(w sieci free) - 1GB internetu( hspa+ nawet szybki)

minut i netu na razie mi nie zabrakło...

telefon 5,5" o egzotycznej nazwie za 3zł(z 24mies gwarancją)

24 x 59 + 3 = 1419 to mój koszt...
24 x 39 + 600 = 1536 to koszta Marcina przez dwa lata ...

zarobiłem tylko 117 zł nie zmieniając operatora :twisted: :lol: :mrgreen:

Awatar użytkownika
marcinek94
Posty: 230
Rejestracja: piątek, 18 sty 2013, 21:29
Lokalizacja: mazowsze wschodnie

Re: Odp: Internet i telefon

Postautor: marcinek94 » środa, 30 kwie 2014, 09:42

No widzisz Jedruś a moj miał mnie w poważaniu. Teraz jak zrezygnowałem mam od nich telefon średnio raz w tygodniu. Dzwonią też jacyś "cudacy"że moj numer został wylosowany do cudacznej promocji w ramach ktorej zapłace tylko .... Szkoda gadac.


Wróć do „Na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości