VEB STEMA

Piszcie o wszystkim nie związanym z Niewiadówkami i karawaningiem
Regulamin forum
W dziale "na każdy temat" został utworzony wątek Hydepark

Hydepark czyli specjalny dział ub wątek występujący na forach internetowych, czatach i innych serwisach internetowych, pozwalający na wolną dyskusję nieograniczoną żadnym tematem przewodnim. Hydepark wziął swoją nazwę od Królewskiego Londyńskiego Parku o tej samej nazwie, który zawdzięcza swoje potoczne znaczenie - jako forum swobodnego wypowiadania wszelkich poglądów w imię wolności słowa - od Speakers' Corner, położonego w pobliżu Marble Arch, które jest tradycyjnym miejscem przemówień i debat.

Hydepark występujący na wielu forach internetowych (głównie specjalistycznych, poświęconych wąskiemu zagadnieniu), charakteryzuje się tym, iż nie jest ściśle moderowany. W miejscu tym zazwyczaj dopuszczone są wątki off-topic (czyli zagadnienia nie związane z profilem tematycznym forum).

Obowiązują zasady poprawnej pisowni (w tym bez wulgaryzmów) i zakaz obrażania osób, ich poglądów, opinii lub uczuć religijnych.
NIL
Posty: 175
Rejestracja: niedziela, 31 sie 2008, 20:15
Lokalizacja: Mazury Iława

VEB STEMA

Postautor: NIL » środa, 26 lis 2014, 17:30

Dzień Dobry
potrzebna pomoc sprawa dotyczy przyczepy towarowej VEB STEMA HP 401 produkt DDR
kupiłem taką i pojawiły się problemy podczas rejestracji ,stary dow rej dwu kartkowy nie było wpisanych takich parametrów jak nacisk na oś , no i nazwa producenta wpisane było Schwermaschinen , nie wiem jak będzie z otrzymaniem "twardego" dowodu ponieważ w katalogu UK nie potrafią poszukać danych
moja prośba może jest ktoś na forum lub znajomi są posiadaczami takiego pojazdu abym mógł dostarczyć dane katalogowe lub dowód rej z danymi
pozdrawiam

Awatar użytkownika
NIL2
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 541
Rejestracja: wtorek, 15 lut 2011, 15:50

Re: VEB STEMA

Postautor: NIL2 » środa, 26 lis 2014, 23:28

Przedzwoń do mnie to Ci coś poradzę ; miałem podobny problem i szybko się z tym uporałem :D
Pozdrowionka

NIL
Posty: 175
Rejestracja: niedziela, 31 sie 2008, 20:15
Lokalizacja: Mazury Iława

Re: VEB STEMA

Postautor: NIL » czwartek, 27 lis 2014, 07:19

Michał nie mam nr

Awatar użytkownika
tomtoy
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 314
Rejestracja: wtorek, 5 lut 2013, 01:47
Lokalizacja: WSC

Re: VEB STEMA

Postautor: tomtoy » czwartek, 27 lis 2014, 09:56

NIL pisze:Dzień Dobry
potrzebna pomoc sprawa dotyczy przyczepy towarowej VEB STEMA HP 401 produkt DDR
kupiłem taką i pojawiły się problemy podczas rejestracji ,stary dow rej dwu kartkowy nie było wpisanych takich parametrów jak nacisk na oś , no i nazwa producenta wpisane było Schwermaschinen , nie wiem jak będzie z otrzymaniem "twardego" dowodu ponieważ w katalogu UK nie potrafią poszukać danych
moja prośba może jest ktoś na forum lub znajomi są posiadaczami takiego pojazdu abym mógł dostarczyć dane katalogowe lub dowód rej z danymi
pozdrawiam

cześć,czy o takej jest mowa jak moja?
Załączniki
WP_20141120_006.jpg
NRD HP 400

Awatar użytkownika
NIL2
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 541
Rejestracja: wtorek, 15 lut 2011, 15:50

Re: VEB STEMA

Postautor: NIL2 » czwartek, 27 lis 2014, 19:31

NIL pisze:Michał nie mam nr

Puściłem Ci na priva.

NIL
Posty: 175
Rejestracja: niedziela, 31 sie 2008, 20:15
Lokalizacja: Mazury Iława

Re: VEB STEMA

Postautor: NIL » czwartek, 27 lis 2014, 23:10

Michał zadzwonię może w piątek.
Tomtoy, to jest taka przyczepa z blaszaną pokrywą typ HP 401 i błotniki półokrągłe rok 1988 może w nowszych modelach były te z foto
problemów było kilka natury formalnej tj. kupiona od spadkobierców nazwisko dwuczłonowe w dow. rej tylko jeden człon.
To wszystko jest wyjaśnione, tyle że sporo czasu.
Jak odbierałem "miekki" to usłyszałem, że w katalogu WK nie mogą odszukać wg nazwy produktu SCHWERMASCHINEN i to ja mam problem
dostarczyłem foto przyczepy i foto tabliczki wg w/w to VEB Stema na co usłyszałem, że się mylę więc zakładam, że to urzędnicy "mają racje" i pozostaje mi czekać do odbioru stałego dowodu.
pozdrawiam

Awatar użytkownika
tomtoy
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 314
Rejestracja: wtorek, 5 lut 2013, 01:47
Lokalizacja: WSC

Re: VEB STEMA

Postautor: tomtoy » piątek, 28 lis 2014, 20:18

NIL gdybyś potrzebował jakieś dane z dowodu rej,lub tabliczki daj cyne,moja jest z 82r.


Wróć do „Na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości