1% podatku dla mojej córki....

Piszcie o wszystkim nie związanym z Niewiadówkami i karawaningiem
Regulamin forum
W dziale "na każdy temat" został utworzony wątek Hydepark

Hydepark czyli specjalny dział ub wątek występujący na forach internetowych, czatach i innych serwisach internetowych, pozwalający na wolną dyskusję nieograniczoną żadnym tematem przewodnim. Hydepark wziął swoją nazwę od Królewskiego Londyńskiego Parku o tej samej nazwie, który zawdzięcza swoje potoczne znaczenie - jako forum swobodnego wypowiadania wszelkich poglądów w imię wolności słowa - od Speakers' Corner, położonego w pobliżu Marble Arch, które jest tradycyjnym miejscem przemówień i debat.

Hydepark występujący na wielu forach internetowych (głównie specjalistycznych, poświęconych wąskiemu zagadnieniu), charakteryzuje się tym, iż nie jest ściśle moderowany. W miejscu tym zazwyczaj dopuszczone są wątki off-topic (czyli zagadnienia nie związane z profilem tematycznym forum).

Obowiązują zasady poprawnej pisowni (w tym bez wulgaryzmów) i zakaz obrażania osób, ich poglądów, opinii lub uczuć religijnych.
Awatar użytkownika
Murano
Fanklubowicz
Fanklubowicz

1% podatku dla mojej córki....

Postautor: Murano » niedziela, 15 mar 2015, 21:35

Witajcie kochani
Jako, że okres rozliczeń podatkowych w pełni, pomyślałem, że może ktoś z was nie rozliczył jeszcze PIT-u, dlatego proszę o 1% podatku dla mojej córki Hani która urodziła się z poważnym zespołem wad genetycznych - zespołem Goldenhara.
Poniżej odnośnik do strony Fundacji :

http://dzieciom.pl/podopieczni/23184

Z góry dziękuję w imieniu Hanki - Marcin [murano]
N126e + 125p 1985'

Awatar użytkownika
Slawol74
Fanklubowicz
Fanklubowicz

Re: 1% podatku dla mojej córki....

Postautor: Slawol74 » niedziela, 15 mar 2015, 21:59

Kurcze późna informacja ale pewnie jeszcze nie wszyscy się rozliczyli . Powodzenia i zdrówka dla Hani .
Należę do grona ludzi którzy wola rano budzić się z zakwasami niż z kacem .

globens

Postautor: globens » niedziela, 15 mar 2015, 22:28

Slawol74 pisze:Kurcze późna informacja ale pewnie jeszcze nie wszyscy się rozliczyli . Powodzenia i zdrówka dla Hani .

no nie wszyscy, dam ksiegowej jutro ;)

Awatar użytkownika
robert
Administrator
Administrator

Postautor: robert » poniedziałek, 16 mar 2015, 11:31

Kurcze.... wcześniej miałeś napisać.

Zmieniłem posta jako ogłoszenie globalne....
Widczne jest wszędzie jako pierwszy post.
Robert N132T + BMW X3
Brak pasji jest pewnym rodzajem kalectwa

Wątek remontowy

Wodowanie w Pokrzywnej (maj 2013)
Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
reflexes
Moderator
Moderator

Postautor: reflexes » poniedziałek, 16 mar 2015, 11:53

Ja niestety nie pomogę, bo już rozliczyłem swoje pity i też mam w rodzinie chorego dzieciaczka na którego przekazuję swój 1% ale chciałem tylko podpowiedzieć, że warto pogadać ze znajomymi i poszukać kogoś zaufanego kto ma biuro rachunkowe. Ja tak zrobiłem, bo mam znajomą która ma taką działalność i wszystkim, którzy nie mają wymagań co do przekazania swojego 1% wprowadza dane podane przeze mnie. Warto sobie takie coś załatwić, bo gra toczy się o spore pieniążki, w zeszłym roku tylko z jednego pitu 1% podatku wynosił grubo ponad 2 tyś zł. :shock:
Obrazek
XIX Zlot Fanklubu Niewiadówek - 23-25.06.2017 - Gdańsk Sobieszewo

Kia Sportage II 2.0 CRDi + Chateau Cantara 908 wcześniej Niewiadów N126N
2017 - 02 noce, 0240 km
2016 - 42 noce, 3840 km

chris_666

Postautor: chris_666 » poniedziałek, 16 mar 2015, 12:41

Murano pisze:Z góry dziękuję w imieniu Hanki - Marcin [murano]

ja rozliczyłem już, ale coś naleję do konta w miarę możliwości :thumbup: trzymajcie się

Awatar użytkownika
pawko

Postautor: pawko » poniedziałek, 16 mar 2015, 19:55

Sporo ludzisków już się rozliczyło, ale sporo jeszcze nie.
Prowadzę biuro rachunkowo-podatkowe - przypilnuję, aby 1% od niezadeklarowanych klientów trafił do Was. wszystkiego dobrego :wink:
"Co to jest droga to najlepiej dowiedzieć się nogami. A już obowiązkowo bosymi. Dobrze przy tym aby piach nie był ot taki sobie..."

n132d

Awatar użytkownika
Murano
Fanklubowicz
Fanklubowicz

Postautor: Murano » poniedziałek, 23 mar 2015, 10:21

globens pisze:
Slawol74 pisze:Kurcze późna informacja ale pewnie jeszcze nie wszyscy się rozliczyli . Powodzenia i zdrówka dla Hani .

no nie wszyscy, dam ksiegowej jutro ;)

Dzięki za każdą pomoc!

robert pisze:Kurcze.... wcześniej miałeś napisać.

Zmieniłem posta jako ogłoszenie globalne....
Widczne jest wszędzie jako pierwszy post.

Robert deceniam TO BARDZO!!!

reflexes pisze:Ja niestety nie pomogę, bo już rozliczyłem swoje pity i też mam w rodzinie chorego dzieciaczka na którego przekazuję swój 1% ale chciałem tylko podpowiedzieć, że warto pogadać ze znajomymi i poszukać kogoś zaufanego kto ma biuro rachunkowe. Ja tak zrobiłem, bo mam znajomą która ma taką działalność i wszystkim, którzy nie mają wymagań co do przekazania swojego 1% wprowadza dane podane przeze mnie. Warto sobie takie coś załatwić, bo gra toczy się o spore pieniążki, w zeszłym roku tylko z jednego pitu 1% podatku wynosił grubo ponad 2 tyś zł. :shock:

Reflexes - To jest 1% z indywidualnego podatku, nie ma obowiązku i przymusu do przekazania komukolwiek. Nie gniewam się na ciebie! Każdy przekazuje tę darowiznę wg własnego uznania ale jeśli ja jako ojciec nie będę o to zabiegał, nie poinformuję, nie dam ludziom wytycznych to pieniądze przepadną i zamiast na dziecko trafią na Wiejską.... Gdybym nie miał własnego dziecka potrzebującego rehabilitacji i leczenia to z pewnością oddałbym np na dziecko z twojej rodziny!
Pozdrawiam!

chris_666 pisze:
Murano pisze:Z góry dziękuję w imieniu Hanki - Marcin [murano]

ja rozliczyłem już, ale coś naleję do konta w miarę możliwości :thumbup: trzymajcie się

Dziękuję za każdą pomoc.
Dane do 1% nie zmieniają się i co roku są takie same, więc na przyszły sezon rozliczeniowy możesz pamiętać a póki co wielkie dzięki za serce!

pawko pisze:Sporo ludzisków już się rozliczyło, ale sporo jeszcze nie.
Prowadzę biuro rachunkowo-podatkowe - przypilnuję, aby 1% od niezadeklarowanych klientów trafił do Was. wszystkiego dobrego :wink:

Dziękuję Pawko za taką formę pomocy!
Właśnie takie rozwiązania są najrozsądniejsze

NA KONIEC CHCIAŁBYM WAM WSZYSTKIM GORĄCO PODZIĘKOWAĆ ZA ZAINTERESOWANIE TEMATEM, PONAD 3700 WYŚWIETLEŃ POSTU W CIĄGU TYGODNIA DAJE MI WIARĘ, ŻE LUDZIE MAJĄ JESZCZE W SOBIE ODROBINĘ SERCA I CHĘCI POMOCY. PAMIĘTAJCIE - NIE TYLKO POMOC FINANSOWA JEST WAŻNA CHOCIAŻ WYJAZDY, WIZYTY PRYWATNE W NAJLEPSZYCH OŚRODKACH W POLSCE, PALIWO I KOSZTY REHABILITACJI POCHŁANIAJĄ SPORO DOMOWEGO BUDŻETU. POMOC W STWORZENIU STRONY WWW PRZEZ JEDNEGO Z FORUMOWICZÓW W OSTATNIM CZASIE ZROBIŁA NA MNIE OGROMNE WRAŻENIE!!!
WŁAŚNIE TAKIE CHWILE SĄ BUDUJĄCE I DAJĄ NADZIEJĘ, ŻE W PRZYSZŁOŚCI HANIA BĘDZIE MOGŁA SPOKOJNIE SAMODZIELNIE EGZYSTOWAĆ WŚRÓD DOBRYCH LUDZI.

WIELKIE DZIĘKI
MARCIN [ murano]

Mam nadzieję, żę w końcu spotkacie nas na jakimś zlocie Niewiadówkowym - Moja skromna osoba, N126e, pomarańczowy Duży Fiat i HANIA zapraszamy do nas na kawę, lub coś innego :) , gdziekolwiek, kiedykolwiek będziemy...
N126e + 125p 1985'

Awatar użytkownika
reflexes
Moderator
Moderator

Postautor: reflexes » poniedziałek, 23 mar 2015, 12:44

Reflexes - To jest 1% z indywidualnego podatku, nie ma obowiązku i przymusu do przekazania komukolwiek. Nie gniewam się na ciebie! Każdy przekazuje tę darowiznę wg własnego uznania ale jeśli ja jako ojciec nie będę o to zabiegał, nie poinformuję, nie dam ludziom wytycznych to pieniądze przepadną i zamiast na dziecko trafią na Wiejską.... Gdybym nie miał własnego dziecka potrzebującego rehabilitacji i leczenia to z pewnością oddałbym np na dziecko z twojej rodziny!
Pozdrawiam!

Nie bardzo rozumiem dlaczego miałbyś się na mnie gniewać. Chyba nie do końca zrozumiałeś to co napisałem. Przekazuje te pieniążki na kogoś z rodziny i to chyba jest normalne i logiczne. Bardzo Ci współczuję choroby dzieciak, bo to najgorsze co może spotkać rodziców. Większość ludzi niestety nie ma świadomości "z czym to się je". Ja ją mam, bo z racji tego czym zajmuje się moja żona mam z tematem bardzo częsty kontakt. Dalsza część mojego postu miała być tylko wskazówką, gdzie takie pieniądze można pozyskać, bo jak się okazuje sporo ludzi ma to w poważaniu i nic z 1% nie robi. Jeżeli myślisz, że moja znajoma robi coś wbrew ludziom których rozlicza, to nie ta i nie o to mi chodziło. Chodzi mi tylko o to, że jeżeli osoby rozliczana nie mają swoje celu dla 1% to ona im proponuje ten przekazany przeze mnie.
Obrazek
XIX Zlot Fanklubu Niewiadówek - 23-25.06.2017 - Gdańsk Sobieszewo

Kia Sportage II 2.0 CRDi + Chateau Cantara 908 wcześniej Niewiadów N126N
2017 - 02 noce, 0240 km
2016 - 42 noce, 3840 km

Awatar użytkownika
mr_dywan
Fanklubowicz
Fanklubowicz

Postautor: mr_dywan » piątek, 27 mar 2015, 22:11

Od nas będzie ten procencik bo szczęśliwie jeszcze nierozliczone!

jakzesnow

Postautor: jakzesnow » wtorek, 31 mar 2015, 21:28

ode mnie też będzie ten procencik. Pozdrawiam

Awatar użytkownika
kooba
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Kontaktowanie:

Postautor: kooba » środa, 22 kwie 2015, 22:42

Jak zwykle prawie na ostatni dzwonek, ale poszedł 1 procencik

Awatar użytkownika
Benior
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Kontaktowanie:

Postautor: Benior » czwartek, 23 kwie 2015, 08:29

I od nas %

Pozdrawiamy
Jeśli wydaje ci się, że wiesz wszystko - masz rację - wydaje ci się.

Awatar użytkownika
Nacia
Fanklubowicz
Fanklubowicz

Postautor: Nacia » czwartek, 23 kwie 2015, 14:37

Cztery PITY x 1% poszło dla Hani. Pozdrawiam serdecznie :D
To nie prawda, że tylko żółwie i ślimaki wędrują ze swoimi domkami po świecie.
N126n, Audi A6 1,9 TDI, Golf Plus 1,9 TDI
Wspomnienia z wyjazdów
Nocki 2016 w N126n - 75 / 6892 km
Nocki 2017 w N126n - 4 / 844 km

Awatar użytkownika
Murano
Fanklubowicz
Fanklubowicz

Postautor: Murano » piątek, 24 kwie 2015, 23:05

Jesteście wspaniali!
Dziękujemy