1% podatku dla mojej córki....

Piszcie o wszystkim nie związanym z Niewiadówkami i karawaningiem
Regulamin forum
W dziale "na każdy temat" został utworzony wątek Hydepark

Hydepark czyli specjalny dział ub wątek występujący na forach internetowych, czatach i innych serwisach internetowych, pozwalający na wolną dyskusję nieograniczoną żadnym tematem przewodnim. Hydepark wziął swoją nazwę od Królewskiego Londyńskiego Parku o tej samej nazwie, który zawdzięcza swoje potoczne znaczenie - jako forum swobodnego wypowiadania wszelkich poglądów w imię wolności słowa - od Speakers' Corner, położonego w pobliżu Marble Arch, które jest tradycyjnym miejscem przemówień i debat.

Hydepark występujący na wielu forach internetowych (głównie specjalistycznych, poświęconych wąskiemu zagadnieniu), charakteryzuje się tym, iż nie jest ściśle moderowany. W miejscu tym zazwyczaj dopuszczone są wątki off-topic (czyli zagadnienia nie związane z profilem tematycznym forum).

Obowiązują zasady poprawnej pisowni (w tym bez wulgaryzmów) i zakaz obrażania osób, ich poglądów, opinii lub uczuć religijnych.
Awatar użytkownika
Murano
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 7010
Rejestracja: poniedziałek, 22 kwie 2013, 20:17
Lokalizacja: Zabrze

1% podatku dla mojej córki....

Postautor: Murano » niedziela, 15 mar 2015, 20:35

Witajcie kochani
Jako, że okres rozliczeń podatkowych w pełni, pomyślałem, że może ktoś z was nie rozliczył jeszcze PIT-u, dlatego proszę o 1% podatku dla mojej córki Hani która urodziła się z poważnym zespołem wad genetycznych - zespołem Goldenhara.
Poniżej odnośnik do strony Fundacji :

http://dzieciom.pl/podopieczni/23184

Z góry dziękuję w imieniu Hanki - Marcin [murano]

W formularzu PIT wpisz numer:
KRS 0000037904
W rubryce „Informacje uzupełniające - cel szczegółowy 1%” podaj:
23184 Białek Hanna

Awatar użytkownika
Slawol74
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 726
Rejestracja: niedziela, 8 gru 2013, 21:23
Lokalizacja: Poznań

Re: 1% podatku dla mojej córki....

Postautor: Slawol74 » niedziela, 15 mar 2015, 20:59

Kurcze późna informacja ale pewnie jeszcze nie wszyscy się rozliczyli . Powodzenia i zdrówka dla Hani .
Należę do grona ludzi którzy wola rano budzić się z zakwasami niż z kacem .

globens
Posty: 43
Rejestracja: sobota, 3 maja 2014, 23:27
Lokalizacja: Kraków Nowa Huta

Re: 1% podatku dla mojej córki....

Postautor: globens » niedziela, 15 mar 2015, 21:28

Slawol74 pisze:Kurcze późna informacja ale pewnie jeszcze nie wszyscy się rozliczyli . Powodzenia i zdrówka dla Hani .


no nie wszyscy, dam ksiegowej jutro ;)

Awatar użytkownika
robert
Administrator
Administrator
Posty: 2967
Rejestracja: poniedziałek, 24 maja 2010, 12:09
Lokalizacja: Warszawa

Re: 1% podatku dla mojej córki....

Postautor: robert » poniedziałek, 16 mar 2015, 10:31

Kurcze.... wcześniej miałeś napisać.

Zmieniłem posta jako ogłoszenie globalne....
Widczne jest wszędzie jako pierwszy post.
Robert
Brak pasji jest pewnym rodzajem kalectwa
502 43 46 44
Wątek remontowy

Awatar użytkownika
reflexes
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 10845
Rejestracja: czwartek, 10 sty 2013, 09:16

Re: 1% podatku dla mojej córki....

Postautor: reflexes » poniedziałek, 16 mar 2015, 10:53

Ja niestety nie pomogę, bo już rozliczyłem swoje pity i też mam w rodzinie chorego dzieciaczka na którego przekazuję swój 1% ale chciałem tylko podpowiedzieć, że warto pogadać ze znajomymi i poszukać kogoś zaufanego kto ma biuro rachunkowe. Ja tak zrobiłem, bo mam znajomą która ma taką działalność i wszystkim, którzy nie mają wymagań co do przekazania swojego 1% wprowadza dane podane przeze mnie. Warto sobie takie coś załatwić, bo gra toczy się o spore pieniążki, w zeszłym roku tylko z jednego pitu 1% podatku wynosił grubo ponad 2 tyś zł. :shock:

chris_666
Posty: 1281
Rejestracja: sobota, 4 wrz 2010, 22:22

Re: 1% podatku dla mojej córki....

Postautor: chris_666 » poniedziałek, 16 mar 2015, 11:41

Murano pisze:Z góry dziękuję w imieniu Hanki - Marcin [murano]


ja rozliczyłem już, ale coś naleję do konta w miarę możliwości :thumbup: trzymajcie się

Awatar użytkownika
pawko
Posty: 297
Rejestracja: czwartek, 20 cze 2013, 16:38
Lokalizacja: Blachownia

Re: 1% podatku dla mojej córki....

Postautor: pawko » poniedziałek, 16 mar 2015, 18:55

Sporo ludzisków już się rozliczyło, ale sporo jeszcze nie.
Prowadzę biuro rachunkowo-podatkowe - przypilnuję, aby 1% od niezadeklarowanych klientów trafił do Was. wszystkiego dobrego :wink:
"Co to jest droga to najlepiej dowiedzieć się nogami. A już obowiązkowo bosymi. Dobrze przy tym aby piach nie był ot taki sobie..."

n132d

Awatar użytkownika
Murano
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 7010
Rejestracja: poniedziałek, 22 kwie 2013, 20:17
Lokalizacja: Zabrze

Re: 1% podatku dla mojej córki....

Postautor: Murano » poniedziałek, 23 mar 2015, 09:21

globens pisze:
Slawol74 pisze:Kurcze późna informacja ale pewnie jeszcze nie wszyscy się rozliczyli . Powodzenia i zdrówka dla Hani .


no nie wszyscy, dam ksiegowej jutro ;)


Dzięki za każdą pomoc!

robert pisze:Kurcze.... wcześniej miałeś napisać.

Zmieniłem posta jako ogłoszenie globalne....
Widczne jest wszędzie jako pierwszy post.

Robert deceniam TO BARDZO!!!

reflexes pisze:Ja niestety nie pomogę, bo już rozliczyłem swoje pity i też mam w rodzinie chorego dzieciaczka na którego przekazuję swój 1% ale chciałem tylko podpowiedzieć, że warto pogadać ze znajomymi i poszukać kogoś zaufanego kto ma biuro rachunkowe. Ja tak zrobiłem, bo mam znajomą która ma taką działalność i wszystkim, którzy nie mają wymagań co do przekazania swojego 1% wprowadza dane podane przeze mnie. Warto sobie takie coś załatwić, bo gra toczy się o spore pieniążki, w zeszłym roku tylko z jednego pitu 1% podatku wynosił grubo ponad 2 tyś zł. :shock:

Reflexes - To jest 1% z indywidualnego podatku, nie ma obowiązku i przymusu do przekazania komukolwiek. Nie gniewam się na ciebie! Każdy przekazuje tę darowiznę wg własnego uznania ale jeśli ja jako ojciec nie będę o to zabiegał, nie poinformuję, nie dam ludziom wytycznych to pieniądze przepadną i zamiast na dziecko trafią na Wiejską.... Gdybym nie miał własnego dziecka potrzebującego rehabilitacji i leczenia to z pewnością oddałbym np na dziecko z twojej rodziny!
Pozdrawiam!

chris_666 pisze:
Murano pisze:Z góry dziękuję w imieniu Hanki - Marcin [murano]


ja rozliczyłem już, ale coś naleję do konta w miarę możliwości :thumbup: trzymajcie się


Dziękuję za każdą pomoc.
Dane do 1% nie zmieniają się i co roku są takie same, więc na przyszły sezon rozliczeniowy możesz pamiętać a póki co wielkie dzięki za serce!

pawko pisze:Sporo ludzisków już się rozliczyło, ale sporo jeszcze nie.
Prowadzę biuro rachunkowo-podatkowe - przypilnuję, aby 1% od niezadeklarowanych klientów trafił do Was. wszystkiego dobrego :wink:


Dziękuję Pawko za taką formę pomocy!
Właśnie takie rozwiązania są najrozsądniejsze

NA KONIEC CHCIAŁBYM WAM WSZYSTKIM GORĄCO PODZIĘKOWAĆ ZA ZAINTERESOWANIE TEMATEM, PONAD 3700 WYŚWIETLEŃ POSTU W CIĄGU TYGODNIA DAJE MI WIARĘ, ŻE LUDZIE MAJĄ JESZCZE W SOBIE ODROBINĘ SERCA I CHĘCI POMOCY. PAMIĘTAJCIE - NIE TYLKO POMOC FINANSOWA JEST WAŻNA CHOCIAŻ WYJAZDY, WIZYTY PRYWATNE W NAJLEPSZYCH OŚRODKACH W POLSCE, PALIWO I KOSZTY REHABILITACJI POCHŁANIAJĄ SPORO DOMOWEGO BUDŻETU. POMOC W STWORZENIU STRONY WWW PRZEZ JEDNEGO Z FORUMOWICZÓW W OSTATNIM CZASIE ZROBIŁA NA MNIE OGROMNE WRAŻENIE!!!
WŁAŚNIE TAKIE CHWILE SĄ BUDUJĄCE I DAJĄ NADZIEJĘ, ŻE W PRZYSZŁOŚCI HANIA BĘDZIE MOGŁA SPOKOJNIE SAMODZIELNIE EGZYSTOWAĆ WŚRÓD DOBRYCH LUDZI.

WIELKIE DZIĘKI
MARCIN [ murano]

Mam nadzieję, żę w końcu spotkacie nas na jakimś zlocie Niewiadówkowym - Moja skromna osoba, N126e, pomarańczowy Duży Fiat i HANIA zapraszamy do nas na kawę, lub coś innego :) , gdziekolwiek, kiedykolwiek będziemy...

Awatar użytkownika
reflexes
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 10845
Rejestracja: czwartek, 10 sty 2013, 09:16

Re: 1% podatku dla mojej córki....

Postautor: reflexes » poniedziałek, 23 mar 2015, 11:44

Reflexes - To jest 1% z indywidualnego podatku, nie ma obowiązku i przymusu do przekazania komukolwiek. Nie gniewam się na ciebie! Każdy przekazuje tę darowiznę wg własnego uznania ale jeśli ja jako ojciec nie będę o to zabiegał, nie poinformuję, nie dam ludziom wytycznych to pieniądze przepadną i zamiast na dziecko trafią na Wiejską.... Gdybym nie miał własnego dziecka potrzebującego rehabilitacji i leczenia to z pewnością oddałbym np na dziecko z twojej rodziny!
Pozdrawiam!

Nie bardzo rozumiem dlaczego miałbyś się na mnie gniewać. Chyba nie do końca zrozumiałeś to co napisałem. Przekazuje te pieniążki na kogoś z rodziny i to chyba jest normalne i logiczne. Bardzo Ci współczuję choroby dzieciak, bo to najgorsze co może spotkać rodziców. Większość ludzi niestety nie ma świadomości "z czym to się je". Ja ją mam, bo z racji tego czym zajmuje się moja żona mam z tematem bardzo częsty kontakt. Dalsza część mojego postu miała być tylko wskazówką, gdzie takie pieniądze można pozyskać, bo jak się okazuje sporo ludzi ma to w poważaniu i nic z 1% nie robi. Jeżeli myślisz, że moja znajoma robi coś wbrew ludziom których rozlicza, to nie ta i nie o to mi chodziło. Chodzi mi tylko o to, że jeżeli osoby rozliczana nie mają swoje celu dla 1% to ona im proponuje ten przekazany przeze mnie.

Awatar użytkownika
mr_dywan
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 437
Rejestracja: czwartek, 8 lis 2012, 21:20
Lokalizacja: Poznań

Re: 1% podatku dla mojej córki....

Postautor: mr_dywan » piątek, 27 mar 2015, 21:11

Od nas będzie ten procencik bo szczęśliwie jeszcze nierozliczone!
Klajster Miasto i Kraj

jakzesnow
Posty: 3
Rejestracja: poniedziałek, 30 mar 2015, 15:08

Re: 1% podatku dla mojej córki....

Postautor: jakzesnow » wtorek, 31 mar 2015, 21:28

ode mnie też będzie ten procencik. Pozdrawiam

Awatar użytkownika
kooba
Administrator
Administrator
Posty: 5479
Rejestracja: środa, 13 cze 2012, 10:00
Lokalizacja: Lublin
Kontaktowanie:

Re: 1% podatku dla mojej córki....

Postautor: kooba » środa, 22 kwie 2015, 22:42

Jak zwykle prawie na ostatni dzwonek, ale poszedł 1 procencik

Benior
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek, 13 kwie 2015, 21:14

Re: 1% podatku dla mojej córki....

Postautor: Benior » czwartek, 23 kwie 2015, 08:29

I od nas %

Pozdrawiamy

Awatar użytkownika
Nacia
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 1202
Rejestracja: niedziela, 4 maja 2014, 13:08
Lokalizacja: Sieradz

Re: 1% podatku dla mojej córki....

Postautor: Nacia » czwartek, 23 kwie 2015, 14:37

Cztery PITY x 1% poszło dla Hani. Pozdrawiam serdecznie :D
To nie prawda, że tylko żółwie i ślimaki wędrują ze swoimi domkami po świecie.
Rzucam wszystko i jadę w Bieszczady :)
N126n, Golf Plus 1,9 TDI Touran 1,9TDI
2016 - 75 / 6892 km
2017 - 85 / 6820 km
2018 - 81 / 4651 km
2019 - 65 / 4476 km
2020 - 71 / 3230 km

Awatar użytkownika
Murano
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 7010
Rejestracja: poniedziałek, 22 kwie 2013, 20:17
Lokalizacja: Zabrze

Re: 1% podatku dla mojej córki....

Postautor: Murano » piątek, 24 kwie 2015, 23:05

Jesteście wspaniali!
Dziękujemy


Wróć do „Na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości