Czym Zajmujemy Się Na Codzień

Piszcie o wszystkim nie związanym z Niewiadówkami i karawaningiem
Regulamin forum
W dziale "na każdy temat" został utworzony wątek Hydepark

Hydepark czyli specjalny dział ub wątek występujący na forach internetowych, czatach i innych serwisach internetowych, pozwalający na wolną dyskusję nieograniczoną żadnym tematem przewodnim. Hydepark wziął swoją nazwę od Królewskiego Londyńskiego Parku o tej samej nazwie, który zawdzięcza swoje potoczne znaczenie - jako forum swobodnego wypowiadania wszelkich poglądów w imię wolności słowa - od Speakers' Corner, położonego w pobliżu Marble Arch, które jest tradycyjnym miejscem przemówień i debat.

Hydepark występujący na wielu forach internetowych (głównie specjalistycznych, poświęconych wąskiemu zagadnieniu), charakteryzuje się tym, iż nie jest ściśle moderowany. W miejscu tym zazwyczaj dopuszczone są wątki off-topic (czyli zagadnienia nie związane z profilem tematycznym forum).

Obowiązują zasady poprawnej pisowni (w tym bez wulgaryzmów) i zakaz obrażania osób, ich poglądów, opinii lub uczuć religijnych.
Konto usuniete

Re: Czym Zajmujemy Się Na Codzień

Postautor: Konto usuniete » niedziela, 22 kwie 2012, 15:38

Post usuniety
Ostatnio zmieniony czwartek, 28 lut 2013, 21:19 przez Konto usuniete, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
zyga49
Posty: 358
Rejestracja: czwartek, 30 cze 2011, 07:31
Lokalizacja: Kalno /dolnośląskie/

Re: Czym Zajmujemy Się Na Codzień

Postautor: zyga49 » niedziela, 22 kwie 2012, 18:36

No to może ja :D Zygmunt 63 lata /kończę w listopadzie br/ -kiedyś skończyłem technikum budowlane /1969r :) /ale w zawodzie pracowałem krótko/ok10lat/ natomiast jako muzyk przepracowałem w knajpach kupę lat/klawisze-vocal/Teraz jestem na rencie .Szkoła sie przydała -wyremontowałem od a-z cały domek poniemiecki :lol: Teraz jeżdżę na ryby,mam dość duże akwarium/540l/ i od dwóch tygodni walcze z kolegą /wędkarzem/ z N126e a końca nie widać :evil: .Przerabiamy/wzmacniamy/ wszystkie łózka / prawie od zera ,szafę bo Truma ma ok50cm -montujemy butle LPG 45 l weszła i klapa sie zamyka :D ijakaś chuda,długa :lol: :lol: -oświetlenie wew. i zew/ same ledy .radio sam.zegar -wszystko na 12V -żadnych urządzeń na bateryjki no i na dachu bateria /solar/- aha jeszcze montujemy lodówkę /LPG/ i pompkę 12V na wodę .Samych bezpieczników do urządzeń na 12V mam 10szt :lol: :lol: Mamy zrobione 2/3 prac -myśle ,że do końca maja wszystko zrobimy ,bo rybki czekają :lol: :lol: Na drugi rok wszystko będziemy demontować i wyklejać budkę :evil: teraz kończymy i wyjazd na tydzień w opolskie jezioro nyskie i otmuchowskie :D :D :D
Honda CRV + N126e + Hobby 420 Clasicc

Awatar użytkownika
stico80
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 985
Rejestracja: poniedziałek, 1 sie 2011, 18:18
Lokalizacja: Lubelskie

Re: Czym Zajmujemy Się Na Codzień

Postautor: stico80 » niedziela, 22 kwie 2012, 18:42

To i ja się wpiszę na etacie pracuję jako referent specjalista na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim, prowadzę także własną działalność polegającą na praniu tapicerki samochodowej, dywanów, wykładzin, kompleksowe czyszczenie samochodów, autokarów. Jak wszystko będzie dobrze na jesień mam zamiar poszerzyć działalność o wulkanizację, car-navi, i mobilny serwis klimatyzacji.
Jak się bawić to się bawić drzwi rozj..ć nowe wstawić :lol: :lol: :lol: przynajmniej Jędrek101 będzie zadowolony :D
"dzyń, dzyń, dzyń"

Konto usuniete

Re: Czym Zajmujemy Się Na Codzień

Postautor: Konto usuniete » niedziela, 22 kwie 2012, 19:56

Post usuniety
Ostatnio zmieniony czwartek, 28 lut 2013, 21:19 przez Konto usuniete, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
jedrek101
Posty: 1941
Rejestracja: niedziela, 27 sty 2008, 10:33
Kontaktowanie:

Re: Czym Zajmujemy Się Na Codzień

Postautor: jedrek101 » poniedziałek, 23 kwie 2012, 20:32

Jeszcze chwila , na razie jestem bezrobotny :wink:

Konto usuniete

Re: Czym Zajmujemy Się Na Codzień

Postautor: Konto usuniete » poniedziałek, 23 kwie 2012, 20:42

Post usuniety
Ostatnio zmieniony czwartek, 28 lut 2013, 21:20 przez Konto usuniete, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
panudaja
Posty: 36
Rejestracja: poniedziałek, 9 cze 2008, 20:45
Lokalizacja: Ostrowiec Świętokrzyski

Re: Czym Zajmujemy Się Na Codzień

Postautor: panudaja » poniedziałek, 23 kwie 2012, 22:07

Tak naprawdę to Zbyszek.Mam 56 lat,z czego dużo przypada na wojaże i wypady.Pracuję w Noclegowni Dla Bezdomnych w Ostrowcu Świętokryskim jako opiekun.Harmonogram pracy pozwala mi na kilkudniowe wypady przez cały rok.Wiosną i jesienią łazimy z żoną po górach z plecakiem,śpimy w wynajętych pokojach, a wakacje nad morzem i jeziorami.Resztę miesięcy-od maja do pażdziernika to 3-4ro dniowe wypady wędkarskie,zasiadki na karpia (wędkarze wiedzą o czym mówię).Ogrzewanie gazowe i światło z akumy to atuty na łowisku.Lekka Niewiadówka wybitnie się nadaje do takiej formy rekreacji.Tak mi przyjemnie upływa życie i tylko żal że już tyle go poza mną
pozdrawiam . :roll:
Ford Mondeo 1.8 DOHC + N126D

Awatar użytkownika
monterr07
Posty: 8
Rejestracja: wtorek, 10 kwie 2012, 17:56
Lokalizacja: Sulejów [EPI]

Re: Czym Zajmujemy Się Na Codzień

Postautor: monterr07 » niedziela, 29 kwie 2012, 17:15

Jestem Michał, mam 15 lat :) Chodzę do gimnazjum, 2 klasa.
Po szkole robię różne rzeczy przy Tarpanie ;D Obecnie malujemy z bratem pakę ;)

Awatar użytkownika
zenuak
Posty: 212
Rejestracja: poniedziałek, 7 maja 2012, 18:05
Lokalizacja: ŁOMżA (podlaskie)

Re: Czym Zajmujemy Się Na Codzień

Postautor: zenuak » czwartek, 10 maja 2012, 09:26

Piotrek, ukonczylem technikum elektryczne w 2004 roku, od tamtej pory nie pracowalem w zawodzie . Zajelem sie poligrafią, pracuje w drukarni jako operator maszyny offsetowej. drukuje glównie gazetki wydawane przez urzedy miast i gmin z calej Polski a takze osrodki doradztwa rolniczego.

w międzyczasie zrobilem prawo jazdy C oraz C+E , jezdzilem troche ciezarówkami i busami. jednak najlepiej sie czuje pracując na miejscu (w drukarni)

za firmą mam przyczepę i w wolnych chwilach zawsze moge do niej pójsc i coś porobić. aktualnie robie remont, musze przyznać ze taka praca mnie odpręza :D i nie chodzi wcale oo wąchanie kleju :P

Pozdrawiam wszystkich miłośnikow i do zobaczenia na kempingach lub po trasie :)
N126n '91 + Renault Megane Kombi 1.9d '99

Awatar użytkownika
jedrek101
Posty: 1941
Rejestracja: niedziela, 27 sty 2008, 10:33
Kontaktowanie:

Re: Czym Zajmujemy Się Na Codzień

Postautor: jedrek101 » czwartek, 10 maja 2012, 11:40

zundapp600 pisze:
stico80 pisze:
Jak się bawić to się bawić drzwi rozj..ć nowe wstawić :lol: :lol: :lol: przynajmniej Jędrek101 będzie zadowolony :D


Już nie , On teraz awansował :D . Ale pewnie sam napisze .


No to już mówię oto moje obecne zajęcie :

szary11
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 767
Rejestracja: środa, 30 maja 2007, 14:36
Lokalizacja: Białystok

Re: Czym Zajmujemy Się Na Codzień

Postautor: szary11 » czwartek, 10 maja 2012, 16:28

Teraz wiem po kogo dzwonić ;)

PS. Za dojazd i spóźnienia nie płacę!

:lol:

steciek
Posty: 204
Rejestracja: czwartek, 15 mar 2012, 13:21
Lokalizacja: sokołów podlaski

Re: Czym Zajmujemy Się Na Codzień

Postautor: steciek » czwartek, 10 maja 2012, 16:41

okej to teraz na mnie kolej:) zawodowy kierowca C+E który osiadł na państwowej miejscówce
pracuje w Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej i zajmuje się wkurzaniem kierowców tir-ów
powody są 2 jezdze lublinem po KRAJU za dużych prędkosci to on nie rozwija
i mam płacone na godzine

a mimo to i tak zarywam mandaty to jest jakaś makabraaaaaaa :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

steciek
Posty: 204
Rejestracja: czwartek, 15 mar 2012, 13:21
Lokalizacja: sokołów podlaski

Re: Czym Zajmujemy Się Na Codzień

Postautor: steciek » czwartek, 10 maja 2012, 16:42

:)Obrazek
no to ja gdzieś tam w drodze ze słupska do poznania z poznania do ciechocinka i do sokołowa:)

Awatar użytkownika
sikor32
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 137
Rejestracja: środa, 28 gru 2011, 23:21

Re: Czym Zajmujemy Się Na Codzień

Postautor: sikor32 » czwartek, 10 maja 2012, 21:00

O steciek! To blisko mnie. W Rychnowach fotograf zawsze jest załadowany, chyba, że zepsuty.
Drugie miejsce na tej trasie to miejscowość Żalno. Tam zawsze noga z gazu, nawet jak na radyjku mówią, że czysto. Sprytnie maskują przenośnego fotografa.
Steciek, a co Ty wozisz, że taką popierdółką wypuszczasz się w takie trasy?
sikor
N126 kurołapka ex
N126e ex
N126n
GK 110 namiotówka
FSM 126p 650 E
FSO 125p 1,5 ME 1990
Polonez Caro 1,6 GLE 1992 ZŁOMBOLOWÓZ
Polonez Caro 1,6 GLE 1994 STRAŻACKI
Polonez Caro 1,6 GLE 1994
Junak M-10 500 1964

Awatar użytkownika
Paczek
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 4544
Rejestracja: czwartek, 2 kwie 2009, 21:23
Lokalizacja: Opoczno

Re: Czym Zajmujemy Się Na Codzień

Postautor: Paczek » piątek, 11 maja 2012, 05:24

jedrek101 pisze:
zundapp600 pisze:
stico80 pisze:
Jak się bawić to się bawić drzwi rozj..ć nowe wstawić :lol: :lol: :lol: przynajmniej Jędrek101 będzie zadowolony :D


Już nie , On teraz awansował :D . Ale pewnie sam napisze .


No to już mówię oto moje obecne zajęcie :
Obrazek



o co chodzi - jesteś parkingowym ? :lol: :lol: :lol:

no fajny fajny ten wózek ... :thumbup:

Haka ma ? Ciekawe czy ładnie mu z Niewiadóweczką .


Wróć do „Na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 54 gości