Hydepark

Piszcie o wszystkim nie związanym z Niewiadówkami i karawaningiem
Regulamin forum
W dziale "na każdy temat" został utworzony wątek Hydepark

Hydepark czyli specjalny dział ub wątek występujący na forach internetowych, czatach i innych serwisach internetowych, pozwalający na wolną dyskusję nieograniczoną żadnym tematem przewodnim. Hydepark wziął swoją nazwę od Królewskiego Londyńskiego Parku o tej samej nazwie, który zawdzięcza swoje potoczne znaczenie - jako forum swobodnego wypowiadania wszelkich poglądów w imię wolności słowa - od Speakers' Corner, położonego w pobliżu Marble Arch, które jest tradycyjnym miejscem przemówień i debat.

Hydepark występujący na wielu forach internetowych (głównie specjalistycznych, poświęconych wąskiemu zagadnieniu), charakteryzuje się tym, iż nie jest ściśle moderowany. W miejscu tym zazwyczaj dopuszczone są wątki off-topic (czyli zagadnienia nie związane z profilem tematycznym forum).

Obowiązują zasady poprawnej pisowni (w tym bez wulgaryzmów) i zakaz obrażania osób, ich poglądów, opinii lub uczuć religijnych.
Awatar użytkownika
Nacia
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 1202
Rejestracja: niedziela, 4 maja 2014, 13:08
Lokalizacja: Sieradz

Re: Hydepark

Postautor: Nacia » czwartek, 6 sie 2015, 08:54

Tomek plany zawsze można zmienić i wyjechać w niedzielę ... my tak zrobiliśmy wracając z Bieszczad i nie żałujemy ... w sobotę mieliśmy piękny dzień i bardzo miło go spędziliśmy :D
To nie prawda, że tylko żółwie i ślimaki wędrują ze swoimi domkami po świecie.
Rzucam wszystko i jadę w Bieszczady :)
N126n, Golf Plus 1,9 TDI Touran 1,9TDI
2016 - 75 / 6892 km
2017 - 85 / 6820 km
2018 - 81 / 4651 km
2019 - 65 / 4476 km
2020 - 71 / 3230 km

Awatar użytkownika
reflexes
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 10860
Rejestracja: czwartek, 10 sty 2013, 09:16

Re: Hydepark

Postautor: reflexes » czwartek, 6 sie 2015, 14:39

Umówiłem się już z kumplem na sobotę na wieczór na piwko. Poza tym ja zawsze wracam w sobotę żeby w niedziele mieć czas na nastrojenie się do powrotu po urlopie do pracy i w tą niedzielę to lepiej omijać mnie z daleka.

reflexes z tapatalk

Benior
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek, 13 kwie 2015, 21:14

Re: Hydepark

Postautor: Benior » czwartek, 6 sie 2015, 15:49

Jakiś tam szczególny piwosz to nie jestem ale jakoś trzeba się chłodzić :lol:
Smakuje mi Drecher, Aranny Aszok i Borsdoni chyba najlepsze z tej trójki.
Osobiście wolę winko tudzież flasecka.

Znam tylko dwa rodzaje alkoholu dobry i bardzo dobry :D

Zaraz przy meldowaniu na kemping pan z recepcji potraktował nas palinką i też smakuje 8)

Awatar użytkownika
kooba
Administrator
Administrator
Posty: 5490
Rejestracja: środa, 13 cze 2012, 10:00
Lokalizacja: Lublin
Kontaktowanie:

Re: Hydepark

Postautor: kooba » piątek, 7 sie 2015, 08:40

Benior pisze:Znam tylko dwa rodzaje alkoholu dobry i bardzo dobry :D

Do dobrych należy denaturat, woda brzozowa i borygo :D

Awatar użytkownika
vvarrior
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 1611
Rejestracja: środa, 8 sie 2012, 00:27
Lokalizacja: Warszawa

Re: Hydepark

Postautor: vvarrior » piątek, 7 sie 2015, 08:53

My wczoraj właśnie zapoznaliśmy się z Palinką. Ciekawy płyn i chyba kilka sztuk wróci z nami do domu.

Wysłane z mojego GT-I9060I przy użyciu Tapatalka
LandRover II Td5 + N132
RemontN132t
RemontN126e

Awatar użytkownika
CornBlumenBlau
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 4375
Rejestracja: niedziela, 9 gru 2012, 16:44
Lokalizacja: Siradiensis

Re: Hydepark

Postautor: CornBlumenBlau » piątek, 7 sie 2015, 08:58

kooba pisze:
Benior pisze:Znam tylko dwa rodzaje alkoholu dobry i bardzo dobry :D

Do dobrych należy denaturat, woda brzozowa i borygo :D

Oj nie zgadzam się, woda brzozowa to już pólka dla smakoszy :D
Niewiadówkodystansonoce
2016: 75 / 6892 km
2017: 85 / 6820 km
2018: 81 / 4651 km
2019: 67 / 4888 km
2020: 74 / 3670 km
2021: 75 / 3953 km
2022: 64 / 2978 km
2023: 54 / 6976 km
2024: 2 / 0280 km

Benior
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek, 13 kwie 2015, 21:14

Re: Hydepark

Postautor: Benior » piątek, 7 sie 2015, 12:08

Benior pisze:Jakiś tam szczególny piwosz to nie jestem ale jakoś trzeba się chłodzić :lol:
Smakuje mi Drecher, Aranny Aszok i Borsdoni chyba najlepsze z tej trójki.
Osobiście wolę winko tudzież flasecka.

Znam tylko dwa rodzaje alkoholu dobry i bardzo dobry :D

Zaraz przy meldowaniu na kemping pan z recepcji potraktował nas palinką i też smakuje 8)


piwo zrobiło swoje i przekręciłem nazwę (działanie to samo) prawidłowa nazwa BORSODI nie Borsdoni


Widzę, że temat przyciągnął smakoszy :twisted:
Następny zlot tylko z dobrymi alkoholami :lol: Tylko chleba będzie potrzeba więcej niż zwykle :wink:

A palinka mmmmmmmmniam

Awatar użytkownika
reflexes
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 10860
Rejestracja: czwartek, 10 sty 2013, 09:16

Re: Hydepark

Postautor: reflexes » piątek, 7 sie 2015, 14:58

Ja ostatnio sączyłem Połczyńskie. Piwko z browaru w Połczynie Zdroju. Bardzo żałuję, że tylko 24 sztuki kupiłem.

reflexes z tapatalk

Benior
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek, 13 kwie 2015, 21:14

Re: Hydepark

Postautor: Benior » wtorek, 11 sie 2015, 12:18

reflexes - Jesteś już po wczasach w nowej cepie i już chyba jesteś w stanie powiedzieć czy był to dobry wybór.

Awatar użytkownika
reflexes
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 10860
Rejestracja: czwartek, 10 sty 2013, 09:16

Re: Hydepark

Postautor: reflexes » wtorek, 11 sie 2015, 13:02

Benior pisze:reflexes - Jesteś już po wczasach w nowej cepie i już chyba jesteś w stanie powiedzieć czy był to dobry wybór.

Miałem napisać krótkie podsumowanie w swoim temacie o nowej przyczepie ale stwierdziłem, że już nikt tego nie czyta więc dałem spokój. Skoro pytasz to powiem, że dzisiaj już sobie nie wyobrażam wyjazdu z dwójką dzieciaków w Niewiadówce. Nawet przedsionka nie musiałem rozkładać, bo wszystko świetnie mieści się w przyczepie i tylko przyczepie. Przedsionek rozłożyłem dopiero w Koczale ale to tylko ze względu na to, że za płotem mieliśmy budę z jedzeniem i piwem więc chcieliśmy się lekko odgrodzić. Pisałem o tym już wcześniej ale się powtórzę, kibelek - rewelacja. Nie trzeba się z rana z babolami w oczach i wyziewem z paszczy zbierać, umierać żeby lecieć do kibelka tylko robimy siusiu, myjemy ząbki i spowrotem na pryczę poleżeć i powygłupiać się z małolatami. Ogrzewanie, lodówka i kuchenka na gaz z połączeniu z akumulatorem pokładowym to w ogóle teraz według mnie minimalne minimum dające pełną niezależność. Solara nie miałem okazji w 100% przetestować, bo tylko przez 5 dni nie byłem przypięty do prądu. Później pogoda była tak tragiczna, że solar praktycznie nie działał, a na koniec prąd był w cenie wiec korzystałem. Pozostałe kwestie jak wygoda spanie czy temperatury wnętrza w upalne dni są porównywalne więc nie ma o czym się rozpisywać. Do tej pory nie odkryłem żadnego poważnego w niej defektu czy przecieku więc mogę powiedzieć, że wybór był bardzo dobry i słuszny. Jeden mankament to na pewno trochę większe spalanie w moim Focusie. Stwierdzam to tylko na oko, bo wakacje mieliśmy tak wyluzowane, że nawet tego dokładnie nie liczyłem i nie mam zamiaru tego robić :lol: .

Benior
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek, 13 kwie 2015, 21:14

Re: Hydepark

Postautor: Benior » wtorek, 11 sie 2015, 13:48

Szukałem twojego wątku aby tam napisać ale widocznie za słabo :oops:
Nie pamiętam czy pisałeś coś o pieniądzach ile za nią zapłaciłeś ale jeśli to nie tajemnica to proszę o info.

Awatar użytkownika
reflexes
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 10860
Rejestracja: czwartek, 10 sty 2013, 09:16

Re: Hydepark

Postautor: reflexes » wtorek, 11 sie 2015, 14:04

6700

Benior
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek, 13 kwie 2015, 21:14

Re: Hydepark

Postautor: Benior » środa, 12 sie 2015, 13:17

To bardzo przyzwoite pieniądze biorą pod uwagę co się za to otrzymuje.
Co lepiej Ci się ciągnie poza wagą?

Awatar użytkownika
reflexes
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 10860
Rejestracja: czwartek, 10 sty 2013, 09:16

Re: Hydepark

Postautor: reflexes » środa, 12 sie 2015, 13:53

Wielkiej różnicy nie widzę. Opór stawia podobny. Na pewno na nierównościach mniej podskakuje i szarpie hakiem jak moja poprzednia N126N mimo, że miałem w niej amorki. Ta niestety ma tendencje do wężykowania ale dopiero tak koło 90-100km/h, a tak raczej mało jeżdżę. Ostatnio wpadłem, że to może przez złe rozłożenie balastu, bo po lewej stronie mam kibelek czyli zawsze około 20 litrów płynu, po tej samej stronie w kufrze pod łóżkiem mam przedsionek, który też waży ze stelażem pewnie z 30 kg i szafę z ciuchami. Po drugiej stronie w kufrze same duperele lekkie i zawartość "kuchni" czyli łącznie pewnie z 5-10 kg.

Awatar użytkownika
dworek
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 1457
Rejestracja: sobota, 30 cze 2012, 18:18
Lokalizacja: Opole

Re: Hydepark

Postautor: dworek » środa, 12 sie 2015, 16:09

...po 11 dniach spędzonych w kamperze z czwórą dzieciaków (7, 13, 14, 16 lat) stwierdzamy, że NIGDY WIĘCEJ WAKACJI Z DZIEĆMI :lol:

Niech sobie jadą na kolonie, obozy sportowe itp. a wtedy my zapinany niewiadówkę i dopiero wtedy będzie to wypoczynek :D
To napisałem ja, dworek 8-)


Wróć do „Na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 47 gości