Hydepark

Piszcie o wszystkim nie związanym z Niewiadówkami i karawaningiem
Regulamin forum
W dziale "na każdy temat" został utworzony wątek Hydepark

Hydepark czyli specjalny dział ub wątek występujący na forach internetowych, czatach i innych serwisach internetowych, pozwalający na wolną dyskusję nieograniczoną żadnym tematem przewodnim. Hydepark wziął swoją nazwę od Królewskiego Londyńskiego Parku o tej samej nazwie, który zawdzięcza swoje potoczne znaczenie - jako forum swobodnego wypowiadania wszelkich poglądów w imię wolności słowa - od Speakers' Corner, położonego w pobliżu Marble Arch, które jest tradycyjnym miejscem przemówień i debat.

Hydepark występujący na wielu forach internetowych (głównie specjalistycznych, poświęconych wąskiemu zagadnieniu), charakteryzuje się tym, iż nie jest ściśle moderowany. W miejscu tym zazwyczaj dopuszczone są wątki off-topic (czyli zagadnienia nie związane z profilem tematycznym forum).

Obowiązują zasady poprawnej pisowni (w tym bez wulgaryzmów) i zakaz obrażania osób, ich poglądów, opinii lub uczuć religijnych.
Awatar użytkownika
DIZZY
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 2019
Rejestracja: sobota, 30 sie 2014, 10:40
Lokalizacja: PL

Re: RE: Re: Hydepark

Postautor: DIZZY » piątek, 4 sie 2017, 13:24

reflexes pisze:
Jak Wam się będzie nudzić w Koczale to polecam wycieczke na zaporę Mylof. Tam jest hodowla pstrąga i można obok w restauracji zjeść pysznego z patelni, u gospodarzy obok kupić wędzonego. Jest też sklepik firmowy, gdzie pani prosto z wody łowi Ci rybkę i ma różne przetwory z rybek w tym też wędzone w całości. Wszystkie opcje przetestowałem już kilka razy i jest pyszne.

To mi przypomina mój pierwszy wyjazd do Rytla. Wiozłam w prezencie dla przyjaciół półmisek pstrągów, mieli rozbawione miny...wtedy się dowiedziałam, że na zaporze w Mylofie jest hodowla pstrąga (a to rzut beretem) :lol:
Obrazek

N126 z 1988 r. "Budka Torci"
N126 z 1980 r.
N250 z 1990 r.


Kliknij proszę http://www.zbiorkanaburka.pl

Awatar użytkownika
reflexes
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 10860
Rejestracja: czwartek, 10 sty 2013, 09:16

Re: RE: Re: Hydepark

Postautor: reflexes » piątek, 4 sie 2017, 13:40

stachu_gda pisze:
trinio pisze:Serfując po YT natknąłem się na taki filmik :

Może Kogoś zainteresuje :
https://www.youtube.com/watch?v=JbQ6srRlZlw

Na kanale są też inne filmiki dot.przyczep .


Na k.pl jest dość obszerny wątek w temacie tego kanału.

Ja gościa słuchać nie mogę. Jakoś mi jego sposób bycia nie leży. To moje subiektywne odczucie jednak wydawało mi się też, że żeby coś światu prezentować trzeba mieć dość ugruntowaną wiedzę w danym temacie. Tu obejrzałem kilka odcinków i wciąż się zastanawiam co to ma być. Gość jako ekspert karawaningu wypada blado a czasem nawet śmiesznie. Czasem prezentuje rozwiązania które mogą kosztować kogoś życie (przerabianie kątówka butli gazowej) więc proponowałbym oglądać to raczej z lekkim przymrużeniem oka.

Awatar użytkownika
stachu_gda
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 2590
Rejestracja: wtorek, 24 mar 2015, 08:12
Lokalizacja: Przywidz (Pomorskie)

Re: RE: Re: Hydepark

Postautor: stachu_gda » piątek, 4 sie 2017, 13:59

reflexes pisze:Ja gościa słuchać nie mogę. Jakoś mi jego sposób bycia nie leży. To moje subiektywne odczucie jednak wydawało mi się też, że żeby coś światu prezentować trzeba mieć dość ugruntowaną wiedzę w danym temacie. Tu obejrzałem kilka odcinków i wciąż się zastanawiam co to ma być. Gość jako ekspert karawaningu wypada blado a czasem nawet śmiesznie. Czasem prezentuje rozwiązania które mogą kosztować kogoś życie (przerabianie kątówka butli gazowej) więc proponowałbym oglądać to raczej z lekkim przymrużeniem oka.


Ja mam mieszane odczucia. Koleś nie wie nic o temacie ale kreuje się na eksperta. Dla mnie to słabe. Ja tutaj też czasem udzielam komuś rad, ale jak wiem co mówię, albo zaznaczam że "tak myślę". Gdyby on nie udawał znawcy, byłby to sympatyczny kanał.

Mówiąc wprost kolo czasem pie***** takie głupoty że nie wiem ;) Oczywiście każdy może się mylić albo czegoś nie wiedzieć, ale gdyby przed nagraniem się dowiedział i powiedział o czymś rzetelnie to by lepiej wypadło.

Z drugiej strony ogólnie budzi moja sympatię, choć styl bycia nie mój. Ma sympatycznego tatę i fajnie że razem działają.

Inna rzecz, że wstrzelił się w niszę - jakby taki vlog o niewiadówce powstał - od zakupu przez remont do wyjazdu - byłoby fajne.

Mam jeszcze inne przemyślenie w podobnym temacie ale to innym razem :)

Awatar użytkownika
Murano
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 7010
Rejestracja: poniedziałek, 22 kwie 2013, 20:17
Lokalizacja: Zabrze

Re: Hydepark

Postautor: Murano » sobota, 5 sie 2017, 22:37

Gdyby ktoś zamierzał kupować koszulki z niewiadówkami w sklepie 125pe.pl .....
Rabat 13,13% po wpisaniu kodu: chcerabat
Załączniki
Zrzutekranu_2017-08-05-22-34-21-938.jpeg

dzin1975

Re: Hydepark

Postautor: dzin1975 » sobota, 5 sie 2017, 23:17

Dzięki stary,chyba skorzystam....Tylko w dalszym ciągu nie mają kombiaka :(

Awatar użytkownika
stachu_gda
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 2590
Rejestracja: wtorek, 24 mar 2015, 08:12
Lokalizacja: Przywidz (Pomorskie)

Re: Hydepark

Postautor: stachu_gda » sobota, 5 sie 2017, 23:21

Murano pisze:Gdyby ktoś zamierzał kupować koszulki z niewiadówkami w sklepie 125pe.pl .....
Rabat 13,13% po wpisaniu kodu: chcerabat


A ja przypominam, że zlotowe kupony rabatowe do gomarketu są ważne już niedługo. Remontowcy korzystajcie :)

A jak ktoś nie był na zlocie, to z tego co wiem, powinno było trochę kodów rabatowych zostać nierozdanych (Tomek je ma jeśli nie zgubił :) ).

dzin1975

Re: Hydepark

Postautor: dzin1975 » sobota, 5 sie 2017, 23:33

Kody są u mnie,przynajmniej parę.Jeżeli komuś potrzebne,pisać.

Awatar użytkownika
reflexes
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 10860
Rejestracja: czwartek, 10 sty 2013, 09:16

Re: Hydepark

Postautor: reflexes » sobota, 5 sie 2017, 23:33

Nie bardzo. Kodów nie zostało mi nic, bo kilka luźnych rozdałem na koniec zlotu, a pozostałe pakiety zlotowe przekazałem Dorocie i Marcinowi żeby je rozdali na spocie na jaki jechali ze zlotu.

Awatar użytkownika
stachu_gda
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 2590
Rejestracja: wtorek, 24 mar 2015, 08:12
Lokalizacja: Przywidz (Pomorskie)

Re: Hydepark

Postautor: stachu_gda » sobota, 5 sie 2017, 23:36

Ja swój kod jakby co mogę oddać, bo nie planuję wykorzystać (znając życie, kod oddam i wtedy właśnie zakupię jakąś fajną bazę do remontu :) )

BTW Reflexes, dzisiaj jechaliśmy przez Wasze miasto, niestety znów bez wcześniejszego zaplanowania i tylko przelotem, więc nie wiedzieliśmy co warto zobaczyć.

Awatar użytkownika
reflexes
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 10860
Rejestracja: czwartek, 10 sty 2013, 09:16

Re: Hydepark

Postautor: reflexes » sobota, 5 sie 2017, 23:38

Jak się to powtórzy to daj cyna. Masz numer. Wpadniesz na kawkę to Ci powiem co warto. Wiele tego niestety nie ma. Dzisiaj i tak byś mnie nie zastał, bo przed 20 wróciłem dopiero z wakacji.

naal

Re: Hydepark

Postautor: naal » niedziela, 6 sie 2017, 11:31

reflexes pisze:Jak się to powtórzy to daj cyna. Masz numer. Wpadniesz na kawkę to Ci powiem co warto. Wiele tego niestety nie ma. Dzisiaj i tak byś mnie nie zastał, bo przed 20 wróciłem dopiero z wakacji.


To prawie się na A1 mieliśmy. Nawet Cię wypatrywałem ale chyba przez Łódź trochę później przejeżdżałeś.

Awatar użytkownika
__ArroW__
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 1490
Rejestracja: wtorek, 19 lip 2016, 19:48
Lokalizacja: Stary Toruń CTR

Re: Hydepark

Postautor: __ArroW__ » poniedziałek, 7 sie 2017, 09:52

Napotkałem dzisiaj Obrazek

Pozdr ArroW!
N126E + Volvo V50 2.0 136PS 2007r.
Remont zapiekanki - MaNdArYnA
2019 - 1311 km - 8 nocy
2017 - 530 km - 4 noce w Taborach - 2 noce w Pałacach :lol:

aguś
Posty: 37
Rejestracja: środa, 5 kwie 2017, 09:20

Re: Hydepark

Postautor: aguś » wtorek, 8 sie 2017, 13:25

Jak ktoś ma kod rabatowy do gomarketu do oddania to ja chętnie przygarnę. Po pierwszym wyjeździe trochę nowych pomysłów się pojawiło ;)
poszukująca idealnych rozwiązań :)

2018 - 16 nocy, 93 km
2017 - 36 nocy, 1234 km

Awatar użytkownika
stachu_gda
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 2590
Rejestracja: wtorek, 24 mar 2015, 08:12
Lokalizacja: Przywidz (Pomorskie)

Re: Hydepark

Postautor: stachu_gda » wtorek, 8 sie 2017, 13:35

aguś pisze:Jak ktoś ma kod rabatowy do gomarketu do oddania to ja chętnie przygarnę. Po pierwszym wyjeździe trochę nowych pomysłów się pojawiło ;)


Wyślę Ci wieczorem na PW, jeśli zapomnę to się proszę przypomnij.

aguś
Posty: 37
Rejestracja: środa, 5 kwie 2017, 09:20

Re: Hydepark

Postautor: aguś » środa, 9 sie 2017, 08:19

stachu_gda pisze:
aguś pisze:Jak ktoś ma kod rabatowy do gomarketu do oddania to ja chętnie przygarnę. Po pierwszym wyjeździe trochę nowych pomysłów się pojawiło ;)


Wyślę Ci wieczorem na PW, jeśli zapomnę to się proszę przypomnij.

dzięki :)
poszukująca idealnych rozwiązań :)

2018 - 16 nocy, 93 km
2017 - 36 nocy, 1234 km


Wróć do „Na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości