bezpiecznie?

Piszcie o wszystkim nie związanym z Niewiadówkami i karawaningiem
Regulamin forum
W dziale "na każdy temat" został utworzony wątek Hydepark

Hydepark czyli specjalny dział ub wątek występujący na forach internetowych, czatach i innych serwisach internetowych, pozwalający na wolną dyskusję nieograniczoną żadnym tematem przewodnim. Hydepark wziął swoją nazwę od Królewskiego Londyńskiego Parku o tej samej nazwie, który zawdzięcza swoje potoczne znaczenie - jako forum swobodnego wypowiadania wszelkich poglądów w imię wolności słowa - od Speakers' Corner, położonego w pobliżu Marble Arch, które jest tradycyjnym miejscem przemówień i debat.

Hydepark występujący na wielu forach internetowych (głównie specjalistycznych, poświęconych wąskiemu zagadnieniu), charakteryzuje się tym, iż nie jest ściśle moderowany. W miejscu tym zazwyczaj dopuszczone są wątki off-topic (czyli zagadnienia nie związane z profilem tematycznym forum).

Obowiązują zasady poprawnej pisowni (w tym bez wulgaryzmów) i zakaz obrażania osób, ich poglądów, opinii lub uczuć religijnych.
Awatar użytkownika
stachu_gda
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 2602
Rejestracja: wtorek, 24 mar 2015, 08:12
Lokalizacja: Przywidz (Pomorskie)

Re: bezpiecznie?

Postautor: stachu_gda » czwartek, 11 sie 2016, 19:18

reflexes pisze:... a ja wiem, że nie ma co pytać tylko lepiej sprawdzić ;-)


Profilaktycznie nie przytaknę, gdyby mojej lepszej połowie zechciało się tu zaglądać ;)

Awatar użytkownika
DIZZY
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 2019
Rejestracja: sobota, 30 sie 2014, 10:40
Lokalizacja: PL

Re: bezpiecznie?

Postautor: DIZZY » czwartek, 11 sie 2016, 20:35

reflexes pisze:Ja już nie pytam, a tym bardziej nie zwracam uwagi na miny :-) . Po 14 latach ona wie żeby min nie robić, a ja wiem, że nie ma co pytać tylko lepiej sprawdzić ;-)

reflexes z tapatalk


No i to mi się podoba, facet, który działa, a nie pyta i patrzy jaki to wywołało efekt.
Obrazek

N126 z 1988 r. "Budka Torci"
N126 z 1980 r.
N250 z 1990 r.


Kliknij proszę http://www.zbiorkanaburka.pl

Awatar użytkownika
reflexes
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 10871
Rejestracja: czwartek, 10 sty 2013, 09:16

Re: bezpiecznie?

Postautor: reflexes » piątek, 12 sie 2016, 07:16

stachu_gda pisze:
reflexes pisze:... a ja wiem, że nie ma co pytać tylko lepiej sprawdzić ;-)


Profilaktycznie nie przytaknę, gdyby mojej lepszej połowie zechciało się tu zaglądać ;)

Nie ma w tym nic złego przecież. Ja jestem z tych co muszą sprawdzić, a ona ma to w poważaniu. Każdy zna swoje przyzwyczajenia i nie ma się czego bać. Nawet jak to przeczyta kiedyś to jedyne co może zrobić to przyznać mi rację :lol: .

DIZZY pisze:No i to mi się podoba, facet, który działa, a nie pyta i patrzy jaki to wywołało efekt.

To przychodzi z wiekiem i rosnącym związkowym stażem. Na początku każdy jest niepewny co może, a co nie (przynajmniej ja byłem). Po kilkunastu latach razem taki problem przestaje istnieć i każdy wiec co ma, może i jak to robić.

Awatar użytkownika
vvarrior
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 1611
Rejestracja: środa, 8 sie 2012, 00:27
Lokalizacja: Warszawa

Re: bezpiecznie?

Postautor: vvarrior » piątek, 12 sie 2016, 12:08

U nas jako że zwijamy mandżur razem zazwyczaj to przed ruszeniem razem robimy checkliste typu: Dach zapięty?...zapięty, odbiorniki wyłączone?, kibel zapięty, drzwi i szafa zabezpieczone, okna zapięte, ciśnienie wody spuszczone, gaz zakręcony-zabezpieczony, badaże i graty, lodówka zamknięta i zapięta?...piwo zimne w środku jest;)? itd... Choć ostatnio ruszałem sam i ruszyłem z otwartym boxem na dachu:D... skapowałem się na ekspersówce:D jak zaczęły kluczyki latać. Na szczęście przymknął się sam i zamek przyłapał ale mogło by być nieciekawie.

Wykręcono przez Taptalk z cyferblatu RWT "Bratek" ;)
LandRover II Td5 + N132
RemontN132t
RemontN126e

Awatar użytkownika
DIZZY
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 2019
Rejestracja: sobota, 30 sie 2014, 10:40
Lokalizacja: PL

Re: bezpiecznie?

Postautor: DIZZY » piątek, 12 sie 2016, 13:17

To potwierdza, że jednak trzeba mieć swoje nawyki, bo nie zawsze można wspólnie gotować się do drogi.
Obrazek

N126 z 1988 r. "Budka Torci"
N126 z 1980 r.
N250 z 1990 r.


Kliknij proszę http://www.zbiorkanaburka.pl

Awatar użytkownika
reflexes
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 10871
Rejestracja: czwartek, 10 sty 2013, 09:16

Re: bezpiecznie?

Postautor: reflexes » piątek, 12 sie 2016, 14:32

I nie da się niezauważyć, że te nawyki przychodzą z czasem, bo na początku przy rozkładaniu czy składaniu obozu było zamieszanie gdzie co wrzucić, co trzeba złożyć lub zabezpieczyć, a dzisiaj z uśmiechem na ustach podpory w dół, daszek w kedrę, krzesełka i stolik pod niego i wakacje. Duża przyczepa ma tą zaletę, że wszystko ma swoje miejsce i nie ma właśnie tego składania i rozkładania całego ekwipunku. Wszystko ma swoje miejsce i wyciągane jest w miarę potrzeb.


Wróć do „Na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości