3 w jednym: lasy, jezioro, morze - kemping

Piszcie o wszystkim nie związanym z Niewiadówkami i karawaningiem
Regulamin forum
W dziale "na każdy temat" został utworzony wątek Hydepark

Hydepark czyli specjalny dział ub wątek występujący na forach internetowych, czatach i innych serwisach internetowych, pozwalający na wolną dyskusję nieograniczoną żadnym tematem przewodnim. Hydepark wziął swoją nazwę od Królewskiego Londyńskiego Parku o tej samej nazwie, który zawdzięcza swoje potoczne znaczenie - jako forum swobodnego wypowiadania wszelkich poglądów w imię wolności słowa - od Speakers' Corner, położonego w pobliżu Marble Arch, które jest tradycyjnym miejscem przemówień i debat.

Hydepark występujący na wielu forach internetowych (głównie specjalistycznych, poświęconych wąskiemu zagadnieniu), charakteryzuje się tym, iż nie jest ściśle moderowany. W miejscu tym zazwyczaj dopuszczone są wątki off-topic (czyli zagadnienia nie związane z profilem tematycznym forum).

Obowiązują zasady poprawnej pisowni (w tym bez wulgaryzmów) i zakaz obrażania osób, ich poglądów, opinii lub uczuć religijnych.
Awatar użytkownika
DIZZY
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 2019
Rejestracja: sobota, 30 sie 2014, 10:40
Lokalizacja: PL

3 w jednym: lasy, jezioro, morze - kemping

Postautor: DIZZY » czwartek, 11 sie 2016, 12:44

Obrazek

N126 z 1988 r. "Budka Torci"
N126 z 1980 r.
N250 z 1990 r.


Kliknij proszę http://www.zbiorkanaburka.pl

Awatar użytkownika
reflexes
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 10868
Rejestracja: czwartek, 10 sty 2013, 09:16

Re: 3 w jednym: lasy, jezioro, morze - kemping

Postautor: reflexes » czwartek, 11 sie 2016, 13:12

Na terenie pola namiotowego znajdują się:
spłukiwane porcelanowe toalety, umywalki i prysznice z ciepłą wodą czynne całą dobę

No na bogato :D :roll: . Miejsce może i urokliwe (chociaż z tym morzem to bym nie przesadzał, bo to jeszcze całe 17 km :lol: ) ale cena (60 pln 2+2+zestaw) jak za plac z wychodkiem zbitym z dykty w środku lasu trochę przesadzona.

Awatar użytkownika
stachu_gda
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 2590
Rejestracja: wtorek, 24 mar 2015, 08:12
Lokalizacja: Przywidz (Pomorskie)

Re: 3 w jednym: lasy, jezioro, morze - kemping

Postautor: stachu_gda » czwartek, 11 sie 2016, 13:24

Bywałem nie raz i nie dwa na tym kempingu, samo miejsce jest faktycznie piękne, jezioro, wyspa itd.
Natomiast jest to kemping na który przyjeżdża tłumnie młodzież z pobliskiego Wejherowa swoimi golfikami dwójkami (może teraz już trójkami, bywałem tam z 5 lat temu) imprezować do późna przy umcy umcy dobiegającym z basowych tub zamontowanych w tychże golfikach ;)

Generalnie miejsce bardzo ładne, ale bywa imprezowo i nie mówię tu o gitarze przy ognisku. W zeszłym roku chciałem wpaść na nockę z namiotem ale szybko kończyli sezon.

PS to jest dobra miejscówa żeby pozwiedzać okolicę, np. elektrownię atomową Żarnowiec.

PS2 Pamiętam że raz byłem jak się odbywał wieczór panieński (kameralny) i panna z koleżankami mieszkały w Niewiadówce - to taki nasz akcencik ;)

Awatar użytkownika
DIZZY
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 2019
Rejestracja: sobota, 30 sie 2014, 10:40
Lokalizacja: PL

Re: 3 w jednym: lasy, jezioro, morze - kemping

Postautor: DIZZY » czwartek, 11 sie 2016, 14:05

Czy po zamknięciu sezonu, nie można postawić zestawu na noc, dwie, ktoś pilnuje, nie da się wjechać ? Tak tylko pytam.
Obrazek

N126 z 1988 r. "Budka Torci"
N126 z 1980 r.
N250 z 1990 r.


Kliknij proszę http://www.zbiorkanaburka.pl

Awatar użytkownika
stachu_gda
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 2590
Rejestracja: wtorek, 24 mar 2015, 08:12
Lokalizacja: Przywidz (Pomorskie)

Re: 3 w jednym: lasy, jezioro, morze - kemping

Postautor: stachu_gda » czwartek, 11 sie 2016, 14:08

DIZZY pisze:Czy po zamknięciu sezonu, nie można postawić zestawu na noc, dwie, ktoś pilnuje, nie da się wjechać ? Tak tylko pytam.


Nie wiem. Proponuję zadzwonić i zapytać. Sam bym chętnie skorzystał jakby była możliwość.

Awatar użytkownika
stachu_gda
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 2590
Rejestracja: wtorek, 24 mar 2015, 08:12
Lokalizacja: Przywidz (Pomorskie)

Re: 3 w jednym: lasy, jezioro, morze - kemping

Postautor: stachu_gda » niedziela, 11 wrz 2016, 21:35

Dzisiaj jechałem tamtędy na motocyklu, z ciekawości zjechałem z drogi obejrzeć jak to wygląda. Interes już zwinięty, po sezonie. Teren cypelka zaszlabanowany, infrastruktura (kibelki, prysznice) zwinięta, montują ją widać tylko na sezon.
Nad jeziorem dużo ludzi, no ale taki piękny wrzesień to się rzadko zdarza.


Wróć do „Na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości