Sprzedaję przyczepę.

Piszcie o wszystkim nie związanym z Niewiadówkami i karawaningiem
Regulamin forum
W dziale "na każdy temat" został utworzony wątek Hydepark

Hydepark czyli specjalny dział ub wątek występujący na forach internetowych, czatach i innych serwisach internetowych, pozwalający na wolną dyskusję nieograniczoną żadnym tematem przewodnim. Hydepark wziął swoją nazwę od Królewskiego Londyńskiego Parku o tej samej nazwie, który zawdzięcza swoje potoczne znaczenie - jako forum swobodnego wypowiadania wszelkich poglądów w imię wolności słowa - od Speakers' Corner, położonego w pobliżu Marble Arch, które jest tradycyjnym miejscem przemówień i debat.

Hydepark występujący na wielu forach internetowych (głównie specjalistycznych, poświęconych wąskiemu zagadnieniu), charakteryzuje się tym, iż nie jest ściśle moderowany. W miejscu tym zazwyczaj dopuszczone są wątki off-topic (czyli zagadnienia nie związane z profilem tematycznym forum).

Obowiązują zasady poprawnej pisowni (w tym bez wulgaryzmów) i zakaz obrażania osób, ich poglądów, opinii lub uczuć religijnych.
Awatar użytkownika
reflexes
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 10860
Rejestracja: czwartek, 10 sty 2013, 09:16

Sprzedaję przyczepę.

Postautor: reflexes » sobota, 1 kwie 2017, 13:40

Drugi dzień błogiego lenistwa upływa nam pod znakiem pysznie przyrządzonych, podanych posiłków, wizyt w spa, saunie, jacuzzi i na basenie i tak gdzieś chyba po drugim seansie w saunie parowej stwierdziliśmy, że buda idzie do ludzi. Parę dni temu myśleliśmy jeszcze o wymianie na większą ale teraz zmiana o 180 stopni. Życie w lesi to dla leśników. Dla ludzi są hotel 5* ze spa i wellnes czy jak sie to pisze. Zamiast co weekend jeździć do lasu, użerać się z komarami i kleszczami lepiej raz na kwartał pojechać do spa i korzystać z życia jak na XXI wiek przystało. Jutro zrobię fotki aktualnego stanu przyczepy i wrzucam na olxa. Tu już nie będę Wam zaśmiecać forum, bo przecież nikt zgniłka nie kupi. Może jeszcze kiedyś uda się kogoś z Was w jakimś spa spotkać. Spoko z Was ludki.

Awatar użytkownika
robert
Administrator
Administrator
Posty: 2968
Rejestracja: poniedziałek, 24 maja 2010, 12:09
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sprzedaję przyczepę.

Postautor: robert » sobota, 1 kwie 2017, 13:41

hmmmm 1.04?
Robert
Brak pasji jest pewnym rodzajem kalectwa
502 43 46 44
Wątek remontowy

Awatar użytkownika
vvarrior
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 1611
Rejestracja: środa, 8 sie 2012, 00:27
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sprzedaję przyczepę.

Postautor: vvarrior » sobota, 1 kwie 2017, 14:02

Dobra wiadomość. Cieszę się że znalazł się wreszcie ktoś mądry. Jako że wszyscy wiedzą że Reflexa buda to zwykły zgniłek ale nie dużo gorszy od naszych mydelniczek to jestem zainteresowany zakupem ramy od niej. Nie żebym chciał wykorzystać ją konkretnie. Poprostu potrzebuję lawetę do wywiezienia mojego wieloryba na złom. Prostowanie papierów od niego wymagało już np. pokonania ponad 360km po mieście a to już bezsensowne koszty. Ania głowę mi suszy że kiedyś bylismy 3 tygodnie na kwaterze 5km od morza i choć padał deszcz cały czas to było fajnie. Tak więc daj znać na priv czy i kiedy mogę wpaść po ramę i do zobaczenia na kwaterze!
LandRover II Td5 + N132
RemontN132t
RemontN126e

Awatar użytkownika
Murano
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 7010
Rejestracja: poniedziałek, 22 kwie 2013, 20:17
Lokalizacja: Zabrze

Re: Sprzedaję przyczepę.

Postautor: Murano » sobota, 1 kwie 2017, 15:12

Masz rację Tomek!
Ja dzisiaj byłem na wspaniałym spotkaniu wspólnoty cudownego radia z CT i oczy mi się otworzyły!
Jak mogłem mieć wątpliwości że jedyny i prawdziwy wódz narodu może mieć złe intencje!
Żyłem w niewiedzy, jeżdżąc po łąkach, lasach i pastwiskach a życie i sama prawda toczyła się TU!!!...Bogactwo, klasa, szyk, styl...
Od dzisiaj z tego ochydnego kawałka laminatu pies będzie miał budę (na bogato) a ja idę w ślady Reflexa....partia pomoże...:-)

Awatar użytkownika
vvarrior
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 1611
Rejestracja: środa, 8 sie 2012, 00:27
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sprzedaję przyczepę.

Postautor: vvarrior » sobota, 1 kwie 2017, 15:44

[Burzliwe Brawa!]
LandRover II Td5 + N132
RemontN132t
RemontN126e

Awatar użytkownika
reflexes
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 10860
Rejestracja: czwartek, 10 sty 2013, 09:16

Re: Sprzedaję przyczepę.

Postautor: reflexes » sobota, 1 kwie 2017, 16:21

To że 1 kwietnia to zbieg okoliczności. Akurat tak nam się trafił wyjazd.
Janek chciałbym sprzedać komplet, bo do spa nie musze brać krzeseł, stolika itp. Tak więc buda, przedsionek, daszek, 4 krzesła w tym 2 nowe, nowy stolik, szafka, buda z solarem, na ledach itp. więc Janku 10 tys. i Twoja, a co z nią zrobisz to Twoja sprawa.
Marcin ja bym tu ani prezesa ani nikogo więcej nie mieszał. Pod hotelem stoją Mesie i Porszaki. Tu jest życie a nie w lesie.

Awatar użytkownika
CornBlumenBlau
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 4375
Rejestracja: niedziela, 9 gru 2012, 16:44
Lokalizacja: Siradiensis

Re: Sprzedaję przyczepę.

Postautor: CornBlumenBlau » sobota, 1 kwie 2017, 17:09

Jestem po dlugiej rozmowie telefonicznej z Reflexes'em.
Niestety, w związku z decyzją Tomka i jego zmianami w życiu mam dla Was smutną wiadomość: Tomasz wycofuje się nie tylko z życia fanklubu, ale także z organizacji zlotu w Gdansku Sobieszewie.
Moi Drodzy, przykro mi to pisać, ale tegoroczny zlot ogólnopolski nie odbedzie się :(
Niewiadówkodystansonoce
2016: 75 / 6892 km
2017: 85 / 6820 km
2018: 81 / 4651 km
2019: 67 / 4888 km
2020: 74 / 3670 km
2021: 75 / 3953 km
2022: 64 / 2978 km
2023: 54 / 6976 km
2024: 2 / 0280 km

Awatar użytkownika
DIZZY
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 2019
Rejestracja: sobota, 30 sie 2014, 10:40
Lokalizacja: PL

Re: Sprzedaję przyczepę.

Postautor: DIZZY » sobota, 1 kwie 2017, 17:53

Tak? Teraz, kiedy was poznałam, pokochałam i już odliczałam dni do zlotu?
To z żalem, ale rezygnuję ze statusu fanklubowicza.
ps. i też sprzedam przyczepy, a co!
Obrazek

N126 z 1988 r. "Budka Torci"
N126 z 1980 r.
N250 z 1990 r.


Kliknij proszę http://www.zbiorkanaburka.pl

Awatar użytkownika
vvarrior
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 1611
Rejestracja: środa, 8 sie 2012, 00:27
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sprzedaję przyczepę.

Postautor: vvarrior » sobota, 1 kwie 2017, 18:15

Tomeczku. Trafiłem ostatnio w totka to biorę komplet dla Waszego spokojnego wypoczynku.
LandRover II Td5 + N132
RemontN132t
RemontN126e

Awatar użytkownika
Murano
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 7010
Rejestracja: poniedziałek, 22 kwie 2013, 20:17
Lokalizacja: Zabrze

Re: RE: Re: Sprzedaję przyczepę.

Postautor: Murano » sobota, 1 kwie 2017, 18:55

CornBlumenBlau pisze:Jestem po dlugiej rozmowie telefonicznej z Reflexes'em.
Niestety, w związku z decyzją Tomka i jego zmianami w życiu mam dla Was smutną wiadomość: Tomasz wycofuje się nie tylko z życia fanklubu, ale także z organizacji zlotu w Gdansku Sobieszewie.
Moi Drodzy, przykro mi to pisać, ale tegoroczny zlot ogólnopolski nie odbedzie się :(

To ja zrobię zlot w Parzymiechach (stąd pochodzę i taką miejscowość istnieje :-) )
Damy radę!

Awatar użytkownika
Zielony
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 510
Rejestracja: środa, 18 sty 2017, 10:39
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

Re: Sprzedaję przyczepę.

Postautor: Zielony » sobota, 1 kwie 2017, 19:29

Daje, niech stracę, 220zl za sztukę i biorę wszystkie przyczepy, kto tam chce sprzedawać. Ale hurtowo piszcie, zróbcie listę, to jedną rundę po Polsce zrobię (może na wzór australijskich pociągów ciężarówkowych?) :D :D :D

dzin1975

Re: Sprzedaję przyczepę.

Postautor: dzin1975 » sobota, 1 kwie 2017, 20:07

Jak tak to tak-DF+terenófka-niewiadówka+galloper w zestawie.Za 100zł przelane na konto ojca dyrehtura.A ja włosienica w tygodniu,a w weekendy będę Tomkowi w spa stopy obmywał.A co !!!

Awatar użytkownika
Nacia
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 1202
Rejestracja: niedziela, 4 maja 2014, 13:08
Lokalizacja: Sieradz

Re: Sprzedaję przyczepę.

Postautor: Nacia » sobota, 1 kwie 2017, 20:09

:shock: :shock: :shock: po ciężkiej sobocie prania, sprzątania, gotowania i mycia naszego ulubionego domku na kolejny zlot ja czytam, że chcecie sprzedać przyczepy :?: Ło matko :o Nie wierzę :) to jakiś żart :) Jutro będzie jak dawniej :lol: :lol:
To nie prawda, że tylko żółwie i ślimaki wędrują ze swoimi domkami po świecie.
Rzucam wszystko i jadę w Bieszczady :)
N126n, Golf Plus 1,9 TDI Touran 1,9TDI
2016 - 75 / 6892 km
2017 - 85 / 6820 km
2018 - 81 / 4651 km
2019 - 65 / 4476 km
2020 - 71 / 3230 km

Awatar użytkownika
reflexes
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 10860
Rejestracja: czwartek, 10 sty 2013, 09:16

Re: Sprzedaję przyczepę.

Postautor: reflexes » sobota, 1 kwie 2017, 20:54

Rozmawiałem z menagerem Hotelu i jest możliwość zrobienia zlotu ogólnopolskiego. Co prawda przyczep na trawniku hotelowym postawić nie możecie ale da się załatwić 20% zniżki na pakiet weekendowy. Możemy tu zrobić historyczny, pierwszy zlot karawaningowy w hotelu, a salę na wieczorną biesiadę przy ognisku bez ogniska dostaniemy w gratisie. Żeby sala była gratis to będzie bez mebli więc możecie zabrać stoliki i krzesełka ze swoich przyczep. Fajnie, będzie prawie jak na kempingu.
Lista (kopij, wklej, dopisz) dopisujcie też zabiegi z jakich chcecie korzystać, bo trochę myślę nas będzie i trzeba to wszystko zaplanować czasowo.
1. reflexy (2+2) (kąpiel w błocie z Jezioraka, biczowanie całego ciała tatarakiem, maseczka z ikry karasia, peeling kawą ze śniadania)
2. ???

Awatar użytkownika
reflexes
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 10860
Rejestracja: czwartek, 10 sty 2013, 09:16

Re: Sprzedaję przyczepę.

Postautor: reflexes » niedziela, 2 kwie 2017, 00:36

No dobra. Pożartowali ale już 2 kwietnia więc Janek lawety nie będzie, musisz prostować kwity dalej. Marcin mimo że lubię CT, bo mieszka tam moja siostra to jednak na takie "zloty" więcej nie chodź. Dizzy, dzin, Zielony nic nie sprzedawajcie i nic nie kupujcie. Widzymy się w Gdańsku, a może i wcześniej. Taki wyjazd może i fajny ale raz na 13 lat wystarczy ;-) . Częściej bym nie zniósł. Czas spać. Fajnie, że się pośmialiśmy.


Wróć do „Na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 39 gości