Ceramizer

Piszcie o wszystkim nie związanym z Niewiadówkami i karawaningiem
Regulamin forum
W dziale "na każdy temat" został utworzony wątek Hydepark

Hydepark czyli specjalny dział ub wątek występujący na forach internetowych, czatach i innych serwisach internetowych, pozwalający na wolną dyskusję nieograniczoną żadnym tematem przewodnim. Hydepark wziął swoją nazwę od Królewskiego Londyńskiego Parku o tej samej nazwie, który zawdzięcza swoje potoczne znaczenie - jako forum swobodnego wypowiadania wszelkich poglądów w imię wolności słowa - od Speakers' Corner, położonego w pobliżu Marble Arch, które jest tradycyjnym miejscem przemówień i debat.

Hydepark występujący na wielu forach internetowych (głównie specjalistycznych, poświęconych wąskiemu zagadnieniu), charakteryzuje się tym, iż nie jest ściśle moderowany. W miejscu tym zazwyczaj dopuszczone są wątki off-topic (czyli zagadnienia nie związane z profilem tematycznym forum).

Obowiązują zasady poprawnej pisowni (w tym bez wulgaryzmów) i zakaz obrażania osób, ich poglądów, opinii lub uczuć religijnych.
Awatar użytkownika
__ArroW__
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 1490
Rejestracja: wtorek, 19 lip 2016, 19:48
Lokalizacja: Stary Toruń CTR

Re: Ceramizer

Postautor: __ArroW__ » niedziela, 8 paź 2017, 16:35

Olej, który cieszy się takim znacznym powodzeniem to Liqui Moly z dwusiarczkiem.

Pozdr ArroW!
N126E + Volvo V50 2.0 136PS 2007r.
Remont zapiekanki - MaNdArYnA
2019 - 1311 km - 8 nocy
2017 - 530 km - 4 noce w Taborach - 2 noce w Pałacach :lol:

Norbert_Marta
Posty: 46
Rejestracja: piątek, 22 wrz 2017, 20:02
Lokalizacja: Aleksandrów Kujawski

Re: Ceramizer

Postautor: Norbert_Marta » niedziela, 8 paź 2017, 22:18

Jeżeli chodzi o różnice między olejami to mi Zastava łykała litr na 10tyś mobila, natomiast shella nie wzięła ani grama. Mówimy tu o 15w40.
czyczepa
n126 73r. nr68
n250C nr1068

Ciągnik:
Volvo 740TiC :P
Zastava Skala 55 :roll:

Awatar użytkownika
butelsonic
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 81
Rejestracja: środa, 3 lip 2013, 21:57
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ceramizer

Postautor: butelsonic » niedziela, 8 paź 2017, 23:12

Można również kupić sam dodatek Liqui Moly MoS2 :)

Sam jako posiadacz silnika o konstrukcji Opla (a wiadomo że GM lubi wypić :D ) stosuję ten dodatek i jestem zadowolony :) Ceramizer jakoś mnie nie przekonuje instrukcją "dotarcia" pachnie to telezakupami

W zimę przy -20 zapala bez problemu, mniej klekocze jak oleju jest mało no i kiedyś jak opętany brał Mobila1 po dolaniu dodatku przestał :) 30 tys zrobiłem na tym dodatku i żyję :D

Motodoktory to można lać przed sprzedażą samochodu :P

Awatar użytkownika
RAFALSKI
Moderator
Moderator
Posty: 5544
Rejestracja: czwartek, 15 lip 2010, 16:27

Re: Ceramizer

Postautor: RAFALSKI » poniedziałek, 9 paź 2017, 11:06

Nie stosowałem Ceramizera ale mam jakieś tam doświadczenia z dodatkami Xado a to chyba konkurencja. Moje poprzednie auto, Omega A dostała te specyfiki do skrzyni, wspomagania i dyfra.
Efekty:
- ogólna poprawa pracy skrzyni biegów, lżejsza, łagodniejsza zmiana przełożeń, zwłaszcza w zimie przed rozgrzaniem skrzyni. Od razu napiszę, że specyfik dodałem bez zmiany oleju więc to nie zasługa nowego smarowidła,
- we wspomaganiu mniejsze "wycie" pompy i lżejsze kręcenie kółkiem. Tutaj post sprzed siedmiu lat, moje pierwsze spostrzeżenia: http://opelomegaforum.pl/viewtopic.php?p=140320#p140320
- w dyfrze bez zmian, jak wył przed, tak wył po zapodaniu tego środka.

Jakby był ktoś zainteresowany artykułem z "Automobilisty" o którym wspominam w poście z linku to mogę wstawić.

Awatar użytkownika
DIZZY
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 2019
Rejestracja: sobota, 30 sie 2014, 10:40
Lokalizacja: PL

Re: Ceramizer

Postautor: DIZZY » poniedziałek, 9 paź 2017, 11:28

Jestem zainteresowana tym artykułem, a w zasadzie mój syn
Obrazek

N126 z 1988 r. "Budka Torci"
N126 z 1980 r.
N250 z 1990 r.


Kliknij proszę http://www.zbiorkanaburka.pl

Awatar użytkownika
RAFALSKI
Moderator
Moderator
Posty: 5544
Rejestracja: czwartek, 15 lip 2010, 16:27

Re: Ceramizer

Postautor: RAFALSKI » poniedziałek, 9 paź 2017, 12:25

Kilka lat minęło ale znalazłem, zagrzebane w czeluściach komputera ;) Proszę bardzo:

Test - 0 (wstęp).jpg

Test - część 1a.jpg

Test - część 1b.jpg

Test - część 2.jpg

Test - część 3.jpg

Test - część 4.jpg


Wróć do „Na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 45 gości