Strona 1 z 1

Zabudowa do kampera przekładka mitsubishi l300

: niedziela, 7 sty 2018, 10:04
autor: command-com
Witam. Znalazłem na szrocie piękna zabudowę z WC kasetowym,prysznicem,ogrzewaniem,wszystko sprawne i w bardzo ładnym stanie. Mam możliwość kupić samą zabudowę za śmeszne pieniądze z dostawą do domu :-) I teraz pytanie do osób które może kiedyś bawiły się w takie przekładki. Zabudowa oryginalnie założona na mitsubishi l300 lata 80.
Czy można to zamontować na innym zarejestrowanym l300 ale np.ramowym i zminic przeznaczenie pojazdu i ewentualnie ile jest z tym zachodu? Pozdrawiam.

Re: Zabudowa do kampera przekładka mitsubishi l300

: niedziela, 7 sty 2018, 10:08
autor: Murano
To chyba pytanie na inne forum....

Re: Zabudowa do kampera przekładka mitsubishi l300

: niedziela, 7 sty 2018, 10:22
autor: oko
Pytanie na inne forum, ale odpowiem. Można zrobić przekładkę, nie ma problemu. To podobnie jak z przeróbką np. busa na kampera, lub izotermy na kampera. Po przekładce trzeba podjechać na SKP i zrobić badanie techniczne, które zmieni przeznaczenie pojazdu. Potem wydział komunikacji, itp. Więcej informacji możesz uzyskać na forum camperteam.pl

Re: Zabudowa do kampera przekładka mitsubishi l300

: niedziela, 7 sty 2018, 11:15
autor: naal
To nie do końca tak jest. Trzeba mieć podkładkę np w postaci faktury od firmy która owej przekładki się podjęła. To to akurat mniejszy problem bo możesz zrobić to sam i np znajomy który ma firmę o takim profilu może wystawić fakturę. Jest natomiast jeszcze inny większy problem i raczej nie do przeskoczenia - liczba miejsc. Tu już się wchodzi w homologację pojazdu więc nie dość że to kosztowne to i czasochłonne. Reasumując musiałbyś znaleźć l300 z odpowiednią ilością miejsc w DR.

Re: Zabudowa do kampera przekładka mitsubishi l300

: niedziela, 7 sty 2018, 11:48
autor: oko
Skoro da się zrobić kampera z autobusu i z mercedesa Atego bez kombinacji z liczbą miejsc, to w przypadku l300 też nie powinno być problemu. Owszem, mogę się mylić, ale na camperteam.pl nie takie problemy rozwiązywali. Można jeszcze podjechać na SKP i zapytać jak to ma wyglądać.

Re: Zabudowa do kampera przekładka mitsubishi l300

: niedziela, 7 sty 2018, 11:57
autor: command-com
Dziękuję za odpowiedź. Zapytam jeszcze w okręgowej stacji kontroli pojazdów jak to wygląda. Może być też zarejestrowane l300 tylko z tym widzę na rynku ciężko.