O muzyce, tańcu i disco-polo

Piszcie o wszystkim nie związanym z Niewiadówkami i karawaningiem
Regulamin forum
W dziale "na każdy temat" został utworzony wątek Hydepark

Hydepark czyli specjalny dział ub wątek występujący na forach internetowych, czatach i innych serwisach internetowych, pozwalający na wolną dyskusję nieograniczoną żadnym tematem przewodnim. Hydepark wziął swoją nazwę od Królewskiego Londyńskiego Parku o tej samej nazwie, który zawdzięcza swoje potoczne znaczenie - jako forum swobodnego wypowiadania wszelkich poglądów w imię wolności słowa - od Speakers' Corner, położonego w pobliżu Marble Arch, które jest tradycyjnym miejscem przemówień i debat.

Hydepark występujący na wielu forach internetowych (głównie specjalistycznych, poświęconych wąskiemu zagadnieniu), charakteryzuje się tym, iż nie jest ściśle moderowany. W miejscu tym zazwyczaj dopuszczone są wątki off-topic (czyli zagadnienia nie związane z profilem tematycznym forum).

Obowiązują zasady poprawnej pisowni (w tym bez wulgaryzmów) i zakaz obrażania osób, ich poglądów, opinii lub uczuć religijnych.
Awatar użytkownika
RAFALSKI
Moderator
Moderator
Posty: 5544
Rejestracja: czwartek, 15 lip 2010, 16:27

Re: O muzyce, tańcu i disco-polo

Postautor: RAFALSKI » sobota, 31 mar 2018, 09:42

Albo mój ukochany Maanam :D

Awatar użytkownika
Paweł(SP7GTU)
Posty: 111
Rejestracja: sobota, 24 sie 2013, 19:30
Lokalizacja: Ostrowiec Św

Re: O muzyce, tańcu i disco-polo

Postautor: Paweł(SP7GTU) » niedziela, 1 kwie 2018, 08:05

reflexes pisze:A powiem Wam, że chodzi mi po głowie pomysł na zlot rockowo-metalowy bez gram disco czy to polo czy zagranicznego, bez popu, sropu i innego badziewia. Tylko prawdziwe gitary, perkusje i łomot. Obawiam się tylko o frekwencję. Mogłoby być tak jak to bywa zwykle, że leże w budzie na łóżku ze słuchawkami w uszach i mam zlot :lol:

Już cię lubię chociaż nie znam :D . Wystarczy przeczytać w opisie skąd jesteś i wszystko jasne - Kwidzyn = ARMAGEDEON.
Toyota Yaris II(1.33)+N126ES

Awatar użytkownika
reflexes
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 10860
Rejestracja: czwartek, 10 sty 2013, 09:16

Re: O muzyce, tańcu i disco-polo

Postautor: reflexes » niedziela, 1 kwie 2018, 10:51

Tak jest. Znam Sławka wokalistę i z widzenia jego brata Krzyśka. Kupę lat stołowałem się w jego pubie, a przez kolejne kilka mój najlepszy kumpel wynajmował od niego lokal i też prowadził tam knajpę. Była to właśnie knajpka gdzie tylko gitarki, perkusje i czarny Specjal z kija.

Awatar użytkownika
Paweł(SP7GTU)
Posty: 111
Rejestracja: sobota, 24 sie 2013, 19:30
Lokalizacja: Ostrowiec Św

Re: O muzyce, tańcu i disco-polo

Postautor: Paweł(SP7GTU) » niedziela, 1 kwie 2018, 10:57

Czyli od piaskownicy "Czarne Misterium".
Toyota Yaris II(1.33)+N126ES

Awatar użytkownika
reflexes
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 10860
Rejestracja: czwartek, 10 sty 2013, 09:16

Re: O muzyce, tańcu i disco-polo

Postautor: reflexes » niedziela, 1 kwie 2018, 11:15

W piaskownicy się razem nie bawiliśmy, bo on dobre 8-9 lat starszy ode mnie ale tak, od dawna [emoji869]

Awatar użytkownika
blazoria
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 40
Rejestracja: poniedziałek, 29 gru 2014, 21:57
Lokalizacja: Wolbrom

Re: O muzyce, tańcu i disco-polo

Postautor: blazoria » niedziela, 29 kwie 2018, 10:01

Wczorajszy dzień.

METALLICA - Wehikuł Czasu.
m - wehikuł.JPG

https://www.youtube.com/watch?v=XbqPNpyee80
Skoda Octavia / Niewiadów N126 / Niewiadów N250


Wróć do „Na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości