Wieloryb odpłynął

Piszcie o wszystkim nie związanym z Niewiadówkami i karawaningiem
Regulamin forum
W dziale "na każdy temat" został utworzony wątek Hydepark

Hydepark czyli specjalny dział ub wątek występujący na forach internetowych, czatach i innych serwisach internetowych, pozwalający na wolną dyskusję nieograniczoną żadnym tematem przewodnim. Hydepark wziął swoją nazwę od Królewskiego Londyńskiego Parku o tej samej nazwie, który zawdzięcza swoje potoczne znaczenie - jako forum swobodnego wypowiadania wszelkich poglądów w imię wolności słowa - od Speakers' Corner, położonego w pobliżu Marble Arch, które jest tradycyjnym miejscem przemówień i debat.

Hydepark występujący na wielu forach internetowych (głównie specjalistycznych, poświęconych wąskiemu zagadnieniu), charakteryzuje się tym, iż nie jest ściśle moderowany. W miejscu tym zazwyczaj dopuszczone są wątki off-topic (czyli zagadnienia nie związane z profilem tematycznym forum).

Obowiązują zasady poprawnej pisowni (w tym bez wulgaryzmów) i zakaz obrażania osób, ich poglądów, opinii lub uczuć religijnych.
BoskiWalenty
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 728
Rejestracja: niedziela, 1 cze 2014, 22:07
Lokalizacja: Świdnica, Dolny Śląsk

Wieloryb odpłynął

Postautor: BoskiWalenty » niedziela, 14 paź 2018, 20:37

Jadąc dzisiaj rano przez Jelenią Górę dostrzegłem wieloryba. Stał za ogrodzeniem w towarzystwie zapiekanki i kilku zdezelowanych pełnoletnich aut. Myślę sobie, bedę wracał, zagadam, może będzie na sprzedaż. Wracam późnym popołudniem, brama otwarta, żona krzyczy "wieloryb odjeżdża". Hebel w podłoge, nawrotka, atak... i co? Okazało się że podwórko jakiegoś handlarza i wieloryb odjechał do nowego właściciela. 132T z lodóweczką. Wnętrze w oryginale z odpadająca tapicerką. Krótka pogawędka z właścicielem placyku i dowiedziałem się, że gdzies w okolicy jest wieloryb po remoncie i może będzie na sprzedaż.

Pozostaje nadzieja, że nie został odkupiony przez kolejnego handlarza, który wystawi ją za większe pieniądze. Bo gość twierdził, że odjechała za równowartość 4000 szelestów.
Poziom alkoholu powyżej 0,5 promila zapewnia doraźną nieśmiertelność...

N126n `89 dizel edyszyn - już nic nie robię
N132T `84 gaz edyszyn - remont finał
Opel Zafira B '08 - holownik w ropie
Ford Fiesta MK7 '09 -małe, srebrne toczydełko
Towarówka ze Świdnika

Awatar użytkownika
bania
Posty: 358
Rejestracja: czwartek, 1 wrz 2016, 21:53
Lokalizacja: Puławy City

Re: Wieloryb odpłynął

Postautor: bania » niedziela, 14 paź 2018, 22:10

Morał z tego taki, że nie ma później, bo później jest za późno. Ale ja też kiedyś wrzuciłem linka do otomoto, że wśród kilkunastu sztuk zapiekanek na zdjęciu stała jedna n132 i jakoś nikt od nas się nie zainteresował. Jak miesiąc później zadzwoniłem, to gość powiedział, że 3 dni temu odjechała o własnych siłach i nawet wszystkie światła działały.
N-260


Wróć do „Na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości