Od przedsionka do... zimowego spociku

Piszcie o wszystkim nie związanym z Niewiadówkami i karawaningiem
Regulamin forum
W dziale "na każdy temat" został utworzony wątek Hydepark

Hydepark czyli specjalny dział ub wątek występujący na forach internetowych, czatach i innych serwisach internetowych, pozwalający na wolną dyskusję nieograniczoną żadnym tematem przewodnim. Hydepark wziął swoją nazwę od Królewskiego Londyńskiego Parku o tej samej nazwie, który zawdzięcza swoje potoczne znaczenie - jako forum swobodnego wypowiadania wszelkich poglądów w imię wolności słowa - od Speakers' Corner, położonego w pobliżu Marble Arch, które jest tradycyjnym miejscem przemówień i debat.

Hydepark występujący na wielu forach internetowych (głównie specjalistycznych, poświęconych wąskiemu zagadnieniu), charakteryzuje się tym, iż nie jest ściśle moderowany. W miejscu tym zazwyczaj dopuszczone są wątki off-topic (czyli zagadnienia nie związane z profilem tematycznym forum).

Obowiązują zasady poprawnej pisowni (w tym bez wulgaryzmów) i zakaz obrażania osób, ich poglądów, opinii lub uczuć religijnych.
Awatar użytkownika
Tata Kazika
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 701
Rejestracja: piątek, 1 cze 2018, 20:26

Re: Wyszperane na Allegro...

Postautor: Tata Kazika » poniedziałek, 30 gru 2019, 22:41

Samoogon pisze:
ruciak76 pisze:
Tata Kazika pisze:...po co czekać do wiosny na zloty, może pod koniec stycznia coś wymyślimy.... :) ...

Brzmi ciekawie... :P

Ej, bez takich, daj znać wcześnej niż trzy dni. I tak mamy szanse 50/50 bo Kamili praca. Szczerze to po nowym roku zaczynam dzwonić...
Nie będziemy przecież czekać do marca jak ŹLI ludzie już w styczniu jadą się bawić,SPECJALNIE tak daleko, żeby tłoku nie było... :mrgreen:

Postaram się, choć u mnie to wszystko od dzieci zależy i ich stanu zdrowia. Za długo w domu nie wysiedzimy, to myślę że koniec stycznia początek lutego gdzieś powinniśmy wyruszyć :) gdzie... zobaczymy :)

Samoogon

Re: Wyszperane na Allegro...

Postautor: Samoogon » poniedziałek, 30 gru 2019, 22:53

No to tak..
Teraz rozmawiam z Kamilą i styczeń już nam odpadł,luty 1 -2 lub 15-16 i ten drugi termin wydaje się idealny, walentynkowy. Od zawsze coś tam grało w tym terminie, ale teraz cisza i można byłoby to wypełnić, już o tym rozmawiałem z Konradem. I wstępnie, dzicz? czy koniecznie trzeba szukać kempu? Piszcie...

Awatar użytkownika
Tata Kazika
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 701
Rejestracja: piątek, 1 cze 2018, 20:26

Re: Wyszperane na Allegro...

Postautor: Tata Kazika » poniedziałek, 30 gru 2019, 23:05

Samoogon pisze:No to tak..
Teraz rozmawiam z Kamilą i styczeń już nam odpadł,luty 1 -2 lub 15-16 i ten drugi termin wydaje się idealny, walentynkowy. Od zawsze coś tam grało w tym terminie, ale teraz cisza i można byłoby to wypełnić, już o tym rozmawiałem z Konradem. I wstępnie, dzicz? czy koniecznie trzeba szukać kempu? Piszcie...

Osobiście uważam że zimą camping byłby lepszy:
- jakaś sala ( jak w dolinie Będkowskiej) z kominkiem. Zawsze to jakaś alternatywa dla przedsionka i ogniska (zależnie od pogody)
- sanitariaty (też przydatne)
- prąd, więcej załóg może się zdecydować
Dzicz.... Hmm czemu nie :) jestem otwarty na propozycje.

Samoogon

Re: Wyszperane na Allegro...

Postautor: Samoogon » poniedziałek, 30 gru 2019, 23:44

Brandysówka czynna cały rok, jest pięknie, uroczo. Z minusów dojazd zimą, kręgosłup trzeba mieć dobrze przyrośnięty do... wiadomo czego :)
W Ojcowie zimą (jeszcze...) nie byłem, a to najpiękniejsze miejsce na ziemi. Good idea!

Awatar użytkownika
reflexes
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 10860
Rejestracja: czwartek, 10 sty 2013, 09:16

Od przedsionka do ...zimowego spociku

Postautor: reflexes » wtorek, 31 gru 2019, 07:22

Samoogon pisze:Nie będziemy przecież czekać do marca jak ŹLI ludzie już w styczniu jadą się bawić,SPECJALNIE tak daleko, żeby tłoku nie było...

Ty bez takich mi tu proszę. :lol:
Tata Kazika pisze:Osobiście uważam że zimą camping byłby lepszy:
- jakaś sala ( jak w dolinie Będkowskiej) z kominkiem. Zawsze to jakaś alternatywa dla przedsionka i ogniska (zależnie od pogody)
- sanitariaty (też przydatne)
- prąd, więcej załóg może się zdecydować

Ciechocinek? Kominka nie ma ale włączymy na TV :lol: :lol: :lol:
Samoogon pisze:Brandysówka czynna cały rok, jest pięknie, uroczo. Z minusów dojazd zimą, kręgosłup trzeba mieć dobrze przyrośnięty do... wiadomo czego

Daj dobry przykład i zrób coś koło Łodzi, będzie więcej chętnych :lol:
Samoogon pisze:W Ojcowie zimą (jeszcze...) nie byłem, a to najpiękniejsze miejsce na ziemi. Good idea!

No i masz. Dalej się nie dało? :evil:

Samoogon

Re: Od przedsionka do ...zimowego spociku

Postautor: Samoogon » wtorek, 31 gru 2019, 11:21

Tomku przecież wiesz, że te żarty i drobne złośliwości to tylko z sympatii :)

Awatar użytkownika
reflexes
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 10860
Rejestracja: czwartek, 10 sty 2013, 09:16

Re: Od przedsionka do ...zimowego spociku

Postautor: reflexes » wtorek, 31 gru 2019, 11:43

I vice versa. Ja też się przecież przedrzeźniam, ale z drugiej strony kto wie, może faktycznie bym się skusił... gdyby koło Łodzi :mrgreen:

A tak całkiem poważnie to super że są różne inicjatywy i z całego serca im kibicuję mimo, że w wielu nie mogę uczestniczyć. Jak się tu zarejestrowałem w 2013 to był zlot i jakaś majówka od przypadku, a teraz praktycznie co miesiąc jest coś i jest w czym wybierać. Chociaż nie ukrywam, że chciałbym aby północna część kraju była bardziej aktywna jeśli chodzi o organizację małych, lokalnych spotów. Jest co prawda sporo takich spotkań na różnych lokalnych grupach na FB ale do tej pory się na żadne nie wybrałem, bo mam obawy. Swoje sprawdzone towarzystwo to gwarancja sukcesu i dobrej zabawy. Tam może być różnie.

Arturro
Posty: 115
Rejestracja: niedziela, 8 gru 2019, 09:19
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Od przedsionka do ...zimowego spociku

Postautor: Arturro » wtorek, 31 gru 2019, 13:17

Koło Łodzi, hmmm - Sulejów?
T4 + n126e
i... wigry 3 ;)

Samoogon

Re: Od przedsionka do ...zimowego spociku

Postautor: Samoogon » wtorek, 31 gru 2019, 13:31

Arturro pisze:Koło Łodzi, hmmm - Sulejów?

A tam w ogóle zostało trochę wody?
Korsarz to jest czynny zimą?

Awatar użytkownika
Tata Kazika
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 701
Rejestracja: piątek, 1 cze 2018, 20:26

Re: Od przedsionka do ...zimowego spociku

Postautor: Tata Kazika » wtorek, 31 gru 2019, 14:05

Samoogon pisze:
Arturro pisze:Koło Łodzi, hmmm - Sulejów?

A tam w ogóle zostało trochę wody?
Korsarz to jest czynny zimą?

Wody jeszcze troszkę jest, da radę popływać :)
Korsarz raczej zamknięty, z tego co pamiętam to na majówkę robią otwarcie sezonu. Temat się rozwija (super) wstępny termin jest (walentynki) teraz tylko miejsce :)

Samoogon

Re: Od przedsionka do ...zimowego spociku

Postautor: Samoogon » wtorek, 31 gru 2019, 14:07

Pisałem do nich na fb, faktycznie czynne od maja do końca września.

Arturro
Posty: 115
Rejestracja: niedziela, 8 gru 2019, 09:19
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Od przedsionka do ...zimowego spociku

Postautor: Arturro » wtorek, 31 gru 2019, 14:14

Trochę wody jest. D... nie urywa. Jest jeszcze Bronisławów, Barkowice, Zarzecin - stan wody taki sam :lol:
T4 + n126e
i... wigry 3 ;)

Awatar użytkownika
Victus
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 331
Rejestracja: czwartek, 5 lip 2018, 20:21
Lokalizacja: Ursus

Re: Wyszperane na Allegro...

Postautor: Victus » wtorek, 31 gru 2019, 19:37

Arturro pisze:
oko pisze:No to przyjedź pustą. W czym problem? I;)

Ja to bym i w T4 się spokojnie przekimał ale chciałem z rodzinką... :) Jak się nie uda to chyba przyjadę sam budzikiem i luzik 8-)

Ja i wielu innych spało w T4 z rodzinami, też dasz rade.
Niewiadów N 126n
Holownik T4 2,4 D
Veni Vidi Vici
III Jesienny Spot FKN - Ciechocinek - 9 - 12 listopad 2018

Arturro
Posty: 115
Rejestracja: niedziela, 8 gru 2019, 09:19
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Wyszperane na Allegro...

Postautor: Arturro » wtorek, 31 gru 2019, 20:01

Victus pisze:Ja i wielu innych spało w T4 z rodzinami, też dasz rade.

Widzę, że kolega wie co mówi... ;) Ja na spoko dam ale mój 5-latek jest innego zdania :) Pozdrawiam i życzę udanego 2020 Roku.
T4 + n126e
i... wigry 3 ;)

Awatar użytkownika
Tata Kazika
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 701
Rejestracja: piątek, 1 cze 2018, 20:26

Re: Wyszperane na Allegro...

Postautor: Tata Kazika » środa, 1 sty 2020, 09:43

Arturro pisze:
Victus pisze:Ja i wielu innych spało w T4 z rodzinami, też dasz rade.

Widzę, że kolega wie co mówi... ;) Ja na spoko dam ale mój 5-latek jest innego zdania :) Pozdrawiam i życzę udanego 2020 Roku.

Myślę że jest to kwestia odpowiedniego nastawienia i przygotowania auta :)
Załączniki
IMG_20191112_154609747.jpg


Wróć do „Na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 42 gości