A miało być tak pięknie...

Piszcie o wszystkim nie związanym z Niewiadówkami i karawaningiem
Regulamin forum
W dziale "na każdy temat" został utworzony wątek Hydepark

Hydepark czyli specjalny dział ub wątek występujący na forach internetowych, czatach i innych serwisach internetowych, pozwalający na wolną dyskusję nieograniczoną żadnym tematem przewodnim. Hydepark wziął swoją nazwę od Królewskiego Londyńskiego Parku o tej samej nazwie, który zawdzięcza swoje potoczne znaczenie - jako forum swobodnego wypowiadania wszelkich poglądów w imię wolności słowa - od Speakers' Corner, położonego w pobliżu Marble Arch, które jest tradycyjnym miejscem przemówień i debat.

Hydepark występujący na wielu forach internetowych (głównie specjalistycznych, poświęconych wąskiemu zagadnieniu), charakteryzuje się tym, iż nie jest ściśle moderowany. W miejscu tym zazwyczaj dopuszczone są wątki off-topic (czyli zagadnienia nie związane z profilem tematycznym forum).

Obowiązują zasady poprawnej pisowni (w tym bez wulgaryzmów) i zakaz obrażania osób, ich poglądów, opinii lub uczuć religijnych.
Romlas
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 1454
Rejestracja: środa, 26 paź 2016, 18:41
Lokalizacja: Gniezno

A miało być tak pięknie...

Postautor: Romlas » środa, 19 sie 2020, 12:07

Bądźcie ostrożni; takie mam przesłanie. Oparzyła nam się Córka. Chwila nieuwagi i ściągnęła na siebie kawę. Oparzenia klatki piersiowej i ręki 3go stopnia. Trochę twarzy ale to już prawie 4 tygodnie i na twarzy jest dobrze. Dziewczyny spędziły 2 tygodnie w szpitalu w Poznaniu. Mnóstwo cierpienia i wylanych łez. Teraz zmiany opatrunków 2 razy w tygodniu, również w Poznaniu bo tylko lekarz prowadzący się tym zajmuje. Udało się zmniejszyć obszar martwicy i odsunąć wizję przeszczepów skóry. Jest opcja, że wcale nie będzie potrzebny przeszczep bo młody organizm z pomocą lekarzy dzielnie walczy. Więc pomimo tego, że jest przyczepa i cały szpej i wybrane miejsce to znowu zmieniły się priorytety. Bądźmy dobrej myśli. Proszę wszystkich rodziców o uwagę na swoje pociechy, bo oczywiście po fakcie zawsze się okazuje jak łatwo można było tego uniknąć.
Paweł i Kinga. N250 i Jamet Arizona

Awatar użytkownika
tomcat
Moderator
Moderator
Posty: 3887
Rejestracja: niedziela, 24 sie 2014, 22:39
Lokalizacja: Gostyń,Wielkopolska

Re: A miało być tak pięknie...

Postautor: tomcat » środa, 19 sie 2020, 13:23

Niestety nieszczęścia chodzą po ludziach :(
Nasza córka poparzyła się ( nie na taką skalę ) na pierwszych wakacjach z przyczepą.
Zdrówka dla córki życzę ;)

Awatar użytkownika
desperos
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 622
Rejestracja: niedziela, 15 lut 2009, 15:44
Lokalizacja: Lublin

Re: A miało być tak pięknie...

Postautor: desperos » środa, 19 sie 2020, 13:24

Wiem co czujesz ponieważ mój syn jak miał 1.5 roku włożył całą prawą rękę do wanienki w której wrzątkiem zalane były zioła. Skóra zeszła razem z koszulką. Pierwsze dni to codzienna wizyta w szpitalu,później przychodnie ale całe szczęście,że nie ma nawet śladu.
2021 rok 640 km i 7 nocek :)
2022 rok 4890 km i 35 nocek :)
2023 rok 3450 km i 38 nocek :)
2024 rok 1150 km i 7 nocek :)

Awatar użytkownika
tantalos
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 2566
Rejestracja: poniedziałek, 16 mar 2015, 17:32
Lokalizacja: Rybnik

Re: A miało być tak pięknie...

Postautor: tantalos » środa, 19 sie 2020, 14:25

Zdrowia dla córki życzymy.

Samoogon

Re: A miało być tak pięknie...

Postautor: Samoogon » środa, 19 sie 2020, 14:38

Ech.... Nieszczęście zdarza się szybko, zdrowia dla córeczki, trzymajcie się dzielnie.

Awatar użytkownika
mannt
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 1042
Rejestracja: środa, 12 maja 2010, 18:48
Lokalizacja: Kielce
Kontaktowanie:

Re: A miało być tak pięknie...

Postautor: mannt » środa, 19 sie 2020, 14:43

Na źle to w moment... mam nadzieje że wszystko szybko i szczęśliwie się zakończy. Zdrówka dla Was.

Romlas
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 1454
Rejestracja: środa, 26 paź 2016, 18:41
Lokalizacja: Gniezno

Re: A miało być tak pięknie...

Postautor: Romlas » środa, 19 sie 2020, 16:06

desperos pisze:całe szczęście,że nie ma nawet śladu.
Dzięki za słowa otuchy. Cieszy mnie, że tak wam się udało. Też mam taką nadzieję, że za pare lat zostanie tylko wspomnienie w głowach.
Paweł i Kinga. N250 i Jamet Arizona

Awatar użytkownika
trinio
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 453
Rejestracja: niedziela, 4 lis 2012, 18:20
Lokalizacja: Łódź

Re: A miało być tak pięknie...

Postautor: trinio » środa, 19 sie 2020, 16:19

Trzymam kciuki żeby wszystko się ułożyło i żeby córka szybko wróciła do zdrowia. Temat bliski, bo za moim trzylatkiem biegam krok w krok, a i w mojej obecności potrafi wywalić barana. Słowem kreatywność dziecka nie ma granic.

Awatar użytkownika
kooba
Administrator
Administrator
Posty: 5489
Rejestracja: środa, 13 cze 2012, 10:00
Lokalizacja: Lublin
Kontaktowanie:

Re: A miało być tak pięknie...

Postautor: kooba » czwartek, 20 sie 2020, 11:28

Zdrowia dla małej. Przy dzieciach trzeba mieć oczy dookoła głowy, a czasem i to nie wystarcza.

Romlas
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 1454
Rejestracja: środa, 26 paź 2016, 18:41
Lokalizacja: Gniezno

Re: A miało być tak pięknie...

Postautor: Romlas » czwartek, 20 sie 2020, 20:30

kooba pisze:Zdrowia dla małej. Przy dzieciach trzeba mieć oczy dookoła głowy, a czasem i to nie wystarcza.

Moja Żona ma dookoła głowy, czasami mam wrażenie że nawet ma drona który lata kika minut przed czasem i to widzi, ale niestety Agata jest szybsza jak przeciąg...
Paweł i Kinga. N250 i Jamet Arizona

dzin1975

Re: A miało być tak pięknie...

Postautor: dzin1975 » czwartek, 20 sie 2020, 22:26

Zdrówka dla Małej dużo...Trzymamy kciuki!

Awatar użytkownika
dmb5
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 995
Rejestracja: niedziela, 18 sie 2013, 19:43
Lokalizacja: Kielce

Re: A miało być tak pięknie...

Postautor: dmb5 » piątek, 21 sie 2020, 22:47

Współczuje i zdrowia życzę dla córki
Burstner Ventana 400 ts
N 126 NL
była - N 250
była NIEWIADÓW SKŁADANA ŁÓDŹ WĘDKARSKA TYP 10


Wróć do „Na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości