Powiem szczerze ze jestem troche zdziwiony...

Pochwały i kalumnie, a także Nasze propozycje zmian strony i forum
Awatar użytkownika
Mr.Makarena
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 446
Rejestracja: wtorek, 17 kwie 2012, 12:53

Powiem szczerze ze jestem troche zdziwiony...

Postautor: Mr.Makarena » sobota, 19 maja 2012, 12:14

I rozczarowany , ze tak wspaniale i przydatne narzedzie jak dział " na urlop " . jest w tak niklym stopniu wykorzystane :-((((( Biarac pod uwage liczbe fanklubowiczow i okres w jakim ta strona dziala powinno byc tam setki campingow , miejsc na dziko i sprawozdan z nich do wyboru do koloru w kraju i calej Europie ...a tak naprawde jest ich tam tylko garsteczka i to jeszcze w wiekszosci z brakiem konkretnych cen . W/g mnie administrator powinien nalozyc szczegolny nacisk na rozwoj tego dzialu ... Moze nalezy zastosowac jakis system bonusow albo nagrod dla najaktywniejszych " sprawozdawcow " wreczanych np. uroczyscie na zlotach ? A moze jakis system punktowy na forum ? Sposobow jest wiele .Ja niestety dopiero remontuje swoja cepke , ale zaraz po pierwszej wyprawie obiecuje napisac jakies sprawozdanie ...KOLEDZY !!!! DO ROBOTY !!!!


Pozdrawiam :

Mr. Makarena
Pozdrawiam :

Mr.Makarena

Awatar użytkownika
kotek
Moderator
Moderator
Posty: 3501
Rejestracja: środa, 26 wrz 2007, 19:31
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Powiem szczerze ze jestem troche zdziwiony...

Postautor: kotek » sobota, 19 maja 2012, 22:57

Faktycznie masz rację, gdyby każdy przesłał swoje uwagi i spostrzeżenia dotyczące kempingów, to powstał by z tego całkiem niezły katalog, gdzie bywać a gdzie nie. Co do cen to zmieniają się co sezon, ale podanie linka strony lub telefonu kontaktowego dałoby pełny obraz. Opisy przesyłamy do adminów http://www.fanklub-niewiadowek.com/form ... lopowy.php, następnie nasze fotki na adres fanklubniewiadowek06@gmail.com i dopingujemy adminów aby jak najszybciej umieścili w dziale http://www.fanklub-niewiadowek.com/rusz ... urlop.html. Wiem, że czasem brakuje czasu, ale zróbmy katalog na stronie fanklubu. Jeżeli ktoś stwierdzi, że polecany lub negatywnie określony obiekt się zdezaktualizował, daje znać do adminów i obiekt przechodzi w niepamięć, chyba że coś się zmieniło, to w katalogu zmienia miejsce z polecanych na niepolecane i odwrotnie.
KOTEK N132 L + AUDI 100 + VW SHARAN

Awatar użytkownika
Paczek
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 4544
Rejestracja: czwartek, 2 kwie 2009, 21:23
Lokalizacja: Opoczno

Re: Powiem szczerze ze jestem troche zdziwiony...

Postautor: Paczek » niedziela, 20 maja 2012, 07:25

oczywiście - popieram kolegę Kotka

Swoje relacje z pobytu na kempingu wysyłamy na adres klubowy , a nie spamujemy forum .

Podobnie z relacją z przebiegu remontu przyczepki

Przecież mamy bardzo ciekawą zakładkę :

http://www.fanklub-niewiadowek.com/niew ... monty.html

Tymczasem rzesza klubowiczów chwali się na forum swoimi pracami.


Wróć do „Wasze opinie na temat forum oraz strony”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 87 gości