Początek końca? Czy zmian na lepsze?

Pochwały i kalumnie, a także Nasze propozycje zmian strony i forum
Awatar użytkownika
marek
Administrator
Administrator
Posty: 1032
Rejestracja: piątek, 22 wrz 2006, 14:37
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Początek końca? Czy zmian na lepsze?

Postautor: marek » sobota, 30 mar 2013, 15:25

BIGL pisze: Demokratycznie wybierzemy w którą stronę będziemy iść dalej.

Można próbować ,ale doświadczenie mnie nauczyło ,że u Nas nie sprawdza się demokracja.Proponuje aby jak ktoś coś chce zrobić ,to nich to robi a życie zweryfikuje.

Awatar użytkownika
KONZIO
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 406
Rejestracja: wtorek, 19 sty 2010, 08:39
Lokalizacja: jest gdzieś, lecz nie wiadomo gdzie, Świat w którym baśń ta dzieje się...

Re: Początek końca? Czy zmian na lepsze?

Postautor: KONZIO » sobota, 30 mar 2013, 18:25

Ja, jeśli można coś zasugerować w kwestii wyborów i głosowań, zasugerowałbym wykorzystywania funkcjonalności, która wg. moich obserwacji jest troszkę chyba traktowana po macoszemu, a ma naprawdę całkiem sporo "MOCY" - myślę tu o narzędziu badawczym jakim jest "ankieta".
Kiedyś zaryzykowałem i ja i naprawdę jest tam sporo możliwości i opcji.
Ankieta na naszym forum, oprócz samej możliwości zbadania tematu, daje przede wszystkim (co bardzo ważne dla wielu) - anonimowość w wyrażeniu własnego zdania.
Nie będę się rozpisywał, nad czymś co chyba większość pojmuje, myślę jedynie, tak jak zasugerowałem, że jeżeli chcecie poznać zdanie ogółu lub chociaż szerszej rzeszy - mogła by to prawdopodobnie być niezła metoda.
ad

Awatar użytkownika
robert
Administrator
Administrator
Posty: 2968
Rejestracja: poniedziałek, 24 maja 2010, 12:09
Lokalizacja: Warszawa

Re: Początek końca? Czy zmian na lepsze?

Postautor: robert » niedziela, 31 mar 2013, 08:52

KONZIO pisze:Ankieta na naszym forum, oprócz samej możliwości zbadania tematu, daje przede wszystkim (co bardzo ważne dla wielu) - anonimowość w wyrażeniu własnego zdania.


Bardzo dobry pomysł i ciekawa uwaga.
Robert
Brak pasji jest pewnym rodzajem kalectwa
502 43 46 44
Wątek remontowy

Awatar użytkownika
marek
Administrator
Administrator
Posty: 1032
Rejestracja: piątek, 22 wrz 2006, 14:37
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Początek końca? Czy zmian na lepsze?

Postautor: marek » poniedziałek, 1 kwie 2013, 19:03

Z ta anonimowością jest tak że jedna osoba może dać kilka głosów ( chyba, że się mylę )

Awatar użytkownika
bartosz
Posty: 1038
Rejestracja: sobota, 23 wrz 2006, 22:07

Re: Początek końca? Czy zmian na lepsze?

Postautor: bartosz » poniedziałek, 1 kwie 2013, 21:01

dzięki za zabranie mi uprawnień admina - nawet nie mogę swoich postów edytować - moc - widać nie jestem tu już mile widziany, trochę to przykre że po ponad 6 latach (i kilku dziesięciu tysiącom linijek kodu) - wraz z nadejściem nowego admina nie mogę nawet własnych postów zmieniać, tego się nie spodziewałem - zrezygnowałem z administrowania a zostałem praktycznie wyrzucony - no cóż

Awatar użytkownika
marek
Administrator
Administrator
Posty: 1032
Rejestracja: piątek, 22 wrz 2006, 14:37
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Początek końca? Czy zmian na lepsze?

Postautor: marek » poniedziałek, 1 kwie 2013, 22:39

To cytat z twojego maila :

"Zgodnie z rozkazem Admina Marka przesyłam dostęp do strony

Jednocześnie nie będę już aktualizował żadnych treści na stronie ani na forum
."

Słowo rozkaz zupełnie nie na miejscu a treść mówi sama za siebie.

Awatar użytkownika
kotek
Moderator
Moderator
Posty: 3501
Rejestracja: środa, 26 wrz 2007, 19:31
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Początek końca? Czy zmian na lepsze?

Postautor: kotek » poniedziałek, 1 kwie 2013, 22:45

Trochę to przykre, że tak Cię Bartoszu potraktowano, to już wyobrażam sobie jak potratują kogoś kto zmieni barwę. Ty jako założyciel powinieneś mieć nieograniczony i dożywotni dostęp do strony i forum.
KOTEK N132 L + AUDI 100 + VW SHARAN

Awatar użytkownika
Karolus
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 2065
Rejestracja: środa, 24 paź 2012, 20:24
Lokalizacja: Przemyśl

Re: Początek końca? Czy zmian na lepsze?

Postautor: Karolus » poniedziałek, 1 kwie 2013, 22:57

Szczerze zaglądam na forum co raz to mniej...
A takie posty i myśl, że założyciele nawet nie potrafią się dogadać i wyciągają "brudy" na forum publiczne mówi samo za siebie...

Czas chyba na postawienie kropki nad "i" jak Henio - nikt za nim nie płacze to i za mną nie będzie...

Przykre ale prawdziwe - a co do "Adminów" obecnych czy też już nie - Panowie, ile macie lat? Zachowujecie się jak gówniarze...

Ten to, ten tam to... A dogadać jak normalni cywilizowani ludzie nie potraficie się... Żałosne...

Kolejny raz człowiek doszedł do wniosku, że to forum to po części na pewno stowarzyszenie sympatyków naszych Cepek, ale w większości także miejsce sfrustrowanych ludzi i małolatów szukających poklasku wśród ludzi starszych lub poważnie myślących o życiu i pasjach...

Tak dalej Panowie, a czy obecni czy nie Admini nie będą już mieli czym administrować, chyba że wypocinami ludzi, którzy starają się zaistnieć w sieci, bo w życiu im nie wychodzi...

Awatar użytkownika
robert
Administrator
Administrator
Posty: 2968
Rejestracja: poniedziałek, 24 maja 2010, 12:09
Lokalizacja: Warszawa

Re: Początek końca? Czy zmian na lepsze?

Postautor: robert » wtorek, 2 kwie 2013, 00:09

bartosz pisze:dzięki za zabranie mi uprawnień admina - nawet nie mogę swoich postów edytować - moc - widać nie jestem tu już mile widziany, trochę to przykre że po ponad 6 latach (i kilku dziesięciu tysiącom linijek kodu) - wraz z nadejściem nowego admina nie mogę nawet własnych postów zmieniać, tego się nie spodziewałem - zrezygnowałem z administrowania a zostałem praktycznie wyrzucony - no cóż


Ponieważ pijesz do mnie publicznie to i tutaj Ci odpowiem.
Postaram się napisać krótko i w punktach bo jestem między operacjami i nie mam za wiele czasu.

1. Nikt z forumowiczów nie może edytować i kasować swoich postów, starszych niż o - ile dobrze pamiętam -3 dni. Zapewne domyślasz się z jakiego powodu.
2. O ile mi wiadomo zrezygnowałeś z opieki nad forum i stroną fanklubu, z uwagi na brak czasu i nawał innych zajęć zawodowych.
3. Podziękowałem Ci publicznie na forum za cały trud i wkład w rozwój strony i forum.
4. Z uwagi na pkt. 2 Marek poprosił mnie o przejęcie Twoich dotychczasowych obowiązków - co niniejszym czynię.
5. Adminem i Szefem jest Marek. To co robię ze stroną i forum jest na Jego prośbę.
i na koniec ...
6. Jestem dużym chłopczykiem, który nie musi się dowartościowywać administrowaniem forum i stroną. Robię to ponieważ, po Twojej rezygnacji nie miał się tym kto zająć. Jeśli uważacie, że robię to źle i są chętni na administrowanie forum i stroną www FKN, to proszę uprzejmie przejąć z powrotem te obowiązki. Nie są one mi do szczęścia potrzebne.

PS. zaczynam rozumieć Henia....
Robert
Brak pasji jest pewnym rodzajem kalectwa
502 43 46 44
Wątek remontowy

Awatar użytkownika
marek
Administrator
Administrator
Posty: 1032
Rejestracja: piątek, 22 wrz 2006, 14:37
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Początek końca? Czy zmian na lepsze?

Postautor: marek » wtorek, 2 kwie 2013, 10:43

Zamykając temat ostatnich 5 postów.
Bartka nikt nie wyrzucił czy odsunął od strony i forum. Sam zrezygnował.Nawet go namawiałem aby dalej kontynuował swoja 6 letnią prace wspólnie z Robertem - odmówił przekazując wszystkie hasła Robertowi .Tutaj oczywiście wielkie podziękowania dla Roberta ponieważ gdyby nie on to na pewno forum zostało by zlikwidowane ponieważ ja nie mam pojęci w temacie zarządzania stronami www. A co do postu kolegi Karolus.Widzę że dołączyłeś do nas niedawno dlatego nas nie znasz ze zlotów i wyrabiasz sobie opinia na nasz temat na podstawie forum-szkoda.A co do prania brudów to jeśli koś atakuje na forum to gdzie mu odpowiedzieć.

Awatar użytkownika
Karolus
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 2065
Rejestracja: środa, 24 paź 2012, 20:24
Lokalizacja: Przemyśl

Re: Początek końca? Czy zmian na lepsze?

Postautor: Karolus » wtorek, 2 kwie 2013, 11:54

marek pisze:Zamykając temat ostatnich 5 postów.
Bartka nikt nie wyrzucił czy odsunął od strony i forum. Sam zrezygnował.Nawet go namawiałem aby dalej kontynuował swoja 6 letnią prace wspólnie z Robertem - odmówił przekazując wszystkie hasła Robertowi .Tutaj oczywiście wielkie podziękowania dla Roberta ponieważ gdyby nie on to na pewno forum zostało by zlikwidowane ponieważ ja nie mam pojęci w temacie zarządzania stronami www. A co do postu kolegi Karolus.Widzę że dołączyłeś do nas niedawno dlatego nas nie znasz ze zlotów i wyrabiasz sobie opinia na nasz temat na podstawie forum-szkoda.A co do prania brudów to jeśli koś atakuje na forum to gdzie mu odpowiedzieć.



Zloty zlotami, ale Wy jako też znający się osobiście - po co to wyciąganie dla takich "młodych" jak ja?
I to tworzy właśnie taką opinię i podziały - "młodzi i starzy"- przecież to powinno być nie ważne, łączy nas jedno!
A to że znacie się osobiście powinno tworzyć jeszcze lepszą atmosferę między Wami...
A my patrząc jaki tworzycie kolektyw, chociażby przez to że spotykacie się na zlotach itp, jeszcze bardziej dążyli byśmy do tego aby Was poznać...

A widząc co widzimy po co się spotykać? Żeby potem usłyszeć na forum "Słowa goryczy" od człowieka który zna nas osobiście a nie potrafi powiedzieć w oczy?

Ja jak coś mam to mówię prosto w twarz - chyba że nie mam takiej możliwości to zostają inne formy - ale Panowie, to my mamy się od Was uczyć jako "weteranów" szacunku, jeszcze większego zamiłowania i uporu w dążeniu do celów związanych z naszymi pasjami! Więc takie cosik zostawcie sobie np na zlot, pójdziecie na plaże - Ty to on tam to i wrócicie z powrotem pogodzeni - po jaką cholerę ciągacie w to forum i ileś tam set użytkowników, którzy po 1 nie chcą, po 2 nie dotyczy ich to, a po 3 nie wskazane jest aby myśleli że forum jest tylko dla informacji i zaglądać tylko po to, bo żyje ono swoimi prawami i zamiast łączyć to można się dowiedzieć kto i co jest nie tak...

To jest moja skromna osobista opinia - jestem dozgonnie wdzięczny forum, za informacje które pozwolą mi zrobić cepkę tak jakbym chciał ale i nie popełniając Waszych błędów... Ale jeżeli chodzi o atmosferę forum - musicie nad tym popracować co i jak zmienić, bo na pewno nie dąży to do tego lepszego kierunku... I jeszcze co do zlotów - nie sztuką jest spotykać się jako Fanklubowy Zlot Niewiadówek ciągle w tym samym gronie... Sztuką jest przyciągać Nowych ludzi do Zlotów - w "kupie" siła, im nas więcej będzie tym bardziej będziemy postrzegani jako grono sympatyków mających wpływ na życie Cepek jak i swoje, bardziej będziemy liczyć się jako Forumowicze i sympatycy...

I jeszcze raz Panowie - forum ma przyciągać i zachęcać do aktywnego jego życia, a nie ma za zadanie zaglądania tutaj tylko po zasięgnięcie informacji nt remontu czy innych związanych z Niewiadówkami....

I tyle w temacie jeżeli chodzi o moją osobę...

Awatar użytkownika
reflexes
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 10860
Rejestracja: czwartek, 10 sty 2013, 09:16

Re: Początek końca? Czy zmian na lepsze?

Postautor: reflexes » wtorek, 2 kwie 2013, 12:50

Zloty zlotami, ale Wy jako też znający się osobiście - po co to wyciąganie dla takich "młodych" jak ja?
I to tworzy właśnie taką opinię i podziały - "młodzi i starzy"- przecież to powinno być nie ważne, łączy nas jedno!
A to że znacie się osobiście powinno tworzyć jeszcze lepszą atmosferę między Wami...
A my patrząc jaki tworzycie kolektyw, chociażby przez to że spotykacie się na zlotach itp, jeszcze bardziej dążyli byśmy do tego aby Was poznać...

A widząc co widzimy po co się spotykać? Żeby potem usłyszeć na forum "Słowa goryczy" od człowieka który zna nas osobiście a nie potrafi powiedzieć w oczy?

Ja jak coś mam to mówię prosto w twarz - chyba że nie mam takiej możliwości to zostają inne formy - ale Panowie, to my mamy się od Was uczyć jako "weteranów" szacunku, jeszcze większego zamiłowania i uporu w dążeniu do celów związanych z naszymi pasjami! Więc takie cosik zostawcie sobie np na zlot, pójdziecie na plaże - Ty to on tam to i wrócicie z powrotem pogodzeni - po jaką cholerę ciągacie w to forum i ileś tam set użytkowników, którzy po 1 nie chcą, po 2 nie dotyczy ich to, a po 3 nie wskazane jest aby myśleli że forum jest tylko dla informacji i zaglądać tylko po to, bo żyje ono swoimi prawami i zamiast łączyć to można się dowiedzieć kto i co jest nie tak...

To jest moja skromna osobista opinia - jestem dozgonnie wdzięczny forum, za informacje które pozwolą mi zrobić cepkę tak jakbym chciał ale i nie popełniając Waszych błędów... Ale jeżeli chodzi o atmosferę forum - musicie nad tym popracować co i jak zmienić, bo na pewno nie dąży to do tego lepszego kierunku... I jeszcze co do zlotów - nie sztuką jest spotykać się jako Fanklubowy Zlot Niewiadówek ciągle w tym samym gronie... Sztuką jest przyciągać Nowych ludzi do Zlotów - w "kupie" siła, im nas więcej będzie tym bardziej będziemy postrzegani jako grono sympatyków mających wpływ na życie Cepek jak i swoje, bardziej będziemy liczyć się jako Forumowicze i sympatycy...

I jeszcze raz Panowie - forum ma przyciągać i zachęcać do aktywnego jego życia, a nie ma za zadanie zaglądania tutaj tylko po zasięgnięcie informacji nt remontu czy innych związanych z Niewiadówkami....

I tyle w temacie jeżeli chodzi o moją osobę...

Jako "nowy" podpisuję się wszystkim czterema kończynami pod tym co napisałeś. A od siebie dodam, że nie wiem o co chodzi w tych waszych waśniach i szczerze mało mnie to interesuję ale sam, jako "nowy", odniosłem wrażenie, że nie mam prawa głosu i że jestem gorszy, bo nie byłem na żadnym zlocie i nie znam ludzi osobiści (co zostało mi literalnie wytknięte przy pewnej okazji). Zgodnie z informacjami zamieszczonymi na forum zloty w tym roku będą dość daleko ode mnie, a moja buda wciąż jeszcze nie nadaję się do wyjazdów i to jest główny powód z jakiego się na nich nie pojawię ale jak będą bliżej to też będę się mocno zastanawiał czy będę tam mile widziany.

Na usprawiedliwienie tego, że pozwoliłem sobie zabrać głos dodam, że zarejestrowałem się na forum nie tylko po to żeby zaczerpnąć kilku informacji o przyczepach, ich remoncie i eksploatacji, a później zapomnieć o jego istnieniu, ale po to żeby w nim aktywni uczestniczyć (mam nadzieję, że kiedyś również w realu), a pewnie z czasem również podzielić się własnym doświadczeniem i wiedzą z następnymi "nowymi" fanami Niewiadówek. Dlatego też chciałbym abyście zrobili wszystko żeby forum istniało jak najdłużej żebym mógł w przyszłości odwdzięczyć się za korzyści jakie czerpię teraz z uczestnictwa w życiu forum.

Awatar użytkownika
KONZIO
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 406
Rejestracja: wtorek, 19 sty 2010, 08:39
Lokalizacja: jest gdzieś, lecz nie wiadomo gdzie, Świat w którym baśń ta dzieje się...

Re: Początek końca? Czy zmian na lepsze?

Postautor: KONZIO » wtorek, 2 kwie 2013, 13:12

reflexes pisze:
odniosłem wrażenie, że nie mam prawa głosu i że jestem gorszy, bo nie byłem na żadnym zlocie i nie znam ludzi osobiści (co zostało mi literalnie wytknięte przy pewnej okazji)

Panowie, zapewniam Was, że tym to zupełnie się nie przejmujcie- mówię to do Was ja KONZIO = KTÓRY BYŁ TYLKO 1 RAZ NA ZLOCIE (słownie 1 raz), i jakoś żyję.
Temat uczestnictwa w zlotach, wałkowany był już wielokrotnie i nie tylko na tym forum i na innym także.
Tam na pierwsze moje pytanie (pamiętam to jak dziś), gdzie użyłem złego określenia "karawaniarze", nie karawaningowcy - po potoku głupich uwag i docinków, dowiedziałem się definitywnie, że dopóki nie przyjadę na zlot to nic o przyczepach wiedział nie będę.
Trochę to w moim przypadku nietrafione było- a dlaczego można doczytać się w moich pierwszych postach, w których to opisuję swoje wakacyjne przygody z dzieciństwa, w domku na kołach, ale wg. kolegów miało być tak jak napisali.

Dodatkowo ja również zauważyłem (to co już kilkakrotnie pisałem), że uczestnictwo w życiu forów, przez wielu uważane jest za transakcję wiązaną z obowiązkowym uczestnictwem w zlotach.
Wielu również bardzo poważnie podchodzi do naszej Polskiej tradycji, że żeby się z kimś zakumplować, lubić, albo nawet móc zacząć mówić do siebie po imieniu, to co najmniej litra trzeba wywalić... Akurat ja jestem praktycznie w ogóle nie "tronkowy", tak więc...
ZAZNACZAM - nie należy przejmować się tym zbytnio...
Co zaś do atmosfery, to jako "starszy kolega" zapewniam Was - aby tylko, wreszcie przyczepki kołami dotknęły ziemi (a nie śniegu), a zaraz kwiaty zakwitną i na forum...
Jak dla mnie, niestety internet ma tę wadę (w stosunku, do reala-u), o czym przekonałem się już kilkakrotnie, że jeśli ktoś (tak jak np. ja) nie umie opanować sztuki emotikonów, jego myśl potrafi być odebrana zupełnie opacznie.
Poza tym zupełnie inaczej piszemy inaczej mówimy.
Prawda Paczuś????
Na zlocie staliśmy i nagadać się nie mogliśmy - a na forum, Paczek co jakiś czas (dzisiaj pewnie też :lol: ) objeżdża mnie, że rozwlekam się jak guma w gaciach... :lol: :lol: :lol:
Dodatkowo moja taka uwaga, nie należy wdawać się w "prywatne" wojenki... Bo część historii zawsze odbywa się jawnie, część odbywa się przez PRIV (mnie np. na innym forum w taki sposób, jeden z kolegów, próbował nastraszyć sprawą sądową, za to co napisałem do niego na forum),a część historii stworzyła się w realu (na zlotach, czy np. przypadkowych spotkaniach na kempingu)...
A prawda - prawda zawsze leży po środku, choć zaznaczam, że jako osoba, która dość dużo z Nimi pisała, mnie również jest żal, że Zundapp i Bartek odeszli...
Reasumując - radzę nie dać się prowokować i czytać wszystko z dużym przymrużeniem oka.
I przede wszystkim - nie drażnić adminów :!: :!: :!:
Admin głodny, to admin zły - a głodny, bo jeszcze w tym roku kiełbaski z grilla przed przedsionkiem nie usmażył...
Jak nam forum "zaorzą", to gdzie się będziemy kłócić :?: :!: :lol:
ad

Awatar użytkownika
reflexes
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 10860
Rejestracja: czwartek, 10 sty 2013, 09:16

Re: Początek końca? Czy zmian na lepsze?

Postautor: reflexes » wtorek, 2 kwie 2013, 13:46

Panowie, zapewniam Was, że tym to zupełnie się nie przejmujcie- mówię to do Was ja KONZIO = KTÓRY BYŁ TYLKO 1 RAZ NA ZLOCIE (słownie 1 raz), i jakoś żyję.

Bo z tym można żyć o ile ma się do tego odpowiedni stosunek :D ale da się niestety zauważyć, że niektórzy ten stosunek mają innym i dla nich siła głosu i jego waga zależy od ilości zaliczonych zlotów. Problem tylko w tym, że forum funkcjonuje w internecie, który jak wiadomo dostępny jest dla wszystkich, a rejestracja i udział w nim nie jest uwarunkowanych zaliczeniem jednego, pięciu czy dziesięciu zlotów dlatego też równy głos należy się wszystkim jego użytkownikom, tym co byli na zlotach i tym co nie byli. Rozumiem, bo to naturalne, że ktoś się lubi, bo się poznał osobiście, a ja i kilku mi podobnych jest obcych i anonimowych ale jeżeli przeszkadzamy to wystarczy zrobić forum zamknięte dla obcych i po sprawie.

Awatar użytkownika
marek
Administrator
Administrator
Posty: 1032
Rejestracja: piątek, 22 wrz 2006, 14:37
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Początek końca? Czy zmian na lepsze?

Postautor: marek » wtorek, 2 kwie 2013, 17:20

Panowie i Panie Fanklub to MY ,strona jest stworzona dla ludzi szukających informacja na temat przyczep kempingowych firmy Niewiadów. Natomiast forum do komunikacji i wymiany doświadczeń. Odnośnie treści każdy sam odpowiada za to co napisze. Pewne spory które powstają na forum w 99% są zrozumiałe tylko dla osób w nie zaangażowanych - po prostu czasami przelewa się czara goryczy i to są skutki. Jednak myślę że tutaj nikt się nie obraża tylko w taki sposób, czasami szczególny wyraża swoja opinie.


Wróć do „Wasze opinie na temat forum oraz strony”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości