Początek końca? Czy zmian na lepsze?

Pochwały i kalumnie, a także Nasze propozycje zmian strony i forum
Awatar użytkownika
TomekN126N
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 3843
Rejestracja: środa, 13 cze 2012, 18:54
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Początek końca? Czy zmian na lepsze?

Postautor: TomekN126N » wtorek, 2 kwie 2013, 20:43

Przepraszam.... ale muszę... To Ja pojechałem na Święta, urwałem tłumik i zakopałem auto w błocie i sniegu lasów lubuskich, żeby znależć miejsce na wrześniowe MRU, a jak wróciłem, to znowu widzę Wasze swary głupie!!!???
A wszystko dlatego, że Bartek sie poczuł zablokowany i nie przyszło mu do głowy, że coś (mozliwość edytowania postów) zmieniło się dla wszystkich, a nie tylko dla niego i nie dał rady z Robertem wyjaśnić tego na PW.
Ludzie, zaklinam Was na mój urwany tłumik, weżcie się za Siebie, bo zmarniejemy. Lepiej tą energię przeznaczyć na sprowadzenie wiosny, bo jak tak dalej pójdzie, to z majówki nici... chyba, że na nartach.

Pozdrawiam.

P.S. Info o "postępach" w MRU umieszczam w odpowiednim wątku.
Nocki/km
2023: 11/460
2022: 12/440
2021: 3/425
2020: 5/1040
2019: 3/420
2018: 30/4184
2017: 24/2850
2016: 12/2540
2015: 23/2530
2014: 15/950
2013: 16/2310
2012: 23/1665

N126N
Corolla kombi - służbówka
Octavia kombi 1.6 TDI
jawa175(59)
komar3(81)
komar sztywniak
Suzuki GSX750E(83)
Honda Hornet 900 (05)

Awatar użytkownika
reflexes
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 10871
Rejestracja: czwartek, 10 sty 2013, 09:16

Re: Początek końca? Czy zmian na lepsze?

Postautor: reflexes » wtorek, 2 kwie 2013, 20:50

Panowie i Panie Fanklub to MY

Niby tak ale sam osobiście przekonałem się, że wielu jest zdania jakie wyraziłem wcześniej. Za swoją prośba o rozważenie możliwość zmiany wielkości awatara na dzień dobry dostałem w łeb. Nie wspomnę o tym, że starałem się być grzeczny, nikogo nie ponaglać, a od razu zostałem posądzony o brak szacunku, czepialstwo itp. Nie wspomnę również o tym, że jak kolegom skończyły się argumenty to padł jeden z którym nie mogłem polemizować, a mianowicie ten, że nie byłem na żadnym zlocie więc mam się pocałować. Ciężko żebym był na jakimkolwiek zlocie skoro w lutym zakupiłem swoją pierwszą w życiu przyczepkę. Wrażenie po tej całej aferze zostało u mnie jedno. Z pewnością forum jest ogromną kopalnią cennej wiedzy ale towarzystwo wygląda na hermetyczne, stroniące od obcych i nieufne w stosunku do nich. Przez to prawdopodobnie (piszę, że prawdopodobnie, bo czytam Was na tyle krótko, że nie mogę tego stwierdzić na 100%) te Wasze zloty kręcą się ciągle wokół pewnej grupy osób, bo "nowi" w tym i ja boją się, że na takim zlocie mogą się poczuć jak nieproszony gość.

Współczuję administratorom, bo ten stan prawdopodobnie będzie się pogłębiał. Nie wiem co jest powodem tych waśni ale skoro długoletni uczestnicy, poważni dorośli ludzie podejmują tak drastyczne kroki jak wykasowanie całego swojego dorobku na forum to musi być grubo.

Awatar użytkownika
KONZIO
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 406
Rejestracja: wtorek, 19 sty 2010, 08:39
Lokalizacja: jest gdzieś, lecz nie wiadomo gdzie, Świat w którym baśń ta dzieje się...

Re: Początek końca? Czy zmian na lepsze?

Postautor: KONZIO » wtorek, 2 kwie 2013, 21:58

TomekN126N pisze:Ludzie, zaklinam Was na mój urwany tłumik, weżcie się za Siebie


O rzesz Ty, w trąbę misia!!!! :shock: Aż takiej artylerii to chyba nie musiałeś wytaczać... :x Takie argumenty to cios poniżej... :twisted:
Wobec takiej argumentacji mogę powiedzieć tylko, że w ramach planu 10 letniego, ja ze swojej strony dołożę wszelkich starań do:
1) poprawy sytuacji gdziekolwiek by trzeba było (dom emerytowanego polityka również wchodzi w grę); :?
2) do odnalezienia Twego lub innego tłumika; :shock:
3) do zrozumienia i podjęcia starań wytłumaczenia na forum, o co chodzi w obecnie nadawanych odcinkach "M jak Miłość"; :roll:
4) rozkminienia stwierdzenia, że piłka jest okrągła, a bramki są dwie, więc wiadomym było, że przegramy; :mrgreen:
:lol: :lol: :lol:
ad

Awatar użytkownika
jedrek101
Posty: 1941
Rejestracja: niedziela, 27 sty 2008, 10:33
Kontaktowanie:

Re: Początek końca? Czy zmian na lepsze?

Postautor: jedrek101 » środa, 3 kwie 2013, 12:42

nawiasem to tak chętnie wyciąganego słowa zlot ,
mój ostatni zlot to Płęsno [wrzesień 2011] zlot K-g.pl
byłem na kilku zlotach i za każdym razem jest inna ekipa....

proszę o podlinkowanie wypowiedzi która sugeruje że ktoś kto nie bywa na zlotach jest nikim....
no i ten całus też bym chciał zobaczyć ...

refleks podrzuć mi nr fona do siebie na pw zadzwonię póki przy budce nie działasz..

BIGL
Posty: 1266
Rejestracja: poniedziałek, 14 maja 2007, 20:17
Lokalizacja: Białystok

Re: Początek końca? Czy zmian na lepsze?

Postautor: BIGL » środa, 3 kwie 2013, 12:50

Bartosz w jednym zdaniu zawarł swój problem, uzyskał odpowiedź od Roberta i Marka - myślę że temat jest już skończony i nie potrzeba 1000 adwokatów czy obrońców uciśnionych do pisania 100000000 postów rozwodzących się nad małym awatarem czy nawet urwanym tłumikiem :wink: :D ( oczywiście bez urazy :D ) Wymiana poglądów między zainteresowanymi trwała dosłownie 3 posty - reszta to piana :| i szukanie dziury w całym. Jeżeli ktoś się sprzecza to wystarczy się nie mieszać i pozwolić wszystko wyjaśnić zainteresowanym - inaczej robi się z tego jakieś monstrum i klops. Jeżeli kłótnia nic nie wniesie (często jednak rodzi się jakaś idea bardzo pozytywna :idea: ) to moderator np. po 6 postach kasuje jałową dyskusję i po kłopocie.
Co do zlotów forum czy też bycia gorszym - totalny idiotyzm. Nie wiem kto warunkuje pozycje forumowicza względem odbytych zlotów - przecież to skrajne DEBILSTWO. Z częścią osób znam się od 2007r (w większości wirtualnie), niektórzy doszli po drodze , a jeszcze innych dane było mi poznać osobiście. Byłem na 2 zlotach :shock: i myślę że na jakiś czas wystarczy.... .

PS. Mam nadzieję że to właśnie wam młodym uda się rozruszać to forum i wyrwać je z zgniłego marazmu w jakim się znajduje. Kiedyś ludzie tu zaglądali i mówili " U was tak fajnie !", teraz jest jak wszędzie...

Co do fanklubu to nie podoba mi się komercjalizacja i zbytnie unowocześnianie - po co coś zmieniać skoro jest najlepsze z najlepszych. Myślę że to właśnie ten unikalny klimat jest największym atutem tego fanklubu. Takie małe forum gdzie można sobie pogadać w rodzinnej atmosferze (czasami się pokłócić jak to w rodzinie :wink: ) itp. Oczywiście dostosuję się do woli administratorów, większości (o ile będzie ankieta), lub też zlotowych decydentów-wyjadaczy...
Obrazek

Awatar użytkownika
reflexes
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 10871
Rejestracja: czwartek, 10 sty 2013, 09:16

Re: Początek końca? Czy zmian na lepsze?

Postautor: reflexes » środa, 3 kwie 2013, 13:25

proszę o podlinkowanie wypowiedzi która sugeruje że ktoś kto nie bywa na zlotach jest nikim....

viewtopic.php?p=45299#p45299 może nie wprost ale tak to odebrałem.
refleks podrzuć mi nr fona do siebie na pw zadzwonię puki przy budce nie działasz..

Wybacz ale zbyt dużo dziwnych telefonów odbieram zachęcających mnie do rzeczy na które akurat nie mam ochoty. :D
Jeżeli chcesz mi coś przekazać to proszę na PW.
myślę że temat jest już skończony i nie potrzeba 1000 adwokatów czy obrońców uciśnionych do pisania 100000000 postów rozwodzących się nad małym awatarem czy nawet urwanym tłumikiem :wink: :D

Temat został wrzucony i jest dostępny dla ogółu więc trzeba się liczyć z tym, że ktoś zabierze głos i wyrazi swoje zdanie. Takie uroki pisania na forum.
Co do zlotów forum czy też bycia gorszym - totalny idiotyzm. Nie wiem kto warunkuje pozycje forumowicza względem odbytych zlotów - przecież to skrajne DEBILSTWO.

No ale tak się zdarza i nie są to odczucia tylko moje.

BIGL
Posty: 1266
Rejestracja: poniedziałek, 14 maja 2007, 20:17
Lokalizacja: Białystok

Re: Początek końca? Czy zmian na lepsze?

Postautor: BIGL » środa, 3 kwie 2013, 17:02

Tak, ale chodzi mi o to aby w ewentualnych konfliktach brały udział tylko osoby związane ze sprawą - wszystko krótko, szybko i do rzeczy bez zbędnych ochów i achów 100000000000000 osób postronnych.

Kiedyś był temat o większym forum - pe..skie klepanie się po plecach :D , hermetyka, klub wzajemnej adoracji. Mamy dokładnie to samo :!:
Mówmy i piszmy bezpośrednio , nie strzelajmy fochów jak dzieci, nie mieszajmy się w czyjąś prywatną wymianę zdań (chodzi o spory).


Ps. Niech nikt nie pisze stałego fragmentu typu: "zapisałem się na forum miłośników......, liczyłem na ......., nie chce mi się tu zaglądać....., jesteście obraźliwi i niedelikatni...., teraz zastanawiam się czy w ogóle przyjadę na zlot....teraz rozumiem Henia....

Forum to my i skoro sami zabrnęliśmy w to błędne koło to i sami z tego wyjdziemy.

NEO WCIŚNIJ ENTER :!:
Obrazek

Awatar użytkownika
stico80
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 985
Rejestracja: poniedziałek, 1 sie 2011, 18:18
Lokalizacja: Lubelskie

Re: Początek końca? Czy zmian na lepsze?

Postautor: stico80 » środa, 3 kwie 2013, 20:00

Hey chłopaki i dziewczyny widzę, że brakuje tu mnie króla Juliana ops może ktoś inny chciał być królem Julianem (Robert wiem że też się przymierzałeś) ale ja byłem pierwszy. Król jak Doda może być tylko jeden.
Koniec głupot ale właśnie oglądam pingwiny z dziećmi.
Tak jak wielu wie ale też wielu młodszych ode mnie nie wie Ja też nigdy nie byłem na żadnym zlocie Fanklubu
Przykre ale prawdziwe
Tak jak i inni drapałem się z wieloma użytkownikami mniej lub bardziej
Tak samo jak nie którzy z Was masę ludzi znam tylko zza klawiatury
Czasami dochodziły mnie słuchy że ktoś się pytał : Ty a ten stico80 to jest normalny czy pierdol..ty
Dla zainteresowanych : czasami normalny a czasami zdrowo pierdolni..ty
Tak to ja założyłem pod wpływem impulsu wątek "dlaczego nie mam ochoty.." dziś wiem że było to błędem i nie warto takich tematów zakładać, więcej z tego złego niż dobrego. Lepiej usiąść przegrać noc na xboxie, pomścić naszych za euro.
Jeszcze odnośnie zlotów, nigdy nie udało mi się nigdzie dojechać to postanowiłem zorganizować swój, Administrator niech zmieni zamiast ogniska pierwszego dnia, lepienie bazy i wojna na śnieżki :D
"dzyń, dzyń, dzyń"

Awatar użytkownika
KONZIO
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 406
Rejestracja: wtorek, 19 sty 2010, 08:39
Lokalizacja: jest gdzieś, lecz nie wiadomo gdzie, Świat w którym baśń ta dzieje się...

Re: Początek końca? Czy zmian na lepsze?

Postautor: KONZIO » środa, 3 kwie 2013, 20:49

No... i nastała się jasność! Osobiście uwaźam, źe masz zdrowo zryty beret, ale nie od akcji z k.pl, ale po tym, jak Twoja żona musiała sobie konto na forum załoźyć, żeby Ci powiedzieć, że kolacja wjechała na stół: ) :):)
ad

Awatar użytkownika
TomekN126N
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 3843
Rejestracja: środa, 13 cze 2012, 18:54
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Początek końca? Czy zmian na lepsze?

Postautor: TomekN126N » środa, 3 kwie 2013, 21:31

:wink:
nie potrzeba 1000 adwokatów czy obrońców uciśnionych do pisania 100000000 postów rozwodzących się nad małym awatarem czy nawet urwanym tłumikiem ( oczywiście bez urazy )


Racja, tłumik zrobiony, a ja jestem jedną z ostatnich osób przedkładających swary nad święty spokój. Zart i tyle :wink:
Racja też, że lepiej się nie wtrącać do sporu,nie będąc pytanym. Doobra, aby do wiosny. Cepki na drogi i będzie git.

pozdro
Nocki/km
2023: 11/460
2022: 12/440
2021: 3/425
2020: 5/1040
2019: 3/420
2018: 30/4184
2017: 24/2850
2016: 12/2540
2015: 23/2530
2014: 15/950
2013: 16/2310
2012: 23/1665

N126N
Corolla kombi - służbówka
Octavia kombi 1.6 TDI
jawa175(59)
komar3(81)
komar sztywniak
Suzuki GSX750E(83)
Honda Hornet 900 (05)

Awatar użytkownika
konrad
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 1453
Rejestracja: wtorek, 22 kwie 2008, 13:18
Lokalizacja: Krk/Lbl

Re: Początek końca? Czy zmian na lepsze?

Postautor: konrad » środa, 3 kwie 2013, 22:03

stico80 pisze:Tak jak wielu wie ale też wielu młodszych ode mnie nie wie Ja też nigdy nie byłem na żadnym zlocie Fanklubu
Przykre ale prawdziwe


ja byłem na dwóch :?: ... a że mieliśmy spota w tak zacnym miejscu, to łaska przeszła na Ciebie :mrgreen:
następnym razem wezmę flage FN i niech moc będzie z Tobą :lol:

nie przesadzajcie z tymi zlotami ...
choć dla mnie najważniejsza jest jazda z budką, na zloty/spoty czy po prostu wczasy
pitu pitu na forum to taki zabijacz czasu między wyjazdami :roll:
była N126e, jest Hobby 430T+ Ford Focus C-max 1.8 + Suzuki Vitara 4x4

BIGL
Posty: 1266
Rejestracja: poniedziałek, 14 maja 2007, 20:17
Lokalizacja: Białystok

Re: Początek końca? Czy zmian na lepsze?

Postautor: BIGL » środa, 3 kwie 2013, 23:18

Dobrze napisałeś :D Nie samym zlotem człowiek żyje :idea: :wink: .
Byle do wiosny, bo za oknem dosypało jakieś kolejne 10-15 cm :shock:
Obrazek

Awatar użytkownika
stico80
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 985
Rejestracja: poniedziałek, 1 sie 2011, 18:18
Lokalizacja: Lubelskie

Re: Początek końca? Czy zmian na lepsze?

Postautor: stico80 » czwartek, 4 kwie 2013, 06:33

ćwirkają wróbelki od samego rana
wiosna dojecha.a śniegiem po kolana.
Załączniki
drzwi.jpg
drzwi.jpg (26.75 KiB) Przejrzano 11560 razy
"dzyń, dzyń, dzyń"

BIGL
Posty: 1266
Rejestracja: poniedziałek, 14 maja 2007, 20:17
Lokalizacja: Białystok

Re: Początek końca? Czy zmian na lepsze?

Postautor: BIGL » czwartek, 4 kwie 2013, 09:31

Masakra :D - idę odkopać budę dla psa bo za cholerę jej nie widać, a sypie cały czas :evil:.
Obrazek

piotr05
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 2065
Rejestracja: wtorek, 2 cze 2009, 06:52
Lokalizacja: Ziemia Obiecana

Re: Początek końca? Czy zmian na lepsze?

Postautor: piotr05 » czwartek, 4 kwie 2013, 11:07

BIGL pisze:Dobrze napisałeś :D Nie samym zlotem człowiek żyje


I tu sie mylisz jak kupiłem przyczepe to tego roku tylko na same zloty jezdziłem jakies 8000km.wysło, zeby ludzi osobiscie poznac i wiedziec z kim sie na forum rozmawia.(nie tylko tym)

w tym roku tez sie juz zlotów doczekac nie moge
mimo ze
rozpoczecie sezonu juz było 22-24 marca w Uniejowie, nastepny wyjazd 21 kwietnia
Ostatnio zmieniony czwartek, 4 kwie 2013, 16:41 przez piotr05, łącznie zmieniany 1 raz.
Wyjazdy 2019 3096 km 27 nocek
Wyjazdy 2020 2250 km 21 nocek
Wyjazdy 2021 1000 km 7 nocek
Wyjazdy 2022 2138 km 17 nocek
Wyjazdy 2023 4175 km 33 nocki
Wyjazdy 2024 250km 2nocki


Wróć do „Wasze opinie na temat forum oraz strony”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 36 gości