może nowe wątki/ działy i poddziały

Pochwały i kalumnie, a także Nasze propozycje zmian strony i forum
Awatar użytkownika
marcinek94
Posty: 230
Rejestracja: piątek, 18 sty 2013, 21:29
Lokalizacja: mazowsze wschodnie

może nowe wątki/ działy i poddziały

Postautor: marcinek94 » poniedziałek, 16 gru 2013, 23:29

Mam pomysł widziany na innym portalu:
-allegro greates hits - cześć działu ale zamykana co miesiac co by nie było prawie 150 stron....a przegladanie od konca watku jak dla mnie to jak czytanie książki od konca.
-znalezione w internecie zrobił bym z tego dział
- może by nastepną czescia "znalezionych w...." sprzet /osprzet dodatkowy do kempingowania. Na chwile obecną mamy to, ale po troszku w kazdym dziale a tak poszło by to do jednego wora.


To moja opinia poproszę i o Wasze

Awatar użytkownika
Karolus
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 2065
Rejestracja: środa, 24 paź 2012, 20:24
Lokalizacja: Przemyśl

Re: może nowe wątki/ działy i poddziały

Postautor: Karolus » wtorek, 17 gru 2013, 09:40

Może jak dla mnie oczywiście idea sama w sobie słuszna, lecz dla stałych bywalców i swoich "przyzwyczajeń" uczyć się wszystkiego od nowa...

Nowe tematy, nowe kategorie...

Przynajmniej jak dla mnie jak coś czytam lub chcę - wiem gdzie szukać. A i można w "przeszłość" sprawdzić i zobaczyć opinie cepki, która jest sukcesywnie wystawiana powiedzmy przez rok czasu...

No i wchodzimy i pchamy się na minę, bo dział poprzedni zamknięty - a i szukać czy jest coś czy nie o niej...

To moje osobiste zdanie, mi jak jest pasuje - wiem co i jak gdzie szukać i wiem gdzie zaglądać jak chce coś zobaczyć...

Poza tym jestem dość "świeży" na forum - a co mają powiedzieć ludzie, którzy przez "ileś" lat tak właśnie skaczą po tych właśnie wątkach?

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
robert
Administrator
Administrator
Posty: 2968
Rejestracja: poniedziałek, 24 maja 2010, 12:09
Lokalizacja: Warszawa

Re: może nowe wątki/ działy i poddziały

Postautor: robert » wtorek, 17 gru 2013, 20:52

Hmmmm ale może faktycznie pewne wątki wydzielić jako odrębne działy?
W mojej ocenie "wyszperane na allegro", "wyroby domowe" jak najbardziej można by było wydzielić....
Robert
Brak pasji jest pewnym rodzajem kalectwa
502 43 46 44
Wątek remontowy

Awatar użytkownika
reflexes
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 10860
Rejestracja: czwartek, 10 sty 2013, 09:16

Re: może nowe wątki/ działy i poddziały

Postautor: reflexes » środa, 18 gru 2013, 07:15

Ja tam zawsze klikam "Nieprzeczytane posty" i już :D . Układ faktycznie można troszkę unowocześnić ale ja bym tu chyba podejrzał tych trochę większych z k.pl, bo oni mają dość sensowny układ. Obawiam się jednak, że to będzie wymagało zbyt wiele roboty.

Edit:
Tak sobie jeszcze pomyślałem, że wątek z aukcjami allegro faktycznie koledzy moderatorzy winni czyścić co jakiś czas, bo jak wiadomo allegro aukcje po miesiącu od zakończenia archiwizuje i bez sensu jest żeby ten wątek sięgał swoją historią do 2009 roku jak większości linków już nie da się otworzyć. Może uda się do tego zrobić jakiś automat, który na przykład co jakiś czas będzie usuwał posty starsze niż x dni.


Wróć do „Wasze opinie na temat forum oraz strony”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości