Ostatnie wydarzenia na forum oraz posty połączone z kilku wątków

Pochwały i kalumnie, a także Nasze propozycje zmian strony i forum
naal

Re: Ostatnie wydarzenia na forum - posty połączone

Postautor: naal » piątek, 17 cze 2016, 13:29

Jaki jest Heniek każdy widzi więc nie będę już powtarzał. Prawda jest taka, że niezależnie od tego co zrobimy i tak będziemy narażeni na ataki z jego strony. Ten człowiek po prostu nie może bez nas żyć. Pomyślcie skąd on wiedział że ktoś coś tu napisał na temat jego bloga? Ano stąd że siedzi tu prawie ciągle i filuje wszystkie tematy (tutaj odwołam sie do mojego pierwszego zdania). Z resztą wystarczy poczytać na n.pl że dwa dni się do tego przymierzał. Chłopcy może zbyt pochopnie wdali się w dyskusję ale po części się nie dziwię.

Jeśli czytasz to Heniu (a zakładam że tak) to weź się zastanów co Ty wogóle robisz. Jeden mały i nic nie znaczący komentarz a rozpętałeś gównoburzę. SGL Ci się narazili a Ty wszystkim innym przy okazji zaśmieciłeś forum. Odrobinkę powagi. Pamiętam jak wsiadłeś na mnie bo wyraziłem swoją opinię na temat n.pl na początku działalności. Od razuz trollkonta poleciały na mnie harde hejty. Kiedy przyjechałem na MWB żeby wyjaśniać sprawę odwrociłeś kota ogonem i wysmarowałeś wszystkich z FKN równo. zobacz też ilu ludzi już Cię opuściło. Zastanów się czy wart żreć się że wszystkimi i zadaj sobie jedno ale to zajebiście ważne pytanie: czy może to że mną jest coś nie tak? ...

Awatar użytkownika
b.b tulipan
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 1086
Rejestracja: piątek, 29 lut 2008, 15:13
Lokalizacja: Wrocław

Re: Ostatnie wydarzenia na forum oraz posty połączone z kilku wątków

Postautor: b.b tulipan » piątek, 17 cze 2016, 17:56

Witam.
I ja pierwszy i ostatni raz podnieciłem się w tym temacie.

Heniu znam Ciebie od prawie 10 lat. Nigdy nie miałem przeciw Tobie odmiennego zdania. Nawet Ciebie zapraszałem w moje progi gdybyś jechał przez moje miasto.
Nie wiem czym Tobie zaszkodziłem że piszesz nie na temat w powitaniu, ładnie mnie przywitałeś.
W moim mniemaniu byłeś mądrym i uczynnym kolegą. Teraz zmieniam zdanie jesteś b. mądrym tylko musisz dorosnąć.
Najlepiej to nic nie robić a potem odpocząć.
Nie A4, nie L4 tylko T4

ttaber
Posty: 196
Rejestracja: piątek, 29 sie 2014, 10:22

Re: Ostatnie wydarzenia na forum oraz posty połączone z kilku wątków

Postautor: ttaber » niedziela, 26 cze 2016, 11:57

Nie wiem czy to dobre miejsce na moje pytanie, ale gdzie podział się temat bobabudowniczego o handlarzach przyczep?
Był b.ciekawy, temat żył krótka chwilkę i został usunięty. Nie mogę go znaleźć w "w wylecialo z" a tam ponoć miały być przenoszone (a nie usuwane) posty...
???


Wróć do „Wasze opinie na temat forum oraz strony”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość