Wydzielone z Remont N126N by Miron

Tematy ze wszystkich działów, które zostały zamknięte
Awatar użytkownika
CornBlumenBlau
Moderator
Moderator

Re: Remont N126N by Miron

Postautor: CornBlumenBlau » czwartek, 16 lis 2017, 18:41

Samoogon pisze:Żeby sier nie wydawać w szczegóły, te paski jednak napięciem. Taki są po prostu zbudowane.
Nie chodziło mi o zbytnie kombinacje.

Ty samoogon czasami próbujesz odczytać ze zrozumieniem to co napisaleś?
Mój remont

N126n
Audi A6 1,9TDI
Golf Plus 1,9TDI

Niewiadówkodystansonoce
2016: 75 / 6892 km
2017: 85 / 6820 km

Samoogon

Postautor: Samoogon » czwartek, 16 lis 2017, 19:43

CornBlumenBlau pisze:
Samoogon pisze:Żeby sier nie wydawać w szczegóły, te paski jednak napięciem. Taki są po prostu zbudowane.
Nie chodziło mi o zbytnie kombinacje.

Ty samoogon czasami próbujesz odczytać ze zrozumieniem to co napisaleś?

Nie masz się do kogo przyczepić?
Znajdź może kogoś bliżej, a ode mnie się odp....
Ok?
Cytujesz niepełne zdanie, wyrwane z kontekstu aby mnie niby ośmieszyć? Że są błędy w spojnikach?
Jak masz jakiś problem rozpędź się, ściana dość szybko się powinnna pojawić. Jeśli jeszcze jakieś problem to 507676023. Dzwoń.

Miron EZD pisze:Jestem pod wrażeniem :shock:
Jeśli montujesz takie bajery, to mniemam, że masz dużą wiedzę na temat elektroniki.
Aż boję się zapytać o zawód wyuczony i wykonywany bo zainteresowania widzę. :D

A dzięki :)
Nie, nie mam dużej wiedzy, ale lubię się rozwijać, bawię się różnymi rzeczami :)
Mam duszę mechanika i tak się złożyło że nim jestem, a zawód? No cóż brzmi bardzo dumnie i trochę śmiesznie "specjalista DURIA"
Cokolwiek to znaczy jestem mechanikiem w trw Częstochowa :)

Awatar użytkownika
Miron EZD

Postautor: Miron EZD » czwartek, 16 lis 2017, 19:58

Panowie, odrobina wyrozumiałości i opanowania :D
Nie chciałbym, aby mój wątek remontowy przekształcił się w ring wymiany osobistych uwag.
Nie temu służy to forum :D
Miron EZD
N126N Mój remont N126N
N250C
N126E Mój remont N126E

Samoogon

Wydzielone z Remont N126N by Miron

Postautor: Samoogon » czwartek, 16 lis 2017, 20:03

Przepraszam, ale kolega sobie mnie upodobał do upominania. W sumie nie wiem dlaczego, mam nadzieję że skorzysta z numeru może mi to wyjaśni.
Ja mogę tyko napisać, że wysłałem też poprawiony post, tylko pojawi się jako dubel. Pewnie został usunięty przez moda.

Awatar użytkownika
reflexes
Moderator
Moderator
Lokalizacja: Quedin / Insula Sanctae Mariae / Marienwerder / Kwidzyn (pomorskie)

Postautor: reflexes » czwartek, 16 lis 2017, 20:51

Samoogon pisze:Przepraszam, ale kolega sobie mnie upodobał do upominania. W sumie nie wiem dlaczego, mam nadzieję że skorzysta z numeru może mi to wyjaśni.
Ja mogę tyko napisać, że wysłałem też poprawiony post, tylko pojawi się jako dubel. Pewnie został usunięty przez moda.

Kolego do poprawiania postów służy funkcja edytuj.
Za swoje teksty dostajesz ostrzeżenie.
Kia Sportage II 2.0 CRDi + Chateau Cantara 908 wcześniej Niewiadów N126N
2017 - 51 nocy, 6215km
2016 - 42 noce, 3840 km

Samoogon

Postautor: Samoogon » czwartek, 16 lis 2017, 21:11

Wiem co służy do poprawiania postów, tak też uczyniłem, edytowałem. I dokładnie to napisałem, rzeczywiście chyba nie można zrozumieć tego co piszę :(

Ale zostawiając już to, moje pytanie dlaczego moderator w ten sposób szykanuje mnie na forum?
Cytując niepełną wypowiedź, która ma sugerować, że jestem imbecylem?
Robiąc to celowo? Bez żadnego związku z rozmową i jej tematem?
Czy dla niego również jest przewidziana jakaś kara?

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
reflexes
Moderator
Moderator
Lokalizacja: Quedin / Insula Sanctae Mariae / Marienwerder / Kwidzyn (pomorskie)

Postautor: reflexes » czwartek, 16 lis 2017, 21:23

Nie histeryzuj. Nikt Cię nie szykanuje tylko zwraca Ci kulturalnie uwagę żebyś rzucił okiem na posta zanim klikniesz wyślij, bo to moderatorzy później siedzą i poprawiają błędy. Niestety czasem trudno odgadnąć co autor miał na myśli i takie kwiatki później zostają na forum. Tyle w temacie.
2017 - 51 nocy, 6215km
2016 - 42 noce, 3840 km

Samoogon

Postautor: Samoogon » czwartek, 16 lis 2017, 21:33

Na forum błędów bez liku, jeszcze się nie spotkałem żeby ktoś kogoś za to upominał! Do mnie kolega czuje jakaś specjalną "miętę". Ok błędy są, kiedyś już się tłumaczyłem, że słownik, że czasu nie raz nie ma i takie tam dyrdymały. Zdaje sobie sprawę i naprawdę staram się, ba nawet zawsze sprawdzam post przed wysłaniem. Dziś edytowałem w samochodzie, może nie było neta, może co innego nie wiem dlaczego pojawił się jako dubel.
Natomiast wiem, że okazja została natychmiast wykorzystana. W dodatku post zacytowany specjalnie i z premedytacją, w sposób przedstawiającej mnie w złym świetle.
Nie histeryzuje, są narzędzia modertorskie, pw, zgłoszenia itp. Można z nich korzystać, ale można też zrobić to inaczej, tak jak powyżej, a to nie uważam za działanie ok. Ja nie jestem szczeniakiem z gimnazjum, nadal uważam że jeżeli kolega ma ze mną problem powinien puścić sygnał, oddzwonię.

Awatar użytkownika
Miron EZD

Postautor: Miron EZD » czwartek, 16 lis 2017, 22:37

Jeszcze raz proszę wszystkich o wstrzymanie się od wymiany zdań na temat w żaden sposób nie związany
z tytułem tego wątku.
Chciałbym przypomnieć,że miał to być opis remontu mojej przyczepki a nie lekcja tego co można,tego co wypada,i tego co powinno być.
Prośba do Moderatorów, jeśli można to proszę o przeniesienie postów nie związanych tematycznie z remontem np. do nowego wątku umieszczonego
w Strefie Fanklubowiczów i nazwanego np:RING WOLNY.
Niech tutaj każdy się wypowie co mu leży na sercu, a przynajmniej niezalogowani nie będą oglądać tego co jest ogólnie dostępne.
Panowie, jestem na forum od niedawna i odnoszę czasami wrażenie ,że klub zamiast łączyć, zaczyna dzielić :cry:
Według mnie, skłóceni koledzy powinni się przeprosić nawzajem i zamknąć sprawę. :D
Pozdrawiam wszystkich.
Miron
Miron EZD
N126N Mój remont N126N
N250C
N126E Mój remont N126E

Awatar użytkownika
CornBlumenBlau
Moderator
Moderator

Postautor: CornBlumenBlau » czwartek, 16 lis 2017, 23:30

Sprawa jest już zamknięta, posty zostaną wydzielone w odpowiednim czasie. Natomiast nikt nie ma wpływu na to co pisze kolega Samoogon a pisze dziwne rzeczy. Na moje jedno grzeczne, krótkie zdanie dotyczące niedbałej pisowni, dorobił już całą ideologię, wraz z tym, że mam się od niego odp...., rozpedzić się na ścianę, czuję do niego miętę i upodobałem sobie go do upominania :mrgreen: Jakoś nie przypominam sobie takich sytuacji, bym się z nim kontaktował lub wcześniej upominał - może mnie z kimś myli, a może jest przewrażliwiony. Nie bardzo też rozumiem po co miałbym do niego dzwonić i co wyjasnić?
Mój remont

N126n
Audi A6 1,9TDI
Golf Plus 1,9TDI

Niewiadówkodystansonoce
2016: 75 / 6892 km
2017: 85 / 6820 km

Samoogon

Postautor: Samoogon » piątek, 17 lis 2017, 00:27

Z mojej strony to już również wszystko co miałem do powiedzenia, nie widzę zatem sensu wydzielania specjalnie tematu. Swojego zdania nie zmienię niestety. Wszystko jest napisane na górze.
Przepraszam kolegę @Miron EZD za zaśmiecanie tematu. A kolegę @CornBlumenBlau przepraszam za ....
Kolegę przepraszam, jeśli go uraziłem.
Jeśli o mnie chodzi temat można wyczyścić, lub wydzielić to już niech zdecydują można tego forum.
Pozdrawiam wszystkich :)

Awatar użytkownika
reflexes
Moderator
Moderator

Re: Wydzielone z Remont N126N by Miron

Postautor: reflexes » piątek, 17 lis 2017, 08:08

Skoro sprawa wyjaśniona to posprzątałem i temat zamykam.
2017 - 51 nocy, 6215km
2016 - 42 noce, 3840 km

Wróć do „Tematy zakończone lub nieaktualne”