Golf Mk II + N126N

Samochody którymi podróżujecie ciągnąc swoje domki na kółkach
Awatar użytkownika
Dirar
Posty: 6
Rejestracja: niedziela, 26 paź 2014, 20:07

Golf Mk II + N126N

Postautor: Dirar » sobota, 28 mar 2015, 16:20

Witam posiadam VW Golf Mk II GL 1.6D 54KM '89 ciągnąłem przyczepkę z umeblowaniem i powiem nie ma tragedii na wzniesieniach (jak jechałem do lakiernika) po 6% straszne zakręty przez leśna drogę (po asfalcie) to powiem było ok drugi bieg czasami na kawałku prostej i trójeczka weszła po prostym oczywiście (tak jak zaleca producent (tabliczka znamionowa) czyli 70km/h) prowadzi się ok. Przy 80-85 km/h Piaty bieg i też spoko niewiadówka jest na 14' 155-65 albo 165-65 jedno z dwóch założyłem stare gumy na przeciąganie od warsztatu do siebie ale na pewno jeden z nich. i powiem ze prowadzi się super.
VW Golf MK2 1.6D GL 54KM '89
Niewiadów N126N '87

naal

Re: Golf Mk II + N126N

Postautor: naal » środa, 1 kwie 2015, 00:06

Ponad rok temu śmigałem MkII 1,6CL na EcoTronicu z N126E bez hamulca. Dawał radę komfortowo mimo 72 kucy. Pięknie się razem prezentowały. Powiem szczerze, że trafiłeś na czuły punkt... ehh...

Teraz przy 133 kucach i większej masie zdecydowanie lepiej się startuje, ale prędkości wiele większej nie ma sensu rozwijać, bo komfort jazdy spada wręcz hiperbolicznie :D


Wróć do „Samochody Niewiadówek”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości