Kubek termiczny z logiem.

Koszulki, naklejki, flagi, tablice
serek
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 1581
Rejestracja: wtorek, 17 kwie 2007, 22:55

Re: Kubek termiczny z logiem.

Postautor: serek » czwartek, 9 gru 2010, 13:34

Kochani , w takim razie każdy moze sobie w we własnym zakresie zamówić... i nie bedzie, że drogo itd. niech każdy sobie sam wynegocjuje cene i zobaczymy czy będzie szczęśliwszy...

Konrad podjął temat i się po dowiadywał, moze jeszcze ktoś może i wtedy bedzie większy wybór, choć jak o mnie chodzi to ta wersja i propozycja tez mi odpowiada.
życie jak droga, kiedyś się kończy...

Awatar użytkownika
konrad
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 1453
Rejestracja: wtorek, 22 kwie 2008, 13:18
Lokalizacja: Krk/Lbl

Re: Kubek termiczny z logiem.

Postautor: konrad » piątek, 10 gru 2010, 08:57

widzę że temat jakoś średnio wzbudza zainteresowanie
więc może faktycznie niech każdy sobie zamówi indywidualnie i będzie najprościej
była N126e, jest Hobby 430T+ Ford Focus C-max 1.8 + Suzuki Vitara 4x4

Awatar użytkownika
b.b tulipan
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 1086
Rejestracja: piątek, 29 lut 2008, 15:13
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kubek termiczny z logiem.

Postautor: b.b tulipan » piątek, 10 gru 2010, 09:31

Konrad podjął temat i się po dowiadywał, moze jeszcze ktoś może i wtedy bedzie większy wybór, choć jak o mnie chodzi to ta wersja i propozycja tez mi odpowiada.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Witam.
Ja też myślę że pomysł Konrada jest trafny.
Mamy zimę za oknami i warto by było zająć się tematem gadżetów. Jeśli to zrobi Konrad to chwała mu za to.
Myślę że osoby już zapisane nie zrobią uniku.Ja mam chęć na 2 szt.Serek podtrzymał temat,Weruś też jest chętny,Riatala zapisany na dwie, Michał wsadził kij w mrowisko :lol: ale też widzę że jest chętny.
Po prostu przeczytamy o jedną nowelkę mniej a w to miejsce nabędziemy kubki [ i tylko kubki z logo fanklubu + nick] którymi będziemy się zachwycać.
ps. myślę o powiększeniu zamówienia o dwie szt. na podarunki.toć to kilka groszy, a jaka promocja fanklubu. :clap: :clap: :thumbup:

No to kto następny :?: :?:
Najlepiej to nic nie robić a potem odpocząć.
Nie A4, nie L4 tylko T4


Wróć do „Gadżety Fanklubu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości