Kalendarz 2012

Koszulki, naklejki, flagi, tablice
Awatar użytkownika
Paczek
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 4543
Rejestracja: czwartek, 2 kwie 2009, 21:23
Lokalizacja: Opoczno

Re: PROPOZYCJA DOTYCZĄCA ZAMÓWIEŃ GADŻETÓW

Postautor: Paczek » poniedziałek, 20 gru 2010, 21:31

Drodzy koledzy

Wzorem moich kolegów z fanklubu VW T3 proponuję stworzenie i rozkolportowanie kalendarzy
Tam ten pomysł bardzo się spodobał i sami zerknijcie jak bardzo koledzy się w niego zaangażowali :

http://forum.busikt3.radom.pl/viewtopic ... &start=240

Moglibyśmy stworzyć bardzo podobny kalendarz, oczywiście w naszym przypadku były by to przyczepki .

I co Wy na to ?

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
robert
Administrator
Administrator
Posty: 2968
Rejestracja: poniedziałek, 24 maja 2010, 12:09
Lokalizacja: Warszawa

Re: PROPOZYCJA DOTYCZĄCA ZAMÓWIEŃ GADŻETÓW

Postautor: robert » poniedziałek, 20 gru 2010, 23:30

Fajne. Podoba mi się pomysł takiego kalendarza.
Robert
Brak pasji jest pewnym rodzajem kalectwa
502 43 46 44
Wątek remontowy

Awatar użytkownika
WERUŚ
Posty: 21
Rejestracja: środa, 4 sie 2010, 14:07
Lokalizacja: Nakło nad Notecią

Re: PROPOZYCJA DOTYCZĄCA ZAMÓWIEŃ GADŻETÓW

Postautor: WERUŚ » poniedziałek, 27 gru 2010, 23:28

Jeśli mogę się dołączyć do dyskusji to powiem ,że super kiedy można zamówić jakiś gadzet z naszym logo i jeśli nie ma żadnych przeciw wskazań to jest mi to obojętne czy będzie to zamówienie przez fanklub czy będę mogła zamówić coś indywidualnie.Pomysł kalendarza bardzo mi się spodobał,naklejki już mam,koszulki w trakcie,bluza w planie,no i jeszcze zamówie kubki,a mąż niech szybciej remontuje przyczepe do wyjazdu....
WERUŚ = TOMSON+ANDZIA+ROBSON+DARJA + Citroen Evasion + N 126B + Munsterland- Nakło nad Notecią

Awatar użytkownika
Paczek
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 4543
Rejestracja: czwartek, 2 kwie 2009, 21:23
Lokalizacja: Opoczno

Re: PROPOZYCJA DOTYCZĄCA ZAMÓWIEŃ GADŻETÓW

Postautor: Paczek » poniedziałek, 27 gru 2010, 23:40

rlatala pisze:Fajne. Podoba mi się pomysł takiego kalendarza.


WERUŚ pisze: ... Pomysł kalendarza bardzo mi się spodobał, ....


Jelli zainteresowało by się jeszcze kilka osób to może by coś z tego wyszło ......

Awatar użytkownika
Paczek
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 4543
Rejestracja: czwartek, 2 kwie 2009, 21:23
Lokalizacja: Opoczno

Kalendarz 2012

Postautor: Paczek » poniedziałek, 21 mar 2011, 01:55

Nawiązując do tematu zachęcam wszystkich do tworzenia materiału do przyszłego kalendarza.

Zbierajmy ciekawe zdjęcia , które być może zostaną opublikowane w kalendarzu na 2012

serek
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 1581
Rejestracja: wtorek, 17 kwie 2007, 22:55

Re: Kalendarz 2012

Postautor: serek » poniedziałek, 21 mar 2011, 20:19

Pomysl fajny , ale był też pomysł kubków i termosów i umarło, był pomysł czapek i polarów i tez padło, może rozpocząć jeden temat i doprowadzić go do końca... takie moje zdanie, ale pomysł popieram.

Były ramki- wypaliło, były flagi tez wypaliło, teraz coś co sie uda a nie umrze śmiercią naturalną.

Ps. na poczatek Paczek dobrze by było wraz z pomysłem rzucić tez cenami za taki gadżet jak ta cała forma miała by wyglądać,

Ps. Ludzie do tej pory nie przysłali zdjęć swoich przyczep do Bartka, nie mają w avantarkach, profilach itd ...
życie jak droga, kiedyś się kończy...

Awatar użytkownika
Paczek
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 4543
Rejestracja: czwartek, 2 kwie 2009, 21:23
Lokalizacja: Opoczno

Re: Kalendarz 2012

Postautor: Paczek » poniedziałek, 21 mar 2011, 23:26

serek pisze:Pomysl fajny , ale był też pomysł kubków i termosów i umarło, był pomysł czapek i polarów i tez padło, może rozpocząć jeden temat i doprowadzić go do końca... takie moje zdanie, ale pomysł popieram.

Były ramki- wypaliło, były flagi tez wypaliło, teraz coś co sie uda a nie umrze śmiercią naturalną.

Ps. na poczatek Paczek dobrze by było wraz z pomysłem rzucić tez cenami za taki gadżet jak ta cała forma miała by wyglądać,

Ps. Ludzie do tej pory nie przysłali zdjęć swoich przyczep do Bartka, nie mają w avantarkach, profilach itd ...



Ps. 1 Ceny - co chyba jest oczywiste - zależą od zamówienia. Czym więcej tym taniej. Jest przecież jeszcze bardzo dużo czasu można popytać w firmach poligraficznych .... Po za tym zapodałem link do forum moich znajomych , gdzie ten pomysł wypalił. Wystarczy kliknąć i poczytać

Ps. 2 No właśnie. Dlatego może na zachętę nasi aktywiści poczyniliby pierwsze kroki i wykonali taki prototypowy pierwszy kalendarz na 2012. Jeśli spodobało by się może wtedy w tych mniej aktywnych kolegach pobudziła by się jakaś pozytywna energia ........................... :D

Awatar użytkownika
kotek
Moderator
Moderator
Posty: 3501
Rejestracja: środa, 26 wrz 2007, 19:31
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Kalendarz 2012

Postautor: kotek » środa, 23 mar 2011, 20:22

Kalendarz to dobry pomysł, ale jaki nakład minimalny musiałby być i czy by było aż takie zainteresowanie. Jeżeli nie można uzbierać chętnych na 50 sztuk gadżetów, to nie wiem czy uzbiera się chętnych na kalendarze, które kosztują więcej. Kiedyś u mnie w firmie zamawiano kalendarze to: kartkowe 12 stron minimum 50 sztuk, plakatowe 100 sztuk, książkowe 50 sztuk.
KOTEK N132 L + AUDI 100 + VW SHARAN


camel
Posty: 16
Rejestracja: sobota, 24 wrz 2011, 16:13
Lokalizacja: Pszczyna woj. Śląskie

Re: Kalendarz 2012

Postautor: camel » niedziela, 25 wrz 2011, 19:21

pochwalę sie bo w wyżej prezentowanych kalendarzach z busami jest moje ślubne foto - czerwiec, polecam wszystkim taki kalendarz jest naprawdę super! mam juz drugi raz taki:)

Awatar użytkownika
kaczmar20
Posty: 4
Rejestracja: wtorek, 5 lip 2011, 23:24

Re: Kalendarz 2012

Postautor: kaczmar20 » niedziela, 25 wrz 2011, 21:35

camel pisze:pochwalę sie bo w wyżej prezentowanych kalendarzach z busami jest moje ślubne foto - czerwiec, polecam wszystkim taki kalendarz jest naprawdę super! mam juz drugi raz taki:)

2010 był też całkiem zacny :D http://imageshack.us/f/189/majpion.jpg/
Multivan Syncro '90 + N126 '89

Awatar użytkownika
Paczek
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 4543
Rejestracja: czwartek, 2 kwie 2009, 21:23
Lokalizacja: Opoczno

Re: Kalendarz 2012

Postautor: Paczek » poniedziałek, 31 paź 2011, 22:26

Chciałem ożywić temat kalendarza.

Kończy się pomalutku 2011 rok i byłby nawyższy czas ( jeśli tylko będzie zainteresowanie) zając się produkcją kalendarza na 2012

Czy jest wgóle zainteresowanie tym tamatem ?

Awatar użytkownika
Bartekzg
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 299
Rejestracja: czwartek, 30 cze 2011, 09:28
Lokalizacja: Czerwieńsk pod Zieloną Górą

Re: Kalendarz 2012

Postautor: Bartekzg » wtorek, 1 lis 2011, 09:18

Oczywiście, może szybko zrobić listę ? Ja finalizuje temat naklejek, niebawem szczegóły.
Obrazek

Awatar użytkownika
KONZIO
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 406
Rejestracja: wtorek, 19 sty 2010, 08:39
Lokalizacja: jest gdzieś, lecz nie wiadomo gdzie, Świat w którym baśń ta dzieje się...

Re: Kalendarz 2012

Postautor: KONZIO » wtorek, 1 lis 2011, 18:21

Oczywiście inicjatywa jak najbardziej dobra tyle, że skąd brać potwierdzoną wiedzę o mających mieć miejsce wydarzeniach?
Ja się od zlotu w Warce (w maju) szykowałem do targów karawaningowych w Wawie, to mi je ostatnio na 3 dni przed odwołali...
ad

Awatar użytkownika
panudaja
Posty: 36
Rejestracja: poniedziałek, 9 cze 2008, 20:45
Lokalizacja: Ostrowiec Świętokrzyski

Re: Kalendarz 2012

Postautor: panudaja » poniedziałek, 14 lis 2011, 22:40

Jestem na TAK!
Ford Mondeo 1.8 DOHC + N126D


Wróć do „Gadżety Fanklubu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości