gadżety z logo n126n

Koszulki, naklejki, flagi, tablice
karot
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 26
Rejestracja: środa, 2 sty 2013, 19:21

gadżety z logo n126n

Postautor: karot » wtorek, 4 mar 2014, 11:18

mam pytanie czy można by było stworzyć jakieś gadżety z zarysem kształtu przyczepy n126n,czy np. stworzyć drugie logo (alternatywne)dla użytkowników n126n, oczywiście nic nie mam przeciwko obecnemu symbolowi fanklubu, ale fajnie byłoby mieć gadżet z własną przyczepą
Załączniki
Bez tytułun126n.png

Konto usuniete

Re: gadżety z logo n126n

Postautor: Konto usuniete » wtorek, 4 mar 2014, 12:16

Post usuniety

Awatar użytkownika
kooba
Administrator
Administrator
Posty: 5490
Rejestracja: środa, 13 cze 2012, 10:00
Lokalizacja: Lublin
Kontaktowanie:

Re: gadżety z logo n126n

Postautor: kooba » wtorek, 4 mar 2014, 13:09

Można i nie można. Moim zdaniem logo jest po to żeby jednoznacznie określać fanklub. Nasz fanklub ma logo wybrane podczas zakładania i nie bardzo widzę na jakiej zasadzie miałby mieć drugie.

Awatar użytkownika
reflexes
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 10860
Rejestracja: czwartek, 10 sty 2013, 09:16

Re: gadżety z logo n126n

Postautor: reflexes » wtorek, 4 mar 2014, 13:45

Tak jest, a nie da się ukryć, że zapiekanki są najbardziej popularnymi Niewiadówkami i to im się należy honor bycia w logo fanklubu. Szczerze dopóki się nie zacząłem poważnie interesować tematem to nawet nie wiedziałem, że są inne Niewiadówki.

Konto usuniete

Re: gadżety z logo n126n

Postautor: Konto usuniete » wtorek, 4 mar 2014, 14:42

Post usuniety

Awatar użytkownika
reflexes
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 10860
Rejestracja: czwartek, 10 sty 2013, 09:16

Re: gadżety z logo n126n

Postautor: reflexes » wtorek, 4 mar 2014, 14:48

No nie wiem, kolega karot nawiązał do logo
oczywiście nic nie mam przeciwko obecnemu symbolowi fanklubu, ale fajnie byłoby mieć gadżet z własną przyczepą

więc myślałem, że może chciałby stworzyć drugie logo z eNką dla tych co je posiadają. Nie zmienia to jednak mojego zdania, że zrobić można wszystko i co kto tam sobie chce ale jeżeli ma to być sygnowane przez FNK to musi być tożsame z jego logo i grafiką.

karot
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 26
Rejestracja: środa, 2 sty 2013, 19:21

Re: gadżety z logo n126n

Postautor: karot » środa, 5 mar 2014, 11:26

jak pisałem nie chodzi mi o zmianę logo czy nawet dyskusję o tym ,bo to jest oczywiste ,lecz o to żeby posiadacze n126n też ,,coś,, mieli swojego

Awatar użytkownika
kooba
Administrator
Administrator
Posty: 5490
Rejestracja: środa, 13 cze 2012, 10:00
Lokalizacja: Lublin
Kontaktowanie:

Re: gadżety z logo n126n

Postautor: kooba » środa, 5 mar 2014, 12:54

karot pisze:jak pisałem nie chodzi mi o zmianę logo czy nawet dyskusję o tym ,bo to jest oczywiste ,lecz o to żeby posiadacze n126n też ,,coś,, mieli swojego

No to kolega reflexes wyjaśnił.
reflexes pisze:No nie wiem, kolega karot nawiązał do logo
...zrobić można wszystko i co kto tam sobie chce ale jeżeli ma to być sygnowane przez FNK to musi być tożsame z jego logo i grafiką.

Czyli mogą być gadżety z n126n, ale nie mogą być podpisane "fanklub niewiadówek", "www.fanklub-niewiadówek.com" etc.

Awatar użytkownika
marcinek94
Posty: 230
Rejestracja: piątek, 18 sty 2013, 21:29
Lokalizacja: mazowsze wschodnie

Re: gadżety z logo n126n

Postautor: marcinek94 » czwartek, 6 mar 2014, 11:28

a co Wielki Brat -Robert na to czy zezwoli na użycie "fanklubu" pod grafiką n126n ? Symbolikę graficzną można poszerzyć. Proszę popatrzeć na logo wojska polskiego, każdy rodzaj sił zbrojnych ma"swojego orzełka" . Nie zmienia to postaci sprawy że to jedno wojsko.
Proszę o odp.

jacek45
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 718
Rejestracja: wtorek, 12 lut 2008, 17:15
Lokalizacja: Opole

Re: gadżety z logo n126n

Postautor: jacek45 » czwartek, 6 mar 2014, 20:55

Witam!
Wydaje mi się,że na temat logo i grafiki powinien wypowiedzieć twórca fanklubu czyli Marek.Pozdrawiam.

karot
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 26
Rejestracja: środa, 2 sty 2013, 19:21

Re: gadżety z logo n126n

Postautor: karot » piątek, 7 mar 2014, 00:14

wydaje mi się że mogę np. nakleić sobie na przyczepie wizerunek n126n i podpisać fkn, bo to nikogo nie uraża ani nie jest sprzeczne z założeniami i filozofią forum i fanklubu, a nie mogę np. z logo fkn wyciąć "zapiekanki" i wkleić w to miejsce enki , bo to by było "bardzo nieetyczne" ,chyba że byłby to zatwierdzony symbol fkn , oczywiście nie koniecznie w takiej formie że zamiast n126 jest n126n,ale np. gdzieś tam z boku lub na dole jest zarys n126n ,lub np.na dole pod "zapiekanką" rządek miniatur przyczep kempingowych produkowanych przez niewiadów . Cały pomysł wziął się z tego że po remoncie chciałem oznaczyć przyczepę logiem fkn ale zaczełem się zastanawiać że np. ktoś podejdzie i powie; a tam na logo jest inna przyczepa... o co chodzi? Chociaż 99,99% ludzi nie odróżnia tych przyczep ,przynajmniej przez pierwsze 10 minut, każdy zaczyna a miałem kiedyś taką...a potem się przygląda bliżej i widzi że coś jest tu nie tak. Myślałem że główne logo było by sobie tak jak jest z całym szacunkiem dla loga jak i "zapiekanki", a właściciel enki czy innej mógłby posługiwać się np.logiem zmodernizowanym o mały kontur własnej przyczepy i mógłby dumnie pokazywać ,o moja przyczepa jest właśnie tu z boku (czy tam na dole albo gdzie indziej).Dla pewności dodam ze nie mam zamiaru robić nic nie zgodnego z postanowieniami zarządzających forum ani nikogo do tego nie namawiam

karot
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 26
Rejestracja: środa, 2 sty 2013, 19:21

Re: gadżety z logo n126n

Postautor: karot » piątek, 7 mar 2014, 09:11

czy taka przeróbka logo jest dopuszczalna? przepraszam Roberta za użycie grafiki bez jego wiedzy, chciałem dać przykład że takie modyfikacje nikomu krzywdy nie robią i mogą swobodnie funkcjonować nie robiąc krzywdy prawowitemu logu. Wg. mnie to świetny pomysł wpisanie swojego imienia lub pseudonimu w logo klubowe.
Załączniki
917.jpg
917.jpg (25.02 KiB) Przejrzano 23029 razy

Awatar użytkownika
b.b tulipan
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 1086
Rejestracja: piątek, 29 lut 2008, 15:13
Lokalizacja: Wrocław

Re: gadżety z logo n126n

Postautor: b.b tulipan » piątek, 7 mar 2014, 11:51

Każdy może sobie walnąć gadźeta, byle by nie ingerować we wzór ustalony.
Załączniki
2013r. dodane 284.jpg
Kubki z różnych spotkań.
Najlepiej to nic nie robić a potem odpocząć.
Nie A4, nie L4 tylko T4

Awatar użytkownika
marek
Administrator
Administrator
Posty: 1032
Rejestracja: piątek, 22 wrz 2006, 14:37
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: gadżety z logo n126n

Postautor: marek » piątek, 7 mar 2014, 18:33

kooba pisze:Czyli mogą być gadżety z n126n, ale nie mogą być podpisane "fanklub niewiadówek", "www.fanklub-niewiadówek.com" etc.


Tak napisał Kooba logo jest jedno patrz punkt 8 regulaminu http://www.fanklub-niewiadowek.com/fanklub/stowarzyszenie.html A co kto chce robić w zaciszu swojego domu to jego sprawa.

karot
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 26
Rejestracja: środa, 2 sty 2013, 19:21

Re: gadżety z logo n126n

Postautor: karot » poniedziałek, 10 mar 2014, 10:57

ok rozumiem, trochę mnie dziwi wasza niechęć do jakichkolwiek zmian, przecież gdyby ludzie nic nie zmieniali cały czas siedzielibyśmy w jaskiniach. Wystarczyłoby po prostu do punktu 8 regulaminu dodać np. {oraz rysunek przyczepy kempingowej N 126N marki Niewiadów, powyżej znajduje się nazwa klubu (Fanklub Niewiadówek). Całe Godło ma kształt elipsy.}. Szczerze mówiąc widząc taką postawę administracji klubu odechciało mi się jakichkolwiek zmian, zadałem sobie pytanie "po co mi to" i po sprawie.


Wróć do „Gadżety Fanklubu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości