Naklejki "N" i "Niewiadów"

Koszulki, naklejki, flagi, tablice
Awatar użytkownika
radar75
Posty: 30
Rejestracja: poniedziałek, 5 wrz 2016, 21:45
Lokalizacja: Tychy

Naklejki "N" i "Niewiadów"

Postautor: radar75 » środa, 9 lis 2016, 22:07

Mam pytanie do administratora tego forum, Poruszony był wątek o naklejkach za małe pieniądze ale został zamknięty............... dlaczego?
Otóż administrator oświadczył, że naklejki zamawia się u niego i tylko u niego z przebitką x cztery. Komplet za dwie dychy kosztuje tam 80 plus przesyłka.
Taka jest polityka tego forum? A może zaraz zostanę z niego wywalony? Nie o to tu chodzi....... chyba?

Awatar użytkownika
Murano
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 7010
Rejestracja: poniedziałek, 22 kwie 2013, 20:17
Lokalizacja: Zabrze

Re: Naklejki "N" i "Niewiadów"

Postautor: Murano » czwartek, 10 lis 2016, 00:11

Nie mieszaj forum i polityki....
Tutaj te dwie rzeczy się wykluczają
Chyba coś źle wyczytales, sprawdź jeszcze raz cennik.

125% normy każdego dnia!
MURANO

Awatar użytkownika
radar75
Posty: 30
Rejestracja: poniedziałek, 5 wrz 2016, 21:45
Lokalizacja: Tychy

Re: Naklejki "N" i "Niewiadów"

Postautor: radar75 » czwartek, 10 lis 2016, 00:19

Niewiadów duży 25, N duże 15 to razy dwie sztuki na przyczepę daje ile? 80 zł. Co źle przeczytałem? Taki komplet na zamówienie kosztuje 20 zł.
tyle w temacie.

Benior
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek, 13 kwie 2015, 21:14

Re: Naklejki "N" i "Niewiadów"

Postautor: Benior » czwartek, 10 lis 2016, 07:44

radar75 pisze:Niewiadów duży 25, N duże 15 to razy dwie sztuki na przyczepę daje ile? 80 zł. Co źle przeczytałem? Taki komplet na zamówienie kosztuje 20 zł.
tyle w temacie.


Sądzę, że się nikt nie obrazi jak zaproponujesz właśnie taki komplet o takich rozmiarach za 20zł.

Tam jeszcze jak byś nie doczytał jest z każdej naklejki 25% na fanklub więc wypadałoby jeszcze od 20zł potrącić 25%.

Awatar użytkownika
RAFALSKI
Moderator
Moderator
Posty: 5544
Rejestracja: czwartek, 15 lip 2010, 16:27

Re: Naklejki "N" i "Niewiadów"

Postautor: RAFALSKI » czwartek, 10 lis 2016, 10:40

radar75 pisze:Mam pytanie do administratora tego forum, Poruszony był wątek o naklejkach za małe pieniądze ale został zamknięty............... dlaczego?
Otóż administrator oświadczył, że naklejki zamawia się u niego i tylko u niego z przebitką x cztery. Komplet za dwie dychy kosztuje tam 80 plus przesyłka.
Taka jest polityka tego forum? A może zaraz zostanę z niego wywalony? Nie o to tu chodzi....... chyba?

Nie, nie taka jest polityka. Z naklejkami za dwie dychy było tak, że odbiło mi i wyciąłem kilka kompletów ręcznie po czym zabrałem je na zlot bo kilka osób było zainteresowanych. Jednak zainteresowanie okazało się znikome, jeden komplet wziął Sookinsyn a drugi sprezentowałem Harrson'owi za free. Mam jeszcze trzy komplety i zabieram je ze sobą do Ciechocinka, może ktoś będzie chciał. Jeśli po spocie coś zostanie to jak chcesz mogę Ci opylić taki komplet wysyłkowo, nic nie stoi na przeszkodzie. Wyjdzie 20zł + przesyłka.
Cena jest mała bo zrobiłem je "dla sportu" i ma pokryć tylko koszt drogiej, odblaskowej folii. Ale pamiętaj, że w moich naklejkach napis "Niewiadów" jest sporo mniejszy niż w tamtych - po prostu taki mi się podoba.

Zawsze możesz iść do firmy reklamowej i zapytać za ile wytną Ci takie naklejki, jeszcze sobie rozmiar wybierzesz.

Awatar użytkownika
radar75
Posty: 30
Rejestracja: poniedziałek, 5 wrz 2016, 21:45
Lokalizacja: Tychy

Re: Naklejki "N" i "Niewiadów"

Postautor: radar75 » czwartek, 10 lis 2016, 11:02

Nie sugerowałem się Twoją ceną, to co napisałem to właśnie koszt takiego kompletu o podobnych wymiarach zamówionego w firmie reklamowej = 20pln. Czas realizacji 2 dni. Nie miałem zamiaru nikogo urazić ani prowokować moim wpisem.

dzin1975

Re: Naklejki "N" i "Niewiadów"

Postautor: dzin1975 » czwartek, 10 lis 2016, 20:02

radar75 pisze:Mam pytanie do administratora tego forum, Poruszony był wątek o naklejkach za małe pieniądze ale został zamknięty............... dlaczego?
Otóż administrator oświadczył, że naklejki zamawia się u niego i tylko u niego z przebitką x cztery. Komplet za dwie dychy kosztuje tam 80 plus przesyłka.
Taka jest polityka tego forum? A może zaraz zostanę z niego wywalony? Nie o to tu chodzi....... chyba?


Urazić to pewnie nikogo nie uraziłeś,ale prowokacja to jednak delikatna była....z tego co wiem to z tego forum jeszcze nikt nie został ,,wywalony,,Resztę wyjaśnił Rafalski...

Awatar użytkownika
kooba
Administrator
Administrator
Posty: 5490
Rejestracja: środa, 13 cze 2012, 10:00
Lokalizacja: Lublin
Kontaktowanie:

Re: Naklejki "N" i "Niewiadów"

Postautor: kooba » czwartek, 10 lis 2016, 21:04

Kolego radar75, temat naklejek został zamknięty ponieważ dotyczył naklejek zamówionych dawno temu przez fanklub i rozdystrybuowanych do końca na jubileuszowym zakończeniu lata. Obecnie naklejki jestem w stanie zorganizować na bieżąco (nie czekam na większą ilość chętnych) w takiej a nie innej cenie. Kwestię naklejek w niskiej cenie opisał Ci Rafalski.
Jeżeli jesteś w stanie zamówić komplet naklejek za kwotę 20 zł to bardzo dobrze. Sądzę, że inni chętnie skorzystają z tak atrakcyjnej ceny. Nikt nigdy nie powiedział, że naklejki można zamawiać tylko i wyłącznie u mnie. Załóż wątek dotyczący naklejek, podaj ich wymiary i cenę, zbierz zamówienia, realizuj i rozsyłaj. Jestem pewien, że chętnych nie zabraknie.

radar75 pisze:Taka jest polityka tego forum? A może zaraz zostanę z niego wywalony? Nie o to tu chodzi....... chyba?

Nie wie gdzie widziałeś takie praktyki, ale na tym forum nie wywala się użytkowników za zadawanie pytań administratorowi.

Seba
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 131
Rejestracja: niedziela, 28 sie 2016, 18:28

Re: Naklejki "N" i "Niewiadów"

Postautor: Seba » piątek, 11 lis 2016, 18:39

Rafalski ja bym reflektowal na taki zestaw jesli Ci zostanie ;)

Awatar użytkownika
RAFALSKI
Moderator
Moderator
Posty: 5544
Rejestracja: czwartek, 15 lip 2010, 16:27

Re: Naklejki "N" i "Niewiadów"

Postautor: RAFALSKI » poniedziałek, 14 lis 2016, 12:21

Seba pisze:Rafalski ja bym reflektowal na taki zestaw jesli Ci zostanie ;)

Poszło PW.

Awatar użytkownika
__ArroW__
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 1490
Rejestracja: wtorek, 19 lip 2016, 19:48
Lokalizacja: Stary Toruń CTR

Re: Naklejki "N" i "Niewiadów"

Postautor: __ArroW__ » poniedziałek, 14 lis 2016, 20:13

RAFALSKI pisze:
Seba pisze:Rafalski ja bym reflektowal na taki zestaw jesli Ci zostanie ;)

Poszło PW.


To są jakieś pomówienia :D tam przez te nektary to nie było kiedy o tych wlepach rozmawiać :D :D :D
N126E + Volvo V50 2.0 136PS 2007r.
Remont zapiekanki - MaNdArYnA
2019 - 1311 km - 8 nocy
2017 - 530 km - 4 noce w Taborach - 2 noce w Pałacach :lol:

Awatar użytkownika
kaiman
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 846
Rejestracja: czwartek, 10 gru 2015, 14:29
Lokalizacja: KR / RDE

Re: Naklejki "N" i "Niewiadów"

Postautor: kaiman » środa, 16 lis 2016, 15:02

W zaproponowanych naklejkach jest jedynie obowiązujące logo 'Niewiadów'.
Może warto aby pojawiły się również wcześniej obowiązujące - stare logo 'Niewiadów' czy 'Predom Prespol', które prędzej pasowałyby do większości forumowych/klubowych przyczep.
Mam narysowane zarówno w/w loga jak i znaczki 'n121', 'n126' i 'n132' w formacie cad i pdf. Mogę podesłać pliki, które posłużą do rozszerzenie oferty ;)
Niewiadów n121 '93 mydelniczka (09.2016-05.2020)

Awatar użytkownika
kooba
Administrator
Administrator
Posty: 5490
Rejestracja: środa, 13 cze 2012, 10:00
Lokalizacja: Lublin
Kontaktowanie:

Re: Naklejki "N" i "Niewiadów"

Postautor: kooba » środa, 16 lis 2016, 16:32

Podeślij mi te projekty, zobaczymy co da się zrobić.


Wróć do „Gadżety Fanklubu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości