A możę Zlot/spotkanie w październiku?

Daty, miejsca i atrakcje zlotów, spotkań i wydarzeń karawaningowych
malinoispl
Posty: 139
Rejestracja: poniedziałek, 17 cze 2013, 22:11

A możę Zlot/spotkanie w październiku?

Postautor: malinoispl » czwartek, 3 paź 2013, 00:43

Propozycji jest dużo, ale może święta Katarzyna w górach świętokrzyskich?

Pytam bo widziałem, ze jest oferta na 11 listopad, ale w listopadzie to najbardziej z wypadu chyba wszyscy pamiętają aspirynę i odmrażacze.

Awatar użytkownika
stico80
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 985
Rejestracja: poniedziałek, 1 sie 2011, 18:18
Lokalizacja: Lubelskie

Re: A możę Zlot/spotkanie w październiku?

Postautor: stico80 » piątek, 4 paź 2013, 17:11

Napisz coś więcej o tym. Jakie pole? jakie warunki? jakie ceny? czy coś do zwiedzenie? czy może tylko do posiedzenia i biwakowania. I najważniejsze kiedy miało by to być.
"dzyń, dzyń, dzyń"

malinoispl
Posty: 139
Rejestracja: poniedziałek, 17 cze 2013, 22:11

Re: A możę Zlot/spotkanie w październiku?

Postautor: malinoispl » sobota, 5 paź 2013, 16:15

stico80 pisze:Napisz coś więcej o tym. Jakie pole? jakie warunki? jakie ceny? czy coś do zwiedzenie? czy może tylko do posiedzenia i biwakowania. I najważniejsze kiedy miało by to być.


Sprawa nieaktualna.
Pole kempingowe w świętej Katarzynie zostało zlikwidowane. (Nie miało zbyt dużej tradycji więc i nikt o nim nie pamiętał).

Zaproponowałem ten rejon, ponieważ św. Katarzyna to najlepsze miejsce na wyjście w Łysogóry - z Łysicą na Czele.

W sumie to równie dobrze można byłoby trafić się np. w Sandomierzu (powód dość oczywisty), czy Szydłowie (też wujek gogle wypluł z siebie informacje o jakimś kempingu). Ale może niech ktoś inny wypowie się jeśli tam był. Bo obie miejscówki znam, ale nie korzystałem tam z kempingów.


Wróć do „Zloty, Spotkania i Wydarzenia Karawaningowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości