Inauguracja sezonu 2016 - grupa północna :-)

Daty, miejsca i atrakcje zlotów, spotkań i wydarzeń karawaningowych
Awatar użytkownika
reflexes
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 10869
Rejestracja: czwartek, 10 sty 2013, 09:16

Inauguracja sezonu 2016 - grupa północna :-)

Postautor: reflexes » piątek, 29 sty 2016, 14:04

My tu gadu gadu o zimie, a południowcy już od dawna planują inaugurację sezonu :roll: .
Czas chyba żeby północ też się zmobilizowała i jakieś oficjalne otwarcie sezonu zrobiła. Czy są jacyś chętni na spotkanie w północnej, północno wschodniej lub zachodniej części naszego kraju? Jeżeli tak to proszę o zgłaszanie kandydatur wraz z terminem (jak inauguracja to myślę, że marzec lub ewentualnie początek kwietnia) i proponowanym miejscem. Nie zawiedźcie mnie, bo znowu będę musiał się podłączyć pod imprezę z jakiegoś innego forum :cry:

P.S. Wątek zakładam niezobowiązująco i trochę prowokacyjnie, bo mimo że jest nas na północy coraz więcej to mało się tu dzieje. Oczywiście impreza jeżeli tylko dojdzie do skutku będzie otwarta dla wszystkich chętnych bez względu na przynależność terytorialną, etniczną, religijną, partyjną, forumową, preferencje sexualne itp. itd. czyli zgodnie z ogólnie głoszoną polityką miłości.

P.S.2 Nie pcham się na afisz czyli organizatora i jeżeli tylko ktoś ma chęć i ciekawą propozycję miejsca to proszę bardzo :lol:

cyran'o
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 470
Rejestracja: niedziela, 2 mar 2014, 17:22
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki

Re: Inauguracja sezonu 2016 - grupa północna :-)

Postautor: cyran'o » sobota, 30 sty 2016, 11:01

Rozważam możliwosć wziecia udziału w takim spotkaniu,ale nie palę się na organizatora bo nie mam w tym temacie doświadczenia.W bieszczady raczej sie nie wybiorę bo to dla mnie trochę za daleko ale północ czy północny wschód są do zaakceptowania.Co do terminu to raczej kwiecień bo już po świętach , dzień dłuższy i trochę cieplej.

Awatar użytkownika
reflexes
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 10869
Rejestracja: czwartek, 10 sty 2013, 09:16

Re: Inauguracja sezonu 2016 - grupa północna :-)

Postautor: reflexes » niedziela, 31 sty 2016, 19:18

Nie tak szybko i nie wszyscy na raz, bo nie wiem czy znajdziemy taki duży kemping :lol: :lol: :lol:

Awatar użytkownika
kooba
Administrator
Administrator
Posty: 5509
Rejestracja: środa, 13 cze 2012, 10:00
Lokalizacja: Lublin
Kontaktowanie:

Re: Inauguracja sezonu 2016 - grupa północna :-)

Postautor: kooba » poniedziałek, 1 lut 2016, 22:29

Wątek został przywrócony.
Inicjatywę spotkań należy chwalić i popierać, a jeżeli czegoś brakuje to wspomagać. Jeżeli ktoś nie ma do powiedzenia nic poza marudzeniem to lepiej niech się nie odzywa.

grzesiek0

Re: Inauguracja sezonu 2016 - grupa północna :-)

Postautor: grzesiek0 » poniedziałek, 1 lut 2016, 22:54

kooba pisze:Wątek został przywrócony.
Inicjatywę spotkań należy chwalić i popierać, a jeżeli czegoś brakuje to wspomagać. Jeżeli ktoś nie ma do powiedzenia nic poza marudzeniem to lepiej niech się nie odzywa.


No tutaj trzeba pochwalić Administratora. :clap:
Reflexes będzie zadowolony, bo zbyt pochopnie poprosił o usunięcie.

No i należy zwrócić uwagę na to, że wątek został posprzątany :D

Awatar użytkownika
reflexes
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 10869
Rejestracja: czwartek, 10 sty 2013, 09:16

Re: Inauguracja sezonu 2016 - grupa północna :-)

Postautor: reflexes » wtorek, 2 lut 2016, 07:33

Reflexes będzie zadowolony, bo zbyt pochopnie poprosił o usunięcie.

No nie wiem, straciłem wenę :lol:

Awatar użytkownika
kooba
Administrator
Administrator
Posty: 5509
Rejestracja: środa, 13 cze 2012, 10:00
Lokalizacja: Lublin
Kontaktowanie:

Re: Inauguracja sezonu 2016 - grupa północna :-)

Postautor: kooba » wtorek, 2 lut 2016, 08:02

reflexes pisze: No nie wiem, straciłem wenę :lol:

Znajdą się chętni to i wena wróci.

Awatar użytkownika
robert
Administrator
Administrator
Posty: 2970
Rejestracja: poniedziałek, 24 maja 2010, 12:09
Lokalizacja: Warszawa

Re: Inauguracja sezonu 2016 - grupa północna :-)

Postautor: robert » wtorek, 2 lut 2016, 10:00

Czasami podejmujemy pewne decyzję w chwilach wzburzenia. Na wyraźne żądanie autora postu/wątku moderatorzy lub administratorzy mogą takowy usunąć. Ale należy się zastanowić czy wszystkim nam wyjdzie to na dobre?

Nie wiem o co poszło wczoraj i dlaczego autor poprosił o usunięcie całego wątku. Swoje zdanie napisałem wcześniej i to wiele razy. Wcale nie uważam, żebyśmy mieli do czynienia z jakimś podziałem czy rozłamem Fanklubu Od zawsze uważałem, że spotkania regionalne są mile widziane a organizatorzy piszący na forum o planowanych imprezach mają zielone światło i wszelką możliwą pomoc. Przecież po to jest m. in. to forum. Własnie po to aby informować takich planach....

Na koniec taka uwaga....
Po wczorajszej interwencji Kuby chciałem przypomnieć, że na serwerze jest robiona automatyczna kopia danych bazy danych, fotek i wszystkich innych plików załączanych do postów.
Przechowywane dane są z ostatnich 14 dni. Kopia jest robiona ok 4.00 rano. Zatem możemy odtworzyć wszystkie usunięte wątki i posty wracając do stanu z ostatniej kopii danych czyli 4.00 rano danego dnia. Tracone są dane umieszczone po 4.00 rano danego dnia. Czyli te posty i wątki napisane między kopiami danych.
Robert
Brak pasji jest pewnym rodzajem kalectwa
502 43 46 44
Wątek remontowy

Awatar użytkownika
reflexes
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 10869
Rejestracja: czwartek, 10 sty 2013, 09:16

Re: Inauguracja sezonu 2016 - grupa północna :-)

Postautor: reflexes » wtorek, 2 lut 2016, 10:16

Nie wiem o co poszło wczoraj ...

Tego to nawet ja nie wiem :lol:
i dlaczego autor poprosił o usunięcie całego wątku.

Nie jest to żadna tajemnica. Kiedyś zrobiłem mały spocik nie obyło się bez kwasu i nieuzasadnionych pretensji. Teraz próbuję skrzyknąć ludzi i znowu dostaje po łbie więc stwierdziłem, że mam to w głębokim poważaniu. Nie mam przyjemności z wysłuchiwania czy czytanie głupich, bezsensowych zarzutów w moją stronę i dlatego poprosiłem o usunięcie. Kuba postanowił, że wątek powinien wrócić ale tak jak napisałem, ja już wenę straciłem. Dwa podejścia i dwa razy nieprzyjemności. Dziękuję postoję i popatrzę na rozwój sytuacji z boku.

mariusz724

Re: Inauguracja sezonu 2016 - grupa północna :-)

Postautor: mariusz724 » wtorek, 2 lut 2016, 10:22

Jak czas pozwoli to my się piszemy na jakiś spocik regionalny. :D

Awatar użytkownika
robert
Administrator
Administrator
Posty: 2970
Rejestracja: poniedziałek, 24 maja 2010, 12:09
Lokalizacja: Warszawa

Re: Inauguracja sezonu 2016 - grupa północna :-)

Postautor: robert » wtorek, 2 lut 2016, 10:28

Za jakiś czas emocje opadną i może wtedy warto wrócić do pomysłu.
Ja jestem od zawsze za pomysłem spotkań regionalnych, nawet takich w kameralnych gronach.
Takie imprezy mają zupełnie inny klimat w porównaniu ze spotkaniami gdzie jest wiele załóg.
Inny, nie lepszy lub gorszy.....
Robert
Brak pasji jest pewnym rodzajem kalectwa
502 43 46 44
Wątek remontowy

Awatar użytkownika
gulbinek
Posty: 35
Rejestracja: środa, 22 paź 2014, 19:38
Lokalizacja: Olsztyn warminsko-mazurskie

Re: Inauguracja sezonu 2016 - grupa północna :-)

Postautor: gulbinek » sobota, 19 mar 2016, 22:29

Witam
Jestem chętny na inauguracje sezonu 2016 ....
Cepka już naprawiona wiec jesli bedą to Mazury lub polskie morze to jestem za......
Przyczepa N-375 -1994 r.
Golf 4 cabrio 1999 r.
Insignia 2.0 cdti 2009 r.

Awatar użytkownika
reflexes
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 10869
Rejestracja: czwartek, 10 sty 2013, 09:16

Re: Inauguracja sezonu 2016 - grupa północna :-)

Postautor: reflexes » poniedziałek, 21 mar 2016, 09:50

Ja do połowy kwietnia mam zajęte terminy. 15-17 kwietnia będę chciał gdzieś wyjechać ale gdzie to jeszcze nie wiem.

Awatar użytkownika
gulbinek
Posty: 35
Rejestracja: środa, 22 paź 2014, 19:38
Lokalizacja: Olsztyn warminsko-mazurskie

Re: Inauguracja sezonu 2016 - grupa północna :-)

Postautor: gulbinek » środa, 23 mar 2016, 16:00

Niestety ten termin dla mnie odpada ponieważ mam wyjazd służbowy ale koniec kwietnia lub majówka obowiązkowo gdzieś wyjadę:):)
Rozumiem,ze wiecej chętnych nie ma z północnej Polski???:)
Pozdrawiam:)
Przyczepa N-375 -1994 r.
Golf 4 cabrio 1999 r.
Insignia 2.0 cdti 2009 r.

Awatar użytkownika
reflexes
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 10869
Rejestracja: czwartek, 10 sty 2013, 09:16

Re: Inauguracja sezonu 2016 - grupa północna :-)

Postautor: reflexes » środa, 23 mar 2016, 16:10

Jak widać od początku tego wątku zainteresowanie raczej mizerne. Ja na początku myślałem o pierwszym weekendzie kwietnia ale ze względu na obrót sytuacji i raczej mizerne zainteresowanie poustawiałem sobie już inne zajęcia w trybie stacjonarnym na drugi weekend również :) . Trzeci mam wolny i mam nadzieję, że będzie pogoda żeby się gdzieś wybrać. Później na majówkę, która mam nadzieję odbędzie się zgodnie z planem zapisanym w kalendarzu spotkań na ten rok. Jeżeli nie wypali to może udam się zlot karawaningu albo po prostu gdzieś z rodziną.


Wróć do „Zloty, Spotkania i Wydarzenia Karawaningowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości