Spocik Kaszuby w lipcu

Daty, miejsca i atrakcje zlotów, spotkań i wydarzeń karawaningowych
Awatar użytkownika
stachu_gda
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 2590
Rejestracja: wtorek, 24 mar 2015, 08:12
Lokalizacja: Przywidz (Pomorskie)

Re: Spocik Kaszuby w lipcu

Postautor: stachu_gda » środa, 6 lip 2016, 11:17

reflexes pisze:Coś mi się wydaje, że jak się zdecyduję przyjechać to jednak karawanę zapnę, bo siedzieć całe popołudnie i wieczór w aucie to bez sensu :lol: :lol: :lol:


Nie życzę sobie żebyś przyjeżdżał swoim zachodnim wypasem. Moja kobita zobaczy i zechce zmiany na lepsze ;)
Teoretycznie zawsze pozostaje wizyta w tawernie we Wdzydzach, aczkolwiek nie będziemy tacy niegrzeczni i nie zostawimy Adama z żoną i dziećmi bez towarzystwa :)

PS Adam otrzyma jako gość mały upominek.
Rafalski - dla Ciebie wezmę do czytania jedną książkę o której rozmawialiśmy (nie dostaniesz w prezencie, ale na miejscu pozwolę poczytać).
Reflexes, dla Ciebie nic nie mam, ale Ty jesteś stary wyjadacz karawaningowy i niewiadówkowy to pewnie i tak masz wszystko czego potrzebujesz :)

Awatar użytkownika
reflexes
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 10860
Rejestracja: czwartek, 10 sty 2013, 09:16

Re: Spocik Kaszuby w lipcu

Postautor: reflexes » środa, 6 lip 2016, 11:31

RAFALSKI pisze:Dawaj, dawaj chętnie pozwiedzam Twoją cepkę.

Proszę Cię, przecież to 27 letni zgnilec, nie ma co zwiedzać i czym się zachwycać.

stachu_gda pisze:Nie życzę sobie żebyś przyjeżdżał swoim zachodnim wypasem. Moja kobita zobaczy i zechce zmiany na lepsze ;)

Ok ale jak wyżej.

stachu_gda pisze:Reflexes, dla Ciebie nic nie mam, ale Ty jesteś stary wyjadacz karawaningowy i niewiadówkowy to pewnie i tak masz wszystko czego potrzebujesz :)

Spoko, ja już jestem na etapie uszczuplania wyposażenie przyczepowego, bo wiele rzeczy, które wydawało się nam, że będą potrzebne przez 4 sezony nie zostały użyte ani razu i tym sposobem mam bardzo dużo wolnego miejsca w przyczepie.

Awatar użytkownika
stachu_gda
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 2590
Rejestracja: wtorek, 24 mar 2015, 08:12
Lokalizacja: Przywidz (Pomorskie)

Re: Spocik Kaszuby w lipcu

Postautor: stachu_gda » środa, 6 lip 2016, 11:35

reflexes pisze:
RAFALSKI pisze:Dawaj, dawaj chętnie pozwiedzam Twoją cepkę.

Proszę Cię, przecież to 27 letni zgnilec, nie ma co zwiedzać i czym się zachwycać.


Zobaczymy na miejscu czy nie jesteś zbyt skromny.

Co do wyposażenia, to my na przykład nie kupujemy na zapas a notujemy czego nam brakuje i zabieramy następnym razem.

Awatar użytkownika
reflexes
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 10860
Rejestracja: czwartek, 10 sty 2013, 09:16

Re: Spocik Kaszuby w lipcu

Postautor: reflexes » środa, 6 lip 2016, 11:53

stachu_gda pisze:Zobaczymy na miejscu czy nie jesteś zbyt skromny.

Co do wyposażenia, to my na przykład nie kupujemy na zapas a notujemy czego nam brakuje i zabieramy następnym razem.

Na prawdę nie ma się czym zachwycać, przyczepka jak przyczepka. Najlepsze w niej jest to, że jeszcze jest szczelna. Reszta wygląda na dokładnie tyle ile ma albo jeszcze więcej lat.
Co do wyposażenie to my zawsze przed sezonem robimy duże zakupy suchego prowiantu tzn. jakieś makarony, zubki, gorące kubki, sosy, przyprawy itp. itd. Później dokupujemy to co trzeba i oczywiście po seoznie jeszcze z 2-3 pełne reklamówki wynoszę do domu. Co do stałego wyposażenie to mamy tylko niezbędne minimum tzn. meble (krzesełka + stolik), gary, apteczka, kosmetyczka, podstawowe narzędzie + kilka zapasowych części, jakiś sznurek i drut, klamerki, scyzoryki, latarki, coś na robale, krzyżówki, gry i zabawaki dla dzieci, daszek i to chyba wszystko. Przed wyjazdem dorzucamy jedzenie i picie oraz ciuchy. Wrzucamy też jakiś laptop czy tablet, bo mimo wszystko czasem się jednak przydaje czy to do kontaku z rzeczywistością czy do zaplanowania wycieczki czy niestety do zabicia czasu dzieciakom które się nudzą przy złej pogodzie na przykład. Ciekawostką jest to, że od 4 lat jeździ z nami żelazko składane turystyczne, które ktoś znajomy chciał wywalić bo niby zepsute, a ja sobie je naprawiłem. Oczywiście nigdy nie było nawet do prądu podłączone poza sprawdzeniem czy działa.

Awatar użytkownika
RAFALSKI
Moderator
Moderator
Posty: 5544
Rejestracja: czwartek, 15 lip 2010, 16:27

Re: Spocik Kaszuby w lipcu

Postautor: RAFALSKI » środa, 6 lip 2016, 12:20

stachu_gda pisze:Rafalski - dla Ciebie wezmę do czytania jedną książkę o której rozmawialiśmy (nie dostaniesz w prezencie, ale na miejscu pozwolę poczytać).

O, dzięki :) Zobaczymy czy dam redę przerobić ją w tak krótkim czasie. Może jak Cię ładnie poproszę to pożyczysz na kilka dni :roll: Bo ja przecież nie wracam po spotkaniu do Radomia tylko zostaję w Twojej okolicy do następnego piątku. Odwiózłbym książeczkę po przeczytaniu. Pogadamy o tym na miejscu ;)

reflexes pisze:Spoko, ja już jestem na etapie uszczuplania wyposażenie przyczepowego, bo wiele rzeczy, które wydawało się nam, że będą potrzebne przez 4 sezony nie zostały użyte ani razu i tym sposobem mam bardzo dużo wolnego miejsca w przyczepie.

Miałem tak samo, za pierwszym razem nabrałem gratów jakbym jechał na koniec świata. Po kilku dniach żałowałem i teraz mam tylko najważniejsze rzeczy.

Awatar użytkownika
stachu_gda
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 2590
Rejestracja: wtorek, 24 mar 2015, 08:12
Lokalizacja: Przywidz (Pomorskie)

Re: Spocik Kaszuby w lipcu

Postautor: stachu_gda » środa, 6 lip 2016, 12:24

RAFALSKI pisze:O, dzięki :) Zobaczymy czy dam redę przerobić ją w tak krótkim czasie. Może jak Cię ładnie poproszę to pożyczysz na kilka dni :roll: Bo ja przecież nie wracam po spotkaniu do Radomia tylko zostaję w Twojej okolicy do następnego piątku. Odwiózłbym książeczkę po przeczytaniu. Pogadamy o tym na miejscu ;)


Spoko, dogadamy się :)

Awatar użytkownika
Axtiff
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 203
Rejestracja: poniedziałek, 14 mar 2016, 12:51
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontaktowanie:

Re: Spocik Kaszuby w lipcu

Postautor: Axtiff » środa, 6 lip 2016, 13:12

Wszyscy pozwiedzamy i posiedzimy w niej :) gorzej będzie jak zacznie tak lać że nam ten cypel zaleje :lol: Wtedy będą 3 pływające niewiadki :lol:

Awatar użytkownika
Axtiff
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 203
Rejestracja: poniedziałek, 14 mar 2016, 12:51
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontaktowanie:

Re: Spocik Kaszuby w lipcu

Postautor: Axtiff » środa, 6 lip 2016, 13:37

stachu_gda pisze:

Teoretycznie zawsze pozostaje wizyta w tawernie we Wdzydzach, aczkolwiek nie będziemy tacy niegrzeczni i nie zostawimy Adama z żoną i dziećmi bez towarzystwa :)

PS Adam otrzyma jako gość mały upominek.
Rafalski - dla Ciebie wezmę do czytania jedną książkę o której rozmawialiśmy (nie dostaniesz w prezencie, ale na miejscu pozwolę poczytać).
Reflexes, dla Ciebie nic nie mam, ale Ty jesteś stary wyjadacz karawaningowy i niewiadówkowy to pewnie i tak masz wszystko czego potrzebujesz :)



Spokojnie co do tawerny to się nie obrażę :) wszak jestem abstynentem więc w tawernie bym zajadał jedynie frytki :D ale spokojnie należę do ludzi którzy i bez alkoholu bawią się świetnie :)

Hmm prezencik powiadasz :) fajnie :) będzie mi miło :) to będzie drugi bo pierwszy to spotkać zacne grono :)

Awatar użytkownika
reflexes
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 10860
Rejestracja: czwartek, 10 sty 2013, 09:16

Re: Spocik Kaszuby w lipcu

Postautor: reflexes » środa, 6 lip 2016, 13:47

Ja się na tawernę nie skuszę, bo tam zawsze w ciul ludzi to raz, a dwa mi się tam jakoś nie podoba. Miałem 2 czy 3 podejścia i to nie mój klimat. Zdecydowanie wolę posiedzieć w kameralnym gronie przy ognisku.

Awatar użytkownika
Mr.Makarena
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 446
Rejestracja: wtorek, 17 kwie 2012, 12:53

Re: Spocik Kaszuby w lipcu

Postautor: Mr.Makarena » środa, 6 lip 2016, 14:16

A ryby tam są ?
Pozdrawiam :

Mr.Makarena

Awatar użytkownika
stachu_gda
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 2590
Rejestracja: wtorek, 24 mar 2015, 08:12
Lokalizacja: Przywidz (Pomorskie)

Re: Spocik Kaszuby w lipcu

Postautor: stachu_gda » środa, 6 lip 2016, 14:25

Mr.Makarena pisze:A ryby tam są ?


W tawernie czy w jeziorze? ;)

Tak, są tu i tu.

Awatar użytkownika
RAFALSKI
Moderator
Moderator
Posty: 5544
Rejestracja: czwartek, 15 lip 2010, 16:27

Re: Spocik Kaszuby w lipcu

Postautor: RAFALSKI » środa, 6 lip 2016, 14:27

Ja też wolę pogaduchy przy ognisku czy grillu w gronie fajnych ludzi od knajpek i tej całej otoczki. Widzę, że dobrze się dogadamy ;) Jutro u nas dzień targowy, polecę rano na stragany kupić dobrą, swojską kiełbachę na nasze ognicho :idea:

stachu_gda pisze:
Mr.Makarena pisze:A ryby tam są ?


W tawernie czy w jeziorze? ;)

Tak, są tu i tu.

He he a jak się postaramy to będzie i na naszym grillu

Awatar użytkownika
reflexes
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 10860
Rejestracja: czwartek, 10 sty 2013, 09:16

Re: Spocik Kaszuby w lipcu

Postautor: reflexes » środa, 6 lip 2016, 17:39

Nie wiem jak u Was ale u mnie jest mega masakra. 13 stopni, wiatr i deszcz. Chyba zima wraca ;-)

reflexes z tapatalk

Awatar użytkownika
RAFALSKI
Moderator
Moderator
Posty: 5544
Rejestracja: czwartek, 15 lip 2010, 16:27

Re: Spocik Kaszuby w lipcu

Postautor: RAFALSKI » środa, 6 lip 2016, 18:07

U mnie też chłodno i niedawno przestało padać. Na dodatek jak patrzę na prognozy to są coraz bardziej pesymistyczne. Chyba trzeba będzie zabrać cieplejsze ciuchy.

Awatar użytkownika
stachu_gda
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 2590
Rejestracja: wtorek, 24 mar 2015, 08:12
Lokalizacja: Przywidz (Pomorskie)

Re: Spocik Kaszuby w lipcu

Postautor: stachu_gda » środa, 6 lip 2016, 18:47

U nas też jest kiepsko. Trochę kiepsko bo tam miejsce na ognisko nie jest zadaszone, ale proponuję się na razie nie zrażać, do weekendu prognoza się może zmienić jeszcze kilka razy.


Wróć do „Zloty, Spotkania i Wydarzenia Karawaningowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość