III Zlot - Poznańskie Święto Rogala + Zakończenie Sezonu 2016 (10-13.11.2016)

Daty, miejsca i atrakcje zlotów, spotkań i wydarzeń karawaningowych
California-Holiday
Posty: 4
Rejestracja: wtorek, 27 wrz 2016, 21:32

III Zlot - Poznańskie Święto Rogala + Zakończenie Sezonu 2016 (10-13.11.2016)

Postautor: California-Holiday » czwartek, 29 wrz 2016, 10:19

III Zlot - Poznańskie Święto Rogala

i Zakończenie Sezonu Karawaningowego 2016


Miejsce Zlotu
Ośrodek Wypoczynkowy "Nad Lipnem" - Camp LIPNO!
Kemping nr 29 (wg PFCC)

Adres: Stęszew k/Poznania ul. Bolesława Chrobrego 81
(12 km od Autostrady A2)

www.nad-lipnem.pl

Termin:10-13.11.2016


Cena : 60 zł (od załogi)

W cenie:

- Pobyt na Kempingu z przyłączem do prądu

- Poczęstunek: (Kawa + Rogal Świętomarciński dla Każdego uczestnika)

- Naklejka Zlotowa



Jeśli chodzi o pole do obozowania to teren trawiasty zadrzewiony (borem sosnowym).

- Łazienki ogrzewane - bezpłatne
- Przyłącza do Prądu 16A
- Internet Wi-FI (dostępny na całym polu) - Bezpłatny
- Teren ogrodzony, oświetlony, monitorowany, dozorowany.
- Na miejscu jest plaża, plac zabaw dla dzieci, tor do gry bulle, ping-pong, Siatkówka Plażowa, Street Work OUT.
- W mieście markety, sklepy - duży wybór

Na terenie Ośrodka:

- Miejsce na Ognisko
- Zadaszenia Piknikowe
- Sala w Restauracji z kominkiem która będzie do dyspozycji

Luźny Plan Zlotu:

11.11 - Piątek
- Kawa + Rogal w Restauracji
- Ognisko (wieczór zapoznawczy) - drewno na ognisko będzie przygotowane, metalowe kije do kiełbas także.

12.11 - Sobota

Do południa:
- Turniej Łuczniczy ! (Uczestnictwo w turnieju dodatkowo odpłatne)
Kategoria Medalowa: Męska, Damska oraz Dziecięca: koszt uczestnictwa to 10 zł / osoba
Kategoria Pucharowa (Rodzinna): koszt uczestnictwa to 15 zł / rodzina
(minimalna potrzebna liczba uczestników to: 15 osób w każdej kategorii)
Po południu:
- Sala w Restauracji do dyspozycji na biesiadowanie

13.11.- Niedziela

- Odpoczynek
- Pamiątkowe Foty
- Zakończenie Zlotu i pożegnania Zlotowiczów.


SERDECZNIE ZAPRASZAMY ZAŁOGI Z CAŁEJ POLSKI !



Lista uczestników (kopiuj- wklej)

Awatar użytkownika
stachu_gda
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 2590
Rejestracja: wtorek, 24 mar 2015, 08:12
Lokalizacja: Przywidz (Pomorskie)

Re: III Zlot - Poznańskie Święto Rogala + Zakończenie Sezonu 2016 (10-13.11.2016)

Postautor: stachu_gda » czwartek, 29 wrz 2016, 10:25

Pytanie do poznaniaków: czy u Was w mieście na 11 listopada są rozróby lepszych i gorszych sortów Polaków z policją, czy jest spokój i tego dnia można wybrać się na zwiedzanie miasta?

California-Holiday
Posty: 4
Rejestracja: wtorek, 27 wrz 2016, 21:32

Re: III Zlot - Poznańskie Święto Rogala + Zakończenie Sezonu 2016 (10-13.11.2016)

Postautor: California-Holiday » czwartek, 29 wrz 2016, 12:32

Poznań w tym dniu 11.11 Świętem Rogala stoi ! - raczej ten dzień jest nastawiony na Turystów niż marsze wszelkiej maści :)
z ciekawostek które można zobaczyć co roku to Św. Marcin przyjeżdża na koniu i przekazuje klucze do Miasta (ul. Św Marcina jest wtedy zamknięta dla ruchu).
Atrakcji w tym dniu jest dużo - więc Warto odwiedzić POZnań !

Awatar użytkownika
stachu_gda
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 2590
Rejestracja: wtorek, 24 mar 2015, 08:12
Lokalizacja: Przywidz (Pomorskie)

Re: III Zlot - Poznańskie Święto Rogala + Zakończenie Sezonu 2016 (10-13.11.2016)

Postautor: stachu_gda » środa, 12 paź 2016, 11:30

Czy ktoś od nas się wybiera?

Awatar użytkownika
reflexes
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 10860
Rejestracja: czwartek, 10 sty 2013, 09:16

Re: III Zlot - Poznańskie Święto Rogala + Zakończenie Sezonu 2016 (10-13.11.2016)

Postautor: reflexes » środa, 12 paź 2016, 13:19

Bardzo chciałbym ale na wszystkich świętych jedziemy na Śląsk, później Panowe i jeszcze to więc obawiam się, że dam rady tego wszystkiego sfinansować no chyba że jakaś szóstka w totka padnie do tego czasu. Jeżeli tak się zdarzy to kiedyś już na forum pisałem jaki zestaw kupię ;-) .
Sorrki za OT.

Awatar użytkownika
stachu_gda
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 2590
Rejestracja: wtorek, 24 mar 2015, 08:12
Lokalizacja: Przywidz (Pomorskie)

Re: III Zlot - Poznańskie Święto Rogala + Zakończenie Sezonu 2016 (10-13.11.2016)

Postautor: stachu_gda » środa, 12 paź 2016, 19:55

reflexes pisze:Bardzo chciałbym ale na wszystkich świętych jedziemy na Śląsk, później Panowe i jeszcze to więc obawiam się, że dam rady tego wszystkiego sfinansować no chyba że jakaś szóstka w totka padnie do tego czasu. Jeżeli tak się zdarzy to kiedyś już na forum pisałem jaki zestaw kupię ;-) .
Sorrki za OT.


Hehe ja się nastawiam powoli na ten Poznań, bo Poznania nie znam a byłaby okazja żeby coś nowego zobaczyć, tym bardziej że do tego czasu ma nadzieję zamontować Trumaventa.

Jeśli miałbym wybierać miedzy Panowym a Poznaniem to chyba wybrałbym Poznań ;) Zobaczymy co z tego wyjdzie (z jednego i drugiego).

Jedyne co mi się w Poznaniu nie podoba to to, że nikogo tam nie będę znał, na FKN to już mniej więcej kojarzę kto i co, i jakich odchyłów można się po konkretnych osobnikach spodziewać :lol:

Awatar użytkownika
reflexes
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 10860
Rejestracja: czwartek, 10 sty 2013, 09:16

Re: RE: Re: III Zlot - Poznańskie Święto Rogala + Zakończenie Sezonu 2016 (10-13.11.2016)

Postautor: reflexes » czwartek, 13 paź 2016, 09:56

stachu_gda pisze:
reflexes pisze:Bardzo chciałbym ale na wszystkich świętych jedziemy na Śląsk, później Panowe i jeszcze to więc obawiam się, że dam rady tego wszystkiego sfinansować no chyba że jakaś szóstka w totka padnie do tego czasu. Jeżeli tak się zdarzy to kiedyś już na forum pisałem jaki zestaw kupię ;-) .
Sorrki za OT.


Hehe ja się nastawiam powoli na ten Poznań, bo Poznania nie znam a byłaby okazja żeby coś nowego zobaczyć, tym bardziej że do tego czasu ma nadzieję zamontować Trumaventa.

Jeśli miałbym wybierać miedzy Panowym a Poznaniem to chyba wybrałbym Poznań ;) Zobaczymy co z tego wyjdzie (z jednego i drugiego).

Jedyne co mi się w Poznaniu nie podoba to to, że nikogo tam nie będę znał, na FKN to już mniej więcej kojarzę kto i co, i jakich odchyłów można się po konkretnych osobnikach spodziewać [emoji38]

Powiem Ci, że pomyślałem o tym żeby panowe odpuścić i zrobić Poznań ale muszę to z żoną przegadać czy ona w ogóle jest zainteresowana. My w Poznaniu byliśmy kilka razy ale jest on 2 na mojej liście najpiękniejszych miast w Polsce (z tych które widziałem) więc zawsze warto tam wrócić.


Wróć do „Zloty, Spotkania i Wydarzenia Karawaningowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości