Mini spocik w Święta

Daty, miejsca i atrakcje zlotów, spotkań i wydarzeń karawaningowych
Awatar użytkownika
reflexes
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 10860
Rejestracja: czwartek, 10 sty 2013, 09:16

Re: Mini spocik w Święta

Postautor: reflexes » niedziela, 25 gru 2016, 23:20

No my też już mamy plany od dawna więc bez szans ale za rok możemy pomyśleć. My jesteśmy zainteresowani. Żeby chłopaki z tym spotem świątecznym wyskoczyli parę dni wcześniej to kto wie czy też dzisiaj byśmy nie bawili w Łebie. Także za rok wracamy do tematu.

Awatar użytkownika
stachu_gda
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 2590
Rejestracja: wtorek, 24 mar 2015, 08:12
Lokalizacja: Przywidz (Pomorskie)

Re: Mini spocik w Święta

Postautor: stachu_gda » poniedziałek, 26 gru 2016, 20:21

kooba pisze:Widzę, że nie jesteście sami na campingu.


Sami, sami - w tle przyczepy zimujące i samoroczne. Tzn. byli oprócz nas goście, ale w domkach.

Ogólnie to polecamy miejsce na zimowy wypad jak ktoś chce odpocząć i pobyć nad morzem zupełnie poza sezonem. Właściciele oddali do dyspozycji domek (ponieważ sanitariaty zbiorcze są zamknięte poza sezonem) z kibelkiem i prysznicem, oraz możliwością posiedzenia przy kominku, skorzystania z kuchni itd.

Awatar użytkownika
RAFALSKI
Moderator
Moderator
Posty: 5544
Rejestracja: czwartek, 15 lip 2010, 16:27

Re: Mini spocik w Święta

Postautor: RAFALSKI » poniedziałek, 26 gru 2016, 21:20

kooba pisze:Widzę, że nie jesteście sami na campingu.

Poza nami jest jeszcze ktoś w domkach a na kempingu stoją puste przyczepy.
Tymczasem ostatni wieczór dobiega końca, jutro wracamy do domu. Michał i Ewelina pojechali jakiś czas temu, zrobiło się jakoś cicho.. Stachy, jesteście super, dziękujemy za wspólnie spędzony czas :D

ruciak76 pisze:Tak siedzę i patrzę i zazdroszczę, myślę sobie, może w przyszłym roku?
Co prawda może nie na święta, ale na Sylwestra ? Czemu nie, taki wypadzik :)

reflexes pisze:Kondziu Ty mi tak mów. Mi chodz po głowie Ciechocinek. Warunki na sylwka wymarzone.

ruciak76 pisze:
reflexes pisze:Kondziu Ty mi tak mów. Mi chodz po głowie Ciechocinek. Warunki na sylwka wymarzone.


Tomaszu, teraz to już za późno, bo każdy ma jakieś plany, ale na przyszły rok? Czemu nie, Ciechocinek mi odpowiada :lol:
To by było dopiero prawdziwe zakończenie sezonu :D

To co, umawiamy się na przyszłorocznego Sylwastra w Ciechocinku :?: My już się deklarujemy, nawet rozmawialiśmy o tym tutaj, w Łebie :)
Taki pomysł: najpierw w listopadzie sprawdzimy czy kemping nie stracił nic ze swoich zalet ;) a później zawitamy tam na Sylwka :!:

reflexes pisze:Żeby chłopaki z tym spotem świątecznym wyskoczyli parę dni wcześniej to kto wie czy też dzisiaj byśmy nie bawili w Łebie. Także za rok wracamy do tematu.

Szkoda ale wiedz, że napisaliśmy jak tylko wyjazd przyszedł nam do głowy. Odbijemy sobie ;)

P1190111.JPG

Pozdrowienia z Łeby :)

Awatar użytkownika
__ArroW__
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 1490
Rejestracja: wtorek, 19 lip 2016, 19:48
Lokalizacja: Stary Toruń CTR

Re: Mini spocik w Święta

Postautor: __ArroW__ » poniedziałek, 26 gru 2016, 23:34

Pozazdrościć wypadu, oczywiście na przyszły sylwester jestem jak najbardziej za w Ciechocinku, pod warunkiem oczywiście, że nie straci na jakości ;)
N126E + Volvo V50 2.0 136PS 2007r.
Remont zapiekanki - MaNdArYnA
2019 - 1311 km - 8 nocy
2017 - 530 km - 4 noce w Taborach - 2 noce w Pałacach :lol:

Awatar użytkownika
reflexes
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 10860
Rejestracja: czwartek, 10 sty 2013, 09:16

Re: RE: Re: Mini spocik w Święta

Postautor: reflexes » wtorek, 27 gru 2016, 16:17

RAFALSKI pisze:Taki pomysł: najpierw w listopadzie sprawdzimy czy kemping nie stracił nic ze swoich zalet ;) a później zawitamy tam na Sylwka :!:

Dobrze kombinujesz. My jesteśmy na tak. Co prawda to jeszcze rok czasu ale wstępnie się piszemy. Termin jest spoko, bo nie wiem czy wiecie ale w przyszłym roku sylwek wypada 31 grudnia :-) , a tak poważnie to wypada w niedzielę więc spocik piatek-poniedziałek będzie jak się patrzy.
RAFALSKI pisze:Szkoda ale wiedz, że napisaliśmy jak tylko wyjazd przyszedł nam do głowy. Odbijemy sobie ;)

Ja nie mam pretensji. Po prostu namawiałem Ankę żeby gdzieś na święta wyjechać ale jakoś nie chciała. Może jakby usłyszała, że ktoś się szykuje to byłoby łatwiej ją przekonać. Z braku koncepsji zaplanowaliśmy sobie inne rzeczy, a Wy kilka dni później wrzuciliście temat.

Awatar użytkownika
CornBlumenBlau
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 4375
Rejestracja: niedziela, 9 gru 2012, 16:44
Lokalizacja: Siradiensis

Re: RE: Re: Mini spocik w Święta

Postautor: CornBlumenBlau » wtorek, 27 gru 2016, 17:50

reflexes pisze:
RAFALSKI pisze:Taki pomysł: najpierw w listopadzie sprawdzimy czy kemping nie stracił nic ze swoich zalet ;) a później zawitamy tam na Sylwka :!:

Dobrze kombinujesz. My jesteśmy na tak. Co prawda to jeszcze rok czasu ale wstępnie się piszemy. Termin jest spoko, bo nie wiem czy wiecie ale w przyszłym roku sylwek wypada 31 grudnia :-) , a tak poważnie to wypada w niedzielę więc spocik piatek-poniedziałek będzie jak się patrzy.

Fakt, to jeszcze rok więc trudno składać deklaracje, ale powiem Wam, że temat Fanklubowego sylwestra w Ciechocinku bardzo mnie zainteresował ;)
Jak ktoś już zauważył byłoby to piękne zakończenie przyszłego sezonu, a ja dodam: wraz z... rozpoczęciem 2018 ;)
Jak patrze kto o tym rozmyśla to twierdzę, że się może udać...
Niewiadówkodystansonoce
2016: 75 / 6892 km
2017: 85 / 6820 km
2018: 81 / 4651 km
2019: 67 / 4888 km
2020: 74 / 3670 km
2021: 75 / 3953 km
2022: 64 / 2978 km
2023: 54 / 6976 km
2024: 2 / 0280 km

Awatar użytkownika
reflexes
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 10860
Rejestracja: czwartek, 10 sty 2013, 09:16

Re: Mini spocik w Święta

Postautor: reflexes » wtorek, 27 gru 2016, 18:56

Maciuś to się musi udać. Kto ma dać radę jak nie my.

Awatar użytkownika
RAFALSKI
Moderator
Moderator
Posty: 5544
Rejestracja: czwartek, 15 lip 2010, 16:27

Re: Mini spocik w Święta

Postautor: RAFALSKI » piątek, 30 gru 2016, 13:59

CornBlumenBlau pisze:Fakt, to jeszcze rok więc trudno składać deklaracje, ale powiem Wam, że temat Fanklubowego sylwestra w Ciechocinku bardzo mnie zainteresował ;)

My już się deklarujemy, poważnie :)

stachu_gda pisze:Ogólnie to polecamy miejsce na zimowy wypad jak ktoś chce odpocząć i pobyć nad morzem zupełnie poza sezonem. Właściciele oddali do dyspozycji domek (ponieważ sanitariaty zbiorcze są zamknięte poza sezonem) z kibelkiem i prysznicem, oraz możliwością posiedzenia przy kominku, skorzystania z kuchni itd.

Tak, właściciel zachował się naprawdę fajnie. Kemping spoko i pewnie kiedyś tam wrócimy, raczej też poza sezonem.

Czas na parę fotek z wyjazdu :)
P1190094.JPG

Przywitanie u Stachów pod domem. Dzięki za rozgrzewającą herbatkę i sorry za lekkie spóźnienie.
Michał, drewno dopiero wczoraj wyciągnąłem z bagażnika, akurat umiliło nam wieczór przy kominku :D A znalazłeś te badyle do pieczenia kiełbas? Kurdę, głupio mi do tej pory :oops:
P1190099.JPG

P1190107.JPG

P1190113.JPG

Nie ma to jak browarek nad morzem..
P1190114.JPG

..i spacerek wzdłuż plaży.
P1190115.JPG

Tak szliśmy i szliśmy w stronę portu a pogoda powoli się pogarszała..
P1190116.JPG

..a fale jakby przybierały na sile :roll:

Awatar użytkownika
RAFALSKI
Moderator
Moderator
Posty: 5544
Rejestracja: czwartek, 15 lip 2010, 16:27

Re: Mini spocik w Święta

Postautor: RAFALSKI » piątek, 30 gru 2016, 13:59

W końcu doszliśmy do wyjścia z portu i zaczęła się ulewa.
P1190119.JPG

Dobrze, że w domku mieliśmy warunki żeby wysuszyć ciuchy przy kominku.
W międzyczasie wiatr przybierał na sile a deszcz się wzmagał. Uraczeni Stacha winkiem i nie tylko, we dwóch wybraliśmy się nad morze, zobaczyć czy się rozbujało.
P1190127.JPG

P1190128.JPG

Na fotkach nie widać ale kipiel niesamowita, uderzające w nabrzeże fale pryskały na nas i znowu zmokliśmy.
P1190132.JPG

Następnego dnia pogoda nie chciała się poprawić więc bazowaliśmy w soloonie :) Zrezygnowaliśmy też z ogniska na które od Stacha przytargaliśmy drewno a ja wiozłem z Radomia wiejską kiełbachę. Zamiast tego udało się przyrządzić co nieco w kominku.
P1190134.JPG

P1190140.JPG

Noc była bardzo wietrzna, od morza dmuchało pełną parą. Rano byliśmy z lekka zdziwieni, że flaga jest na miejscu. Wstając z łóżka, Stacho obstawiał, że nie ma anteny a ja, że muszę skołować kolejną flagę :lol:
Kolejna noc była niesamowita, takiej wichury jeszcze nie przeżyliśmy w przyczepie. Momentami myślałem, że wiatr porwie okno dachowe albo puszczą zamknięcia w oknach otwieranych. Budą okropnie trzęsło, prawie nie zmrużyłem oka przez całą noc.

Na koniec odwiedziliśmy Gdynię aby uraczyć się smażoną rybką na naszym ulubionym kuterku cumującym niedaleko oceanarium.
P1190145.JPG

Uwielbiam żaglowce, pojawiam się w Gdyni ilekroć miasto gości te piękne statki. Tym razem zgodnie z przypuszczeniami, zastaliśmy "Dar Młodzieży" :D

Stachy, jeszcze raz dziękujemy za fajnie spędzony czas i do następnego razu :!:

Awatar użytkownika
stachu_gda
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 2590
Rejestracja: wtorek, 24 mar 2015, 08:12
Lokalizacja: Przywidz (Pomorskie)

Re: Mini spocik w Święta

Postautor: stachu_gda » piątek, 30 gru 2016, 14:08

My też Wam dziękujemy za wspólny wypad, krótki wyjazd a teraz patrzę na zdjęcia jakbym wspominał urlop :)

Kije są ;)

Awatar użytkownika
RAFALSKI
Moderator
Moderator
Posty: 5544
Rejestracja: czwartek, 15 lip 2010, 16:27

Re: Mini spocik w Święta

Postautor: RAFALSKI » piątek, 30 gru 2016, 14:22

stachu_gda pisze:Kije są ;)

No to spoko. :D

naal

Re: Mini spocik w Święta

Postautor: naal » piątek, 30 gru 2016, 14:27

A bursztynów szukali? :)

Awatar użytkownika
RAFALSKI
Moderator
Moderator
Posty: 5544
Rejestracja: czwartek, 15 lip 2010, 16:27

Re: Mini spocik w Święta

Postautor: RAFALSKI » piątek, 30 gru 2016, 14:29

naal pisze:A bursztynów szukali? :)

Niestety nie :oops:

Awatar użytkownika
stachu_gda
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 2590
Rejestracja: wtorek, 24 mar 2015, 08:12
Lokalizacja: Przywidz (Pomorskie)

Re: Mini spocik w Święta

Postautor: stachu_gda » piątek, 30 gru 2016, 14:31

naal pisze:A bursztynów szukali? :)


Nie, ale jak przyjedziesz na zlot nad morze to może będzie okazja :)

naal

Re: Mini spocik w Święta

Postautor: naal » piątek, 30 gru 2016, 14:33

Ja się wybieram na weekend w styczniu z resztą okres między grudmiem a kwietniem najbardziej owocuje w bursztyny i najlepiej po sztormie.


Wróć do „Zloty, Spotkania i Wydarzenia Karawaningowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości