XIX Zlot Fanklubu Niewiadówek - 23-25.06.2017 - Gdańsk Sobieszewo

Awatar użytkownika
reflexes
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 10845
Rejestracja: czwartek, 10 sty 2013, 09:16

XIX Zlot Fanklubu Niewiadówek - 23-25.06.2017 - Gdańsk Sobieszewo

Postautor: reflexes » środa, 25 sty 2017, 20:13

XIX Zlot Fanklubu Niewiadówek - 23-25.06.2017 - Gdańsk Sobieszewo

Tradycyjnie jak co roku Michał vel stachu_gda oraz ja Tomasz vel reflexes wraz ze sztabem organizacyjnym mamy zaszczyt zaprosić Wszystkich klubowiczów i nie tylko na coroczny Zlot Fanklubu Niewiadówek tym razem już dziewiętnasty. Tegoroczny zlot podobnie jak poprzedni organizowany jest poza centralną Polską i jest kontynuacją spotkań pod hasłem „Niewiadówkowicze poznają swój Piękny Kraj”.

Termin: 23-25 czerwca 2017 (z możliwością indywidualnego przedłużenia w każdą stronę)

Miejsce: Miało być morze więc będzie morze i prawdopodobnie pierwszy zlot na wyspie :D . Spotykamy się na Wyspie Sobieszewskiej na Kempingu nr 69 “Orlinek” Gdańsk Sobieszewo



Kemping oddalony jest o 200 metrów od najpiękniejszych i najszerszych plaż w tym rejonie. W czerwcu plaża będzie strzeżona (Czytaj :arrow: Informacje organizacyjne :!: ).

Opłata za pobyt (załoga+przyczepa+auto+prąd) uiszczana będzie indywidualnie w recepcji ośrodka według cennika na stronie (obowiązuje nas cennik 2016). Niestety specyfika nadmorskich kempingów oraz termin naszego zlotu nie daje szans na negocjacje cenowe. Jedyne co udało się wynegocjować to całodobowo ciepłą wodę (bo normalnie jest w określonych godzinach) oraz koniec doby ostatniego dnia (niedziela) na godzinę 17.00.

Osoby chętne do przyjazdu bez przyczepy i skorzystania z dostępnych domków rezerwują je w własnym zakresie, kontaktując się z campingiem. Domki są różne i można je zobaczyć na stronie internetowej. Przez telefon warto zaznaczyć, że na zlot niewiadówek, żeby być blisko reszty zlotowiczów. Postaramy się tak ustawić obozowisko żeby odległość między domkami, a przyczepami nie zakłócała wspólnej integracji.

Opłata Zlotowa w wysokości 15 złotych od załogi (gadżety, nagrody, drewno na ognisko itp.) uiszczamy w Biurze Zlotu (będzie odpowiednio oznakowane). Po zakończeniu zlotu w wątku zostanie przedstawione rozliczenie, a nadwyżka zostanie przelana na konto FKN.

Okoliczne atrakcje:
Zbiornik Kazimierz - Zapisy na Zwiedzanie Zbiornika Kazimierz opisane zostało w osobnym wątku
Rezerwat Ptasi Raj
Rezerwat Przyrody Mewia Łacha
Przewodnik po Trójmieście
Wirtualna Mapa 3miasta
Gdańsk
Sopot
Gdynia
Latarnie Morskie nad Bałtykiem
Do pobrania - Elektroniczne wersje przewodników po Gdańsku (PDF)
Audioprzewodnik po centrum Gdyni
Kolej Żuławska

Plan Zlotu:
Czwartek - Piątek:
  • Przybycie i powitanie uczestników.
  • Wspólne podziwianie zachodu słońca nad morzem.
  • Rozmowy Nocą.
  • Wspólne podziwianie wschodu słońca nad morzem dla wytrwałych :-) .

Sobota:
  • Wyjście na plażę, kąpiele morskie, plażing, smażing, siatkówka, piłka plażowa, itp. (zajęcia indywidualne lub spontaniczne inicjatywy, bez ingerencji organizatorów).
  • Dla tych co nie lubią piasku czas wolny, wycieczki fakultatywne organizowane we własnym zakresie. Wyspa Sobieszewska to bardzo fajny teren dla rowerzystów, możliwość łatwego dojazdu do Gdańska (również komunikacją miejską lub tramwajem wodnym).
  • Bazarek - jeśli będzie chęć, wydzielimy w sobotę miejsce na handelek.
  • 17.00 - Zlotowy Turniej Dobble o puchar organizatorów (dla zwycięzcy przewidziana cenna nagroda).
  • 19.00 – wspólne zdjęcie zlotowe oraz WBZ czyli Wspólna Biesiada Zlotowa (każda załoga zabiera stolik, krzesełka, napitki, zagryzki i spotykamy się w centralnym punkcie zlotu na wspólnej zabawie). W trakcie Biesiady odbędzie się Wielka Zlotowa Loteria Fantowa.

Niedziela:
  • 10.00 - Dzień Dobry FKN, kawa czy herbata czyli poranne rozmowy przy jednym stole (każda załoga zabiera stoliki, krzesełka (albo szuka swojego po dniu poprzednim :-) ), kawkę, herbatkę, bułeczki, jajecznicę, serek, wędlinę i spotykamy się w centralnym punkcie zlotu na wspólnym śniadaniu).
  • Zakończenie zlotu, pożegnanie uczestników. Koniec doby hotelowej o 17.00.

Plan jest tylko wstępnym zarysem naszego spotkania i będzie dostosowywany do zaistniałej sytuacji, pogody i woli uczestników zlotu.

Informacje organizacyjne:
  • Do dyspozycji mamy świetlicę, kuchnię oraz miejsce na ognisko. Z racji położenia kempingu w środku lasu sosnowego kwestia ogniska będzie zależna od warunków atmosferycznych.
  • Warto zabrać wszelkie piłki, paletki, gry i zabawy dla dzieci.
  • Ciepła woda w czasie zlotu będzie dostępna całą dobę. Jest to sytuacja odmienna od panujących na tym kempingu zwyczajów więc jeśli ktoś zostanie dłużej, niech liczy się z dostępnością wody w określonych godzinach.
  • Na kempingu obowiązuje cisza nocna od godziny 22.00 do 6.00 (z wyłączeniem WBZ).
  • Camping jest nastawiony na spokojnych gości, rodziny z dziećmi itp. Jesteśmy umówieni z gospodarzem na imprezę w sobotę wieczorem ale musimy się zachować (no niestety ;) . Nie oznacza to, że od razu trzeba iść spać ale głośna muza po 22 na zewnątrz odpada.
  • Z racji budowy mostu na Wyspę Sobieszewską, dojazd może być nieoczywisty. Alternatywny dojazdu podamy przed zlotem, kiedy będzie wiadomo jak sytuacja wygląda na bieżąco.
  • Na zlocie mile widziani są wszyscy. Nie chcemy sztywno ograniczać się tylko do członków FKN - jeśli ktoś ma niewiadówkę, albo jest przyjacielem członka fanklubu i dopiero trzeba mu uświadomić że potrzebuje niewiadówki, ale nie ma konta na forum to jest mile widziany :lol: .
  • Teren campingu jest mocno pofalowany. Rozstawiając swój obóz starajmy się nie anektować hektara płaskiej powierzchni, pozostawmy kolegom też kawałek placu.
  • :!: Kąpiele w morzu - informacja od Stacha: w sezonie co roku na Wyspie wiele kąpieli kończy się tragicznie, wynika to ze specyfiki prądów występujących przy plażach Wyspy - bywały w poprzednich latach weekendy, że na wyspie topiło się 8 osób (tyle osób ratowano, skutecznie lub nie) - polecam wybór plaży strzeżonej, rozsądek i niewłażenie do wody po wypiciu beczki piwa. :!:

Naklejka zlotowa
naklejka.jpg
naklejka.jpg (28.86 KiB) Przejrzano 11231 razy

Wsparcia naszemu zlotowi udzielili:

Sklep Darius - Przyczepy Dariusz Uptas
Obrazek
Darius - Przyczepy Dariusz Uptas
ul. Północna 7
97-225 Ujazd
E-mail: darius@darius-przyczepy.pl
Telefon: 44 719-37-11
Faks: 44 719-37-11
Telefon komórkowy: +48 696 073 642 oraz +48 886 387 650

Sklep GoMarket.pl
Obrazek
GoMarket.pl
ul. Wybrzeże Gdyńskie 2 (teren K.S. "Spójnia" przy Wisłostradzie)
01-531 Warszawa
E-mail: biuro@GoMarket.pl
Telefon: 0-22 839-20-24, 774-50-26

Notka prawna
Zlot jest luźnym spotkaniem użytkowników forum. Każdy z uczestników jest odpowiedzialny za siebie oraz resztę swojej załogi. Spotykamy się w celu poznania i wspólnego spędzenia czasu. Organizatorzy zlotu ani administracja forum nie są odpowiedzialni za brak prądu, ciepłej wody, złą pogodę, zachowanie innych uczestników i wszelkie inne nieprzewidziane zdarzenia, nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne straty finansowe, sprzętowe, za rzeczy zgubione lub skradzione oraz za uszczerbki na zdrowiu wynikające ze zdarzeń losowych lub działania osób trzecich. Każdy z uczestników zlotu zobowiązany jest do przestrzegania regulaminu ośrodka.

Wszelkie aktualizacje będą sygnalizowane w tym wątku, a dodatkowe informacje zbierane w pierwszym poście.

Lista (kopiuj -> wklej -> dopisz)

1. reflexes (2+2)
2. stachu_gda (2)
3. RAFALSKI (2)
4. krzycho62 (1)
5. z1c00 & Aga89
6. Dzin1975 (2+1)
7. woj205
8. Murano (2+2)
9. Harrson (2+2)
10. Nacia&CornBlumenBlau (2)
11. Krzysztof_cw (2+1)
12. Misha (2+1) domek
13. ArroW (2+1 tomash44) - domek nr1
14. NORBY33 (1+1)
15. Mateusz i Katarzyna ( znajomi z1c00 i Aga89 )
16. sookinsyn (2+1)
17. lukista (2+2)
18. cyran'o (2+2?)
19. Fiacior75(2+1)
20. Favorit99x (2+1)
21. Defekt
22. Mr.Makarena - jachtem :-)
23. Jaro-Gosia
24. --- (wolne miejsce po Prezesie :( )
25. Dany (2+2)
26. Jacek (2+1)
27. Syn Jacka (2) z przyczepą namiotową ( syn- pewność przyjazdu 70%niepewny urlop)
28. marecki (2+2)
29. Romlas (2+2) bez przyczepy. Domek od 20.06 do 24.06 ( niestety 25.06 wyjazd do pracy)
30. Piotr05 2os.
31. Ewa + Andrzej132 (2)
32. mesio (1)
33. VVarriorka i VVarrior (2)
34. Adrian (2+1) + wózek inwalidzki
35. Mateusz (1+1) - KIPP'em
36. Andy 2os.
37. Iza i Radek (2+1) znajomi reflexów
38. vikadan - znajomi: Michał i Kasia
39. vikadan: Adam i Monika + Agnieszka ?
40. ruciak76 (2+2) od pt do pn
41. t9radek&syn (2)
42. arturo1970 (2+Kala)
43. zolty+Jola i Kacper (2+1)
44. darek126n (1)
45. Jacek Maciek (2+1)
46. Mazdammm (2+1)
47. andrzej-anna (2 )
48. Uciek + córka - znajomi Arrowa przyczepą
49. Globusy ( 2+1 ) +pies
50.Marta i Piotr (2+1)
51.Basia i Zbyszek (2+1)
52. Arti (2+2)
53. Butelsonic (2+1)
54. vikadan - znajomi: Tomek i Anita + Wiktor (1 zlot FKN)

Awatar użytkownika
RAFALSKI
Moderator
Moderator
Posty: 5544
Rejestracja: czwartek, 15 lip 2010, 16:27

Re: XIX Zlot Fanklubu Niewiadówek - 23-25.06.2017 - Gdańsk Sobieszewo

Postautor: RAFALSKI » środa, 25 sty 2017, 20:18

Lista chętnych: (kopiuj - wklej - dopisz)
1. reflexes (2+2)
2. stachu_gda (2)
3. RAFALSKI (2)
4. krzycho62 (1)
5.

Ale będzie impreza :D

Awatar użytkownika
z1c00
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 1258
Rejestracja: środa, 6 kwie 2016, 21:49
Lokalizacja: Warszawa

Re: XIX Zlot Fanklubu Niewiadówek - 23-25.06.2017 - Gdańsk Sobieszewo

Postautor: z1c00 » środa, 25 sty 2017, 20:59

Lista chętnych: (kopiuj - wklej - dopisz)
1. reflexes (2+2)
2. stachu_gda (2)
3. RAFALSKI (2)
4. krzycho62 (1)
5. z1c00 & Aga89

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
Tabbert Sportiv 395/ Opel Insignia Sport Tourer

2020- 7 nocy 700km
2019-46nocy 1577km
2018-39 nocek 3963 km

Awatar użytkownika
stachu_gda
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 2585
Rejestracja: wtorek, 24 mar 2015, 08:12
Lokalizacja: Przywidz (Pomorskie)

Re: XIX Zlot Fanklubu Niewiadówek - 23-25.06.2017 - Gdańsk Sobieszewo

Postautor: stachu_gda » środa, 25 sty 2017, 21:24

Ze swojej strony chciałbym dodać, że baaardzo fajnie byłoby gdyby na zlot przyjechała solidna reprezentacja nowych użytkowników forum, którzy teraz zamiast wygrzewać się przy kominkach w pocie czoła remontują na sezon swoje nabytki :)
Fajnie też, gdyby swoją obecnością zaszczycili zlot forumowicze którzy zazwyczaj nie bywają na fkn-owych imprezach, natomiast aktywnie uczestniczą w życiu forum (niech każdy zrobi sobie rachunek sumienia ;) ). Będzie fajnie, wpadajcie :)

dzin1975

Re: XIX Zlot Fanklubu Niewiadówek - 23-25.06.2017 - Gdańsk Sobieszewo

Postautor: dzin1975 » środa, 25 sty 2017, 21:56

Lista chętnych: (kopiuj - wklej - dopisz)
1. reflexes (2+2)
2. stachu_gda (2)
3. RAFALSKI (2)
4. krzycho62 (1)
5. z1c00 & Aga89
6.Dzin1975 (2+1)

Awatar użytkownika
Zielony
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 510
Rejestracja: środa, 18 sty 2017, 10:39
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

Re: XIX Zlot Fanklubu Niewiadówek - 23-25.06.2017 - Gdańsk Sobieszewo

Postautor: Zielony » środa, 25 sty 2017, 23:40

Heh! Zlot jest w miejscu, gdzie w ostatnie wakacje spędziłem z Psujką dwie noce na kempingu - co prawda w namiocie, ale też się liczy :P
Oprócz odrobinę PRLowskiej recepcji, to cała reszta na kempingu jest OK (no, może w kuchni było zbyt mało gniazdek elektrycznych). POLECAM miejsce :)

sMAJSTER

Re: XIX Zlot Fanklubu Niewiadówek - 23-25.06.2017 - Gdańsk Sobieszewo

Postautor: sMAJSTER » czwartek, 26 sty 2017, 01:23

Na kempingu obowiązuje cisza nocna od godziny 22.00 do 6.00 (z wyłączeniem WBZ)

Co znaczy zapis WBZ? Z ostatniego zlotu pamiętam ze byli tacy szanowni forumowicze że mieli daleko gdzieś coś takiego jak poszanowanie spokoju pozostałych .
Pluje sobie w brodę ze nie reagowałem na takie zachowanie.
Jak będziecie egzekwować nie zastosowanie do łamania ciszy nocnej?
Camping jest nastawiony na spokojnych gości, rodziny z dziećmi itp.

Na zlocie w Nałęczowie z mojego punktu widzenia wyglądało to tak : Kto nie pije z nami i nie słucha głośno muzyki to nie z FKN.
Pisze to jako jeden z organizatorów tegoż zlotu, i nie czułem wtedy ,,ducha" FANKLUBU. Moje pojęcie odpoczynku i odprężenia wygląda trochę inaczej.
Fajnie też, gdyby swoją obecnością zaszczycili zlot forumowicze którzy zazwyczaj nie bywają na fkn-owych imprezach, natomiast aktywnie uczestniczą w życiu forum (niech każdy zrobi sobie rachunek sumienia ;) ). Będzie fajnie, wpadajcie

Dawno nie byłem nad Bałtykiem .

Awatar użytkownika
stachu_gda
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 2585
Rejestracja: wtorek, 24 mar 2015, 08:12
Lokalizacja: Przywidz (Pomorskie)

Re: XIX Zlot Fanklubu Niewiadówek - 23-25.06.2017 - Gdańsk Sobieszewo

Postautor: stachu_gda » czwartek, 26 sty 2017, 07:16

sMAJSTER pisze:
Na kempingu obowiązuje cisza nocna od godziny 22.00 do 6.00 (z wyłączeniem WBZ)

Co znaczy zapis WBZ? Z ostatniego zlotu pamiętam ze byli tacy szanowni forumowicze że mieli daleko gdzieś coś takiego jak poszanowanie spokoju pozostałych .
Pluje sobie w brodę ze nie reagowałem na takie zachowanie.


Wielka Biesiada Zlotowa - ustalone z gospodarzem, że w sobotę możemy pobalować, inni goście campingu będą uprzedzeni. Dostaniemy do dyspozycji świetlicę z nagłośnieniem, aby nie uprzykrzyć życia innym. Dodatkowo, camping jest naprawdę duży i zostaniemy osiedleni na jakimś wspólnym kawałku terenu.
Nie czujemy się zobowiązani do roli opiekunów niegrzecznych dzieci na koloniach. Wszystkie campingi nadmorskie są obłożone, to one dyktują warunki, i nie ma czegoś takiego że dla siebie anektujemy cały obiekt. To nie obiekt typu Krak gdzie camping walczy o gości (bez urazy, bo mi się tam bardzo podobało). Nie jest to jedyny camping który oglądaliśmy, natomiast jedyny gdzie się sensownie udało z gospodarzem dogadać co do możliwości kulturalnej zabawy.

sMAJSTER pisze:Dawno nie byłem nad Bałtykiem .


Wpadaj.

Awatar użytkownika
reflexes
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 10845
Rejestracja: czwartek, 10 sty 2013, 09:16

Re: XIX Zlot Fanklubu Niewiadówek - 23-25.06.2017 - Gdańsk Sobieszewo

Postautor: reflexes » czwartek, 26 sty 2017, 07:17

sMAJSTER pisze:Co znaczy zapis WBZ? Z ostatniego zlotu pamiętam ze byli tacy szanowni forumowicze że mieli daleko gdzieś coś takiego jak poszanowanie spokoju pozostałych .
Pluje sobie w brodę ze nie reagowałem na takie zachowanie.
Jak będziecie egzekwować nie zastosowanie do łamania ciszy nocnej?
Camping jest nastawiony na spokojnych gości, rodziny z dziećmi itp.


WBZ - Wspólna Biesiada Zlotowa - Sobota godz. 19. To jest ustalone z właścicielem.
W przypadku przekroczenia wyznaczonych norm będziemy ze Stachem, adminem i moderatorami chodzić i moderować. Chłopy z nas słusznej budowy więc jakoś damy radę. A zasady jak na forum 3 ostrzeżenia i wpie.....l :lol: . Tak całkiem poważnie to nie wiem. Wierzę, że ludzie potrafią się zachować, nie będą robić buractwa i reagować na ewentualne uwagi.

sMAJSTER pisze:Na zlocie w Nałęczowie z mojego punktu widzenia wyglądało to tak : Kto nie pije z nami i nie słucha głośno muzyki to nie z FKN.
Pisze to jako jeden z organizatorów tegoż zlotu, i nie czułem wtedy ,,ducha" FANKLUBU. Moje pojęcie odpoczynku i odprężenia wygląda trochę inaczej.

Generalnie na kilku imprezach byłem i nigdy czegoś takiego nie zauważyłem, czemu nie wiem ;) . Muzyka była ale była najczęściej tylko do zabawy. Były też wyjazdy bez muzyki i też było super. Mi nie zależy, bo ja mało taneczny jestem.
Przy dużej imprezie to nieuniknione, że tworzą się grupy. Mam nadzieję, że tu uda się zgonić wszystkich do jednego stołu/świetlicy i wspólnie pobiesiadować. Takie coś udało się na przykład w Grudziądzu ale tam było nas zdecydowanie mniej.
sMAJSTER pisze:Dawno nie byłem nad Bałtykiem .

Zapraszamy!

sMAJSTER

Re: XIX Zlot Fanklubu Niewiadówek - 23-25.06.2017 - Gdańsk Sobieszewo

Postautor: sMAJSTER » czwartek, 26 sty 2017, 09:14

WBZ - Wspólna Biesiada Zlotowa

Wielka Biesiada Zlotowa

Rozumiem że nazwa jest zależna od ilości uczestników. :lol:
Ostatnio zmieniony czwartek, 26 sty 2017, 09:29 przez sMAJSTER, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
b.b tulipan
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 1086
Rejestracja: piątek, 29 lut 2008, 15:13
Lokalizacja: Wrocław

Re: XIX Zlot Fanklubu Niewiadówek - 23-25.06.2017 - Gdańsk Sobieszewo

Postautor: b.b tulipan » czwartek, 26 sty 2017, 09:20

Witam.
Koledzy zapraszacie aby wpadać. W tym wieku to ja już jestem bez obawy :D
Jeśli chodzi o miejsce to stawiam na 9+, obszar dość duży, Sanitariaty nowe, czyste, zadbane przez obsługę.
Byłem tam przez ostatnie dwa sezony z moją dużą rodziną.Pierwszy raz mieliśmy domek na 10 osób [ale była przyczepka N250] drugi raz już ze swoją N126e lecz na innym polu z racji niemocy ruchowej mojej żony.
Orlinek zawsze chodzi nam po głowie. Może i tym razem tam zawitamy a jest okazja która tak szybko się nie powtórzy. Na ten czas zapisałem w swoich planach i czekam na rozwój moich planów tegorocznych.

ps. będąc dwa razy w lipcu nie zauważyłem nadmiaru turystów na kempingu.Miejsca jest sporo. do wody faktycznie blisko, po drodze można browara nabyć. Na miejscu malutki sklepik w którym należ wcześniej zamawiać pieczywo na dzień następny.
My robiliśmy grilla i kociołek przy małym co nie co i nikt nam uwagi nie zwrócił ze jest za głośno.

ps.jeśli zakłócam :oops: to do kosza.
Załączniki
I Rodzinny Zlot Wyspa Sobieszewska  lipiec 2015. 014.jpg
Wejście na kemping oraz sklepik.
I Rodzinny Zlot Wyspa Sobieszewska  lipiec 2015. 165.jpg
Plaża porą wieczorową w lipcu.
I Rodzinny Zlot Wyspa Sobieszewska  lipiec 2015. 297.jpg
Kociołek.
Najlepiej to nic nie robić a potem odpocząć.
Nie A4, nie L4 tylko T4

Awatar użytkownika
reflexes
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 10845
Rejestracja: czwartek, 10 sty 2013, 09:16

Re: XIX Zlot Fanklubu Niewiadówek - 23-25.06.2017 - Gdańsk Sobieszewo

Postautor: reflexes » czwartek, 26 sty 2017, 09:37

sMAJSTER pisze:
WBZ - Wspólna Biesiada Zlotowa

Wielka Biesiada Zlotowa

Rozumiem że nazwa jest zależna od ilości uczestników. :lol:

Plan pisałem ja więc stachu jeszcze nie do końca obył się z nazwą ;) ale oczywiście Wspólna Biesiada Zlotowa może się przerodzić w Wielką. W sumie to nawet mam nadzieję, że tak się stanie.

b.b tulipan pisze:ps.jeśli zakłócam :oops: to do kosza.

Absolutnie nie. Każda informacja praktyczna jest ważna. Dodam, że dzięki Twoim opisom cały czas się na ten kemping wybierałem (mam blisko) ale jakoś nie wychodziło. Przypomniało mi się o nim jak szukaliśmy miejsca na zlot i w końcu będzie okazja go odwiedzić. Mam nadzieję, że Wy również nas odwiedzicie.

Awatar użytkownika
tomtoy
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 314
Rejestracja: wtorek, 5 lut 2013, 01:47
Lokalizacja: WSC

Re: XIX Zlot Fanklubu Niewiadówek - 23-25.06.2017 - Gdańsk Sobieszewo

Postautor: tomtoy » czwartek, 26 sty 2017, 09:42

Oczywiście jak zdrowie pozwoli i nic nie stanie na przeszkodzie,
to kolejny raz chcielibyśmy się z Wami spotkać.
Lista chętnych: (kopiuj - wklej - dopisz)
1. reflexes (2+2)
2. stachu_gda (2)
3. RAFALSKI (2)
4. krzycho62 (1)
5. z1c00 & Aga89
6. Dzin1975 (2+1)
7. tomtoy (2+2)

Awatar użytkownika
Fiacior75
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 1934
Rejestracja: niedziela, 7 cze 2015, 22:02
Lokalizacja: Ruda Śląska

Re: XIX Zlot Fanklubu Niewiadówek - 23-25.06.2017 - Gdańsk Sobieszewo

Postautor: Fiacior75 » czwartek, 26 sty 2017, 09:51

No brawo chłopaki!!!
Ostatnio tak rozmawiałem z żoną i zapytałem sie jej " a co jak zlot Fkn odbędzie się nad morzem"??? będziemy mieli jakieś 600km do celu :shock: ...... ..........odpowiedź brzmiała.... jak to co pojedziemy!!! :mrgreen:
A wiec dzisiaj odrazu w pracy biegnę wypisać urlop na piatek i poniedziałek 23-26.06 :mrgreen: Mam nadzieje że wszystko sie dobrze ułoży i przyjedziemy :D
FB - Weselny Fiat 125p


Fiat125 1975r
Komar231B
N-250

Awatar użytkownika
woj205
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 428
Rejestracja: poniedziałek, 8 cze 2009, 14:44
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Re: XIX Zlot Fanklubu Niewiadówek - 23-25.06.2017 - Gdańsk Sobieszewo

Postautor: woj205 » czwartek, 26 sty 2017, 11:26

Lista chętnych: (kopiuj - wklej - dopisz)
1. reflexes (2+2)
2. stachu_gda (2)
3. RAFALSKI (2)
4. krzycho62 (1)
5. z1c00 & Aga89
6. Dzin1975 (2+1)
7. tomtoy (2+2)
8. woj205
Octavia II kombi + n 126 n + BIOD 400 TD LUXE

Niewiadówkodystansonocy w 2016: 31 / 2689 km
Niewiadówkodystansonocy w 2017: 12 / 650 km
Niewiadówkodystansonocy w 2018: 27 / 4200 km
Niewiadówkodystansonocy w 2019: 22 / 1580 km
dystansonocy w 2020: 17 / 2920 km
dystansonocy w 2022: 4 /126


Wróć do „Ogólnopolskie Zloty Fanklubu Niewiadówek”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości