XIX Zlot Fanklubu Niewiadówek - 23-25.06.2017 - Gdańsk Sobieszewo

Awatar użytkownika
stachu_gda
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 2602
Rejestracja: wtorek, 24 mar 2015, 08:12
Lokalizacja: Przywidz (Pomorskie)

Re: XIX Zlot Fanklubu Niewiadówek - 23-25.06.2017 - Gdańsk Sobieszewo

Postautor: stachu_gda » wtorek, 27 cze 2017, 12:22

Słuchajcie, podsumowując zlot, chciałbym złożyć ze swojej strony oficjalne podziękowania dla:
- naszych Pań które pomogły nam w organizacji
- Rafalskiego - za przygotowanie i zasponsorowanie z własnej kieszeni naklejek zlotowych, zawieszek na przyczepy, oraz za zaprojektowanie bannera zlotowego
- Miszy, Anki, Bogusi oraz kilku innych pań - za zaaranżowanie zajęć dla dzieci
- Bogusi - za zorganizowanie waty cukrowej - super atrakcji dla dzieciaków mniejszych i większych (co się nastałem w kolejce to się nastałem, ale gęba się cieszyła :) )
- Fiaciora za super filmik z drona
- Naci za fotki
- Dariusa - za zasponsorowanie nagród rzeczowych w postaci klinów
- GoMarketu - za zasponsorowanie bonów rabatowych oraz fajnych katalogów ze sprzętem karawaningowym
- Polskiego Caravaningu - za zasponsorowanie 5 prenumerat oraz dostarczenie 3 tegorocznych numerów czasopisma do rozdania za darmo, oraz za nawiązanie kontaktów, które w przyszłości mogą zaowocować dalszym promowaniem FKN, niewiadówek i klasyków pracujących w FKN jako holowniki
- Kooby za dostarczenie kartonów z zabawkami dla dzieci.

Wszystkim uczestnikom zlotu, oraz osobom które nam w mniejszym lub większym stopniu pomagały - serdecznie dziękuję za wspólną zabawę. Bardzo fajnie że przybyliście, i się fajnie bawiliśmy.

Osoby, które są zadowolone z miejscówki i mają konto na FB, zachęcam do wystawienia opinii Campingowi Orlinek:
https://www.facebook.com/orlinek.camping

Mazdammm
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 77
Rejestracja: czwartek, 8 cze 2017, 09:55

Re: XIX Zlot Fanklubu Niewiadówek - 23-25.06.2017 - Gdańsk Sobieszewo

Postautor: Mazdammm » wtorek, 27 cze 2017, 13:31

Ze zlotu dojechaliśmy do Sopotu. Kemping czysty łazienki ok do morza z 50m jeden minus to cena

Mazdammm
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 77
Rejestracja: czwartek, 8 cze 2017, 09:55

Re: XIX Zlot Fanklubu Niewiadówek - 23-25.06.2017 - Gdańsk Sobieszewo

Postautor: Mazdammm » wtorek, 27 cze 2017, 13:36

stachu_gda pisze:Słuchajcie, podsumowując zlot, chciałbym złożyć ze swojej strony oficjalne podziękowania dla:
- naszych Pań które pomogły nam w organizacji
- Rafalskiego - za przygotowanie i zasponsorowanie z własnej kieszeni naklejek zlotowych, zawieszek na przyczepy, oraz za zaprojektowanie bannera zlotowego
- Miszy, Anki, Bogusi oraz kilku innych pań - za zaaranżowanie zajęć dla dzieci
- Bogusi - za zorganizowanie waty cukrowej - super atrakcji dla dzieciaków mniejszych i większych (co się nastałem w kolejce to się nastałem, ale gęba się cieszyła :) )
- Fiaciora za super filmik z drona
- Naci za fotki
- Dariusa - za zasponsorowanie nagród rzeczowych w postaci klinów
- GoMarketu - za zasponsorowanie bonów rabatowych oraz fajnych katalogów ze sprzętem karawaningowym
- Polskiego Caravaningu - za zasponsorowanie 5 prenumerat oraz dostarczenie 3 tegorocznych numerów czasopisma do rozdania za darmo, oraz za nawiązanie kontaktów, które w przyszłości mogą zaowocować dalszym promowaniem FKN, niewiadówek i klasyków pracujących w FKN jako holowniki
- Kooby za dostarczenie kartonów z zabawkami dla dzieci.

Wszystkim uczestnikom zlotu, oraz osobom które nam w mniejszym lub większym stopniu pomagały - serdecznie dziękuję za wspólną zabawę. Bardzo fajnie że przybyliście, i się fajnie bawiliśmy.

Osoby, które są zadowolone z miejscówki i mają konto na FB, zachęcam do wystawienia opinii Campingowi Orlinek:
https://www.facebook.com/orlinek.camping

Stachu pytanko jest możliwość wyslania mi zdjecia grupowego w pelnej rozdzielaczosci

Awatar użytkownika
stachu_gda
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 2602
Rejestracja: wtorek, 24 mar 2015, 08:12
Lokalizacja: Przywidz (Pomorskie)

Re: XIX Zlot Fanklubu Niewiadówek - 23-25.06.2017 - Gdańsk Sobieszewo

Postautor: stachu_gda » wtorek, 27 cze 2017, 13:38

Mazdammm pisze:Stachu pytanko jest możliwość wyslania mi zdjecia grupowego w pelnej rozdzielaczosci


Reflexes ma u siebie, on dopiero dzisiaj wraca, więc jego poproś - z tym że pewnie dopiero wieczorkiem Ci podeśle.

Mazdammm
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 77
Rejestracja: czwartek, 8 cze 2017, 09:55

Re: XIX Zlot Fanklubu Niewiadówek - 23-25.06.2017 - Gdańsk Sobieszewo

Postautor: Mazdammm » wtorek, 27 cze 2017, 13:42

stachu_gda pisze:
Mazdammm pisze:Stachu pytanko jest możliwość wyslania mi zdjecia grupowego w pelnej rozdzielaczosci


Reflexes ma u siebie, on dopiero dzisiaj wraca, więc jego poproś - z tym że pewnie dopiero wieczorkiem Ci podeśle.

Oki dzięki

Awatar użytkownika
krzysztof_cw
Moderator
Moderator
Posty: 1055
Rejestracja: środa, 12 paź 2016, 18:19
Lokalizacja: Włocławek
Kontaktowanie:

Re: XIX Zlot Fanklubu Niewiadówek - 23-25.06.2017 - Gdańsk Sobieszewo

Postautor: krzysztof_cw » wtorek, 27 cze 2017, 16:44

Również i my w domku. Dzięki bardzo za super zlot. Za doszlifowanie dotychczasowych znajomości i zawarcie nowych. Było ekstra. Do zobaczenia!

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
Chrysler Grand Voyager 3.3 + Niewiadów N126e + Adria Adiva 502 UK :D

Awatar użytkownika
CornBlumenBlau
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 4377
Rejestracja: niedziela, 9 gru 2012, 16:44
Lokalizacja: Siradiensis

Re: XIX Zlot Fanklubu Niewiadówek - 23-25.06.2017 - Gdańsk Sobieszewo

Postautor: CornBlumenBlau » wtorek, 27 cze 2017, 18:48

Obrazek
Obrazek
Powiem Wam, że wymiękam jak patrzę na te fotki :D
I weź tu człowieku wygraj z Ruciakami, jak oni od dziecka latają w powietrzu...
------------------------------------------------

Obrazek
...widać, kto się boi milicjanta. Mina Norbiego bezcenna.
Niewiadówkodystansonoce
2016: 75 / 6892 km
2017: 85 / 6820 km
2018: 81 / 4651 km
2019: 67 / 4888 km
2020: 74 / 3670 km
2021: 75 / 3953 km
2022: 64 / 2978 km
2023: 54 / 6976 km
2024: 2 / 0280 km

Mruwasek
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 43
Rejestracja: poniedziałek, 22 maja 2017, 19:20
Lokalizacja: Częstochowa
Kontaktowanie:

Re: XIX Zlot Fanklubu Niewiadówek - 23-25.06.2017 - Gdańsk Sobieszewo

Postautor: Mruwasek » wtorek, 27 cze 2017, 18:53

Prośba do ekipy z Dobrego koło Mińska Mazowieckiego o kontakt w sprawie grzejnika... cholera że nie spisałem nicku ani telefonu :(

Awatar użytkownika
reflexes
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 10871
Rejestracja: czwartek, 10 sty 2013, 09:16

Re: XIX Zlot Fanklubu Niewiadówek - 23-25.06.2017 - Gdańsk Sobieszewo

Postautor: reflexes » wtorek, 27 cze 2017, 20:59

My też już od jakiegoś czasu w domu ale dopiero teraz jest chwila na napisanie kilku słów.
Oczywiście w pełnej rozciągłości przyłączam się do podziękowań które złożył Stachu. Dziękuję bardzo. Bez Was by się to nie udało.
Dodam tylko, że udało się zrealizować prawie wszystko co było zaplanowane.

W kwestii bardziej formalnej chciałbym rozliczyć opłatę zlotową.
Ogółem zostało zebrane 750 zł.
559,16 zł kosztowały wszystkie nagrody na loterię i świecące bransoletki, które rozdawaliśmy na biesiadzie.
80 zł kosztował baner zlotowy.
Pozostałe 110,14 zł w najbliższych dniach przeleję na konto FKN.
Pozostałe rzeczy zostały pozyskane od sponsorów lub wykonane (lub kupione) przez nas i kolegę Raflaskiego.
Na tym bilans zakończono.

Chciałbym jeszcze poruszyć kwestię, która spędza sen z powiek kolegom z sąsiedniego forum.
Ani FKN ani organizatorzy zlotu nie mają nic wspólnego z sytuacją którą komentujecie u siebie i na stronie PC. Na zlocie było 2 organizatorów i około 150 uczestników. Jeżeli kiedyś uda się Wam zorganizować taki duży zlot (w co wątpię patrząc na ilość aktywnych uczestników waszego forum/bloga) to przekonacie się, że dwie osoby nie są w stanie być wszędzie. Jedyny brak profesjonalizmu wykazał pan z gazety, który takich zdjęć wrzucić nie powinien. Nie udawajcie takich świętych i pruderyjnych. Nie jest to mój pierwszy zlot/spot i za każdym razem dzieje się "coś" co powinno zostać tylko wśród uczestników. Ten żart może nie jest najbardziej wysmakowany ale mając dwójkę dzieci wiem, że nie mają pojęcia co to jest, do czego służy.
Poza tym proszę administratora niewiadówki.pl o nierozpowszechnianie nieprawdziwych informacji. Pozwolę sobie zacytować.
Jednak dobrze że na ten zlot
Fanklubu Niewiadówek
nie pozwolono nam wjechać.

Jest to wierutne kłamstwo, bo oryginalna, moja wypowiedź w tej kwestii brzmiała tak:
Oficjalnego zaproszenia nie będzie, bo wtedy trzeba by również zaprosić kilka innych for/klubów z którymi mniej lub bardziej FKN jest związany, a niestety na to w Sobieszewie nie ma warunków. Oczywiście jeżeli ktoś z niewiadówki.pl do nas wpadnie na pewno go nie pogonimy, a wręcz przeciwnie postaramy się żeby się z nami dobrze bawił. Z tego co widziałem to jednak zainteresowanie na n.pl jest żadne.

Nikt nigdy nie zabronił Wam przyjechać na nasz zlot. Nie wiem czy powodem "szukania dziury w całym" po raz kolejny jest zazdrość, że kolejny raz udało się nam zrobić fajne spotkanie, które zostało zauważone też poza FKNem, zwykłe ludzka złośliwość czy frustracja z jakiegoś powodu ale proponuję zająć się rozwoje swojego forum czy raczej bloga, bo podobno jest to Forum Miłośników Przyczep Niewiadów i Karawaningu, a nie Forum Hejtu na FKN.

Powyższe jest moim prywatnym zdaniem. Zespół moderacyjny i administratorzy FKN oraz drugi organizator nie mają z tym nic wspólnego. Jeżeli moja wypowiedź łamie regulamin to z pokorą przyjmę stosowną karę.

Awatar użytkownika
DIZZY
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 2019
Rejestracja: sobota, 30 sie 2014, 10:40
Lokalizacja: PL

Re: XIX Zlot Fanklubu Niewiadówek - 23-25.06.2017 - Gdańsk Sobieszewo

Postautor: DIZZY » wtorek, 27 cze 2017, 21:01

Jak zwykle z dużą przyjemnością obejrzałam galerię Naci i jak zwykle jedna fotka zajęła I miejsce w moim rankingu.
Oto ona.... zwyciężczyni
nr 1.JPG
Obrazek

N126 z 1988 r. "Budka Torci"
N126 z 1980 r.
N250 z 1990 r.


Kliknij proszę http://www.zbiorkanaburka.pl

Romlas
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 1455
Rejestracja: środa, 26 paź 2016, 18:41
Lokalizacja: Gniezno

Re: XIX Zlot Fanklubu Niewiadówek - 23-25.06.2017 - Gdańsk Sobieszewo

Postautor: Romlas » wtorek, 27 cze 2017, 21:10

Czytajac takie posty, cieszę się że jestem uczestnikiem tylko jednego forum, poprostu nie znam problemu więc mnie nie dotyczy. Co nie zmienia faktu że żal mi dupę ściska że nie mogłem być do niedzieli...dobra robota ekipo organizacyjna.
A przykładem pozytywnego nastawienia ludzi niech będzie to że wcale nie trzeba było być przyczepa, albo wpaść na pałę bez zgłoszenia jak Kolega J. z Łady który z tego co wiem został dobrze przyjęty i był zadowolony.
Paweł i Kinga. N250 i Jamet Arizona

zolty
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 12
Rejestracja: środa, 17 lip 2013, 10:20

Re: XIX Zlot Fanklubu Niewiadówek - 23-25.06.2017 - Gdańsk Sobieszewo

Postautor: zolty » wtorek, 27 cze 2017, 21:47

Byłem pierwszy raz i się spodobało.Nieomieszkam być jeszcze raz i być co najmniej raz w roku.Dzięki.

Awatar użytkownika
Fiacior75
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 1934
Rejestracja: niedziela, 7 cze 2015, 22:02
Lokalizacja: Ruda Śląska

Re: XIX Zlot Fanklubu Niewiadówek - 23-25.06.2017 - Gdańsk Sobieszewo

Postautor: Fiacior75 » wtorek, 27 cze 2017, 21:52

DIZZY pisze:Jak zwykle z dużą przyjemnością obejrzałam galerię Naci i jak zwykle jedna fotka zajęła I miejsce w moim rankingu.
Oto ona.... zwyciężczyni
nr 1.JPG

Dziękujemy:) to zasługa naszej zacnej Naci .........chciałbym żeby kiedyś moja córka powiedziała mi ...Tato dziękuję ci za te wspaniałe i zwariowane dzieciństwo .....szalone wyjazdy zwariowane pomysły eeechhhhh
FB - Weselny Fiat 125p


Fiat125 1975r
Komar231B
N-250

Awatar użytkownika
stachu_gda
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 2602
Rejestracja: wtorek, 24 mar 2015, 08:12
Lokalizacja: Przywidz (Pomorskie)

Re: XIX Zlot Fanklubu Niewiadówek - 23-25.06.2017 - Gdańsk Sobieszewo

Postautor: stachu_gda » środa, 28 cze 2017, 07:00

A oczywiście że zapomniałem o kimś w podziękowaniach :)

Podziękowania należą się też Mariuszowi, który udostępnił Kronikę Zakładową z Niewiadowa, i Koobie, który ją zeskanował i mi wysłał.

Kronika nie cieszyła się ogromnym zainteresowaniem, ale może dlatego że nie była wyłożona w jednym miejscu, a trafiła w obieg. Tak czy siak, panowie, dziękujemy.

Awatar użytkownika
DIZZY
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 2019
Rejestracja: sobota, 30 sie 2014, 10:40
Lokalizacja: PL

Re: XIX Zlot Fanklubu Niewiadówek - 23-25.06.2017 - Gdańsk Sobieszewo

Postautor: DIZZY » środa, 28 cze 2017, 08:05

Fiacior75 pisze:
DIZZY pisze:Jak zwykle z dużą przyjemnością obejrzałam galerię Naci i jak zwykle jedna fotka zajęła I miejsce w moim rankingu.
Oto ona.... zwyciężczyni
nr 1.JPG

Dziękujemy:) to zasługa naszej zacnej Naci .........chciałbym żeby kiedyś moja córka powiedziała mi ...Tato dziękuję ci za te wspaniałe i zwariowane dzieciństwo .....szalone wyjazdy zwariowane pomysły eeechhhhh

Właśnie to miałam na myśli, Nacia uchwyciła moment, który pokazuje jak fajnym jesteś ojcem.Twoja córcia na pewno będzie o tym pamiętać.
Obrazek

N126 z 1988 r. "Budka Torci"
N126 z 1980 r.
N250 z 1990 r.


Kliknij proszę http://www.zbiorkanaburka.pl


Wróć do „Ogólnopolskie Zloty Fanklubu Niewiadówek”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości