Weekend majowy na Mazurach

Daty, miejsca i atrakcje zlotów, spotkań i wydarzeń karawaningowych
Awatar użytkownika
RAFALSKI
Moderator
Moderator
Posty: 5544
Rejestracja: czwartek, 15 lip 2010, 16:27

Re: Weekend majowy na Mazurach

Postautor: RAFALSKI » czwartek, 20 kwie 2017, 14:07

DIZZY pisze:Rafalski - jak napiszesz to i poczytać i pooglądać duża przyjemność :D

Jakoś tak wychodzi :oops: ;)
reflexes pisze:nawigacja nas wysterowała na jakieś lokalne drogi to byłem zmasakrowany. Wąsko, mega dziury, a czasem ciężko było rozpoznać czy to asfalt czy gruntówka.

Mniej więcej tak to wygląda, choć są ładne odcinki.
reflexes pisze:Z budą nie chciałbym tam jechać.

Jak to mówią, cel uświęca środki :lol: Solo jest super ale z budką jazda faktycznie nie należy do najprzyjemniejszych, choć dość intensywnie zwiedzałem te rejony i 127 się nie rozpadła ;)
reflexes pisze:Ja jadę po pracy i chcę jak najszybciej dojechać więc nic innego jak DK16 nie wchodzi w grę.

Wiem, ale pomyślałem o Stachach, jeśli wyruszą wieczorem to odpada ale jeśli w sobotę to w sam raz żeby nie zmarnować czasu na samo przemieszczanie się.
reflexes pisze:Przy okazji, bo chyba wszystko wskazuje, że będziemy pierwsi na miejscu. Czy Ty masz tam jakąś rezerwację, czy mam coś mówić/zgłaszać w recepcji? Jakieś miejsce ulubione itp?

Nie wiem czy z1c00 nie będzie już w czwartek ale albo Oni albo Wy :) Rezerwacji żadnej nie mam, zawsze dzwonię do Pani Zofii z kilkudniowym wyprzedzeniem i po prostu mówię, że niedługo przyjadę. Będę dzwonił w przyszłym tygodniu.
Na polu nie mam jakiejś specjalnej, ulubionej miejscówki, choć zwykle ustawiam się na obrzeżach czyli przy trawiastym parkingu. Jak dojedziesz na miejsce to załapiesz o co chodzi. Jeśli chodzi o recepcję to najlepiej zajedź sobie na parking pod dużym budynkiem świetlicy. Obok w jednym z domków letniskowych jest recepcja i Pani Zofia albo dziewczyny pokażą Ci gdzie można rozstawiać się z przyczepą.

Awatar użytkownika
z1c00
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 1258
Rejestracja: środa, 6 kwie 2016, 21:49
Lokalizacja: Warszawa

Re: Weekend majowy na Mazurach

Postautor: z1c00 » czwartek, 20 kwie 2017, 14:32

Rafalski pisze:
reflexes pisze:Przy okazji, bo chyba wszystko wskazuje, że będziemy pierwsi na miejscu. Czy Ty masz tam jakąś rezerwację, czy mam coś mówić/zgłaszać w recepcji? Jakieś miejsce ulubione itp?

Nie wiem czy z1c00 nie będzie już w czwartek ale albo Oni albo Wy :) Rezerwacji żadnej nie mam, zawsze dzwonię do Pani Zofii z kilkudniowym wyprzedzeniem i po prostu mówię, że niedługo przyjadę. Będę dzwonił w przyszłym tygodniu.
Na polu nie mam jakiejś specjalnej, ulubionej miejscówki, choć zwykle ustawiam się na obrzeżach czyli przy trawiastym parkingu. Jak dojedziesz na miejsce to załapiesz o co chodzi. Jeśli chodzi o recepcję to najlepiej zajedź sobie na parking pod dużym budynkiem świetlicy. Obok w jednym z domków letniskowych jest recepcja i Pani Zofia albo dziewczyny pokażą Ci gdzie można rozstawiać się z przyczepą.


My wyjeżdżamy piątek rano :)
Tabbert Sportiv 395/ Opel Insignia Sport Tourer

2020- 7 nocy 700km
2019-46nocy 1577km
2018-39 nocek 3963 km

Awatar użytkownika
reflexes
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 10860
Rejestracja: czwartek, 10 sty 2013, 09:16

Re: Weekend majowy na Mazurach

Postautor: reflexes » czwartek, 20 kwie 2017, 14:39

No to Wy wybieracie miejsce :lol: . My będziemy wieczorem.

Awatar użytkownika
z1c00
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 1258
Rejestracja: środa, 6 kwie 2016, 21:49
Lokalizacja: Warszawa

Re: Weekend majowy na Mazurach

Postautor: z1c00 » czwartek, 20 kwie 2017, 14:45

Myślę ze znajdziemy coś odpowiedniego :P i będziemy czekać z zimnym piwkiem na Was :)
Tabbert Sportiv 395/ Opel Insignia Sport Tourer

2020- 7 nocy 700km
2019-46nocy 1577km
2018-39 nocek 3963 km

Awatar użytkownika
arturo1970
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 107
Rejestracja: środa, 2 sty 2013, 18:28

Re: Weekend majowy na Mazurach

Postautor: arturo1970 » niedziela, 23 kwie 2017, 11:39

Gdzie wędkowanie i biesiada tam i ja .Moja załoga jedzie z wami :) 2+pies .start sobota rano ,pozdrawiamy

Lista chętnych: (kopiuj - wklej - dopisz)
1. RAFALSKI i znajomi (4)
2. z1c00 (2) + znajomi (2+1)
3. reflexes (2+2)
4. cyran'o (2)
5. Kasia i Mati (2+1) -znajomi z1c00 i Aga89
6. stachu_gda (2)
7. arturo1970 (2)
8. ...

Awatar użytkownika
reflexes
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 10860
Rejestracja: czwartek, 10 sty 2013, 09:16

Re: Weekend majowy na Mazurach

Postautor: reflexes » niedziela, 23 kwie 2017, 12:46

Rafalski a czy tam jest jakaś świetlica żeby posiedzieć, bo jednak noce chłodne zapowiadają? A i przy okazji jakieś miejsce na ognisko?

Awatar użytkownika
WB55
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 564
Rejestracja: niedziela, 26 kwie 2015, 19:41
Lokalizacja: Będzin

Re: Weekend majowy na Mazurach

Postautor: WB55 » niedziela, 23 kwie 2017, 18:08

Wejdę Wam w temat.Świetlica z telewizorem jest w barze,obok duży taras z widokiem na jezioro.Przy dużym pomoście jest wiata grilowa z miejscem na ognisko.Jeśli chodzi o wędkowanie to polecam pomost z lewej strony,świetnie brały z gruntu na kanapkę leszcze i okonie.Życzę Wam ładnej pogody,udanego wypoczynku i taaakich ryb.

Awatar użytkownika
reflexes
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 10860
Rejestracja: czwartek, 10 sty 2013, 09:16

Re: Weekend majowy na Mazurach

Postautor: reflexes » niedziela, 23 kwie 2017, 18:28

Dzięki za info. Oby pogoda dopisała.

Awatar użytkownika
RAFALSKI
Moderator
Moderator
Posty: 5544
Rejestracja: czwartek, 15 lip 2010, 16:27

Re: Weekend majowy na Mazurach

Postautor: RAFALSKI » niedziela, 23 kwie 2017, 22:34

arturo1970 pisze:Gdzie wędkowanie i biesiada tam i ja .Moja załoga jedzie z wami :) 2+pies .start sobota rano ,pozdrawiamy

Fajnie, miło będzie Was poznać :)

My też jedziemy w sobotę, o 6:00 rano odbieram kumpla z pracy i od razu ruszamy w trasę.
reflexes pisze:Rafalski a czy tam jest jakaś świetlica żeby posiedzieć, bo jednak noce chłodne zapowiadają? A i przy okazji jakieś miejsce na ognisko?

Jest dokładnie jak WB napisał, zresztą pisałem w pierwszym poście ;) Świetlica jest duża, wszyscy się zmieścimy.
WB55 pisze:Jeśli chodzi o wędkowanie to polecam pomost z lewej strony,świetnie brały z gruntu na kanapkę leszcze i okonie.

Nom, to jest fajne miejsce. Kiedyś kolega wyciągnął tam ładnego szczupaczka.
WB55 pisze:Życzę Wam ładnej pogody,udanego wypoczynku i taaakich ryb.

Dziękujemy :)

Awatar użytkownika
reflexes
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 10860
Rejestracja: czwartek, 10 sty 2013, 09:16

Re: RE: Re: Weekend majowy na Mazurach

Postautor: reflexes » niedziela, 23 kwie 2017, 22:52

RAFALSKI pisze:Jest dokładnie jak WB napisał, zresztą pisałem w pierwszym poście ;) Świetlica jest duża, wszyscy się zmieścimy.


Chyba coś nie doczytałem. Dobrze, że jest, bo już miałem przedsionek pakować ale sama myśl o jego rozkładaniu skutecznie mnie dzisiaj powstrzymywała przed wejściem do garażu :-)

Awatar użytkownika
RAFALSKI
Moderator
Moderator
Posty: 5544
Rejestracja: czwartek, 15 lip 2010, 16:27

Re: Weekend majowy na Mazurach

Postautor: RAFALSKI » poniedziałek, 24 kwie 2017, 11:08

Mi rozkładanie przedsionka dobrze i wesoło się kojarzy, szczególnie po spotkaniu na Kaszubach i walce ze Stacha wynalazkiem :lol:
Biorę przedsionek bo we czworo w eNce trochę ciasno ale też jestem ciekawy jak sprawdzi się nadmuch z Trumaventa do niego.

Przed chwilą rozmawiałem z Panią Zofią i zapowiedziałem przyjazd kilku fanklubowych ekip. Właścicielka gorąco zaprasza a oficjalnie ośrodek będzie czynny od piątku. Pani Zofia zawsze ma jakieś swoje sprawdzone, dość wiarygodne prognozy pogody i zapewnia, że po weekendzie, od początku tygodnia ma być cieplutko.
Dostałem też małą uwagę do przekazania, odnośnie ciepłej wody. Podobno jeśli temperatura na dworze jest mniejsza niż mniej więcej 10*C, są problemy z odpowiednim nagrzaniem wody w instalacji, stąd prośba właścicielki o wyrozumiałość ;)

Awatar użytkownika
reflexes
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 10860
Rejestracja: czwartek, 10 sty 2013, 09:16

Re: Weekend majowy na Mazurach

Postautor: reflexes » poniedziałek, 24 kwie 2017, 11:53

RAFALSKI pisze:Mi rozkładanie przedsionka dobrze i wesoło się kojarzy, szczególnie po spotkaniu na Kaszubach i walce ze Stacha wynalazkiem :lol:
Biorę przedsionek bo we czworo w eNce trochę ciasno ale też jestem ciekawy jak sprawdzi się nadmuch z Trumaventa do niego.

Ja się wyleczyłem z przedsionków po wymianie budy na większą. Dzisiaj tylko daszek. Swój przedsionek rozkładałem 2-3 razy i mimo, że mój w porównaniu do eNkowego rozkłada się fajnie i szybko to nie, nie i jeszcze raz nie :lol: no ale na ten wyjazd może wezmę, bo i zimno i mokro ma być to zawsze chociaż pod przedsionkiem sucho.

Awatar użytkownika
kooba
Administrator
Administrator
Posty: 5490
Rejestracja: środa, 13 cze 2012, 10:00
Lokalizacja: Lublin
Kontaktowanie:

Re: Weekend majowy na Mazurach

Postautor: kooba » poniedziałek, 24 kwie 2017, 13:56

Tomek, dorzuć w podpisie licznik rozkładań przedsionka :) Zobaczymy czy zmieścisz się w limicie :lol:

Awatar użytkownika
reflexes
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 10860
Rejestracja: czwartek, 10 sty 2013, 09:16

Re: Weekend majowy na Mazurach

Postautor: reflexes » poniedziałek, 24 kwie 2017, 14:04

A jaki jest limit?

Awatar użytkownika
kooba
Administrator
Administrator
Posty: 5490
Rejestracja: środa, 13 cze 2012, 10:00
Lokalizacja: Lublin
Kontaktowanie:

Re: Weekend majowy na Mazurach

Postautor: kooba » poniedziałek, 24 kwie 2017, 14:09

No sam napisałeś 2-3 razy


Wróć do „Zloty, Spotkania i Wydarzenia Karawaningowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości