V Jubileuszowy Jesienny Spot FKN - 13-15 listopada 2020

Daty, miejsca i atrakcje zlotów, spotkań i wydarzeń karawaningowych
Awatar użytkownika
reflexes
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 10871
Rejestracja: czwartek, 10 sty 2013, 09:16

Re: V Jubileuszowy Jesienny Spot FKN - 13-15 listopada 2020

Postautor: reflexes » piątek, 16 paź 2020, 12:06

Większość z Was wie, bo toczy się dyskusja na grupie, ale nie wszyscy więc krótkie info wrzucam tu.
W związku z sytuacją w kraju zapytałem kemping czy są jakieś obostrzenia w korzystaniu z infrastruktury itp.
Niestety to był dla mnie strzał w plecy. Chociaż lepiej wiedzieć teraz niż dowiedzieć się na bramie.
Camping Ciechocinek pisze:Łączny limit gości na campingu to 60 osób. Ze stołówki może korzystać 6 osób i 6 osób ze świetlicy (piętro). Po obiekcie należy poruszać się w maseczkach.

Do spotu pozostał blisko miesiąc i mimo że wątpię aby sytuacja się poprawiła, to na razie nie odwołuję spotu, na to jeszcze jest czas. Niestety jeśli się nie poprawi albo pogorszy to spot będzie trzeba odwołać, bo na liście obecnie jest jakieś 45 osób limit na świetlicy skutecznie uniemożliwia nam dobrą zabawę.

Elenka
Posty: 3
Rejestracja: czwartek, 17 wrz 2020, 21:15

Re: V Jubileuszowy Jesienny Spot FKN - 13-15 listopada 2020

Postautor: Elenka » piątek, 16 paź 2020, 20:58

Lista, lista:
1. reflexes (2+2+Kiler)
2. Krzysztof_cw & Marta_z_kempingu (2+?)
3. Dziny Rude (2+1+ czteronapędowiec)
4. woj205 i Joanna (2)
5. ...
6. BoskiWalenty (2+1)
7. OCZY Team (2+Monti+Stefan)
8. RAFALSCY (2+1)
9. z1c00 (2+1)
10. Nacia & CBB
11. Bubu & naal
12. SylwiaiPrzemek
13. Confex i Ela
14. cyran'o (2)
15. DIZZY
16. Robcar (2)
17. Archie+(4)
18. Murano (2+2)
19. Ruspol (2+1+wiewiór)

Awatar użytkownika
CONFEX
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 902
Rejestracja: piątek, 23 lut 2018, 19:37
Lokalizacja: Aleksandrów Kuj

Re: V Jubileuszowy Jesienny Spot FKN - 13-15 listopada 2020

Postautor: CONFEX » piątek, 16 paź 2020, 21:40

...szkoda.

Treść posta edytowana, sens i przekaz zachowane.
M-O.

dzin1975

Re: V Jubileuszowy Jesienny Spot FKN - 13-15 listopada 2020

Postautor: dzin1975 » piątek, 16 paź 2020, 23:39

Jest jedna dobra wiadomość w tym całym zamieszaniu... Tomek nie będzie miał wyjścia, musi zorganizować jubileuszowy za rok ;)

Awatar użytkownika
reflexes
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 10871
Rejestracja: czwartek, 10 sty 2013, 09:16

Re: V Jubileuszowy Jesienny Spot FKN - 13-15 listopada 2020

Postautor: reflexes » czwartek, 29 paź 2020, 15:41

Nie tak to wszystko miało wyglądać. Niestety sytuacja w kraju jest coraz gorsza i po raz drugi uniemożliwia nam zrobić spocik w Ciechocinku. Na kempingu sytuacja się nie zmieniła, nadal są limity i obostrzenia, co skutecznie ogranicza nam możliwość wspólnej biesiady przy jednym stole jak to tradycja ciechocińskich spotów nakazuje. Moglibyśmy się spotkać (bo kemping jest czynny, przynajmniej na ten moment), coś tam kombinować i próbować oszukać rzeczywistość, ale nie chcę narażać nikogo na konsekwencje prawne czy finansowe za łamanie obowiązujących obostrzeń. Marne są też szanse na to, że sytuacja w najbliższych dniach czy tygodniach się zmieni (chyba że na gorsze), ale czas który pozostał do planowanego terminu spotu pozwoli Wam zmienić swoje plany i być może wyjechać gdzieś indywidualnie (jeśli nie uziemią nas na dobre w domach) żeby nie zmarnować zaplanowanych urlopów czy wolnego weekendu itp.

Plan była ambitny. Miało to być jubileuszowe 10 i ostatnie spotkania w Ciechocinku, miał być tort, miały być przemówienia, dyplomy i wyróżnienia, tańce, hulanki, swawole, a jedyne co mi zostało to odwołać spot :( :cry: . Jednak chciałbym chociaż tu poprzez forum bardzo Wam podziękować za te wszystkie udane imprezy, biesiady do rana przy suto zastawionych stołach, nocne rozmowy o wszystkim i o niczym, pożegnane zimy, powitane wiosny itp. itd. Bez Was wszystkich to by się nie udało. Szczególne podziękowania i wyróżnienia należą się najwierniejszym uczestnikom czyli trzem załogom które miałem zaszczyt gościć na wszystkich spotach w Ciechocinku.

Proszę o brawa dla załóg:

:arrow: cyran'owa i cyran'o czyli Iwonki i Andrzeja

:arrow: Nacia i CornBlumenBlau czyli dla Reni i Maćka

:arrow: Aga89 i z1c00 czyli dla Agaty i Piotrusia.


Obrazek
BRAWO!!! :mrgreen: :D

Jak już wspomniałem w pierwszym poście tego tematu jest to ostatni Ciechocinek jaki organizuję ale oczywiście nie musi to być ostatni nasz spot w tym miejscu, bo przecież każdy z Was może tu zrobić na przykład Topienie Marzanny w 2021 ;) albo, co polecam, jakiś spocik latem, gdy Ciechocinek jest najładniejszy. Być może kiedyś wrócę do organizacji spotów na tym kempingu, bo jest on przecież znany i lubiany przez wielu z nas. Na razie jednak troszkę się przejadł i trzeba odpocząć. Ja też oczywiście nie rezygnuję z organizacji spotów w ogóle, jednak zmieniają się trochę moje preferencje co do spędzania wolnego czasu i w związku z tym mam kilka innych pomysłów i planów. Najpierw jednak musimy wrócić do normalności żeby o tym myśleć.

Samych pomyślności i do zobaczenia oby jak najszybciej. Wasze zdrowie :mrgreen:

Aga89
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 126
Rejestracja: poniedziałek, 27 cze 2016, 18:18
Lokalizacja: Warszawa

Re: V Jubileuszowy Jesienny Spot FKN - 13-15 listopada 2020

Postautor: Aga89 » niedziela, 1 lis 2020, 15:30

Wielka szkoda, ze nie uda nam się spotkać. To już tradycja, ale cóż pozostaje czekać na lepsze czasy.
A teraz najważniejsze : :!:
Tomek to my dziekujemy, za zaproszenie nas do Ciechocinka i zorganizowanie wielu niezapomnianych spotkań. Zawsze chętnie tam wrócimy, wystarczy, że rzucisz hasło. :mrgreen:
Pozdrawiamy i życzymy wszystkim dużo zdrowia i wytrwałości w trudnych czasach. Buziaki dla Was.
Podróżowanie z przyczepą to jedyna nieuleczalna choroba sprawiająca ogromną przyjemność :D 8-)

Opel Insignia ST + Tabbert Sportiv 395 :)

zuraw
Posty: 59
Rejestracja: sobota, 24 paź 2020, 14:29

Re: V Jubileuszowy Jesienny Spot FKN - 13-15 listopada 2020

Postautor: zuraw » poniedziałek, 2 lis 2020, 20:57

:D Szkoda, bo jako świeżak odbierajacy swoją pierwszą przyczepę za tydzien, zamierzałem was odwiedzić tydzień później. Ale mówi sie trudno - zdrowie jest najważniejsze! A spotkamy sie przy innej okazji.


Wróć do „Zloty, Spotkania i Wydarzenia Karawaningowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 95 gości