Jutro pierwszy wyjazd................

Wszystko, o czym warto pamiętać wyruszając w drogę
Awatar użytkownika
gogi123
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 279
Rejestracja: środa, 23 kwie 2008, 13:40
Lokalizacja: Szubin 89-200

Jutro pierwszy wyjazd................

Postautor: gogi123 » czwartek, 3 lip 2008, 09:52

No to jutro czyli 4lipca o 4 rano zaczynam 1 wypad moja n-126n.
Remont skonczony wiec wreszcie wyjazd.
Wczoraj zapakowalem przyczepe. Gorne szafki mam puste, tylne kufry prawie tez, nie mialem pojecia ze tyle tam wchodzi a wydaje sie mala. Fakt na 2 osoby i psa 3dniowy wyjazd nie wymaga wiele gratow. Jedzenie kupie na miejscu. Z wywarzeniem nie mialem problemow, nacisk wyszedl miedzy 30 a 50kg. Dzis myje przyczepe i auto a potem spac i start :D

Ciekaw jestem jak to bedzie szlo. Przyczepe przytargalismy tescia samochodem. Moj jest lzeszy i slabszy bo to Renault 19. Mimo ze silnik 1.8 to tylko 90km. Przejechalem z nia do miasta pod gorki itp 10km zrobilem i nie bylo zle :) W trasie bede musial sprawdzac czy hamulce sie nie grzeja bo regulowalem.
Trasa to 260km wsumie w obie strony. Na 1 wyjazd i testy akurat. Teraz bede wiedzial co mi potrzeba, co zabrac a czego nie. Nie mam oswietlenia przedsionka bo nie wiedzialem co i gdzie bedzie najlepiej wiec teraz sie dowiem.

No to czas nad jeziorko :)
N-126N 88' + Citroen Berlingo 1.9d

serek
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 1581
Rejestracja: wtorek, 17 kwie 2007, 22:55

Re: Jutro pierwszy wyjazd................

Postautor: serek » czwartek, 3 lip 2008, 10:09

szerokiej drogi i przyjemności z prowadzenia sie zestawu , oraz z korzystania i wypoczynku w przyczepie...życze

Ps. Serki z tesciami" Janio " wyjezdzamy w piatek wieczorkiem...kierunek Łeba :D
życie jak droga, kiedyś się kończy...

Awatar użytkownika
jedrek101
Posty: 1941
Rejestracja: niedziela, 27 sty 2008, 10:33
Kontaktowanie:

Re: Jutro pierwszy wyjazd................

Postautor: jedrek101 » czwartek, 3 lip 2008, 10:12

powodzonka i miłego wypoczynku .... :wink:

Brian
Posty: 279
Rejestracja: czwartek, 20 mar 2008, 18:42
Lokalizacja: Kraków

Re: Jutro pierwszy wyjazd................

Postautor: Brian » czwartek, 3 lip 2008, 10:31

Szerokości, przyczepności BAJO :D
Berlingo 1.9D + N126b
Obrazek

Awatar użytkownika
kotek
Moderator
Moderator
Posty: 3501
Rejestracja: środa, 26 wrz 2007, 19:31
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Jutro pierwszy wyjazd................

Postautor: kotek » sobota, 5 lip 2008, 00:11

Szerokiej drogi i czekamy na pierwszą relację.
KOTEK N132 L + AUDI 100 + VW SHARAN

Awatar użytkownika
gogi123
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 279
Rejestracja: środa, 23 kwie 2008, 13:40
Lokalizacja: Szubin 89-200

Re: Jutro pierwszy wyjazd................

Postautor: gogi123 » poniedziałek, 7 lip 2008, 10:12

Jestem juz w pracy znowu :cry:

Bylo fajnie. Jestem zadowolony z przyczepki. Ma wszystko co potrzeba i miejsca wystarczajaco na nas 2 i psa :)Aczkolwiek musze przyznac ze na tle innych nowszych, zachodnich przyczep wypada wygladem nieco starawo ale co tam przeciez to konstrukcja z lat '80 wiec czego sie spodziewac. Staly jeszcze 2 niewiadki tez duze N'ki i musze powiedziec ze jechaly PRLem jak nic :shock: Stare firanki jeszcze oryginal itp moja natomiast znacznie od nich odbiegala i wygladala nawet fajnie. Tzn moja byla jak najbardziej na czasie a tamten troche historia czuc bylo wiec remontowac i jeszcze raz remontowac :D

Co do samej drogi: Pierwsze 20km strasznie mnie przerazily poniewaz na tym odcinku sa straszne zniszczone drogi, latane itp. musialem wolno jechac ale potem na normalnej trasie szlo pieknie. Caly czas 80km/h tylko pod strome gorki musialem redukowac ale i tak minimum 60-70 zestawik podjezdzal. Jestem bardzo zadowolony przyczepan tzymala sie drogi, nie bujala, nie skakala jazda jak bez niej tylko przyspieszenie mniejsza. Za to po odpieciu przyczepki uczucie 100koni wiecej pod maska heheh :lol:

Po przejechaniu 130km na miejsca i dolaniu gazu wyszlo spalanie jak bez przyczepki, bo i tak sam samochod pali mi 9-10l. Kolejny wyjazd w sierpniu tym razem na tydzien
N-126N 88' + Citroen Berlingo 1.9d

Brian
Posty: 279
Rejestracja: czwartek, 20 mar 2008, 18:42
Lokalizacja: Kraków

Re: Jutro pierwszy wyjazd................

Postautor: Brian » poniedziałek, 7 lip 2008, 12:13

No to fajnie że wypadł się udał ale jakbyś mi mógł powiedzieć jeszcze jakim autem jechałeś ? Ja też miałem okazje troszkę pojeździć moją przyczepką weekend wcześniej i też byłem z niej zadowolony. Tylko zastanawiam się czy gdyby były resory czy lepiej by się ciągła. Albo jakaś nowa belka o której mi mówił właściciel sklepu z częściami do przyczep. Podobno 400 zł kosztuje a jazda zupełnie inna. Tak jak z zachodnimi przyczepkami :D
Berlingo 1.9D + N126b
Obrazek

Awatar użytkownika
gogi123
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 279
Rejestracja: środa, 23 kwie 2008, 13:40
Lokalizacja: Szubin 89-200

Re: Jutro pierwszy wyjazd................

Postautor: gogi123 » poniedziałek, 7 lip 2008, 14:23

Renault 19 silnik 1,8 na gazie cos kolo 90 koni podaja. Tylko moment na 127Nm przy 2750obrotow

Ja mam w mojej belke skretna. Zreszta w reni z tylu tez jest taka belka do amortyzacji zamiast resorow
N-126N 88' + Citroen Berlingo 1.9d


Wróć do „Niezbędnik Kierowców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości