CB Radio

Wszystko, o czym warto pamiętać wyruszając w drogę
mariusz724

Re: CB Radio

Postautor: mariusz724 » środa, 10 kwie 2013, 21:07

Od kilku lat mam Unidena xl520.antena lem 120. jestem z niego zadowolony gadałem z gościem który był 14km o demnie.całkiem nieżle było go słychać.A tak na marginesie jak rozkręcić radio prezydenta to bebechy są firmy Uniden płacimy za logo firmy Prezydent więc chyba nie warto przepłacać.Swego czasu.był nawet zakaz sprzedaży Unidena w Polsce...

chris_666
Posty: 1281
Rejestracja: sobota, 4 wrz 2010, 22:22

Re: CB Radio

Postautor: chris_666 » środa, 10 kwie 2013, 22:24

mariusz724 pisze:Od kilku lat mam Unidena xl520.antena lem 120. jestem z niego zadowolony gadałem z gościem który był 14km o demnie.całkiem nieżle było go słychać.A tak na marginesie jak rozkręcić radio prezydenta to bebechy są firmy Uniden płacimy za logo firmy Prezydent więc chyba nie warto przepłacać.Swego czasu.był nawet zakaz sprzedaży Unidena w Polsce...


ameryki nie odkryłeś z tym presidentem , ale różnice drobne jednak są

ja wolę jednak presidenta z dobrych serii

albo DNT

Awatar użytkownika
trinio
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 453
Rejestracja: niedziela, 4 lis 2012, 18:20
Lokalizacja: Łódź

Re: CB Radio

Postautor: trinio » czwartek, 11 kwie 2013, 09:44

A Jakiego Presidenta proponujesz ?
a rozsądną cenę 500zł?

chris_666
Posty: 1281
Rejestracja: sobota, 4 wrz 2010, 22:22

Re: CB Radio

Postautor: chris_666 » czwartek, 11 kwie 2013, 16:03

trinio pisze:A Jakiego Presidenta proponujesz ?
a rozsądną cenę 500zł?

herberta I lub II bez asc
jeszcze może być walker, jackson, george

tylko ciężko coś kupić w rozsądnej cenie i niezbyt grzebane - najlepiej z Francji coś przytargać

hammerek
Posty: 45
Rejestracja: poniedziałek, 16 maja 2011, 12:09

Re: CB Radio

Postautor: hammerek » wtorek, 16 kwie 2013, 08:56

ale jackson czy george słabo nadają sie do osobówki przecież to radia żbliżone rozmiarami do pustaka. w osobówce nie ma gdzie tego zamontować. czasem z małym harym sa problemy żeby był fajnie zamontowane a co dopiero mówić o jacksonie
chevrolet trans sport 3.4L + hobby 460de luxe, fiat 125p + astra cabrio 1.8l +w planach niewiadów N132T

chris_666
Posty: 1281
Rejestracja: sobota, 4 wrz 2010, 22:22

Re: CB Radio

Postautor: chris_666 » wtorek, 16 kwie 2013, 21:09

hammerek pisze:ale jackson czy george słabo nadają sie do osobówki przecież to radia żbliżone rozmiarami do pustaka. w osobówce nie ma gdzie tego zamontować. czasem z małym harym sa problemy żeby był fajnie zamontowane a co dopiero mówić o jacksonie


pytanie było co polecam a nie co jest małe do damskiej torebki :lol:

ja mam u siebie jacksona i herberta - nie są wcale jakoś specjalnie wielkie

Awatar użytkownika
trinio
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 453
Rejestracja: niedziela, 4 lis 2012, 18:20
Lokalizacja: Łódź

Re: CB Radio

Postautor: trinio » wtorek, 16 kwie 2013, 21:20

a ja wylicytowałem sobie harrego 3 .... zobaczymy jak będzie grał

Pozdro Koledzy

hammerek
Posty: 45
Rejestracja: poniedziałek, 16 maja 2011, 12:09

Re: CB Radio

Postautor: hammerek » wtorek, 16 kwie 2013, 22:56

chris_666 pisze:pytanie było co polecam a nie co jest małe do damskiej torebki :lol:

ja mam u siebie jacksona i herberta - nie są wcale jakoś specjalnie wielkie


jak w każdej dziedzinie. duże drogie radio daje dużo możliwości a tanie presidenty to tylko podstawowe radia do komunikacji. nowy harry to koszt około 450zł a George 2000
chevrolet trans sport 3.4L + hobby 460de luxe, fiat 125p + astra cabrio 1.8l +w planach niewiadów N132T

martcin
Posty: 75
Rejestracja: środa, 8 sie 2012, 12:38
Lokalizacja: łódzkie

Re: CB Radio

Postautor: martcin » poniedziałek, 1 lip 2013, 10:26

Ja mam Unidena 520 i antenę sirio ML-145 i jestem zadowolony.Od jakiegoś czasu nie jeżdżę z radiem po mieście, a jedynie na dłuźszy wyjazd zabieram, bo to ciągłe chowanie żeby nie buchnęli mnie wkurza, ale zastanawiam się nad kupnem jakiegoś taniego, niezbyt chodliwego sprzętu który mógłbym używać w mieście, bo jednak się przydaje radyjko i wiadomo co się dzieje w mieście, gdzie korek albo np, że odpadł kawał betonu z wiaduktu i jedna z głównych arterii w Łodzi była zablokowana na kilka ładnych godzin.A tym bardziej, że szykuje się "drogowa rewolucja"w Łodzi i kupa dróg ma być w remoncie.Już się zastanawiam nad częstszym korzystaniem z roweru, bo kto wie czy w szczycie nie będzie szybciej się jechać, niż autem.
N126N+Astra II 1,6

Awatar użytkownika
trinio
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 453
Rejestracja: niedziela, 4 lis 2012, 18:20
Lokalizacja: Łódź

Re: CB Radio

Postautor: trinio » wtorek, 2 lip 2013, 18:33

popieram przedmówce i z zakupem taniego radyjka - ja mam harrego 3 i jak by rombneli ... to bym się :cry: bo fajnie działa .
Z kolei co do rewolucji .... w Łodzi ..... NIE PRZEJEŻDŻAJCIE NAWET TRANZYTEM na pewno nie przez centrum - bo centrum ni ma :shock: tylko wielki plac budowy a niebawem będzie zamknięta Jana Pawła / Pabianicka to przez to skrzyżowanie będziecie przejeżdżać jak będziecie jechać z Pabianic -Łasku - Sieradza np nad morze więc lepiej szukajcie objazdów. Reasumując połowa ulic rozkopana - połowa ma zmienioną organizację .


Wróć do „Niezbędnik Kierowców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości