Paliwo do naszych samochodów.

Wszystko, o czym warto pamiętać wyruszając w drogę
BIGL
Posty: 1266
Rejestracja: poniedziałek, 14 maja 2007, 20:17
Lokalizacja: Białystok

Re: Paliwo do naszych samochodów.

Postautor: BIGL » środa, 8 lut 2012, 18:31

Ale ja jestem na wschodnim wschodzie, taki niby biegun, koniec świata - :"zagranica:". Kto wie może kiedyś i wizy wprowadzą - albo chociaż inną strefę czasową :D . Tak się jakoś utarło że Podlasie to ostoja, spokój, sielskość czy otwarci ludzie. Przyjedzie tu taki turysta na wieś i się zaschwyca tą sielskością, powietrzem i spokojem - jakby 15km od Warszawy nie było takich samych wiosek :lol:

No dzisiaj se pospałem bo wyjazd był doooopiero o 6 :D, jeszcze jutro o do końca lutego urlop :D
Też tak macie że te ostatnie dni przed urlopem ciągną się jak cały rok ? - masakra, myslałem że dzisiaj jajko zniosę...
Obrazek

Awatar użytkownika
stef
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 276
Rejestracja: wtorek, 18 sie 2009, 08:31
Lokalizacja: Choroszcz/k. Białegosotku
Kontaktowanie:

Re: Paliwo do naszych samochodów.

Postautor: stef » piątek, 17 lut 2012, 23:25

U mnie skoda fabia - 1.9 sdi pali bezproblemowo. problem jest jak piszecie z nagrzaniem... żona musi wysiadać właśnie wtedy gdy zaczyna robić się ciepło w autku.
za to mój jeep jest stworzony na takie warunki. pali super, w -26st po około 2 kilometrach jest już ciepło w autku. skrzynia automatyczna tez działa bez problemu na gazie jedzie tak dobrze jak na benzynie.
ale szwagra toyota 2 letnia rzuciła palenie. niby aku jest ok a autko nie pali... pewnie w serwisie ktoś zapomniał odwodnić filtr paliwa przed zimą :)
dziś u nas wreszcie pada śnieg - mam nadzieją że nasypie i jutro drugi raz tej zimy zaczepię pług do jeepa i zrobię coś pożytecznego.
Stefan
T4 EuroSky 550
było
Xsara picasso 1.8B+G + N126 + KIP 42 TTZ

Awatar użytkownika
zenuak
Posty: 212
Rejestracja: poniedziałek, 7 maja 2012, 18:05
Lokalizacja: ŁOMżA (podlaskie)

Re: Paliwo do naszych samochodów.

Postautor: zenuak » poniedziałek, 7 maja 2012, 22:13

widzę ze tamat trochę zboczył... ;) tankuje zwyklą ropę z Orlenu, jakby nie bylo to chyba jeszcze polska firma??
N126n '91 + Renault Megane Kombi 1.9d '99


Wróć do „Niezbędnik Kierowców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości