Giełda

Jak dodać zdjęcie, jak dodać marker na mapie
Awatar użytkownika
dworek
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 1457
Rejestracja: sobota, 30 cze 2012, 18:18
Lokalizacja: Opole

Re: Giełda

Postautor: dworek » środa, 17 sty 2018, 18:01

kubuś pisze: ... Pewno nie jednego świerzbi klawiatura napisać "albo ci pasuje albo...nie :) "
Przyplątał się tu tak i owaki, raptem parę miesięcy temu i coś tu nam będzie... sugerował, że o podanie ceny to muszę się prawników pytać. :(


świerzbi ... oj świerzbi ...

Jako że jesteś od niedawna to możesz nie wiedzieć, że takie zasady wspólnie ustaliliśmy. Poszanuj reguły jakie tu panują ... odpuść ten lament, wystarczy już, że wątek niepotrzebnie założyłeś ...
To napisałem ja, dworek 8-)

Awatar użytkownika
reflexes
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 10860
Rejestracja: czwartek, 10 sty 2013, 09:16

Re: Giełda

Postautor: reflexes » środa, 17 sty 2018, 18:44

Kolego, nie histeryzuj. Twoje ogłoszenie nie zostało zaakceptowane z wiadomych Ci już przyczyn. Cena musi być, a czy to będzie 1 czy 1000 złoty, a może worek gnoju to już Twoja sprawa. Na pytanie na ile podanie w ogłoszeniu ceny jest dla Ciebie zobowiązujące nie jestem w stanie odpowiedzieć dlatego napisałem co napisałem. Nie raz coś sprzedawałem i zawsze wiedziałem ile za to chcę. Jak było za dużo i brakowało chętnych cenę obniżałem aż do skutku. Tak to działa. Jak nie wiesz za ile sprzedać to zawsze możesz wystawić na allegro na aukcję i się przekonać. Tłumaczenie, że nie masz konta są śmieszne, bo ich założenie zajmuje minutę czyli zdecydowanie mniej niż wypisywanie postów z pretensjami.
Towar sprzedany. Wątek zamykam.

Awatar użytkownika
Murano
Fanklubowicz
Fanklubowicz
Posty: 7010
Rejestracja: poniedziałek, 22 kwie 2013, 20:17
Lokalizacja: Zabrze

Re: Giełda

Postautor: Murano » środa, 17 sty 2018, 18:58

kubuś pisze:
Murano pisze:Ogłoszenie musi zawierać krótki opis, zdjęcie, cenę, kontakt.
W twoim ogłoszeniu ani jednej z tych rzeczy nie było.
Pomijam kontakt bo jeżeli nie ma podanego przyjmujemy priv.
Nie pokusiłeś się nawet o krótki opis przedmiotu


Hmmm... może coś robię źle... Może zdjęcia i opis jakoś źle to wykonałem...No ale już to tutaj, w innych działach robiłem i jakoś szło.
Ale wiem jedno i na pewno. Zdjęcia i opis (był to opis, a nie odnośnik do tytułu. Jeśli piszę nieprawdę to proszę to wyjaśnić z kolegą który mi ten wpis nie zaakceptował. Nienawidzę i nie cierpię jak ktoś mi zarzuca nieprawdę.W twoim ogłoszeniu ani jednej z tych rzeczy nie było. A konstruktywną krytykę znoszę, bije sie w pierś i obiecuje poprawę. ) podałem.

Pozdrawiam.


Ja cię kolego również pozdrawiam.
Odniosłem się do tego printscreena, którego widzisz poniżej. Nie wiem o drugim ogłoszeniu. Osobiście wywaliłem to co poniżej. Jeżeli uważasz, że to jest zachęcająca treść ogłoszenia to ewidentnie masz problem z oceną treści.
Dlatego nie zgadzam się na takie bicie piany i język, którego używasz...
Regulamin był, jest i będzie czy ci się to podoba czy nie. Im szybciej się z tym pogodzisz tym lepiej dla wszystkich.
Załączniki
Zrzutekranu_2018-01-17-18-49-00-767.jpeg


Wróć do „Pomoc przy korzystaniu z naszego Forum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości